Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Cashback Wisła Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9730)

Coglin 18.11.2016 17:39

Poczytajcie komentarze na fb pod wpisem Wisły o kartach. Dlatego 4 wygrywa. Załamka.

bellic88 28.11.2016 09:19

No i po ptokach...
http://i67.tinypic.com/r22ni8.jpg

kowalkowskij 28.11.2016 10:02

Są gdzieś do wglądu pozostałe propozycje? Przegapiłem to głosowanie.

Siemion 28.11.2016 10:02

Z tą kartą jest identycznie, jak z wyborami w Polsce.

Prezydentowa 28.11.2016 11:26

Kuźwa, jaka ta karta jest wstrętna...

PlayLikeAPro 28.11.2016 12:14

Głosowały dzieci które z karty i tak nie skorzystają. Jak by było głosowanie połączone od razu z rejestracja karty było by inaczej. Karta dramat. Co zrobić trzeba będzie nosić taką...

silver03 29.11.2016 13:03

Wstyd będzie pokazywać taką kartę komukolwiek poważnemu, o pochwaleniu się nią komukolwiek powyżej 25 lat można zapomnieć.

No, ale dzieci w gimnazjum jeśli takie sobie zrobią będą mogły zaszpanować.

mgl 29.11.2016 13:33

Wszystkie wzory były tragiczne, wystarczyło żeby marketing wypuścił konkurs na wzór karty, jestem pewien, że nie jeden kibic Wisły - grafik, zrobiłby o wiele lepsze projekty i mielibyśmy ładną, schludną kartę, a nie grafikę z początku lat 2000...

Herbi1303 29.11.2016 14:10

faktycznie wygrała chyba najgorsza opcja...

W.S 30.11.2016 14:58

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgl (Post 1458182)
Wszystkie wzory były tragiczne, wystarczyło żeby marketing wypuścił konkurs na wzór karty, jestem pewien, że nie jeden kibic Wisły - grafik, zrobiłby o wiele lepsze projekty i mielibyśmy ładną, schludną kartę, a nie grafikę z początku lat 2000...

Wysłałem do klubu swoją wizje karty, ale nie udało się jej dołączyć do konkursu.

Załącznik 2082

PlayLikeAPro 30.11.2016 16:04

W.S jak chcesz dorobić na boku to wydrukuj w formie naklejek na dobrym papierze w rozmiarze karty. Myślę ze nie tylko ja kupie i zakleję tamtą grafikę :)

cancer 30.11.2016 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1458244)
Wysłałem do klubu swoją wizje karty, ale nie udało się jej dołączyć do konkursu.

Załącznik 2082

Genialna <3

heoij 30.11.2016 19:08

W.S jeszcze na górze złoty napis WISŁA KRAKÓW i miód malina...

heoij 07.12.2016 18:48

Nareszcie: oficjalnie ruszył Program Cashback Wisły Kraków i wszyscy Członkowie mogą cieszyć się od teraz korzyściami z zakupów!

https://cashback.wisla.krakow.pl/pl-wk

sobol024 08.12.2016 03:30

Kurde, tez nie możecie zarejestrowac karty? Mi pokazuje komunikat "podaj aktualny numer telefonu". Wtf? A co niby podaję...

mgl 08.12.2016 10:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1458244)
Wysłałem do klubu swoją wizje karty, ale nie udało się jej dołączyć do konkursu.

Załącznik 2082

Elegancka i prestiżowa, o to chodziło!

wierny 08.12.2016 17:12

Ogarniał już ktoś rejestracje?
Mam kartę kibica ważną do lutego, mogę zamówić tę od Lyonessa? Wtedy od lutego ona będzie obowiązująca? Mam też karnet roczny mam nadzieje, że migracja będzie pomyślna między kartami :D

kellermax 14.12.2016 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sobol024 (Post 1458881)
Kurde, tez nie możecie zarejestrowac karty? Mi pokazuje komunikat "podaj aktualny numer telefonu". Wtf? A co niby podaję...

Kierunkowy zostawiasz 0048 w drugim oknie wpisujesz pierwsze 3 cyfry, w trzecim resztę

kellermax 14.12.2016 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wierny (Post 1458956)
Ogarniał już ktoś rejestracje?
Mam kartę kibica ważną do lutego, mogę zamówić tę od Lyonessa? Wtedy od lutego ona będzie obowiązująca? Mam też karnet roczny mam nadzieje, że migracja będzie pomyślna między kartami :D

Nową kartę wyrabiasz w strefie kibica. Wszystko na nią na pewno przejdzie i automatycznie będziesz miał przedłużona chyba na 2 lata

heoij 20.01.2017 19:20

Na forum SKWK wszystko ładnie rozpisane, gdyby ktoś miał pytania co do programu:

http://skwk.pl/skwkforum/viewtopic.php/f,3/t,509/

dj_ibutti 21.01.2017 23:03

W Carrefourze to faktycznie dziala, ale np. Orlen i BP to "ściema". Działa to u nich tylko w formie kart przedpłaconych...

maverick 24.01.2017 13:38

Zwrócili wam za zakup karnetu lub wyrobienie karty? Bo kupiłem wczoraj karnet i wyrobiłem karte a w moich zakupach jest że nie zrobiłem żadnych zakupów. W Carrefourze liczy się każdy zakup czy tylko powyżej jakies kwoty?

LucjuszWielki 24.01.2017 23:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1462316)
W Carrefourze to faktycznie dziala, ale np. Orlen i BP to "ściema". Działa to u nich tylko w formie kart przedpłaconych...

Na BP flagowym programem jest PAYBACK... Chętnie wyrobiłbym kartą dla Wisełki, ale nie widzę za bardzo partnerów u których realizwałbym zakup.

Zacząłem się bać jak przeczytałem o opieraniu budżetu klubowego o karty lojalnościowe.... Aby klub coś nam tym zyskał obrót musiałby opiewać na miliony zł, wątpię aby ten program coś pomógł.

azkaz 25.01.2017 01:12

PAYBACK odradzam, straszne dziadostwo

kellermax 25.01.2017 09:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maverick (Post 1462409)
Zwrócili wam za zakup karnetu lub wyrobienie karty? Bo kupiłem wczoraj karnet i wyrobiłem karte a w moich zakupach jest że nie zrobiłem żadnych zakupów. W Carrefourze liczy się każdy zakup czy tylko powyżej jakies kwoty?

Za wyrobienie karty od razu miałem 5zl na profilu i już mam na koncie. Natomiast za zakup karnetu nie ma ani śladu. Złożyłem reklamację i czekam. Dostałem odpowiedź że do końca miesiąca powinienem dostać zwrot. Jeśli chodzi o Carrefour to za każde zakupy jest zwrot ale też trzeba pilnować bo nie wszystko ksieguja. Ogólnie mizernie trochę to działa. Mam nadzieję że z czasem to się poprawi bo odstrasza ludzi z początku i będzie jedna wielka lipa

dj_ibutti 26.01.2017 00:56

Kiedyś to testowałem, bo dostaliśmy propozycje wejścia w to jako klub (Krakow Tigers).
Kasa z Carrefoura pojawiła się po mniej wiecej tygodniu w aplikacji. Podobnie pewnie będzie z karnetem.

Generalnie nie widzę nic w Lyoness, co byloby interesujace biznesowo ;)

mgl 26.01.2017 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kellermax (Post 1462466)
Za wyrobienie karty od razu miałem 5zl na profilu i już mam na koncie. Natomiast za zakup karnetu nie ma ani śladu. Złożyłem reklamację i czekam. Dostałem odpowiedź że do końca miesiąca powinienem dostać zwrot. Jeśli chodzi o Carrefour to za każde zakupy jest zwrot ale też trzeba pilnować bo nie wszystko ksieguja. Ogólnie mizernie trochę to działa. Mam nadzieję że z czasem to się poprawi bo odstrasza ludzi z początku i będzie jedna wielka lipa


Od każdej transakcji jest cashback? Myślałem, że tylko od określonej kwoty.

https://images82.fotosik.pl/317/a347288c7b75008bmed.png

wierny 26.01.2017 18:52

Ja mam dwie rozliczone transakcje z groupon a z Carrefoura żadnej...
Najstarsza jeszcze sprzed świąt. Wysłałem maila zobaczymy co odpowiedzą.

kellermax 27.01.2017 04:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mgl (Post 1462518)
Od każdej transakcji jest cashback? Myślałem, że tylko od określonej kwoty.

https://images82.fotosik.pl/317/a347288c7b75008bmed.png

450 zł trzeba wydać,zeby dostać ten shopping point czy jak to zwą:). Zwrot powinien być od każdej kwoty tylko różnie to jest i tr,eba sobie tego pilnować a jak nie to reklamować z paragonem

Gin 28.01.2017 16:59

A gdzie można sprawdzać te kwoty, zwracają na konto czy jaj bo wyrobiłem kartę ale nie podawał em numeru konta


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl