![]() |
|
Kupcie dzieciakom z Domu Dziecka bilet albo szalik. Koszt jak za średnią flaszkę, naprawdę warto.
|
Cytat:
|
W puli nagród pojawiły się nowe nagrody związane z rundą wiosenną.
|
Jeśli ktoś nie pozyskał dla siebie nowej karty kibica połączonej z kartą Lyoness i jest przed kupnem karnetu na rundę wiosenną to zachęcam do zrobienia tego w akcji 12 bohater na https://fans4club.com/project-bohater
Klub sprzedaje tam cały pakiet: Karnet+nowa karta kibica+bilet dla dzieciaków z DD |
Cel pierwszy został osiągnięty! Po raz kolejny potwierdziliście, że nie macie sobie równych!
Czas na realizację drugiego celu i ogłoszenie trzeciego celu akcji! Nie zwalniamy i razem walczymy o powrót Wisły na szczyt >>> https://fans4club.com/update-262,1,160 Jedziemy dalej Panie i Panowie! |
Jeżeli akcja nie zostanie przedłużona to szansa, że cel zostanie osiągnięty w 22 dni jest bliska 0.
|
Raczej zostanie przedłuzona zreszta tak samo jak ta pierwsza.
|
Cel 3 jest tym o co kibice walczą od dawna, czyli m.in. obandowanie stadionu i zasłonięcie betonów na stadionie.
Jeśli klub nie włączy do akcji biletów na mecz z Koroną to nie ma szans spełnić tego celu. |
Brawa dla wszystkich uczestników! Celem Wielka Wisła!
Cytat:
|
4 stóweczki wpłacone, działajcie.
|
U mnie karnet + koszulka.
Widziałem że ktoś dzisiaj zakupił kolację z zarządem. 10h do końca - działać ! https://fans4club.com/pl-bohater |
zostało 10h ale do końca całej akcji czy do końca pierwszego zadania?
|
Cytat:
Przypominam o również o akcji KT77 związnej właśnie z #12bohater na Twitterze https://twitter.com/ktargosz7/status/829851303371227137 |
Panowie czy ktoś kupował karnet przez #12bohater wraz z kartą Lyoness ?Robią jakiś cashback za karnet, ktoś wnikał?
|
Orientuje się ktoś kiedy będą wysyłane (albo do odbioru) różne małe gadżety (kubki itp)?
|
podawali datę ostateczną jako marzec 2017, więc miejmy nadzieję, że niebawem ;)
|
ja kupowałem, chyba 5 zeta zwrócone ale nie jestem pewien
|
Ja znow dzis uslyszlalem, ze w kwietniu beda wysylac :(
|
Wiadomo może coś o terminie wysyłki nagród? Mamy już połowe kwietnia :)
|
|
Cytat:
|
Napisali, że będą wysyłać w ciągu 6 najbliższych tygodni.
Rozumiem, że ta akcja miała wspomóc klub, ale serio słabo to rozegrali... |
Klub potwierdził, że zawodnicy Wisły w meczu z Bruk-betem wyjdą w koszulkach z akcji #12Bohater
|
Szkoda że nie potwierdził co z wysyłką ... ostatnio nawet maile ignorują :/
|
Nie winszuje powodzenia w przypadku reedycji akcji...
|
Jaja, gdyby nie była to aukcja mająca na celu wsparcie klubu, to bym miał wielkie pretensje...
|
zgadza się nie odpowiadają na mejle
Szkoda komentować nawet |
Szkoda, że te 6 tygodni, które sobie dali minęło w dniu wczorajszym. Paczki jak nie było tak nie ma. Zaczynam się zastanawiać czy klub w ogóle rozpoczął wysyłanie tych paczek? Czy o zgrozo, nie ma pieniędzy na nasze nagrody, a klubowi najzwyczajniej wstyd się do tego przyznać?
|
Cytat:
https://pbs.twimg.com/media/DBPe-CWXsAAXYY0.jpg:large |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl