![]() |
Co nieco o naszym nowym właścicielu:
Cytat:
Co by nie mowić,prezencja naszych nowych właścicieli konkretna. Prawdziwi playboye :D http://bi.gazeta.pl/im/37/38/13/z201...-i-Marka-C.jpg |
Cytat:
Masz sponsora na koszulkach. Masz dzierżawę treningówki. Dług (to nie jasne) ale wydaje się, że nie ma już nad karkiem kilku dziesięciomilionowych zaległości. Płace nie trawią takiej części budżetu jak w L czy Wiśle wcześniej. Pole do popisu jest |
cos czuje ze bedziemy lechią 2
|
W oficjalnym oświadczeniu jest nawet mowa, ze ktos za nimi stoi. Spokojnie. Trzeba poczekać.
|
Cytat:
|
Nikt nie wie jak to jest z finansami u nowego właściciela... ale czy zakładamy, że Pan Bogusław Cupiał, który co by nie mówić - miał do Wisły serce, sprzedał ją jakimś kolesiom za kilka mln i pozwolił na jej popadnięcie w piłkarski niebyt ? Wydaje się to wątpliwe. Skoro było ich stać na zakup Wisły, znaczy że kasę mają nie taką małą jak się tu kreśli. Opierając się na oświadczeniu - gwarancje bankowe również zostały przekazane. Czas pokaże dokąd zmierzamy.
na koniec gorzka refleksja... p.Cupiał przespał nie tylko okres śwetności Wisły, ale przespał również moment na jej sprzedaż. Bo lata wstecz.. wartość Białej Gwiazdy była dużo wyższa. Tak naprawdę z TF zmierzaliśmy powoli w dół. Quo Vadis Wisło.. |
Cytat:
|
Ciekawe, czy na koszulkach pozostanie Telefonika jako sponsor, czy wprowadzą do klubu kogoś swojego?
|
^ Do końca rundy jesiennej ma być jeszcze TF na koszulkach.
|
Jak u większości tutaj więcej u mnie niepewności, niż nowej nadziei .
Pytanie jaką drogą podążymy. Legii, Lechii czy Polonii Warszawa? |
Pare słow o wascicielu
http://weszlo.com/2016/07/29/jakub-m...akow-kim-jest/ |
A u naszego nowego właściciela - Waldemar Kita w obserwowanych na twitterze... ;)
|
na Fb tez ma pare znajomych z showbiznesu i paru znanych pilkarzy moze nie jest taki przypadkowy jak sie wydaje
|
Cytat:
Czego to dowodzi? :D Że jest słupem Waldemary Kity? A może Michnika bo na fejsie ma w polubionych Gazetę Wyborczą. |
Będzie gruba pralka i tyle w temacie. Słup jakich wielu.
|
Kurczę...sam mam mieszane uczucia.Z jednej strony Wisla w niebycie potrzebuje pomocy,ale czy nowy prezes ją da?Mam do niego umiarkowany stosunek na razie.
Z drugiej strony Cupial nie sprzedal by WIsly byle komu,mysle ze za tym stoi cos jeszce ,bo to narazie wyglada troche jak młody facet kupowal od millionera klub ,ot tak. |
Jakiś taki... w typie DG77.
Tu niby ksiazka napisana, a teksty z SM, jak gdyby polski byl jego drugim jezykiem. No coz, pewnie przebojowy i ze znajomosciami, wiec na dobrego slupa w sam raz. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No dobra, wszystko super, wiadomo, słupy, za nimi wielka kasa, Boguś nie zostawiłby Wisełki w rękach gołodupców.
Ale w takim razie dlaczego w Kielcach rozpoczęli od obniżki kontraktów? Wtedy nie byli słupami, a teraz są? No serio zagadkowe to wszytko. Może cała ta próba wykupu Korony to była jedna wielka mistyfikacja, żeby uwiarygodnić się, że nie ma żadnej pralki za plecami (i stąd te rozmowy o obniżkach)? |
moze ktos z tej nowej koroporacji Scripps Networks Interactive ktora przejela tvn stoi za tym typem
|
Tylko, że o rzekomej obniżce kontraktów w Kielcach mówili radni, żaden piłkarz się w temacie nie wypowiedział. Trzeba też pamiętać, że w trakcie rozmów z na temat przejęcia Korony on rozmawiał już z Cupiałem w całkowitej tajemnicy (patrząc na datę zamiany długu na akcje). Więc moim zdaniem była to zasłona dymna i rozmowy z Koroną miały upaść. Faktycznie dziwne to wszystko, jakby to byli amatorzy i gołodupcy to już dawno by wypłynęło, że rozmawiają z Cupiałem.
|
Tak naprawdę nikt nie wie jak to było w Kielcach. Może zaproponowali obniżkę 1-2 zawodnikom, a reszta stanęła za nimi w obronie i zrobiła im czarny PR w mediach, może zaproponowali coś innego, niepopularnego wśród zawodnikow wiec Ci wymyślili bajke o obniżce kontraktów, a może to była historyjka radnych, aby uwarygodnić swoją decyzję o storpedowaniu rozmów. Nie wiemy.
Ja się trzymam tego, że Cupiał nie po to tyle trzymał Wisłę nawet w trudniejszej sytuacji finansowej kilka lat temu, żeby teraz tak o oddawać ją przypadkowym osobom. Wierzę, żę wie to czego nie wiemy my. Borek, który sporo o srodowisku piłkarskim w PL wie napisał tez na TT niedawno o nowym właścicielu per "Mereś" i, że wie na czym to wszystko polega, ale nie powie. |
Bądźmy dobrej myśli bo cóż nam pozostało
chyba że ktoś wie i może napisać co jest grane, to poproszę. |
Nowi właściciele i wielka niewiadoma. Oby stał za nimi spory kapitał.
|
Spokojnie....
Poczekamy zobaczymy. Wiele się wyjaśni jak się okaże kto będzie nowym sponsorem na koszulkach. Wiadomo, że jeśli ktoś za nowym właścicielem stoi to nie wpompuje w klub pieniędzy inaczej. No a jeśli ktoś stoi to raczej ma ambicje wprowadzenia klubu na salony europejskie inaczej nie miałoby to sensu i w takim razie jedynym sposobem to wzmocnić zespół a do tego potrzeba kasy. |
Moi drodzy, proponuję już teraz zacząć odkładać kasę, żeby w razie czarnego scenariusza szybko dźwignąć Wisłę.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl