Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ''Życie jest jak rower" (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9671)

zakk 08.08.2016 22:20

jutro?
dzisiaj Jakub Meresiński został Jakubem M.
jutro będziemy kibicować Wiśle K.

thechris 08.08.2016 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez picasso (Post 1446826)
nie matura a chęć szczera zrobi z ciebie własciciela-to tak parafrazując

Może ją jeszcze zdać. Nie wiem czy może przed sądem czy będzie musiał poczekać do maja...

radek2323 08.08.2016 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thechris (Post 1446817)
Własnie nie wiemy. Z każdym dniem dowiadujemy się więcej i są to coraz bardziej przykre dla Wisły Kraków informacje. Jednakże możemy mieć uzasadnione obawy, że to nie koniec... Istnienie takiego tematu nie wpłynie na to, że nowe informacje mogą się pojawiać. Jeśli jutro powiją kolejne "rewelacje" to i tak każdy je przeczyta na wyróżnionych linkach onetów czy u innych weszlaków.

Jeśli wykupił nas "pudelkowy" właściciel to im szybciej się dostosujemy tym lepiej dla nas (bo rozumiem, że na dziś obowiązuje 1906% poparcia?) A jeśli JM nie jest "pudelkowy" to niech to udowodni. Przynajmniej niech zacznie próbować...

Dyskutować można ba nawet trzeba oczekujemy poziomu od kogoś a sami co? No dziecinade robimy wierszyki itp. Jak to wygląda właśnie widać jak zależy niektórym na Wiśle faktycznie czas na beczkę i smieszki idealny ja wysiadam bawcie się dobrze...

Miro 08.08.2016 22:40

Zawsze mnie dziwiło że jest tylu ludzi którzy chcą być robieni w konia. Nic dla was (Błaszczu16) nie znaczy że koleś was okłamał? Przy pomocy "papugi" ale jednak okłamał. Jest ok? Deszcz pada?

PSYCHOLTSW 08.08.2016 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miro (Post 1446832)
Zawsze mnie dziwiło że jest tylu ludzi którzy chcą być robieni w konia. Nic dla was (Błaszczu16) nie znaczy że koleś was okłamał? Przy pomocy "papugi" ale jednak okłamał. Jest ok? Deszcz pada?

jak piłkarze w chuja cieli było dobrze? Ci to nas dopiero oszukiwali, nie było kasy, nie było zaangażowania.a

zakk 08.08.2016 23:40

Kilka osób ma tutaj 1906% racji, teraz prawdziwy kibic Wisły, nie wyśmiewałby obecnej sytuacji, tylko zbierał dowody na to, że pewien złodziej i oszust, uczciwie zapracował w podstawówce na 5 z plastyki.

wolfy 09.08.2016 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radek2323 (Post 1446831)
Jak to wygląda właśnie widać jak zależy niektórym na Wiśle faktycznie czas na beczkę i smieszki idealny ja wysiadam bawcie się dobrze...

Wybacz, ale mając do wyboru kompletne wyparcie i szukanie warszawskich spisków oraz robienie sobie jaj z obecnej patologicznej sytuacji wybieram to drugie. Nie ja sprzedałem mu akcje Wisły, kładąc kompletnie lagę na wszystko.

Na razie wygląda na to, że jesteśmy w dupie ale umówmy się - byliśmy kolosem na glinianych nogach od lat. Niektórzy już przyzwyczaili się do myśli, że nie będzie happy endu.

Chcesz zmieniać świat, to bierz kredki i zasuwaj malować po chodniku. Pomaga na terroryzm, to na właściciela bez matury też powinno.

radek2323 09.08.2016 05:19

Ty rozumiesz o czym piszę? Chyba nie ale... I tak dobrze bo myślałem że wierszem odpowiesz poeto....Mnie do śmiechu jakoś nie jest to jednak wezmę te kredki.

radek2323 09.08.2016 05:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1446677)
Dobrze rozumiem, że to wiślacki konkurs haiku?

Źle rozumiesz

Blaszczu16 09.08.2016 06:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Miro (Post 1446832)
Zawsze mnie dziwiło że jest tylu ludzi którzy chcą być robieni w konia. Nic dla was (Błaszczu16) nie znaczy że koleś was okłamał? Przy pomocy "papugi" ale jednak okłamał. Jest ok? Deszcz pada?

Wyciagasz zbyt daleko idace wnioski koleszko. Czy wlasciciel mnie i innych kibicow oklamie okaze sie juz niedlugo w kwestii sportowej, bo z calym szacunkiem ale malo mbie to obchodzi ze probowal sfalszowac swiadectwo maturalne. Liczy sie to co moze dac Wisle. Po transferach go poznacie.

PSYCHOLTSW 09.08.2016 06:48

samo robimy jeszcze większą gównoburze, tylko nie wiem w jakim celu. będzie lepiej jak będziemy się wkurzać, jak będziemy kogoś obrażać? myślę, że od tego nie będzie lepiej. czekam spokojnie co będzie dalej a Wasze żałości zostawcie dla siebie, bo pewnie w swoim prywatnym życiu też tak marudzicie. nie mówię, że nie jest to ciężki okres dla Wisły ale bez przesady, z każdej sytuacji jest wyjście a Wy już widzicie wybuch bomby atomowej i wielki lej zamiast naszego stadionu... pozdrawiam tych, którzy nie sieją fermentu i paniki.

silver03 09.08.2016 07:12

Dziennikarskie śledztwo doprowadziło do ujawnienia jednej z gwarancji bankowych!

http://img.ledsplej.net/thumbs/x1000-Obraz%20(156).jpg

Dariook 09.08.2016 07:29

A nie mówiłem...

bódyń 09.08.2016 07:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1446835)
jak piłkarze w chuja cieli było dobrze? Ci to nas dopiero oszukiwali, nie było kasy, nie było zaangażowania.a

Ale belkot. Porownujesz brak umiejetnosci do oszustwa?
I to do podrobienia matury.. to w sumie nie oszustwo to robienie z siebie pajaca.
Ciekawe ile jeszcze rzeczy wyplynie bo jak ktos w dzisiejszych czasach matury nei umie zdac to lotny nie jest.

PhantomRanger 09.08.2016 08:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1446849)
Dziennikarskie śledztwo doprowadziło do ujawnienia jednej z gwarancji bankowych!

http://img.ledsplej.net/thumbs/x1000-Obraz%20(156).jpg


Dlaczego na tej niby gwarancji bankowej widnieje Jakub M. a nie Meresiński? W takich dokumentach podaje się pełne imię i nazwisko. Dodatkowo to przekreślenie kwoty i brak jakichkolwiek oznaczeń typu pieczątka, data wystawienia. Dodatkowo takie coś wystawia się na papierze firmowym, a nie jakimś skrawku żywcem wyrwanym z zeszytu. Komuś widać musi się nudzić skoro takie coś tutaj wstawia.

ABGwislakABG 09.08.2016 08:23

Życie jest jak rower,
kupując Wisłę włączyłem power.
U boku mego Golda,
urody Usaina Bolta.
Patrząc na nią większą mam chcicę,
na twitterową jajecznicę.
Skarbówka we mnie się podkochvje,
O VAT ciągle zagaduje.
Podobnie jak prezes PZPN-u,
ćwierkaniem pocisnę jemu!
Ja tylko bronię się przed gniewem,
albo też Bońkiem Zbi-gniewem?
Generalnie mam wyjebane,
a będzie mi dane.
Na reszte wywalam PiS-iora,
Widzewskiego zakapiora.

silver03 09.08.2016 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1446860)
Dlaczego na tej niby gwarancji bankowej widnieje Jakub M. a nie Meresiński? W takich dokumentach podaje się pełne imię i nazwisko. Dodatkowo to przekreślenie kwoty i brak jakichkolwiek oznaczeń typu pieczątka, data wystawienia. Dodatkowo takie coś wystawia się na papierze firmowym, a nie jakimś skrawku żywcem wyrwanym z zeszytu.

Kurcze mówisz, że to podróba?

nesta 09.08.2016 08:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1446860)
Dlaczego na tej niby gwarancji bankowej widnieje Jakub M. a nie Meresiński? W takich dokumentach podaje się pełne imię i nazwisko. Dodatkowo to przekreślenie kwoty i brak jakichkolwiek oznaczeń typu pieczątka, data wystawienia. Dodatkowo takie coś wystawia się na papierze firmowym, a nie jakimś skrawku żywcem wyrwanym z zeszytu. Komuś widać musi się nudzić skoro takie coś tutaj wstawia.

Proszę napisz, że nie pisałeś serio... :lol:

whitestar1990 09.08.2016 08:57

http://www.youtube.com/watch?v=0lYUrZdHx10

"Może byś tak Marek wpadł popedałować..."

PhantomRanger 09.08.2016 09:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1446869)
Proszę napisz, że nie pisałeś serio... :lol:

Pewnie, że nie pisałem serio. Tylko nie widzę powodów dla których tworzy się i wstawia takie rzeczy. Może się okazać, że jeszcze dzisiaj lub jutro będziemy mogli przeczytać o tych "gwarancjach" w prasie.

PSYCHOLTSW 09.08.2016 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1446853)
Ale belkot. Porownujesz brak umiejetnosci do oszustwa?
I to do podrobienia matury.. to w sumie nie oszustwo to robienie z siebie pajaca.
Ciekawe ile jeszcze rzeczy wyplynie bo jak ktos w dzisiejszych czasach matury nei umie zdac to lotny nie jest.

bełkot to Twoja wypowiedź. Nie pisz, że to brak umiejętności bo część obecnej ekipy miała problem z formą jak były problemy z płatnościami. pewnie nie mieli co do garnka włożyć i byli głodni i spragnieni dlatego nie grali. to raz. dwa gdzie masz o niezdaniu matury? bo ja nic takiego nie widziałem. o fałszerstwie świadectwa jest. poza ty m szczekacie nie wiem po jaką cholerę to nic nie zmienia a Wy tutaj tylko zamęt i chaos siejecie. ja czekam na to co będzie dalej a nie ekscytuję się tanią sensacją :)

bódyń 09.08.2016 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1446883)
bełkot to Twoja wypowiedź. Nie pisz, że to brak umiejętności bo część obecnej ekipy miała problem z formą jak były problemy z płatnościami. pewnie nie mieli co do garnka włożyć i byli głodni i spragnieni dlatego nie grali. to raz. dwa gdzie masz o niezdaniu matury? bo ja nic takiego nie widziałem. o fałszerstwie świadectwa jest. poza ty m szczekacie nie wiem po jaką cholerę to nic nie zmienia a Wy tutaj tylko zamęt i chaos siejecie. ja czekam na to co będzie dalej a nie ekscytuję się tanią sensacją :)

Teraz ponoć jest wszytsko splacone a jednak 3 porazki pdo rzad. Wiec jak to jest z tym brakiem zaangazowania?

Jaki chaos i ferment? Zadnego chaosu , sprawa prosta: facet sfalszowal swaidectwo i jest burakiem. Co tu wprowadza chaos. Sprawa prosta. Ferment? Cos jest upeikszoane.
Wg Ciebei zapewne to najlepiej udawac ze nic sie nei stalo, zamiesc pod dywan, zabronic mowic o tym.

Nawiasem mowiac pieknie podbijasz ta dyskusje.

funkykoval 09.08.2016 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1446883)
bełkot to Twoja wypowiedź. Nie pisz, że to brak umiejętności bo część obecnej ekipy miała problem z formą jak były problemy z płatnościami. pewnie nie mieli co do garnka włożyć i byli głodni i spragnieni dlatego nie grali. to raz. dwa gdzie masz o niezdaniu matury? bo ja nic takiego nie widziałem. o fałszerstwie świadectwa jest. poza ty m szczekacie nie wiem po jaką cholerę to nic nie zmienia a Wy tutaj tylko zamęt i chaos siejecie. ja czekam na to co będzie dalej a nie ekscytuję się tanią sensacją :)

Rozumiem, że fałszowanie świadectwa maturalnego to w gruncie rzeczy dla Ciebie żaden problem, wręcz codzienność..... Każdy ma coś za uszami..... Masakra....

wolfy 09.08.2016 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1446883)
bełkot to Twoja wypowiedź. Nie pisz, że to brak umiejętności bo część obecnej ekipy miała problem z formą jak były problemy z płatnościami.

Wybacz, ale to Ty bełkoczesz. Napisz mi mistrzu, kiedy Ci piłkarze nie mieli problemów z formą!? Możemy tu wydzielić trzy grupy:
- kiedyś świetnych, ale tempus fugit (Brożek, Głowacki, Boguski, Cywka, Sadlok)
- Mączyńskiego
- w sumie zawsze cienkich (cała reszta).

Ja wiem, że łatwiej się oszukiwać że to piłkarze leją na kibiców, że jest potencjał na puchary a nawet, ho! ho! Przy dobrych wiatrach to nawet mistrzostwo możliwe! No ale pora spojrzeć prawdzie w oczy - oni naprawdę się starają. Grają na ile potrafią. Tylko (już) nie potrafią.

Blaszczu16 09.08.2016 11:31

Brakuje rozgrywającego. Nie wierzę, że przez lato zapomnieli jak się jedzie z frajerami tak jak na wiosnę za WWWDoWczyka?

whitestar1990 09.08.2016 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1446909)
Wybacz, ale to Ty bełkoczesz. Napisz mi mistrzu, kiedy Ci piłkarze nie mieli problemów z formą!? Możemy tu wydzielić trzy grupy:
- kiedyś świetnych, ale tempus fugit (Brożek, Głowacki, Boguski, Cywka, Sadlok)
- Mączyńskiego
- w sumie zawsze cienkich (cała reszta).

Ja wiem, że łatwiej się oszukiwać że to piłkarze leją na kibiców, że jest potencjał na puchary a nawet, ho! ho! Przy dobrych wiatrach to nawet mistrzostwo możliwe! No ale pora spojrzeć prawdzie w oczy - oni naprawdę się starają. Grają na ile potrafią. Tylko (już) nie potrafią.

Grupa pierwsza powinna wciągać całą ligę swoim doświadczeniem.

wolfy 09.08.2016 11:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1446914)
Grupa pierwsza powinna wciągać całą ligę swoim doświadczeniem.

Jasne, tylko to nie są szachy a sport wyczynowy. Nie ta szybkość i wytrzymałość już niestety. Serio muszę to tłumaczyć?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1446911)
Brakuje rozgrywającego. Nie wierzę, że przez lato zapomnieli jak się jedzie z frajerami tak jak na wiosnę za WWWDoWczyka?

Ty w ogóle oglądałeś jakieś mecze Wisły? Z kim my niby tak jechaliśmy za Wdowczyka? Z Koroną Kielce (ironia)?
Mieliśmy kilka udanych meczy ale widzę zaczyna się już mitologizowanie. Z silnym Zagłębiem już nie było tak wesoło, nie?

whitestar1990 09.08.2016 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1446920)
Jasne, tylko to nie są szachy a sport wyczynowy. Nie ta szybkość i wytrzymałość już niestety. Serio muszę to tłumaczyć??

30-32 lata i problemy z wytrzymałością. Serio? To nie są dziadki tylko piłkarze w najlepszym (jeszcze) możliwym wieku.

Revolver 09.08.2016 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1446909)
Możemy tu wydzielić trzy grupy:
- kiedyś świetnych, ale tempus fugit (Brożek, Głowacki, Boguski, Cywka, Sadlok)
- Mączyńskiego
- w sumie zawsze cienkich (cała reszta).

O ile zgodzę się co do trzech pierwszych nazwisk, to chyba do Cywki i Sadloka ta łacińska fraza akurat kompletnie nie pasuje. Pierwszy ma 28 lat, a drugi 27, więc nie wiem jakim cudem stawiasz ich obok Głowy i Brożka. Poza tym, niby to kiedy Cywka był "świetny"? Moim zdaniem dopiero kilka ostatnich spotkań zagrał naprawdę nieźle (no chyba, że masz na myśli sezon życia w Barnsley, gdzie walnął imponująca liczbę pięciu bramek).

P.S. W dziwny sposób zignorowałeś obecność Maleckiego w drużynie, który ciągnie nam całą grę już od dłuższego czasu.

wolfy 09.08.2016 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez whitestar1990 (Post 1446925)
30-32 lata i problemy z wytrzymałością. Serio? To nie są dziadki tylko piłkarze w najlepszym (jeszcze) możliwym wieku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1446926)
O ile zgodzę się co do trzech pierwszych nazwisk, to chyba do Cywki i Sadloka ta łacińska fraza akurat kompletnie nie pasuje. Pierwszy ma 28 lat, a drugi 27, więc nie wiem jakim cudem stawiasz ich obok Głowy i Brożka. Poza tym, niby to kiedy Cywka był "świetny"? Moim zdaniem dopiero kilka ostatnich spotkań zagrał naprawdę nieźle (no chyba, że masz na myśli sezon życia w Barnsley, gdzie walnął imponująca liczbę pięciu bramek).

P.S. W dziwny sposób zignorowałeś obecność Maleckiego w drużynie, który ciągnie nam całą grę już od dłuższego czasu.

Cywka wyróżniał się w naszej lidze, w Anglii też sobie radził. Nie każdy piłkarz utrzymuje formę do 30-tki. Teoretycznie 28 to najlepszy wiek, ale wpływają też na to kontuzje (więzadła Cywki), styl życia (swego czasu Sadlok w Ruchu miał sporą nadwagę, raczej nie złapał jej dzięki zdrowemu odżywianiu) i organizm. Wielu piłkarzy w naszej lidze kończy się wcześniej.

O Patryku po prostu zapomniałem:D Pisałem szybko. Faktycznie od przyjścia to nasz najlepszy i najrówniej grający piłkarz. Można dorzucić go do Mąki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl