![]() |
Czy ktoś mi może wyjaśnić/podać linka, że już nie obowiązuje nas umowa z UFA? Ta 10-letnia, bednarzowska. Bo jakoś mi chyba umknęło.
|
Cytat:
Nie było to podane oficjalnie. Tak samo jak zakończenie współpracy z Totolotkiem czy Euro Alloys. Od lutego UFA nie ma. |
Cytat:
|
Fajnie by bylo gdyby była możliwośc kupienia biletu np dla kogoś z domu dziecka. Wiele osób nie zawsze może być na meczu przez prace, dojazdy itp. a lepiej żeby zamiast pustego miejsca gdy kupi się bilet by pomóc klubowi poprostu kupić bilet dziecku. Niech sobie obejrzy mecz a i trybuny lepiej wyglądają gdy są kibice na nich niż puste miejsce (choć zapłacone).
|
Cytat:
|
Kochani Wisła Kraków odbita teraz czas działać. O to podstawowy plan działania.
1.Kupujemy Bilety Na najbliższy mecz 2.Kupujemy Karnety ile się da najlepiej wszystkie możliwe :) 3.Wykupujemy cały asortyment ze sklepów Wisły. 4.Niech Wisła poda Konto gdzie każdy będzie mógł przelać ile się da 5.Niech Wisła uruchomi funkcje SMS do wspierania klubu tak jak na fundacje. 6.Jak nie możecie być na meczu kupujecie bilety lub karnety dla dzieci z Domów dziecka w ten sposób nie tylko finansowo pomagamy klubowi ale tez poprawiamy wizerunek 7.Cegiełki w postaci pluszaków (ZROBIONYCH NA WZÓR MASKOTKI WISŁY CZYLI SMOKA) i niech te misie idą do domu dziecka lub do przedszkoli świetlic itp |
Cytat:
|
https://www.facebook.com/events/1652832798340297/ - wydarzenie na FB. Moi drodzy - zaprośmy jak największą liczbę znajomych na mecz! Miejmy pewność, że zrobiliśmy wszystko, by przywrócić blask Białej Gwieździe!!! :) Kupmy bilet, zaciągnijmy znajomych, kupmy asortyment, czekajmy na cegiełki! Jedziemy z tym koksem!!! :)
|
Cytat:
|
kalafior, ajax, dziki, ja też częściej jestem za granicą niż w Polsce i też bym tak wolał niż kupować krzesełko na pusto. Bo to jest też dobre dla takiego dzieciaka. To są niezapomniane przeżycia. I wiążą z Wisłą.
|
A nie mozna poprostu przelac pieniedzy na konto SSA ? dla mnie to najłatwiej by bylo? Tylko zyby to było bezposrednio na Społke nie jakies Stowarzyszenia czy inne bedziewia
|
Tyle osób pisało wczoraj o tym że dołączą się do akcji, którą zainicjowałem. Co z wami Szanowni Państwo ? Jaka wymówka teraz? Że po konferencji?
|
Czekam z niecierpliwoscią na prezentację koszulki z nowym sponsorem (Krakbet?? ;)) :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://s10.ifotos.pl/mini/potwierdz_ahhpxha.png http://ifotos.pl/z/ahhpxha
Ja przelałem na Wisłę 33 zł. W załączeniu przedstawiam Wam potwierdzenie przelewu. Wprawdzie na potwierdzeniu widnieje 45 zł, ale 12 zł jest dla Pocztexu. Obecnie nie jestem w Krakowie, ale chciałem szybko zareagować. Pozdrawiam serdecznie :) |
Nigdy nie uważałem się za kibica, bo chociaż oglądałem Wisłę za jej najlepszych czasów, to nigdy nie pojechałem na mecz. Na stadionie byłem jedynie w kontekście biznesowym, przy rozmowach jeszcze z Adrianem Ochalikiem.
Wcześniej obiecałem, że także pomogę, jeśli władze rzeczywiście się zmienią. Słowa dotrzymam. Zamówiłem właśnie kartę kibica i zamówię koszulkę. W ten piątek na stadionie być nie mogę, ale na kolejny już przyjadę. Nie sam. Dacie radę! |
Cytat:
Kto się dokłada? Kto sprawi, że pęknie pierwsza setka? |
Cytat:
|
@Marcinkrakwoj - biletów nie wliczamy?
|
Karnet na sezon już mam, a w piątek przed meczem odwiedzę Wiślacki Świat w celu zakupienia koszulki Adidasa...
Wisła nigdy nie zginie!!! |
https://s9.postimg.org/f30aqqgb3/Przechwytywanie.png
+44,00 zł (odbiór osobisty w piątek przed meczem) + bilety Sumarycznie: 126,00 zł Cała Wisła zawsze razem! |
Cytat:
|
Cytat:
Ja mógłbym dać tu zdjęcie karnetu za 365zl. A gdzie są teraz te pieniądze? Nie wiem :( |
1 Załącznik(ów)
Wartość zamówienia - 105 zł.
Sumarycznie: 231,00 zł |
Cytat:
|
przydałaby się jakaś oficjalna informacja licznik ile mamy kasy zgromadzonej jako pomoc
|
Cytat:
|
Pamiatki opodatkowane sa 23 proc. VAT. Bilety i karnety tylko 8 proc. Wiec doraznie lepiej kupic karnet lub bilet Vip
|
Cytat:
Poza tym takie gadżety mogą zwiększać poziom przywiązania do klubu czy utożsamiania się z nim :) dla nas to może jest oczywiste - dobro klubu, ale jednak im więcej zakupimy tych gadżetów, tym może do większej ilości osób, choćby podświadomie, dotrze informacja o marce Wisły Kraków, i te osoby zechcą chodzić na mecze Wisły. To też ważny element marketingu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl