Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   19,06 - Dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9702)

wiesniak842 12.10.2016 09:16

http://oi66.tinypic.com/biq6x2.jpg
i druga tura (pierwsza na probe:D)
http://oi64.tinypic.com/33yrers.jpg

ArturBarlinek 12.10.2016 09:41

1 Załącznik(ów)
http://wislakrakow.com/forum/attachm...1&d=1476448229Dziś ode mnie 19,06 zł

mitmichael 13.10.2016 18:23

Poszło 19,06zł.

http://up.programosy.pl/foto/schowek02_40.jpg

Szneka 14.10.2016 13:13

wpłata
 
Ode mnie 38,12.
Dałem podwójnie :)

WISŁAZWE 14.10.2016 13:26

W miarę możliwości wrzucajcie skany swoich wpłat :)

WISŁAZWE 12.07.2017 11:43

Dziś wystartowała kolejna spontaniczna akcja wsparcia dla Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.
Każdy kto chciałby wesprzeć młodych piłkarzy Wisły Kraków niech wpłaca pieniądze na konto AP Wisły Kraków!
Umowna kwota wpłaty to 19,06 zł ale oczywiście można wpłacać większe lub mniejsze kwoty.

Gorąco zachęcam do wsparcia i dzielenia się nimi w tym temacie w celu mobilizacji i pokazania, że jak chcemy to potrafimy się zjednoczyć!

Pozdrawiam!

Akcja na TT pod #TS1906

https://pbs.twimg.com/media/DEh0jzvXgAMM7c2.jpg:large

mitmichael 12.07.2017 12:09

http://oi63.tinypic.com/14mcklc.jpg

17wojownik 12.07.2017 20:50

1 Załącznik(ów)
Podbijam temat. Poszło 19,06 zł ode mnie.

Karherop 12.07.2017 21:33

I moja cegiełka:
http://fotowrzut.pl/tmp/upload/DAZBDHJ205/1.jpg

Panowie, to nasza przyszłość!

ArturBarlinek 12.07.2017 22:07

+19.06 ode mnie

Wiślak709 13.07.2017 14:15

Również +19,06 ode mnie

PhantomRanger 14.07.2017 11:18

Również moja wpłata +19,06.

arth_ur 14.07.2017 11:23

Arth_ur +19,06

Dariook 14.07.2017 11:34

Jestem.

109.06 zl.

Vinci 15.07.2017 15:13

1 Załącznik(ów)
I ja również.

butazango 15.07.2017 16:53

190.6 koron szwedzkich poszlo.
Wrzucenie screenshota niestety przeroslo moje zdolnosci informatyczne :D

WISŁAZWE 17.07.2017 11:52

Dziś do akcji dołączyła ekipa z Fans 4 Club!

Dziękujemy bardzo za udzielone wsparcie!


Wciąż możecie dołączyć do akcji, przelewając na konto Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków dowolną kwotę pieniędzy :)

Gorąco zachęcam do wsparcia akcji #TS1906

Gin 17.07.2017 15:01

Poszło 19,06

Lemoniadowy Joe 17.07.2017 15:29

poszło 30

10znaków

szczepans21 18.07.2017 08:09

19,06 zł poszło :)

hawaiisurfer 18.07.2017 11:12

Poszło i ode mnie

OSC.N. 19.07.2017 20:13

To będę kontynuował - trzecie Mistrzostwo Wisły - 1949

TS FANATIC 19.07.2017 20:32

Melduję wykonanie zadania :-)

R33 19.07.2017 21:04

https://images84.fotosik.pl/704/5bec15b182c5c7b7.jpg

WISŁAZWE 25.02.2018 10:29

Gorąco zachęcam do ponownego wsparcia Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. To już kolejna edycja w której może polepszyć sytuację finansową najlepszej Akademii w Polsce!

Zasady takie same jak zawsze, wpłaty an konto są dobrowolne i przyjęła się zasada, że wpłata wynosi TYLKO 19,06 ale może być również wielokrotnością tej sumy.

Zapraszam do udziału!

#WislaToNaszaPrzyszlosc

19sebawro06 25.02.2018 10:40

POSZŁO

http://static.pokazywarka.pl/e/n/c/0...jpg?1519551560

OSC.N. 26.02.2018 17:01

Ode mnie - czwarte mistrzostwo Wisły - 1950. Screen może wkleję później.
Pozdr
OSC.N.

M.Ka 28.02.2018 12:43

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/2018/2...0.jpglarge.jpg

mitmichael 28.02.2018 21:19

http://up.programosy.pl/foto/schowek02_41.jpg

Vinci 01.03.2018 19:17

1 Załącznik(ów)
Ode mnie również poszło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl