Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

heoij 10.01.2017 23:45

https://fans4club.com/pl-bohater

Akcja przedłużona, 8% brakuje :(

wolfy 11.01.2017 15:06

Kupcie dzieciakom z Domu Dziecka bilet albo szalik. Koszt jak za średnią flaszkę, naprawdę warto.

xanti1906 11.01.2017 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1461201)
Kupcie dzieciakom z Domu Dziecka bilet albo szalik. Koszt jak za średnią flaszkę, naprawdę warto.

Namówiłeś mnie

heoij 13.01.2017 23:38

W puli nagród pojawiły się nowe nagrody związane z rundą wiosenną.

krzaq12 14.01.2017 08:43

Jeśli ktoś nie pozyskał dla siebie nowej karty kibica połączonej z kartą Lyoness i jest przed kupnem karnetu na rundę wiosenną to zachęcam do zrobienia tego w akcji 12 bohater na https://fans4club.com/project-bohater
Klub sprzedaje tam cały pakiet: Karnet+nowa karta kibica+bilet dla dzieciaków z DD

heoij 20.01.2017 13:18

Cel pierwszy został osiągnięty! Po raz kolejny potwierdziliście, że nie macie sobie równych!
Czas na realizację drugiego celu i ogłoszenie trzeciego celu akcji!
Nie zwalniamy i razem walczymy o powrót Wisły na szczyt >>>
https://fans4club.com/update-262,1,160

Jedziemy dalej Panie i Panowie!

PhantomRanger 20.01.2017 13:29

Jeżeli akcja nie zostanie przedłużona to szansa, że cel zostanie osiągnięty w 22 dni jest bliska 0.

mitmichael 20.01.2017 14:12

Raczej zostanie przedłuzona zreszta tak samo jak ta pierwsza.

krzaq12 20.01.2017 16:04

Cel 3 jest tym o co kibice walczą od dawna, czyli m.in. obandowanie stadionu i zasłonięcie betonów na stadionie.

Jeśli klub nie włączy do akcji biletów na mecz z Koroną to nie ma szans spełnić tego celu.

heoij 10.02.2017 18:01

Brawa dla wszystkich uczestników! Celem Wielka Wisła!

Cytat:

400 000 PLN przekroczone! Kolejny cel #12BOHATERów? Pół miliona!
Wkrótce nowe informacje...
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...28&oe=590C6603

LucjuszWielki 10.02.2017 19:10

4 stóweczki wpłacone, działajcie.

mgl 11.02.2017 12:26

U mnie karnet + koszulka.

Widziałem że ktoś dzisiaj zakupił kolację z zarządem.
10h do końca - działać !

https://fans4club.com/pl-bohater

Szneka 11.02.2017 14:25

zostało 10h ale do końca całej akcji czy do końca pierwszego zadania?

mgl 11.02.2017 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1464100)
zostało 10h ale do końca całej akcji czy do końca pierwszego zadania?

Końca akcji!

Przypominam o również o akcji KT77 związnej właśnie z #12bohater na Twitterze

https://twitter.com/ktargosz7/status/829851303371227137

LucjuszWielki 06.03.2017 15:52

Panowie czy ktoś kupował karnet przez #12bohater wraz z kartą Lyoness ?Robią jakiś cashback za karnet, ktoś wnikał?

Kocur 23.03.2017 12:50

Orientuje się ktoś kiedy będą wysyłane (albo do odbioru) różne małe gadżety (kubki itp)?

JrQ- 23.03.2017 12:51

podawali datę ostateczną jako marzec 2017, więc miejmy nadzieję, że niebawem ;)

Herbi1303 23.03.2017 13:13

ja kupowałem, chyba 5 zeta zwrócone ale nie jestem pewien

Fugiel 30.03.2017 21:01

Ja znow dzis uslyszlalem, ze w kwietniu beda wysylac :(

pawlos33 15.04.2017 14:19

Wiadomo może coś o terminie wysyłki nagród? Mamy już połowe kwietnia :)

jonaf 19.04.2017 11:11

https://pbs.twimg.com/media/C9s0nINXsAAQ6Le.jpg

także uzbroić się w cierpliwość :)

Fugiel 21.04.2017 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawlos33 (Post 1468485)
Wiadomo może coś o terminie wysyłki nagród? Mamy już połowe kwietnia :)

To jest jakies przegiecie pyty ... serio

JrQ- 21.04.2017 07:38

Napisali, że będą wysyłać w ciągu 6 najbliższych tygodni.
Rozumiem, że ta akcja miała wspomóc klub, ale serio słabo to rozegrali...

jonaf 31.05.2017 12:25

Klub potwierdził, że zawodnicy Wisły w meczu z Bruk-betem wyjdą w koszulkach z akcji #12Bohater

Kocur 31.05.2017 12:56

Szkoda że nie potwierdził co z wysyłką ... ostatnio nawet maile ignorują :/

felipe 31.05.2017 21:58

Nie winszuje powodzenia w przypadku reedycji akcji...

JrQ- 31.05.2017 22:48

Jaja, gdyby nie była to aukcja mająca na celu wsparcie klubu, to bym miał wielkie pretensje...

emjot 02.06.2017 11:14

zgadza się nie odpowiadają na mejle
Szkoda komentować nawet

PhantomRanger 02.06.2017 14:15

Szkoda, że te 6 tygodni, które sobie dali minęło w dniu wczorajszym. Paczki jak nie było tak nie ma. Zaczynam się zastanawiać czy klub w ogóle rozpoczął wysyłanie tych paczek? Czy o zgrozo, nie ma pieniędzy na nasze nagrody, a klubowi najzwyczajniej wstyd się do tego przyznać?

jonaf 02.06.2017 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1471658)
zgadza się nie odpowiadają na mejle
Szkoda komentować nawet

Jak neie odpisują jak odpisują?

https://pbs.twimg.com/media/DBPe-CWXsAAXYY0.jpg:large


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl