Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Pomoc finansowa dla piłkarskiej Wisły - dyskusja (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9693)

17wojownik 23.08.2016 12:09

Czy ktoś mi może wyjaśnić/podać linka, że już nie obowiązuje nas umowa z UFA? Ta 10-letnia, bednarzowska. Bo jakoś mi chyba umknęło.

WISŁAZWE 23.08.2016 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 17wojownik (Post 1451086)
Czy ktoś mi może wyjaśnić/podać linka, że już nie obowiązuje nas umowa z UFA? Ta 10-letnia, bednarzowska. Bo jakoś mi chyba umknęło.


Nie było to podane oficjalnie. Tak samo jak zakończenie współpracy z Totolotkiem czy Euro Alloys.
Od lutego UFA nie ma.

Marcinkrakwoj 23.08.2016 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marcinkrakwoj (Post 1450681)
suma: 49 zł (zapłacone będzie w wiślackim świecie w piątek)

https://zapodaj.net/9ecb260842b91.jpg.html<a href=https://zapodaj.net/9ecb260842b91.jpg.html><img src=https://zapodaj.net/images/9ecb260842b91.jpg alt=hostowane przez zapodaj.net /></a>


cytując klasyka : Sprawdzam! :)

jedziemy!!!!

kalafior1993 23.08.2016 13:23

Fajnie by bylo gdyby była możliwośc kupienia biletu np dla kogoś z domu dziecka. Wiele osób nie zawsze może być na meczu przez prace, dojazdy itp. a lepiej żeby zamiast pustego miejsca gdy kupi się bilet by pomóc klubowi poprostu kupić bilet dziecku. Niech sobie obejrzy mecz a i trybuny lepiej wyglądają gdy są kibice na nich niż puste miejsce (choć zapłacone).

Ajax 23.08.2016 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kalafior1993 (Post 1451111)
Fajnie by bylo gdyby była możliwośc kupienia biletu np dla kogoś z domu dziecka. Wiele osób nie zawsze może być na meczu przez prace, dojazdy itp. a lepiej żeby zamiast pustego miejsca gdy kupi się bilet by pomóc klubowi poprostu kupić bilet dziecku. Niech sobie obejrzy mecz a i trybuny lepiej wyglądają gdy są kibice na nich niż puste miejsce (choć zapłacone).

Jako kibic na emigracji się podpisuje:)

suikoden 23.08.2016 13:41

Kochani Wisła Kraków odbita teraz czas działać. O to podstawowy plan działania.
1.Kupujemy Bilety Na najbliższy mecz
2.Kupujemy Karnety ile się da najlepiej wszystkie możliwe :)
3.Wykupujemy cały asortyment ze sklepów Wisły.
4.Niech Wisła poda Konto gdzie każdy będzie mógł przelać ile się da
5.Niech Wisła uruchomi funkcje SMS do wspierania klubu tak jak na fundacje.
6.Jak nie możecie być na meczu kupujecie bilety lub karnety dla dzieci z Domów dziecka w ten sposób nie tylko finansowo pomagamy klubowi ale tez poprawiamy wizerunek
7.Cegiełki w postaci pluszaków (ZROBIONYCH NA WZÓR MASKOTKI WISŁY CZYLI SMOKA) i niech te misie idą do domu dziecka lub do przedszkoli świetlic itp

dziki 23.08.2016 13:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1451115)
Jako kibic na emigracji się podpisuje:)

I ja też. Od 10 lat jestem poza Polską, starałem się raz na czas podjechać, ale gdyby była możliwość 'cegiełkowania' np. dla dzieciaków to ja bardzo chętnie!

bonawentura 23.08.2016 14:20

https://www.facebook.com/events/1652832798340297/ - wydarzenie na FB. Moi drodzy - zaprośmy jak największą liczbę znajomych na mecz! Miejmy pewność, że zrobiliśmy wszystko, by przywrócić blask Białej Gwieździe!!! :) Kupmy bilet, zaciągnijmy znajomych, kupmy asortyment, czekajmy na cegiełki! Jedziemy z tym koksem!!! :)

St Yabol 23.08.2016 14:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1451090)
Nie było to podane oficjalnie. Tak samo jak zakończenie współpracy z Totolotkiem czy Euro Alloys.
Od lutego UFA nie ma.

To się wiązało ze sprzedażą Wisły przez TFK czy umowy obowiązywały do teraz?

crux.a 23.08.2016 14:30

kalafior, ajax, dziki, ja też częściej jestem za granicą niż w Polsce i też bym tak wolał niż kupować krzesełko na pusto. Bo to jest też dobre dla takiego dzieciaka. To są niezapomniane przeżycia. I wiążą z Wisłą.

JacekFan 23.08.2016 14:43

A nie mozna poprostu przelac pieniedzy na konto SSA ? dla mnie to najłatwiej by bylo? Tylko zyby to było bezposrednio na Społke nie jakies Stowarzyszenia czy inne bedziewia

Marcinkrakwoj 23.08.2016 16:07

Tyle osób pisało wczoraj o tym że dołączą się do akcji, którą zainicjowałem. Co z wami Szanowni Państwo ? Jaka wymówka teraz? Że po konferencji?

Patryko 23.08.2016 16:07

Czekam z niecierpliwoscią na prezentację koszulki z nowym sponsorem (Krakbet?? ;)) :)

JacobCFC 23.08.2016 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinkrakwoj (Post 1451180)
Tyle osób pisało wczoraj o tym że dołączą się do akcji, którą zainicjowałem. Co z wami Szanowni Państwo ? Jaka wymówka teraz? Że po konferencji?

Z mojej strony padł pomysł, który widzę parę osób już podłapało, a mianowicie kupienia biletów dla dzieciaków. Może zróbmy liste ile osób na taką akcje byłoby chętnych i uderzmy konkretnie do jakiejś placówki.

WISŁAZWE 23.08.2016 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1451150)
To się wiązało ze sprzedażą Wisły przez TFK czy umowy obowiązywały do teraz?

Umowy z Totolotkiem oraz z Euro Alloys obowiązywały do końca sezonu.

bonawentura 23.08.2016 16:33

http://s10.ifotos.pl/mini/potwierdz_ahhpxha.png http://ifotos.pl/z/ahhpxha
Ja przelałem na Wisłę 33 zł. W załączeniu przedstawiam Wam potwierdzenie przelewu. Wprawdzie na potwierdzeniu widnieje 45 zł, ale 12 zł jest dla Pocztexu. Obecnie nie jestem w Krakowie, ale chciałem szybko zareagować. Pozdrawiam serdecznie :)

kha1 23.08.2016 16:34

Nigdy nie uważałem się za kibica, bo chociaż oglądałem Wisłę za jej najlepszych czasów, to nigdy nie pojechałem na mecz. Na stadionie byłem jedynie w kontekście biznesowym, przy rozmowach jeszcze z Adrianem Ochalikiem.

Wcześniej obiecałem, że także pomogę, jeśli władze rzeczywiście się zmienią. Słowa dotrzymam. Zamówiłem właśnie kartę kibica i zamówię koszulkę. W ten piątek na stadionie być nie mogę, ale na kolejny już przyjadę. Nie sam.

Dacie radę!

Marcinkrakwoj 23.08.2016 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1451190)
http://s10.ifotos.pl/mini/potwierdz_ahhpxha.png http://ifotos.pl/z/ahhpxha
Ja przelałem na Wisłę 33 zł. W załączeniu przedstawiam Wam potwierdzenie przelewu. Wprawdzie na potwierdzeniu widnieje 45 zł, ale 12 zł jest dla Pocztexu. Obecnie nie jestem w Krakowie, ale chciałem szybko zareagować. Pozdrawiam serdecznie :)

Moje 49 złotych i 33 złote bonawentury czyli razem 82 złote.

Kto się dokłada? Kto sprawi, że pęknie pierwsza setka?

hawaiisurfer 23.08.2016 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1451185)
Z mojej strony padł pomysł, który widzę parę osób już podłapało, a mianowicie kupienia biletów dla dzieciaków. Może zróbmy liste ile osób na taką akcje byłoby chętnych i uderzmy konkretnie do jakiejś placówki.

Jak to zorganizujecie do piątku, dajcie znać - przekażę Wam swój bilet o ile będzie taka możliwość.

hawaiisurfer 23.08.2016 16:44

@Marcinkrakwoj - biletów nie wliczamy?

KotWButach 23.08.2016 17:05

Karnet na sezon już mam, a w piątek przed meczem odwiedzę Wiślacki Świat w celu zakupienia koszulki Adidasa...
Wisła nigdy nie zginie!!!

sndr 23.08.2016 17:15

https://s9.postimg.org/f30aqqgb3/Przechwytywanie.png

+44,00 zł (odbiór osobisty w piątek przed meczem) + bilety

Sumarycznie: 126,00 zł


Cała Wisła zawsze razem!

bonawentura 23.08.2016 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KotWButach (Post 1451212)
Karnet na sezon już mam, a w piątek przed meczem odwiedzę Wiślacki Świat w celu zakupienia koszulki Adidasa...
Wisła nigdy nie zginie!!!

Świetnie :) wrzucajcie tutaj wszyscy potwierdzenia przelewów, albo zdjęcia zakupów bezpośrednio w sklepie razem z paragonem :) mobilizujmy się wzajemnie :)

Marcinkrakwoj 23.08.2016 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1451202)
@Marcinkrakwoj - biletów nie wliczamy?

Nie, bilety to nasz obowiązek zawsze. tu chodzi o wykupienie sklepu.

Ja mógłbym dać tu zdjęcie karnetu za 365zl. A gdzie są teraz te pieniądze? Nie wiem :(

hawaiisurfer 23.08.2016 18:11

1 Załącznik(ów)
Wartość zamówienia - 105 zł.

Sumarycznie: 231,00 zł

bonawentura 23.08.2016 19:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1451236)
Wartość zamówienia - 105 zł.

Sumarycznie: 231,00 zł

Świetnie! :) Kto następny? :) Panie i Panowie jedziemy z koksem :) niech będzie tutaj nas jak najwięcej :)

piotrband 23.08.2016 20:01

przydałaby się jakaś oficjalna informacja licznik ile mamy kasy zgromadzonej jako pomoc

bonawentura 23.08.2016 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrband (Post 1451259)
przydałaby się jakaś oficjalna informacja licznik ile mamy kasy zgromadzonej jako pomoc

Jest powyżej informacja - na chwilę obecną na razie tylko 231 zł. Do dzieła! Kupujcie coś już dziś!!! :)

Bogdan81 23.08.2016 20:17

Pamiatki opodatkowane sa 23 proc. VAT. Bilety i karnety tylko 8 proc. Wiec doraznie lepiej kupic karnet lub bilet Vip

bonawentura 23.08.2016 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bogdan81 (Post 1451267)
Pamiatki opodatkowane sa 23 proc. VAT. Bilety i karnety tylko 8 proc. Wiec doraznie lepiej kupic karnet lub bilet Vip

Cieszymy się, że wiesz - nie zmienia to faktu, iż jedno i drugie będzie wspomożeniem dla klubu. Kasa będzie mogła wpływać z różnych źródeł. Ci, których nie będzie stać na bilet, kupią pamiątkę, inni sam bilet, a jeszcze inni - i to, i to. Ja należę do tej trzeciej grupy. Musimy uwierzyć, że każda forma wsparcia będzie dobra. I z pewnością uda się dzięki temu wzmocnić pozycję Wisły! :)

Poza tym takie gadżety mogą zwiększać poziom przywiązania do klubu czy utożsamiania się z nim :) dla nas to może jest oczywiste - dobro klubu, ale jednak im więcej zakupimy tych gadżetów, tym może do większej ilości osób, choćby podświadomie, dotrze informacja o marce Wisły Kraków, i te osoby zechcą chodzić na mecze Wisły. To też ważny element marketingu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl