Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ratunek dla Wisełki (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9681)

piotrus1985 16.08.2016 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kt77 (Post 1448986)
Myślę, że prędzej czy później ktoś odkupi Wisłę od JM. W ostateczności sam się zapożyczę. Nie chciałbym tylko przeczytać kiedyś w jakiejś gazecie, że robię lewe interesy.

To nie Włoch się ze mną kontaktował.

P. S. Nie jestem żaden pan.

Jestem pewien ze Ja i wielu innych kibicow liczonych w setkach, a moze i tysiacach bylo by sklonne regularnie wspierac finansowo klub... oczywiscie trzeba bylo by to wszystko przemyslec i ustalic... ale juz dofinansowanie na poziomie 1000zl co runde przez powiedzmy 1000 kibicow to w skali roku 2mln zl.
niby kropla w morzu potrzeb ale my nieskutecznie przez kilka lat szukalismy sponsora koszulkowego na poziomie 4-5mln zl. za sezon

Panie i panowie! Wszystkie rece na poklad! Dzialajmy!

MaciekJ87 16.08.2016 23:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449003)
Może i Cupiał był uczciwy, ale nadmiernie porywczy i narobił długów. De facto dług Wisły w pewnym momencie był tak duży, że nikt by się nim nie zainteresował. Dopiero umorzenie długu wewnętrznego wobec TF, poprzez dodatkową kapitalizację pozwoliło na stanie się klubu bardziej atrakcyjnym. Nie wierzę, że nikt nie byłby w stanie przejąć Wisły, bo przez ostatnich 20 lat stała się ona marką i to z ogromnym potencjałem do wykorzystania.

Bardziej mi chodziło o tą całą masę sponsorów a nie o nowego właściciela, dlaczego się nie pojawili? Skoro były problemy finansowe? Ich dług wewnętrzny nie powinien interesować.

kt77 16.08.2016 23:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1449004)
Jestem pewien ze Ja i wielu innych kibicow liczonych w setkach, a moze i tysiacach bylo by sklonne regularnie wspierac finansowo klub... oczywiscie trzeba bylo by to wszystko przemyslec i ustalic... ale juz dofinansowanie na poziomie 1000zl co runde przez powiedzmy 1000 kibicow to w skali roku 2mln zl.
niby kropla w morzu potrzeb ale my nieskutecznie przez kilka lat szukalismy sponsora koszulkowego na poziomie 4-5mln zl. za sezon

Panie i panowie! Wszystkie rece na poklad! Dzialajmy!

To jest jakieś rozwiązanie. Jednego jestem pewien, nie pozwolimy żeby Wisła upadła.

bonawentura 16.08.2016 23:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaciekJ87 (Post 1449005)
Bardziej mi chodziło o tą całą masę sponsorów a nie o nowego właściciela, dlaczego się nie pojawili? Skoro były problemy finansowe? Ich dług wewnętrzny nie powinien interesować.

Właśnie przez chaos organizacyjny. Realne wsparcie biznesowe otrzymują tylko te działania, które są racjonalne i przemyślane, a nie chaotyczne i porywcze. To ma ogromny wpływ na sponsoring, a już w szczególności biorąc pod uwagę rynek polski, gdzie większość sponsorów omija piłkę szerokim łukiem. Teraz JM to jeszcze gorsze rozwiązanie. Podejrzewam po prostu, że nigdy w Wiśle nie było rzeczywistego badania rynku w celu przekazania klubu w inne ręce.

LucjuszWielki 16.08.2016 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1449004)
Jestem pewien ze Ja i wielu innych kibicow liczonych w setkach, a moze i tysiacach bylo by sklonne regularnie wspierac finansowo klub... oczywiscie trzeba bylo by to wszystko przemyslec i ustalic... ale juz dofinansowanie na poziomie 1000zl co runde przez powiedzmy 1000 kibicow to w skali roku 2mln zl.
niby kropla w morzu potrzeb ale my nieskutecznie przez kilka lat szukalismy sponsora koszulkowego na poziomie 4-5mln zl. za sezon

Panie i panowie! Wszystkie rece na poklad! Dzialajmy!

Fajne jest to co piszesz bo z miłą chęcią przelewałbym 100zł co meisiąc na konto, ale jak WY mieliście problem z meczem GWIAZD to o czym rozmawiamy?

bonawentura 16.08.2016 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1449010)
Fajne jest to co piszesz bo z miłą chęcią przelewałbym 100zł co meisiąc na konto, ale jak WY mieliście problem z meczem GWIAZD to o czym rozmawiamy?

Model tzw. socios byłby niezłym rozwiązaniem, ale bez JM. Właściciel klubu winien być nieskażony jakimikolwiek zarzutami.

yarow 17.08.2016 01:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1449011)
Model tzw. socios byłby niezłym rozwiązaniem, ale bez JM. Właściciel klubu winien być nieskażony jakimikolwiek zarzutami.

Da się zrobić. W Hucie się dało.

http://www.dzielnica18.krakow.pl/ind...port&Itemid=24

Oby tylko nie powtórzył się i nie zrealizował, schemat tamtejszego upadku.

Krotochwila 17.08.2016 06:12

Ktoś to musi koordynować, nakreślić szkielet działań. Bez tego będziemy tak sobie p@#$ć przez kolejnych 30 stron.

Wydaje mi się, że świetnie byłoby, w obliczu powagi sytuacji, żeby skoordynowały to wspólnie redakcje tego forum i wislaportal.pl, gdzie odbywa się podobna dyskusja. Ja wiem, że to względem siebie konkurencja itd. ale to nie czas na takie rozkminy. Za rok obie redakcje mogą prowadzić relacje z IV ligii dla garstki "kumatych".

Niezbędne też będzie zaangażowanie w to znanych osób. To zapewni zasięg i zainteresowanie poważnych mediów.
Ja ze swojej strony mogę zaoferować dotarcie do takich osób i podjęcie próby ich "zwerbowania".
Ale to ma sens dopiero, kiedy będzie wiadomo, co, jak, kiedy i dlaczego.

Redakcjo?

Don Donson 17.08.2016 06:33

ustalcie warunki wydatkowania tych pieniędzy - proste jasne i klarowne. Jawne i łatwe do skontrolowania.
Podajcie konto - będziemy płacić.

PSYCHOLTSW 17.08.2016 07:00

Gdyby 30 tys. kibiców było wstanie wpłacać 100 zł miesięcznie na Wisłę, to mielibyśmy 36 mln zł w skali roku. od samych kibiców... ja mógłbym tyle płacić i myślę, że większość z Was też. 100 zł to obecnie 7 paczek szlugów, 35-40 piw w sklepie, 4 butelki wódki. nie wiem tylko czy byłoby nas tylu.

piotrus1985 17.08.2016 07:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1449010)
Fajne jest to co piszesz bo z miłą chęcią przelewałbym 100zł co meisiąc na konto, ale jak WY mieliście problem z meczem GWIAZD to o czym rozmawiamy?

powiedz mi - ale tak szczerze - kim sa ci WY?
tym samym nasuwa sie pytanie kim sa MY?

wydaje mi sie ze akurat ostatnia akcja crowdfundingowa pokazala ze potencjal jest

TASAIO 17.08.2016 07:15

No Panowie jestem zbudowany. Mniej" gdybań" więcej konkretów, pomysł na manifę przy stadionie dobry. Spróbujmy, ile osób przyjdzie - to sprawdzian , i policzenie "wojska" Razem Wiślacy

domin_czyzyny 17.08.2016 07:23

1200 zl rocznie...ja tez moglbym placic. Ale takich osób będzie mx 1000...

cierpliwy 17.08.2016 07:29

Już tysięczny raz taki pomysł powstaje na forum sb itp...(zbiórka pieniędzy typu socios) i kolejny raz muszę napisać prostą i logiczną odpowiedź na taki pomysł: NIE
Chcesz wesprzeć klub? Kup bilet...
Kupiłeś bilet? Kup bilet koledze i go weź...
Nie masz już więcej kolegów? Kup koszulkę...
Masz koszulkę? Kup co innego...
Jak już nie chcesz kupować to namów kogoś...
A ostatecznie jak już wszystko powyższe spełniłeś - daj kasę Akademii, bo tylko tam jest obecnie prowadzona polityka która jest wędką dla klubu, która daje możliwość rozwoju.

Poprawa sytuacji i wizerunku Wisły to głównie więcej ludzi dbających o Wisłę, nie sam budżet, który jeden z drugim przeje. Nie znajdzie się nawet 100 ludzi, którzy będą przelewać kasę regularnie, bo efekt ich wpłat nie będzie widoczny...Wisła potrzebuje rozwoju od kibiców w formie widocznego wsparcia, takiego który zostanie doceniony przez sponsorów. Więcej ludzi wokół klubu, więcej wydarzeń, więcej pozytywnych informacji.

Gdyby rzeczywiście stworzyć suwerena socios, to co innego, ale Wy nie o socios tu prawicie...a o zapomogach w stylu 500+

szprotson 17.08.2016 07:53

tylko i wylacznie socios.

Proponowałbym od razu dołączyć ankietę : Płaciłbyś 100 czy nie

ja dam 100 miesięcznie.
moge nawet ogarnac wiecej, pomóc w biurze prasowym czy ogarnac małego sponsora etc.

piotrus1985 17.08.2016 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cierpliwy (Post 1449026)
Już tysięczny raz taki pomysł powstaje na forum sb itp...(zbiórka pieniędzy typu socios) i kolejny raz muszę napisać prostą i logiczną odpowiedź na taki pomysł: NIE
Chcesz wesprzeć klub? Kup bilet...
Kupiłeś bilet? Kup bilet koledze i go weź...
Nie masz już więcej kolegów? Kup koszulkę...
Masz koszulkę? Kup co innego...
Jak już nie chcesz kupować to namów kogoś...
A ostatecznie jak już wszystko powyższe spełniłeś - daj kasę Akademii, bo tylko tam jest obecnie prowadzona polityka która jest wędką dla klubu, która daje możliwość rozwoju.

Poprawa sytuacji i wizerunku Wisły to głównie więcej ludzi dbających o Wisłę, nie sam budżet, który jeden z drugim przeje. Nie znajdzie się nawet 100 ludzi, którzy będą przelewać kasę regularnie, bo efekt ich wpłat nie będzie widoczny...Wisła potrzebuje rozwoju od kibiców w formie widocznego wsparcia, takiego który zostanie doceniony przez sponsorów. Więcej ludzi wokół klubu, więcej wydarzeń, więcej pozytywnych informacji.

Gdyby rzeczywiście stworzyć suwerena socios, to co innego, ale Wy nie o socios tu prawicie...a o zapomogach w stylu 500+

caly pomysl polega na tym ze kibice chca miec realny wplyw albo chociaz wiedze na co pojdzie kasa i jak zostanie wykorzystana... wiec nie rozmawiamy tutaj o jednorazowej pomocy finansowej czy jak to nazwales zapomodze +500
chcemy pomoc ale i wymagac
to czy to ma byc cos na wzor socios czy inny rodzaj wspoltowrzenia klubu to kwestie do ustalenia...
nasz klub musi byc zarzadzany na kazdym szczeblu przez ludzi ktorzy maja wiedze, umiejetnosci jak i doswiadczenie... i co moze najwazniejsze, pasje!

od wielu lat klub funkcjonuje na chorych zasadach i czas go wyleczyc... byle by pacjent przez nasza opieszalosc nie zmarl na stole operacyjnym...

St Yabol 17.08.2016 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1449021)
Gdyby 30 tys. kibiców było wstanie wpłacać 100 zł miesięcznie na Wisłę, to mielibyśmy 36 mln zł w skali roku. od samych kibiców... ja mógłbym tyle płacić i myślę, że większość z Was też. 100 zł to obecnie 7 paczek szlugów, 35-40 piw w sklepie, 4 butelki wódki. nie wiem tylko czy byłoby nas tylu.

Mamy problem, żeby na stadion przyszło 10 tyś ludzi raz w tygodniu.
Mamy problem, żeby na mecz Gwiazdy dla Białej Gwiazdy przyszło 16 tyś ludzi JEDEN raz w historii.
A Ty chcesz, żeby miesięcznie 30 tysięcy ludzi płaciło po 100 zł? :D

PSYCHOLTSW 17.08.2016 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1449030)
Mamy problem, żeby na stadion przyszło 10 tyś ludzi raz w tygodniu.
Mamy problem, żeby na mecz Gwiazdy dla Białej Gwiazdy przyszło 16 tyś ludzi JEDEN raz w historii.
A Ty chcesz, żeby miesięcznie 30 tysięcy ludzi płaciło po 100 zł? :D

tak, chcę. Dlatego żeby pokazać części kibiców jacy to oni są bardziej wiślaccy od reszty, bo mają zdjęcie na fb albo pójdą na mecz raz na rok. to ma być realna pomoc i realny wpływ na losy klubu. oczywiście przy mentalności większości z nas to prędzej Wisła zagra w IV lidze niż będzie 5 tys takich osób. zawsze wszystkim kur... źle ale jak przychodzi do realnego działania to już nie ma kto pomóc ani zadziałać.

LucjuszWielki 17.08.2016 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrus1985 (Post 1449023)
powiedz mi - ale tak szczerze - kim sa ci WY?
tym samym nasuwa sie pytanie kim sa MY?

wydaje mi sie ze akurat ostatnia akcja crowdfundingowa pokazala ze potencjal jest

WY są to osoby, których nie było na wielu meczach jak ja byłem i ze swkaszoną twarzą obserowoałem pustki na trybunach, które systematycznie odbijały się na budżecie klubu, budżecie który Basałaj zakłądał przy 17 tys widzów chodzących na mecz (to troche smieszne), WY ktorzy nie zapelnili szczelnie stadionu w meczu z GWIAZDAMI jak byla zbiorka dla klubu...

bonawentura 17.08.2016 08:38

Nie opowiadajmy tutaj narazie o socios. Trzeba stworzyć do tego klimat. Pokazać, że kibice mają siłę i mogą przeciwstawić się mocno takiemu podejrzanemu typowi jak JM. Dlatego trzeba działać! Błagam, niech ktoś to zorganizuje! Ktoś, kto ma więcej czasu niż ja (jestem bardzo zapracowany). Z chęcią natomiast przyjdę na wielką manifestację pod stadionem. I to trzeba zrobić! Już! Inaczej nasz klub popłynie na dno. Zresztą już na nim się znajduje - i mówię tu bardziej o dnie moralnym, a nie sportowym.

piotrus1985 17.08.2016 08:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1449033)
WY są to osoby, których nie było na wielu meczach jak ja byłem i ze swkaszoną twarzą obserowoałem pustki na trybunach, które systematycznie odbijały się na budżecie klubu, budżecie który Basałaj zakłądał przy 17 tys widzów chodzących na mecz (to troche smieszne), WY ktorzy nie zapelnili szczelnie stadionu w meczu z GWIAZDAMI jak byla zbiorka dla klubu...

bez urazy ale juz wiem skad ten Wielki w nicku... megalomania poziom max
zejdz juz prosze na ziemie! bo nikt ci nie dal prawa do decydowania kto jest kibicem lepszym a kto gorszym...
no chyba ze masz jakies niesamowite zasugi dla tego klubu z ktorymi sie nie obnosisz... ale mysle ze nie sa wieksze od moich i wielu tysiecy zwyklych kibicow...

Herbi1303 17.08.2016 08:53

To nie czas na wytykanie "Ja byłem na meczu a Ty nie"!!! Skończcie już się licytować kto dał więcej od siebie dla klubu. Każdy dał tyle ile mógł i koniec kropka. Mnie osobiście wqrwia to, że przy okazji meczu Gwiazdy dla Białej Gwiazdy wpłaciliśmy nie małe pieniądze, fakt oglądnęliśmy byłych zasłużonych piłkarzy dla Wisły ale co się stało z tymi pieniędzmi nie wiadomo :/ Jedna wielka cisza, zero rozliczenia na co poszło, kogo spłaciliśmy, co zostało kupione... Z boku to wyglądało tak "Drogi kibicu jesteś frajerem daj nam swoje pieniądze bo dotychczasowe prze..baliśmy, pomóż" Dlatego funkcjonowanie klubu na zasadzie regularnych wpłat od kibiców sprawdzi się tylko wtedy gdy osoba wpłacająca będzie coś z tego miała a nie zwykła jałmużna bo w tak sposób te pieniądze pójdą się pier....
Wracając do tematu zebrania się, admini nadal milczą...

cudlaty 17.08.2016 08:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1449028)
tylko i wylacznie socios.

Proponowałbym od razu dołączyć ankietę : Płaciłbyś 100 czy nie

ja dam 100 miesięcznie.
mogę nawet ogarnąć więcej, pomóc w biurze prasowym czy ogarnać małego sponsora etc.

mam takie same zdanie, mam podobne możliwości więc i deklaruje to samo :-) W marketingu mogę też pomóc a i być może i jakiegoś sponsora nakręcę...
Co do działań na teraz, jestem za manifą. Niech będzie w przyszłym tygodniu jeśli komuś na tym zależy bo i tak trzeba wszystko przygotować organizacyjnie. Ale róbmy coś a nie tylko gadajamy!

!!IRIVER!! 17.08.2016 08:56

Proponuję marzycielom, którzy twierdzą, że nagle znajdzie się rzesza dziesiątek tysięcy osób wpłacających miesięcznie taką a taką kwotę, żeby zeszli na ziemię. Zwłaszcza gdy mówimy o kwotach, jednak jak na polskie realia dość sporych. Akcja z meczem dała zbiórkę ponad 800 tys. zł, ale był wokół tego dobry marketing i fajna aura, klub mocno współpracował (głównie biuro prasowe i uwierzcie mi, z tego co wiem, a wiem ze źródła - tej osoby nie ma już w klubie, roboty było w ....u, żeby skończyło się to takim sukcesem), a i tak BARDZO dużą część kasy dały pojedyncze osoby które np. chcialy zagrać w meczu. Oceniajcie możliwości realnie, bo póki co bujacie w obłokach.

Warto przypomnieć, że ambasadorami akcji byli:
Jan Nowicki
Kuba Błaszczykowski
Rafał Sonik
Tomasz Schimscheiner
Andrzej Sikorowski
Marcin Daniec
Robert Korzeniowski
Ludwik Miętta-Mikołajewicz

zaś mecenasami
Food-Care
Galeco
Coca-Cola
Suempol
Dasta Invest
Tyskie
KiM Group

suikoden 17.08.2016 08:57

Śmiać mi się chce kibice olewają chodzenie, na meczę wiecznie jakieś straaki bunty, jazda między SKWK a resztą kibiców a wy chcecie 100zł miesięcznie od 30 000 ludzi nie wieże w to. Ostanimi czasy bardziej patrze na klub realizme i czuje ze bedziemy na poziome Górnika Łęczny finasowym

bonawentura 17.08.2016 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449042)
Śmiać mi się chce kibice olewają chodzenie, na meczę wiecznie jakieś straaki bunty, jazda między SKWK a resztą kibiców a wy chcecie 100zł miesięcznie od 30 000 ludzi nie wieże w to. Ostanimi czasy bardziej patrze na klub realizme i czuje ze bedziemy na poziome Górnika Łęczny finasowym

Ty wpierw wyposaż się w dobry słownik ortograficzny, zanim zaczniesz coś pisać. Po drugie - albo jesteś zdrajcą i zwolennikiem JM i S.K.W.K. albo normalnym kibicem. Wybieraj. Jak to pierwsze, to lepiej nic nie pisz.

suikoden 17.08.2016 09:07

Kolego co do SKWK nigdy ich nie trawiłem co do pana JM zdania nie wyrobiłem bo 80% tego co wiemy to domysły a jedynie 20% to fakty więc ze swoim osądem poczekam do końca okienka transferowego.

A ci co nawołują do strajków nie za dużo ich ostanio lepiej wspierać klub chodząc na mecze kupywac pamiątki niż lamentować bo płacz nic wam nie da.
Sam jestem zaniepokojony zaistniałym faktem, ale PZPN dostał papiery i na razie nie widzą, niczego o co mogli by się dowalić

bonawentura 17.08.2016 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suikoden (Post 1449044)
A ci co nawołują do strajków nie za dużo ich ostanio lepiej wspierać klub chodząc na mecze kupywac pamiątki niż lamentować bo płacz nic wam nie da.

Albo się zrobi wielką manifestację, albo już po nas. Dopóki JM będzie właścicielem Wisły nie zapłacę na klub ani złotówki. Mogę stać i kibicować pod trybunami z innymi, ale nie w środku. Przykro mi, ale dawanie teraz na klub to wspieranie gościa z potężnymi zarzutami prokuratorskimi - a biorąc pod uwagę dotychczas zebrane informacje - - dyplomatycznie rzecz ujmując - strasznego krętacza.
Chcesz wspierać gościa, który pewnie w niedługim czasie zostanie skazany za oszustwa i przestępstwa podatkowe, wyłudzenia pieniędzy? Proszę bardzo, wspieraj. Ale miej świadomość, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, iż te pieniądze nie pójdą na Wisłę, ale na partykularne interesy JM.
TRZEBA DZIAŁAĆ! TRZEBA PROTESTOWAĆ! INNEGO WYJŚCIA NIE MA! ALBO OBRONIMY WISŁĘ PRZED TYM KRĘTACZEM, ALBO POKAŻEMY, ŻE JESTEŚMY TAKIM SAMYM DNEM, JAK ON! DZIAŁAJMY!!!

suikoden 17.08.2016 09:27

A co ci da protestowanie a brak chodzenia na mecze to czy bedzie JM czy ktoś inny to równia pochyła do upadku.
Mnie zarzuty nie obchodza mnie obchodzi to co zrobi z Wisłą jak bedziemy ok to dla mnie może kraść jego prywatna sprawa.
Rozdzielmy JM prywatnie a JM jako włąsciciel

Vinci 17.08.2016 09:45

Nie chciałbym przeszkadzać w wymianie pomysłów, ale kilka takich cytatów przykuło moją uwagę:

Cytat:

Więc błagam Was, niech ktoś zorganizuje wydarzenie na FB - manifestację z conajmniej 2-tygodniowym wyprzedzeniem, ale niech to będzie poważny organizator, który zgłosi manife w UM
Cytat:

wg mnie trzeba zaczac dzialac TERAZ, chociazby zalozyc wydarzenie na facebooku.
Cytat:

akcję na FB musi założyć albo admin tej strony ewentualnie wislaportal.
Cytat:

Błagam, niech ktoś to zorganizuje! Ktoś, kto ma więcej czasu niż ja (jestem bardzo zapracowany).
Nie obraźcie się... ale to poniekąd pokazuje dlaczego stadion jest pusty, a planowanych budżetów nigdy nie domknięto.
Wysyłacie ludzi na manifestacje, chociaż sami przyznajecie, że przydałbym się ktoś kto zna realia, dając tym samym jasno do zrozumienia, że jednak wiedza jest niepełna. Gdyby doszło do bezpośredniego starcia między ludźmi którzy się zbiorą (bo jak to w tłumie bywa sporo różnych emocji, interesów i zdań), weźmiecie za skutki odpowiedzialność?

Lucjusz ma sporo racji. Warto więc, moim skromnym, zdaniem zacząć od podstaw, zacznijcie interesować się tym, co dzieje się w klubie realnie, a nie internetowo (wyłącznie). Zacznijcie częściej chodzić na mecze. Rozmawiać z ludźmi, myśleć i wyciągać wnioski. Zobaczcie, co piszą w innych tematach znani użytkownicy z różnymi pkt. widzenia.

Jeżeli macie problem z tym, że kasa wpada do Meresińskiego, myślcie o innych sekcjach czy wspieraniu innych wiślacko-kulturalno-patriotyczno-sportowych inicjatyw. Była i jest tego cała masa. Od obchodów 100 lecia, przez wikiencyklopedię Wiślacką itp. Poznacie sporo ludzi i nowe opcje w klubie, z którymi będziecie się spotykać i rozmawiać. Prędzej czy później Meresiński musi się wypowiedzeć, jaką ma wizję i czy ma miejsce na pomysły nowe i sięgające podstaw. Może to być okazja dla Was, żeby wykazać się wtedy inicjatywą i pomysłami.

Póki co, zastanawiacie się nad zbiórką i wsparciem finansowym. Sami nie macie pewności gdzie i jak te pieniądze miałyby zostać spożytkowane i czy będzie nad tym, jakakolwiek kontrola w postaci publikacji czy raportów z dostępem dla zaangażowanych.

Cytat:

Mnie zarzuty nie obchodza mnie obchodzi to co zrobi z Wisłą jak bedziemy ok to dla mnie może kraść jego prywatna sprawa.
W sensie, że po przejściu progu drzwi wejściowych do klubu człowiek staje się altruistą ? :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl