Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [X KOLEJKA] WISŁA Kraków - Legia Warszawa, 23 września, godz. 20:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9710)

Mixu 23.09.2016 21:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1454184)
Ta, w zeszłym sezonie 4/4, raz nie strzelił i wielkie aj waj. ....a, nawet Messi nie strzela wszystkich karnych

No tak..tylko frustracja jest WIELKA bo mało kiedy tak się nam należała ta bramka :-/

brylant17 23.09.2016 21:43

Widać,że Popek pobierał lekcje u Krzywerajlo.Dlaczego nie Mójta ? why ?

Robek 23.09.2016 21:51

popovic wypad z Wsly

s1mone 23.09.2016 22:04

Popovicia zawsze broniłem, ale w tym momencie chłop jest zupełnie bez formy. I nie mówię tu o spieprzonej jedenastce.

Gdy trza było grać górą - grał po ziemi, gdy trzeba było grać po ziemi rzucał baloniki, gdy trzeba było przyśpieszyć - zwalniał, piłki rzucał niedokładnie, często na plecy, nie w tempo przez co jego przerzuty nie dawały żadnego pożytku.

Jak zobaczyłem, że to on podchodzi do karnego to od razu wiedziałem, że nie strzeli. Jak można podchodzić do karnego, jak się widzi, że NIC mi nie wychodzi - a tak było z Popoviciem w tym meczu. Nie rozumiem czemu on sam podjął taką decyzję, gdy sam widział, że tak mu piłka nie siedziała.

Już lepszy był w destrukcji, bo generalnie z Krzyśkiem się fajnie asekurują i odkąd grają w środku razem nie tracimy bramek. To w dużej mierze ich zasługa i mimo wszystko llepiej wygląda nasza gra z Popoviciem / Mąką niż z Brlekiem na boisku.

Druga sprawa to moim zdaniem należały nam się 2 karne - ręka Pazdana ewidentna. I moim zdaniem zrobiona z premedytacją. Widział, że traci równowagę i może być setka dla nas to wywinął ręką, żeby wybić. A, że się przy tym debilnym manewrze sam uszkodził? Jego wina.

Zagraliśmy dobry mecz - w 1 połowie warszafka była chyba bez strzału na bramkę. Wynik obiektywnie rzecz biorąc jest też dobry, ale ciężko żeby po takim meczu i tym karnym nie czuć niedosytu. Tak zwyczajnie po prostu szkoda ;(

radek2323 23.09.2016 22:07

Denis dobry mecz dzis szkoda ze karny nie strzelony.

Dzideek 23.09.2016 22:09

O, na C4 dzisiaj pojawili się kumaci w obronie dobrych zwyczajów. Jakiś kosmita wyciągnął telefon w celu zrobieniu płótna od dołu. Zaraz podbiegł na oko 15-sto latek w celu wyjaśnienia sprawy i dania nauczki na przyszłość, że coś takiego będzie karane, pomachał mu paluszkiem :D ale na dopingowanie akurat nie miał aż tyle siły

Coglin 23.09.2016 22:10

....a mać, ja .......e, .... by to strzelił.

I tyle.

wiesniak842 23.09.2016 22:15

Brawo kuerwa!!!!!!! Szkoda amatorskiego karnego ale nie tylko to die liczy. Postawa piłkarzy może poza Boguskin, którego nie było widać taka jaka powinna być co mecz. Niepokoi to że to jest polska liga więc po dwóch dobrych meczach następny pewnie prze.......imy:)

Mixu 23.09.2016 22:20

Abstrahując od sportowej strony spotkania fajnie że otoczka kibicowska była na świetnym poziomie. Mimo słabszej formy piłkarzy można było poczuć oglądając ten mecz jak za dawnych lat gdy takie mecze decydowały o mistrzostwie. Widać że niechęć jednych do drugich jest duża i to cieszy, powoduje emocje i dodaje smaku. Miejmy nadzieję że na mecz do Warszawy na ich ....idołek będziemy jechać jako drużyna z górnej połowy tabeli. Wynik ledwo zadowalający ale to był miły wieczór, niczym powrót do przeszłości.

crux.a 23.09.2016 22:30

Man of the match - Zdenek. Ile ten chłop wygrał przepychanek, ile zgrał górnych piłek! W obecnej sytuacji taki gość to skarb.
Idziemy do przodu. Klaruje się pierwsza jedenastka. Nieźle wygląda gra w obronie. Najbardziej mi żal strzału Mąki sprzed szesnastki. Gdyby to weszło... Z sektora E wyglądało, że było bardzo blisko.

I jeszcze jedno: Legia to najsłabszy mistrz Polski od lat.

Ogryzek 23.09.2016 22:32

Szkoda karnego. Myślę że Mójta powinien strzelać karne. Cóż szkoda, ważne że znowu na zero z tyłu.

Trybuny, oprawa i piro super - naprawdę fajny mecz.

Adenalix 23.09.2016 23:01

Popo niezły mecz, ale zagranie ze stojącej piłki dzisiaj 0 na 5. Jeśli Wisła tak będzie walczyć w każdym meczu to będą się nas bać a nie my ich.
Przed meczem myślałem: biorę remis w ciemno, a po meczu jest niedosyt.

Wojtas 23.09.2016 23:04

Legia ,to jest naprawde zastanawiajace.Niewiem jakim cudem oni graja i awansowali do LM,serio.To co grają to na kolanach do Czestochowy ze trafili na ten Dundarwelk czy jakos tak,. ,bo jakby dostali byle jakiego sredniaka z ligi beligjskiej czy holednerskiej wyzej nie mówiac,to by dostali piekny oklep i w zyciu by do LM nie awansowali.Zreszta przed meczem pisalem ze są ciency jak Wawrzyniak i trzeba było jeszce mocniej na nich grać,to by w koncu cos wpadło.Tak słabego Mistrza Polski to niepamietam....
Mecz w naszym wykonaniu,no coz jesli tak bedziemy grac to widzę swiatelko w tunelu,walka byla ostra ,mecz z duzym wskazaniem na nas.
Podobal Mi sie Ondrasek,jakby coraz lepszy,silniejszy,on tak kiedys grał,zgrywał pilki,przyjmował,strzelał,potem zgasł,ale teraz widac ze jest coraz lepiej.

P.S Tez mi sie wydaje ze na meczu bylo duzo weicej niz te prawie 20 tys ludu co podaja :),ale skoro stadion byl zgloszony na 20 to nie wypada wiecej podać xD.
No i troche wlasnie stare czasy sie przypomnialy,to juz nie ta Legia z Łokietkiem ,Beretem czy Kucharskim Czarusiem ,ale dalej mozna ich nienawidzieć XD.

Patryko 23.09.2016 23:07

Chciałbym zobaczyć jakieś podsumowanie nt. punktów straconych przez niestrzelone karne z tego i poprzedniego sezonu. Założę się, że Wisła byłaby silnym, samodzielnym liderem.

Mecz przyzwoity w naszym wykonaniu, choć trzeba uczciwie przyznać, że Legia była dziś słaaaabiutka.

zim zum 23.09.2016 23:27

Mecz bardzo słaby. Z tak grającą Legią, to jest dla nas strata punktów. Inni byli w stanie wygrać.

wolfu 23.09.2016 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robek (Post 1454188)
popovic wypad z Wsly

Robek, wypad z forum.

Jeden z najlepszych na boisku, wielokrotnie cały ciężar rozgrywania i wizji akcji spadał na niego. Karny - no cóż, byłyby dwa punkty więcej. Ale grą się wybronił.

Jak każdy dziś, brawo Panowie, w końcu wracamy do gry, wraca nasza Wisła. Szkoda, że tak frajersko remisujemy, bo Legia wystawiła się swoją żałosną grą jak na tacy. Mam nadzieję, że limit szczęścia wykorzystali już dziś, i dostaną solidny w....... w Lizbonie.

Vinci 23.09.2016 23:42

Ile ja czekałem na taki mecz. Z tyloma ludźmi, z oprawą i bez podziału na trybunach, jak ostatnio. Atmosfera dala sporo frajdy. Szkoda punktów bo wygrana była na wyciągnięcie ręki, jak również ucieczka z ostatniego miejsca w tabeli. Dziwnie z ta frekwencja. Szczególnie,ze musieli ludzi na dodatkowe sektory wpuścić bo nie mieścili się w tych początkowo udostępnionych...

St Yabol 23.09.2016 23:57

Szkoda, szkoda, szkoda. Niewiele brakowało, ale można iść dalej z podniesioną głową. Oby teraz była wygrana na wyjeździe.

Ciekawe jakie kary po meczu będą.

regan 24.09.2016 00:58

Mecz fajny. Dwadzieciakilka tysiecy ludzi, dym, animozje, doping, czyli to co kibol z krwi i kosci lubi najbardziej. ;) W koncu jacys normalni ludzie na sektorze E. 21 i 22 z dobrym dopingiem wiele osob sie włączyło w doping, malo ....usiow laleczek dziadkow i innych gamoni. Wizualnie bardzo fajnie to na E wygladalo. Szkoda ze C nie chcialo prowadzic dialogu z E ograniczajac sie do sporadycznego kto dzis wygra? Jestem kibicem itp. Hsv powinno isc z calym stadionem na 2 strony w szczegolnosci jak na E dzisiaj naprawde kibolska ekipa. Ale to moze na przyszlość. Żaluje tylko ze ci ludzie ktorzy dzisiaj byli a wygladali ze nie byli z pierwszej łapanki tak nieczesto odwiedzaja nasz stadion. Taka liczba na kazdym meczu przez cala runde i mamy dlugi splacone. Tyle i az tyle. W kazdym razie nakrecajcie. W perspektywie, Nieciecza, prawdopodobnie Amika w PP, trzeba kuc żelazo poki gorące.

Rob_Zombie 24.09.2016 05:37

W końcu doczekaliśmy się drużyny na poziomie Ligi Mistrzów!

arth_ur 24.09.2016 07:01

Popovic dobry mecz dużo lepszy od bezbarwnego Maczynskiego. Podobno cały czas gra z kontuzją. Co do karnego jak Denis podchodził dziwiłem się czemu nie Mójta? Bardziej z punktu cieszą się w Warszawie. Jak będziemy mieć takie same zaangażowanie jak w wczorajszym meczu to górna 8 jest pewniakiem.

mitmichael 24.09.2016 07:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1454193)
Brawo kuerwa!!!!!!! Szkoda amatorskiego karnego ale nie tylko to die liczy. Postawa piłkarzy może poza Boguskin, którego nie było widać taka jaka powinna być co mecz. Niepokoi to że to jest polska liga więc po dwóch dobrych meczach następny pewnie prze.......imy:)

Potrafilismy nie wygrac 7 kolejnych spotkan to i mozemy nie przegrac kolejnych, taka to jest ekstrraklasa. Ten karny to była kpina a nie powazne podejscie Popovicia. To nawet nie szło pod słupek tylko w srodek. Niech cwicza rzuty karne na treningach skoro nikt nie jest do nich wyznaczony i wybiora najlepszego a nie podchodzi sobie kto chce i strzela jak chce.

Matejas_ 24.09.2016 08:02

Dawno nie widziałem tak grającej Wisły. Żal mi Popovicia, bo w 80 minucie przecierałem oczy ze zdumienia co chłop gra. Najlepszy mecz w jego wykonaniu odkąd przyszedł do Wisły. Wreszcie do formy wraca Mączyński, fajnie wyglądała para Ondrasek Zachara w ataku, groźna dwójka Małecki Mójta na lewej flance, wielki plus dla obrońców za 0 z tyłu! Szkoda tej kropki nad "i", szkoda straconych 2 pkt bo wyszlibyśmy ze strefy spadkowej, ale nie ma co pastwić się nad zawodnikami w takim momencie. Zagrajmy taką piłkę w Płocku i Poznaniu, a jestem pewny zdobycia kolejnych 4 pkt!

Szofer 24.09.2016 09:02

niepotrzebnie jedynie pchał sie do wolnych i tego karnego bo od początku mu to nie szło...
poza tym miło się patrzyło na gre, walka, zaangażowanie - na 100%, czasem brakło chłodnej głowy i niektóre akcje chcieli rozwiązać "za szybko"...
ktoś wyżej napisał, górna 8... gdyby grali tak cały czas to przy poziomie naszej ligi spokojnie jest szansa na pierwszą 4

elliot_ness 24.09.2016 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 1454184)
Ta, w zeszłym sezonie 4/4, raz nie strzelił i wielkie aj waj. ....a, nawet Messi nie strzela wszystkich karnych

Wszystkie karne Popovica były strzelane na ogromnym farcie. Pilka ledwo toczyła sie do bramki. Karne strzela się na dwa sposoby albo technicznie albo na siłę . Popovic nie potrrafi ani jednego ani drugiego .

Ogryzek 24.09.2016 09:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elliot_ness (Post 1454213)
Wszystkie karne Popovica były strzelane na ogromnym farcie. Pilka ledwo toczyła sie do bramki. Karne strzela się na dwa sposoby albo technicznie albo na siłę . Popovic nie potrrafi ani jednego ani drugiego .

Najgorsze jest to że na boisku był Mójta który ten element ma świetnie opanowany. Czemu on nie strzelał? Jak podchodził Popovic to już wiedziałem że będzie lipa.

szprotson 24.09.2016 10:04

bo Mojte w środek tez by złapał ;)

Było minęło. Jakby asy grały cały czas jak wczoraj to pudło nasze.
Mojta jakby nie było jak dla mnie najlepsze spotkanie na Wisle. To samo Popovix

tommiyacht 24.09.2016 10:19

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=633

tyle w temacie. dziekuje

JrQ- 24.09.2016 10:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1454189)
Popovicia zawsze broniłem, ale w tym momencie chłop jest zupełnie bez formy. I nie mówię tu o spieprzonej jedenastce.

Gdy trza było grać górą - grał po ziemi, gdy trzeba było grać po ziemi rzucał baloniki, gdy trzeba było przyśpieszyć - zwalniał, piłki rzucał niedokładnie, często na plecy, nie w tempo przez co jego przerzuty nie dawały żadnego pożytku.

Jak zobaczyłem, że to on podchodzi do karnego to od razu wiedziałem, że nie
strzeli. Jak można podchodzić do karnego, jak się widzi, że NIC mi nie wychodzi - a tak było z Popoviciem w tym meczu. Nie rozumiem czemu on sam podjął taką decyzję, gdy sam widział, że tak mu piłka nie siedziała.

Już lepszy był w destrukcji, bo generalnie z Krzyśkiem się fajnie asekurują i odkąd grają w środku razem nie tracimy bramek. To w dużej mierze ich zasługa i mimo wszystko llepiej wygląda nasza gra z Popoviciem / Mąką niż z Brlekiem na boisku.

Druga sprawa to moim zdaniem należały nam się 2 karne - ręka Pazdana ewidentna. I moim zdaniem zrobiona z premedytacją. Widział, że traci równowagę i może być setka dla nas to wywinął ręką, żeby wybić. A, że się przy tym debilnym manewrze sam uszkodził? Jego wina.

Zagraliśmy dobry mecz - w 1 połowie warszafka była chyba bez strzału na bramkę. Wynik obiektywnie rzecz biorąc jest też dobry, ale ciężko żeby po takim meczu i tym karnym nie czuć niedosytu. Tak zwyczajnie po prostu szkoda ;(

To chyba inny mecz oglądałeś, bo akurat Popovic był jednym z najlepszych na boisku.
Co nie zmienia faktu, że karne wykonuje fatalnie i powinien ktoś inny strzelać.

Ręka Pazdana NIE DO ODGWIZDANIA. Ochłoń, bo widzę, że masz problem z realną oceną.

szprotson 24.09.2016 10:50

ręka Pazdana nie do odgwizdania?
No czy ja wiem ....hm...gdyby taka sytuacja była w polu karnym Wisły myśle ze mógłbym usłyszeć gwizdek i tłumaczenie ze nie schował odpowiednio ręki czy też że przez ręke piłka zmieniła tor lotu czy inne w podobnym wytłumaczalnym tonie.
Mnie ciekawi jak karne wykonuje Ondrasek.

Jeszcze co do Miśkiewicza. On ma naprawde niezły refleks. Ale jego minus to zły timing (uprzy wychodzeniu do piłek i obliczaniu ich lotu) oraz dziurawe ręce (chociaż wczoraj RAZ złapał piłke naprawde pewnie jak na bramkarza przystało)
Również dużo pracował wczoraj Zachara, bardzo czesto sie cofał i był w linii z naszym wolnym elektronem i mózgiem - Boguskim.
Imponował pressing i doskok, przez pierwsze 10 minut Legia nie wiedziała gdzie jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl