![]() |
Jak dla mnie przydałoby się więcej obiektywizmu.Pierwsza stracona fatalny błąd,druga majstersztyk.Nasza wywalczona całym serduchem przez Patryka.Lider lepszy tylko i aż o jedną bramkę.Dla mnie podkreślam "obiektywizm" malowany lider nie pokazał aż takiej różnicy.
|
Tez uwzam ze oni są siadnieci psychicznie i tu jest pies pogrzebany.Kolejny mecz w dupę.takze ile mozna jeszce?
zwyczajnie zal ich,bo to nie ich wina ze klub najpierw tyle lat jest zle zarzadzany za Cupiala,potem sprzedany złodzejowi a teraz oddany ludziom bez pieniedzy.Oni tez patrzą widzą i wyciagaja wnioski.To tylko gimnazjum psycho- sharks spiewa ze nic sie nie stało. |
Pisząc szczerze to gramy taką padakę (poza Małym i dzisiaj wg mnie Mąką), że Wdowczyk (który swoją drogą jest wstrzemięźliwy z jakimikolwiek zmianami niczym Nawałka) powinien choć zacząć grać młodymi (jak Żemło) czy nawet juniorami (jak Chorązka na bramce, czy Porębski czy inni) i ogrywać już Chłopaków na I ligę. Bo to nasza przyszłość jest, a nie Boguś, Broziu, Guzmiscs, Sadlok, Zachara etc. etc.
|
Ja po dzisiejszym meczu odpuszczam tak samo jak piłkarze. Do zobaczenia w 1 lidze.
|
Cytat:
Obiektywizmem, to jest to ze mamy najwiecej straconych bramek w calej lidze i najmniej strzelonych, to jest az taka roznica w pierwszej polowie to my nawet walki nie podjelismy a Wdowyczk do usranej smierci bedzie wystawial Boguskiego na skrzydle i Miska w bramce |
Cytat:
|
Ale jakie to ma teraz znaczenie? Kolejny w....... chwytamy, a nie widać nawet .......onego światełka w tunelu, zeby było lepiej. Jak już chcemy się bawić w obiektywizm, to trzeba powiedzieć, ze Miśkiewicz zjebał przy pierwszej bramce, ale później wyciągnął karnego i kilka bardzo trudnych sytuacji. Nie wiadomo, czy Załuska by to obronił. Boguski? To jest człowiek, który ma kwity na każdego i dlatego gra. Piłka meczowa w 93 minucie i pokazuje swój talent, swój kunszt. Przyjebać z 4 metrów czy 5 w bramkarza, to jest naprawdę duża sztuka.
|
Pytanie czysto teoretyczne do zorientowanych: gdyby Wisła wycofała siła z rozgrywek/oddała wszystkie mecze walkowerem to zaczynamy od 1 czy 4 ligi ? Wiadomo, udzielają mi się negatywne emocje, ale oni kompromitują ten klub. Hańbią. Chyba nie chcemy zanotować rekordu 36 porażek z rzędu. Skoro TS nie ma kasy to bez sensu kopać sie z koniem. Bez realnych wzmocnień spadniemy. I to w stylu uwłaczającym dla takiego klubu jakim jest Wisła
Marzy mi sie, zeby juz nigdy nie oglądać w skladzoe Wisły Boguskiego. Jest tragicznie słaby. Tragicznie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
no i bądz tu mądry.
Najpierw se chłop strzela samobója potem karne broni. Wniosek jest jeden. Miśkiewicz to dobry bramkarz, tylko nie potrafi łapać. a reszta bandy ? Taktyka jest bardzo prosta - Daj Małemu może coś zrobi. Wejście Drzazgi dało troche energii, ale no ....a jak ich ogladam to mam wrazenie ze są jacyś niedojebani. Sadlok to jest cieniem samego. Kolega chwalił Maczynskiego - mnie on nie przekonuje. Nikt mnie nie przekonuje prócz Małego, ktory byc moze wyglada niezle dlatego, ze reszta jest dnem. Kalectwo. Współczuć temu który zainwestował swoj hajs w Brleka. Raczej się nie zwróci |
Cytat:
|
Cytat:
(edit) @ pomeran Można też na lata zakopać się w niższych ligach. Takie tam, drobne ryzyko. |
Cytat:
Wracając do meritum. Było mówione(tutaj zreszta tez) ze za breloka jest skybox na ileś tam lat. Ale tak szczerze.. Możliwe ze w przyszłym roku nie bedzie miał możliwości skorzystania z niego. |
...Zal na tę naszą Wisełkę patrzeć ale jedno co nasuwa mi się po tych wszystkich kolejkach, to nie ma w tej drużynie zawodnika -profesjonalisty. Co ta za sztuka grać jak wszystko jest ok. Profesjonalista powinien odciąć się od wszystkich zawirowań w klubie , wyjść na mecz i grać na 110 %. Cieszyć się grą , bo to pasja a nie odwalanie "pańszczyzny" i tylko kasa kasa kasa.Ta ekipa za Wisłę umierać nie będzie - a uśmieszki w trakcie meczu oraz podczas udzielania wywiadu w przerwie to już "żenada". Jestem zdania , że większość tych zawodników, jest w stanie utrzymać ekstraklasę dla Wisły, jednak najemnicy powinni poczuć oddech młodzieży na swoich plecach a "NIEczysty" coach już w meczu z Piastem powinien to uczynić.
pozdr 4 all |
Ogolądałem tylko pierwszą połowę. Nic się nie zmieniło.
I szczerze mowiąc nie ma co narzekać - gramy tylko o utrzymanie i czas na ogarniecie się jest. To że do tego czasu wykręcimy kilka rekordów, trudno. Zapłacić za osłabianie kadry trzeba. Najważniejsze jest to by to co teraz mamy nie rozwaliło się do końca w iment. Bo jeszcze jesteśmy w ekstraklasie i mamy czas by sie przygotowac kadrowo i finansowo pod ladowanie w I lidze. Jesli to teraz mamy walnie ze strony finansowej, leżymy. P.S. Nowe koszulki wyjazdowe sa rewelacyjne. |
Cytat:
Mówi o tym regulamin Art. 13 13.1. Klub, który przed rozpoczęciem lub w czasie trwania Rozgrywek Ekstraklasy zrezygnuje z dalszego uczestnictwa, zostanie przesunięty w następnym cyklu rozgrywek o dwie klasy niżej. 13.2. Klub, który w trakcie Rozgrywek Ekstraklasy nie rozegra z własnej winy trzech wyznaczonych meczów, zostaje sklasyfikowany na ostatnim miejscu w tabeli odpowiednio po rundzie zasadniczej i/lub rundzie finałowej, automatycznie wyeliminowany z Rozgrywek Ekstraklasy i niezależnie od sankcji finansowych, zdegradowany o dwie klasy niżej, bez względu na liczbę zdobytych punktów. Powyższe zdanie stosuje się również w przypadku zawieszenia licencji prawomocną decyzją właściwego organu PZPN. |
W....ili mnie tym meczem podwójnie.
Raz, że jak zwykle wyszli na boisko jak roztrzęsione panienki i jaga mogła robić co chciała. Dwa, że narobili w końcówce nadziei na choćby punkt i oczywiście zjebali. Najgorsze jest to, ze co najmniej do końca rundy będziemy się musieli na to patrzyć... a może dłużej, jeśli w przerwie także żadnych transferów nie będzie. Co tu więcej dodać? Lata zaniedbań w końcu w pełni dają o sobie znać. Oby TS i kibice dali radę. Cytat:
|
Mam szacunek do Brożka i myślę, że będę mieć go zawsze. Ale czemu te człapiąca wersja Brozia gra 90minut? Czy była jedna minuta,w której on zrobił przewagę? Dlaczego nie wchodzi za niego Drzazga wcześniej?
Druga sprawa. My mamy najbardziej elektryczną obronę wszechczasów. Popatrzcie na ilość niewymuszonych błędów, spóźnionych wejść i kup w pieluchach: Sadlok Rysiek, Boban - który jako jedyny grał coś z przodu. O Mójcie z tyłu nie wspominam, bo gość powinien szlaban ustawić i pobierać opłaty za autostradę. Misiek ustawił mecz i nie pozwolił umrzeć dramaturgii trzymając niemal cały czas wynik na styku. Cytat:
Chłopy są mentalnie wrakami. Podejrzewam, że to będzie najdłuższa podróż z Białego w ich życiu. Naprawdę nie chciałbym być teraz w ich skórze. Prze.je.bane uczucie cokolwiek by nie powiedzieć o ich utożsamianiu się z klubem czy byciu najemnikiem. Oni też mają uczucia, a sfera mentalna jest teraz najpoważniejszym problemem. Są elektryczni, podenerwowani, nie wierzą we własne siły, po prostu ogólna bryndza. Mieli dzisiaj 2-3 fajne akcje i widać, że potrafią grać w piłkę lepiej niż wskazują na to wyniki. Do meczy z Piastem trzeba szamana, psychologa, barmana i sponsora żeby to poszło do przodu. Ale myślę, że gdyby wygrali z Piastem... gdyby się udało złapać pewność siebie... to jest coś, na czym powinni bazować teraz nasi piłkarze. Tęsknota za normalnością. Wdowczyk moim zdaniem wystawił optymalny skład, ale podpadł mi, bo nie zrobił zmian. Widać było, że tej drużynie nie idzie, że są piłkarze, dla których ten mecz to z różnych powodów nieudany czas. Trzeba było zmian, nawet po to, żeby pokazać drużynie, że szukamy bardziej optymalnego rozwiązania, skoro przyjęte na początku było delikatnie mówiąc niedoskonałe. My robimy jedną pierwszą i jedyną zmianę w 77 minucie. Kur.w.a. No to chcemy ten mecz choćby zremisować czy nie? |
ja naprawdę mam dużo wiary w Wisełke, ale tego się już nie da uratować, pierwszy raz coś takiego czuje i mówie przez tyle lat...
Po prostu nie da, chyba, że Legia nam sprezentuje 3 pkt. bo LM i nasi odżyją wygrywajac 3/4 meczów do końca sezonu haha ale to chyba nie jest realne nawet w LOTTO ekstraklasie |
Wynik 2:1 zawdzięczamy tylko i wyłącznie radosnej piłce Jagi. Spokojnie mogło być 3,4-0 do przerwy.
Nie wiem jaki plan ma na to Wdowczyk ale jeszcze kilka kolejek takiej gry i nawet nie będzie co potem dzielić. Nie ma ani kadry, ani ławki. Do tego nie ma pieniędzy, żeby cokolwiek z tym zrobić. I raczej to się nie zmieni, chyba że na gorsze. Trzeba wierzyć, że Małemu wyjdzie od czasu do czasu coś i kilka punktów zrobimy. |
Cytat:
Dzieki bódyń za przytoczenie regulaminu. Znaczy ze wcale nie musimy zaczac od IV a mozna by skończyć kompromitować ten klub. |
Sprawa jest prosta, albo TS wzmocni drużynę albo spadamy do I ligi.
|
Tu raczej chodzi o wypłaty. Jak uregulują to zaczną grać. Tym składem powinniśmy spokojnie sie utrzymać. Najbardziejbrakuje drugiego skrzydlłowego takiego.jak.Mały ktory umie kiwnąć i zacentrować
|
Cytat:
|
Cytat:
Mamy ludzi na utrzymanie ? Gratuluje samopoczucia. Poza Małeckim, Joviciem, Bartoszem, Ew Sadlokiem, Maczynskim ( Obaj w zupełnie innej formie niz obecna) i Ondraskiem ta ekipa nadaje sie do tarcia chrzanu. Albo emeryci albo podróbki piłkarzy. |
Czemu Wdowczyk nie dostrzega, że Mączyński nigdy nie będzie liderem jakiejkolwiek drużyny i ustawianie go w ten sposób w środku pola nie zadziała?
Wydaje mi się, że totalnie nasza drużyna nie istnieje w środku pola, nie ma żadnego rozegrania, trzymania piłki. Wszystko siłą idzie bokami, Małecki ciągnie chamsko do przodu, bo nie bardzo jest z kim pograć. Brożek z Zacharą/Ondraskiem chowają się w linię z obrońcami i nie ma z nich prawie pożytku. Są bardzo oddaleni od pomocników i czekają na długie piłki. Czasem, jak już Paweł ruszy, to jego zgrania są niecelne lub jest spóźniony. Brożek jest żenujący i bardzo pomoże mu odpoczynek. Dlatego idealnie byłoby zaryglować środek 4-5-1 z Mączyńskim najbardziej z tyłu a przed nim Popović z Brlekiem. Na skrzydłach Małecki i Boguski, przed nimi Zachara. Urygi w ogóle nie biorę pod uwagę jako pomocnika. 4-4-2 jest formacją naturalnie nastawioną na grę skrzydłami. U nas, z niskimi Brożkiem i Zacharą w ataku, chaotycznym Małeckim i wolnym Boguskim na flankach, taka formacja nie ma absolutnie sensu. Jest skrajnie nieefektywna. 4-5-1 pozwoli nam potrzymać piłkę, gęstszy środek sprawi, że Popović, Brlek, Mąka będą bliżej siebie i nie będą musieli szukać ryzykownych rozwiązań (bo gubią się pod presją) i powinni rzadziej tracić piłki. Poza tym taka formacja pozwoli efektywnie wykorzystać Mączyńskiego na pozycji zbliżonej to tej roli, którą pełni w kadrze. Oczywiście wiem, że "formacje nie grają", ale uważam, że moje rozwiązanie gorsze niż obecne nie będzie.Zachara (praktycznie jedyne co ma) jest szybki, a Brlek i Popović jednak raz na ruski rok potrafią rzucić ładną piłkę za plecy. Nie wspominając o Boguskim. |
Cytat:
|
Cytat:
przykładowo: skład z 3-6-1 widziałbym taki: ------------Załuska-------------- --Guzmics---Żemło----Sadlok-- Bartosz---Mączyński--Pietrzak --Cywka----Jovic----Małecki-- -------------Zachara------------ Trzeba próbować innych ustawień, by chociaż pozwolić Wiśle na przetrwanie w tym sezonie. Choć to będzie makabrycznie trudne, bo nasi piłkarze mają mały potencjał. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl