Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIV KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 31 października, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9722)

FraMat 31.10.2016 22:49

Popovic chyba zaliczył dzisiaj poważny zjaaaaaaaaaaaaaaazd...
Środek pomocy do szybkiej naprawy.
Brlek - super strzał, potem kilka razy pokazał umiejętności, ale też zgasł.
Ta drużyna pokazuje, że odrobina taktyki i porządnego ustawiania się i można pokonać wszystkich w tej lidze.
To zasługa Wdowczyka, oczywiście.

nieznajomy 31.10.2016 23:17

Pierwsza połowa bardzo dobra. Jak ją oglądałem, zastanawiałem się czy mamy szansę na mistrza, czy pierwszą trójkę, a co se będę żałował ( odpowiedź na pytanie - nic nie brałem) ;) druga niestety dużo słabsza. ( już nie myślałem o pierwszej trójce...) Jeśli chodzi o zmienników: Brlek w sumie na plus, strzelił ładną bramkę, pary razy dobrze zagrał ale powiem szczerze że długo mi znikł z radarów. Pietrzak biegał po skrzydle ale miałem poczucie że z Boguskim najsłabsi ( mogę się mylić) Bartosz brawa za bramkę. Zachara jak zwykle jakieś leżanki na murawie, nie wiem o co temu gościowi chodzi.... Ogólnie widać zwyżkę formy i widać to w tabeli. Pozdrawiam fanów Wisełki.

krzywy 31.10.2016 23:32

Szkoda tego loba Pawła, swoją profesorską grą zasłużył na tego gola. W takiej formie jest kilka długości przed innymi strikerami z eklapy

St Yabol 01.11.2016 01:03

Jak wygląda nasza sytuacja z kartkami?

Popovic nie zagra z Łęczną to na pewno, ktoś jeszcze się wykartkował? Trzeba mieć już na uwadze powoli nadchodzące derby, dobrze by było gdyby Małecki zaliczył kartkę i z tego co pamiętam to Guzmics

silver03 01.11.2016 01:58

Jak dla mnie Uryga nie rozegrał dobrych zawodów.

Jay jay 01.11.2016 03:34

Ile Wisła ma pieniędzy na zimowe okienko transferowe?

wiesniak842 01.11.2016 03:49

Tysiąc pińcet!!!

radek2323 01.11.2016 06:22

Uryga nie spalił nam meczu to najważniejsze :) 14 kolejka za nami jeszcze 16 ...wszystko przed nami.

St Yabol 01.11.2016 09:19

Uryga zagrał tak, że jego błędy nie miały raczej wpływu na wynik, ale kilka razy można było mieć pełne gacie.
Brlek poza bramką raczej szału nie zrobił, ale dobrze, że udało mu się strzelić. Z Łęczną też pewnie zagra od pierwszych minut za Popovica

Kowalski 01.11.2016 09:43

Mały, jest zmęczony. Nie można orać we wszystkich meczach jednym skrzydłem. trzeba nam drugiego skrzydła!

JrQ- 01.11.2016 09:45

Coś mi się wydaje, ze Brlek z Mączyńskim to będzie nasz optymalny środek od następnego meczu i że Popovic wypadnie ze składu na dłuuugo po tej w sumie bezmyślnej kartce.

Dobry mecz, szkoda głupio straconych bramek, zdecydowanie dało się ich uniknąć.

Ogryzek 01.11.2016 09:59

Cieszy remis. Wreszcie wyszliśmy ze strefy spadkowej. Teraz przed nami mecz o 6 pkt z Łęczną.

Karherop 01.11.2016 10:28

Zagłębie wydawało się wczoraj silniejszą ekipą niż Lech, a pomimo to momentami byliśmy ekipą taktycznie lepiej ułożoną.

Zresztą poza tym, patrząc na tabelkę formy plasujemy się tabeli na 2 miejscu (!), tylko za Lechią.

Z Łęczną liczą się TYLKO 3 punkty. Po prostu nie wyobrażam sobie innego rezultatu. I każdy kolejny mecz to nasz awans w tabeli :)

IncognitoTSW 01.11.2016 10:58

Wynik cieszy, przy takim składzie mogło być znacznie gorzej.

Brlek odpalił, stało się coś niemożliwego. Szkoda, że zaraz potem wrócił do swojej typowej gry - unikania gry. Tym precyzjnym strzałem zrehabilitował się jednak i pokazał, że aż takim kaleką to on nie jest. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - przypomnijmy sobie jakie wejście miał Krzywejajo (czy jak tam niektórzy mówili Krzywejaju)

d 01.11.2016 11:08

Jak wyżej, wynik jest doskonały. 2-2 na jednym z najtrudniejszych wyjazdów w sytuacji, gdy nie ma Głowackiego, Guzmicsa, Mączyńskiego + słabszy dzień Małeckiego, który ostatnio ciągnął drużynę niemal w pojedynkę to wynik wyborny, nawet jeśli to klasyczny mecz z cyklu "więcej szczęścia niż rozumu".

Przy napiętym terminarzu z 3 ciężkich, dalekich wyjazdów (2x Lech) przywozimy trzy remisy. Trudno nie być optymistą.

swiety37 02.11.2016 08:49

Cieszy ten punkcik.
Jakby jeszcze dwucyfrową liczbę punktów udało się w tym roku zdobyć to było by na prawdę dobrze + awansować do półfinału PP.

Fajny mamy terminarz:
15) 05.11. Wisła Kraków – Górnik Łęczna
16) 19.11. Pogoń Szczecin – Wisła Kraków
17) 26.11. Wisła Kraków – Arka Gdynia
PP) 30.11. Wisła Kraków - Lech Poznań
18) 03.12. Wisła Kraków – Lechia Gdańsk
19) 10.12. Wisła Kraków – Cracovia
20) 17.12. Ruch Chorzów – Wisła Kraków

BlurgH 02.11.2016 09:51

Kurde - wygrać wszystko u siebie, to będziemy mieli spokojną zimę...
Żadna z drużyn, które przyjeżdżają nie jest aż tak silna, żeby się przed nią położyć, zwłaszcza, że u nas progres...

Szneka 02.11.2016 10:33

Nic nie stoi na przeszkodzie aby wygrać wszystko do końca roku. nawet Lechia nie jest tak silna co pokazała ostatnio Arka. wprawdzie z wielkim fartem ale.................................szczęście sprzyja lepszym

swiety37 02.11.2016 12:11

Martwi mnie ten mecz, w którym Mały będzie za kartki pauzował. Szkoda, ze nie dostał kartki w lubinie, bo z Łęczną u siebie to TEORETYCZNIE najłatwiejszy nasz mecz do końca roku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl