![]() |
http://oi66.tinypic.com/biq6x2.jpg
i druga tura (pierwsza na probe:D) http://oi64.tinypic.com/33yrers.jpg |
1 Załącznik(ów)
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1476448229Dziś ode mnie 19,06 zł
|
|
wpłata
Ode mnie 38,12.
Dałem podwójnie :) |
W miarę możliwości wrzucajcie skany swoich wpłat :)
|
Dziś wystartowała kolejna spontaniczna akcja wsparcia dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Każdy kto chciałby wesprzeć młodych piłkarzy Wisły Kraków niech wpłaca pieniądze na konto AP Wisły Kraków! Umowna kwota wpłaty to 19,06 zł ale oczywiście można wpłacać większe lub mniejsze kwoty. Gorąco zachęcam do wsparcia i dzielenia się nimi w tym temacie w celu mobilizacji i pokazania, że jak chcemy to potrafimy się zjednoczyć! Pozdrawiam! Akcja na TT pod #TS1906 https://pbs.twimg.com/media/DEh0jzvXgAMM7c2.jpg:large |
|
1 Załącznik(ów)
Podbijam temat. Poszło 19,06 zł ode mnie.
|
|
+19.06 ode mnie
|
Również +19,06 ode mnie
|
Również moja wpłata +19,06.
|
Arth_ur +19,06
|
Jestem.
109.06 zl. |
1 Załącznik(ów)
I ja również.
|
190.6 koron szwedzkich poszlo.
Wrzucenie screenshota niestety przeroslo moje zdolnosci informatyczne :D |
Dziś do akcji dołączyła ekipa z Fans 4 Club!
Dziękujemy bardzo za udzielone wsparcie! Wciąż możecie dołączyć do akcji, przelewając na konto Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków dowolną kwotę pieniędzy :) Gorąco zachęcam do wsparcia akcji #TS1906 |
Poszło 19,06
|
poszło 30
10znaków |
19,06 zł poszło :)
|
Poszło i ode mnie
|
To będę kontynuował - trzecie Mistrzostwo Wisły - 1949
|
Melduję wykonanie zadania :-)
|
|
Gorąco zachęcam do ponownego wsparcia Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. To już kolejna edycja w której może polepszyć sytuację finansową najlepszej Akademii w Polsce!
Zasady takie same jak zawsze, wpłaty an konto są dobrowolne i przyjęła się zasada, że wpłata wynosi TYLKO 19,06 ale może być również wielokrotnością tej sumy. Zapraszam do udziału! #WislaToNaszaPrzyszlosc |
|
Ode mnie - czwarte mistrzostwo Wisły - 1950. Screen może wkleję później.
Pozdr OSC.N. |
|
|
1 Załącznik(ów)
Ode mnie również poszło.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl