![]() |
Biorąc całokształt wydarzeń to najgorszy dzień od 0:6.
Piętnaście lat błędów w zarządzaniu dzisiaj wydało swój owoc. Jovicia, Guzmicsa i Mączyńskiego sprzedać bo sympatyczni. Reszta na czele z trenerem świetnie się będzie komponować z poziomem czwartoligowych zmagań. A i byłbym zapomniał. Miśkiewicz wróć. |
Gramy jak Podbeskidzie. Czekam na wysyp mądrych komentarzy piłkarskich "ekspertów". Kazek Moskal był mistrzem. Pisałem wielokrotnie, że wyciągał absolutnego maksa z niczego. Narzekaliście na remisy. To macie brutalny obraz rzeczywistości. Ile dawał Wolski? 50 procent? Więcej? Kiedy zrozumiecie, że jakość zespołu tworzą piłkarze. Balansowaliśmy na granicy ostatnie 2 lata. Teraz "chodzi lisek koło drogi, nie ma rączek ani nogi". Można zgasić światło. Tylko piłkarskie kompleksy Craxy spowodowały, że dzisiaj nie zebraliśmy lania. Nie chcieli grać w piłkę. A my nie umiemy.
|
Cytat:
|
wyrzucic wdowczyka pajaca ktory gadal o mistrzostwie a przewalil 3 mecze podrzad w tym najwzniejszy mecz sezonu . nie ma dla niego zadnego wytlumaczenia zatrudnic radka sobolewskiego
|
Dokładnie, Kurz.
Z roku na rok staczamy się piłkarsko coraz niżej. Głowacki i Brożek to już piłkarscy emeryci. Z dawnej Wisły pozostała tylko nazwa historia i kibice. Zrozumcie, że oni nie potrafią lepiej grać w piłkę. Są dramatycznie słabi. I żadna zmiana trenera tutaj w dłuższej perspektywie nie pomoże. Jedynie jak możemy zareagować to przyjść na następny mecz... A Cracovia to Cracovia - ....y, przeżuty i menele. |
Jakoś nie mam pretensji do Wdowczyka, bo żydy nie miały za dużo sytuacji. Strzał życia tego jebanego budzika , którego rano rozwalę, jak będę wstawał do pracy. Ale tak to jest, że wygląda to chujowo. Z Pogonią też to tak wyglądało, ale Pietrzak za.......ił bramę, jak trzeba, a później to już tylko walka o najmniejszy wymiar kary. Sprzedaj murzyna, Ryśka, zaraz pójdzie w ....u Mączyński, odpuść Wolskiego i graj w środku Popoviciem, który gra słabo. Ale co ma zrobić Wdowczyk ? .......nąć whisky w domu ? I kiedy niby tych 5 nowych piłkarzy przyjdzie ? Jacy oni będą ? Jak tacy, jak Uryga, albo Zachara to lepiej nie obciążać klubu kontraktami.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie mamy bramkarza, boków obrony, w składzie emeryci (szacunek dla nich, ale kalendarza nie oszukasz) i wynalazki typu Brlek (no strzał dzisiaj kosmiczny). Nie może być dobrze. Nikt nie lubi Daria Wu, ale nie ma kim grać. |
Cytat:
|
A co do Brleka to miałbyć cytuje nasz sztab "zajebistym" piłkarzem.
Szczerze współczuje temu kibicowi, dobrodziejowi, który za sponsorował jego transfer. Dobrze, że w ramach pocieszenia dostał loże na 10 lat. Czy oni mają oczy w dupie? I jeszcze jedno. Życzyłbym sobie, żeby w Wiśle więcej przyglądali się charakterom potencjalnych wzmocnień. Kim Ci ludzie są, jak się zachowują. Kolejnych ciot nie potrzebujemy. |
Cytat:
|
Cytat:
Nie dramatyzuje. Po prostu mówię, jak było. Jasne, że można nawet trzeba śpiewać na sraxę, ale jak jest minuta ciszy dla Macharskiego, to wypada się jebnąć w łeb, jak się chce śpiewać takie coś |
Tragedia, druga połowa dramat, miałem wrażenie, że tylko Małeckiemu zależało, szarpał się na swój specyficzny sposób... Nie mamy JAKOŚCI i dlatego przegraliśmy. Sytuacja robi się nie ciekawa, OJCIEC Cupiał odszedł, przeszedł Jakub M i Citko i to też było widać na murawie.... szukam jakiś pozytywów...nie przegraliśmy 3 bramkami i gramy teraz ze słabym Ruchem. Jak tego nie wygramy to Wdowczyk out, choć chyba nie on jest winien, że ma takie gwiazdy...
|
Oj tam.... przypadkowo straciliśmy dwa gole z jakimś przypadkowym zespołem.
Nie ma się czym podniecać. Małecki - jedyny, który wiedział o co gra. Brożek - po co w ogóle wchodził na boisko? |
Cytat:
A co ma ten Wdowczyk zrobić ? Ja wiem, że gadanie o Wolskim jest już nudne, ale jego nam brakuje. Nie mamy kim grać w tym środku pola. Dajcie Wdowczykowi dobrych piłkarzy,a będzie można od niego czegoś oczekiwać |
Za pierwszą połowę piłkarzom nie należy się zjebka. Za drugą tak gol do szatni i zejście Brożka rozłożyło nas. Dotychczas atmosferę w drużynie budowały zwycięstwa teraz ich brak. Ważny jest ten tydzień bo zobaczymy czy nasi właściciele do bajkopisarze czy coś nowego wniosą do Wisły.
|
Jeśli juz koniecznie trzeba znaleźć Jonasza i go wy.......ic to wysuwam kandydaturę Broniszewskiego.
Odkad jest w Wiśle to ostro pikujemy w dół. Ratownik tez z niego żaden. |
Cytat:
Dzisiaj Wisła, po 4 kolejkach wygląda jak jedna z 8 najsłabszych drużyn Ekstraklasy bez szansy na dużą poprawę, więc jest się czym podniecać. Brożek grał, bo w rezerwie czyhał Zachara. I wszystko jasne. Czy dla ciebie nie? |
Ruch Fornalika też się przed Wisłą nie położy. Szykuje się emocjonująca walka o utrzymanie i nie piszę tego bynajmniej w przypływie emocji.
Wszyscy na Ruch! |
Mecz się fatalnie ułożył, ale my nie umieliśmy na to w żadne sposób zareagować. Nic dziwnego, drużynie brakuje: dobrego napastnika, dobrego środkowego pomocnika, dobrego obrońcy i dobrego bramkarza. A najlepiej po dwóch. Lepiej nie będzie, bo to raczej nie jest skład na górną połowę tabeli i nic na to żaden Sobol nie poradzi. Najlepszy o dziwo chyba Cywka. Symbolem beznadziei zmiana Mączyński - Uryga w sytuacji gdy musimy gonić wynik.
Potrzebna jest teraz pokora, cierpliwość, lojalność wobec tej drużyny - i kupa szczęścia. |
Cytat:
Zastanawiam się w sumie na co on nam jest potrzebny jak jest Sobol. Co do meczu, żenada, tragedia, słów mi braknie żeby to kurrwa rzeczowo opisać. Chyba tylko Mały wiedział o co toczy się gra. Sadlok - rany boskie chłopie, ile Ci trzeba zapłacić abyś przestał zawodowo grać w piłkę? Pudełeczko MERCI wystarczy? Czy Raffaello? Wybierz sobie i daj znać. |
Po takim dniu to można tylko siąść i .......nąć sobie whisky, co też właśnie uczyniłem.
Wszystko wskazuje, że klub, nasza kochana Wisła została oddana w ręce jakiegoś podejrzanego typa, najprawdopodobniej bez żadnego poważnego majątku, za to ze sprawą sądową w drodze. Naprawdę musimy odkładać kasę, bo kto wie czy nie trzeba będzie powtórzyć żydowskiej grupy 100, prowadzenie klubu w IV lidze też kosztuje.. Co do meczu. Kompletny brak kreatywności z przodu. Ondrasek jest kołkiem. Fajnie walczącym, wybieganym oraz silnym, ale wciąż kołkiem. On nie jest odpowiednim zawodnikiem do tworzenia gry. On jest dobry do zgrywania do wysoko ustawionych skrzydłowych i ew. wykańczania akcji (choć z tym ma poważne problemy). Jeżeli środkowi pomocnicy grają tak nisko to: a) mamy gigantyczny krater w środku boiska b) Ondrasek schodzi i próbuje rozgrywać --> co się kończy zawsze stratami Generalnie nie widać jakiegokolwiek pomysłu na grę. No ok, jest jeden - daj piłkę Małeckiemu niech szarpie, któremu trzeba oddać, że jest jedynym piłkarzem przy którym nie nalezy używać cudzysłowiu. Gra na miarę swoich możliwości i dokłada do tego walkę. Gdyby jeszcze dał sobie spokój z rożnymi. I jeszcze do Cywki bym się po tym meczu nie przyczepił. Rafał Boguski.. ja go nawet lubię , tyle lat w klubie i dużo dobrych meczów, ale na tę chwilę on nie ma nic.. Nie ma szybkości, dynamiki, dryblingu, nie ma podania penetrującego, nie ma dośrodkowania. Skrzydłowy z niego żaden. Tylko na kogo go zamieniić? Dwie bramki na konto Pietrzaka, który też jest dla mnie dużym nieporozumieniem. Może i biega, ale robi to bez sensu, w dodatku współpraca z Małeckim wygląda baardzo źle. Mąka bez formy, Popović jest po prostu słaby.. taką mamy kadrę i nawet nie jestem jakiś strasznie wkuriowny po tych derbach. Oni są po prostu słabi, drużyna wygląda jak wygląda, przed sezonem zrobiliśmy dwa komiczne transfery (bo wzmocnieniami bym tego nie nazwał), wlaściciel ma pasek na oczach, o trybunach nie będę wspominał bo każdy ma swoje zdanie. Wygląda to tragicznie i czerwona awaryjna lampka świeci się tak że mi zaraz oczy wypali. A i Załuska. Pierwsza bramka - spokojnie do wyjęcia. Kiwki pod polem karnym - kryminał. Wykopywanie na rzut rożny - bez komentarza. Przyjdźmy wszyscy na mecz z Ruchem. Na jaką trybunę kto uważa. Bo to mogą być ostatnie mecze Wisły w Ekstraklasie, a zarazem to jedyna droga żeby jeszcze ten klub uratować.. |
Cytat:
|
Cytat:
Edit: to mogły być ostatnie nasze derby z żydami na dobrych kilka lat... |
Cytat:
|
Ciężko mi uwierzyć w to, że któryś z bramkarzy naszej ligi obronił by strzał tego jebanego budzika.
|
Pierwsza brama to raczej udany strzał żyda. Druga to kryminał, ....a strata i gol...
Takie czasy nastały,że przegrana z żydami jest wkalkulowana... |
Cytat:
|
W sumie nie bramki są najbardziej dołujące, ale bezradność, gdy jako pierwsi dostajemy w tubę i trzeba gonić wynik.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl