![]() |
TERAZ prosimy Ekstraklasę i PZPN o mecz z Ruchem, o 8 miejsce na koniec Brak takiego pojedynku jest niesprawiedliwy.
|
Drzazga w niższych ligach pokazał, że umie strzelać, zarówno w swoim starym klubie jak i rezerwach Wisły. Przydałaby się regularna gra na ataku w klubie z 1. ligi, nie niżej.
|
Cytat:
|
Zmianę regulaminu rozgrywek. Najlepszy zespół grupy spadkowej powinien mieć możliwość zmierzenia sie z najsłabszym zespołem grupy mistrzowskiej o 8 miejsce na koniec. Lub powinno być to załatwione w bezpośredni sposób np mała tabela między tymi zespołami i ten kto w niej jest wyżej ma 8 miejsce na koniec
|
No i po co takie coś?
System jaki jest każdy wie. Żadnych udziwnień i pajacowania tu nie trzeba. A jeśli komuś nie odpowiada taki system to pewnie na Euro jak np Polska wyjdzie z grupy i zagra w 1/8 z przyszłym Mistrzem Europy to w myśl fair play powinniśmy później grać ze zwycięzcą 3 miejsca ponownie o 3 miejsce bo przecież my ulegliśmy Mistrzowi na początku? |
To już lepiej żeby zwycięzca grupy spadkowej miał miejsce w pucharach. Taka Wisła w tej rundzie wygrała większość spotkań i nic z tego nie ma. Bo do utrzymania wystarczyłoby 24 punkty, a tak to przynajmniej byłaby motywacja.
|
O czym Wy piszecie? Puchary dla 9 zespoły ekstraklasy? A może za to 4 zespół z grupy mistrzowskiej niech spada do I ligi?
|
Cytat:
|
No a obecnie dochodzi do tego, że drużyny jak Ruch chcą się tylko załapać do ósemki i grać o nic, bo na puchary nie mają ambicji, a utrzymanie jest pewne. Rok temu tak miał Górnik Zabrze. Gdyby w tym sezonie Podbeskidzie załapało sie do górnej ósemki to też mieliby wywalone.
|
Cytat:
Cytat:
|
To spotkanie powinno uświadomić działaczom, że nie mamy środka obrony i w tej formacji potrzebujemy wzmocnień a właściwie wymiany dotychczas grających na tej pozycji zawodników. Nie mamy skrzydeł, Małecki powoli wraca do swojego poziomu sprzed odejścia z Wisły, jego dryblingi są bezproduktywne, od czasu do czasu coś mu wyjdzie natomiast drugiego skrzydła praktycznie cały sezon nie było. Wisła od 3 lat spada w tabeli ligowej i ta tendencja jest podtrzymywana w związku z czym jeżeli kadra zespołu nie zostanie wymieniona/wzmocniona w przyszłym sezonie możemy być czerwoną latarnią tej ligi (2, 3 zawodników, którzy coś tam grają nagle nie wprowadzą nas do pierwszej 3-ki.
|
Cytat:
|
Cytat:
Przestańcie ludzie fantazjować, szukać wszędzie jakichś dziwnych teorii spiskowych i podawać jakieś bezsensowne pomysły. Jak coś wymyślicie to najpierw pomyślcie przed napisaniem czy to ma sens. |
Martwi, że mały faktycznie zaczyna grać znowu ,,swoje". Może jest przed spotkanie ze swoim trenerem mentalnym.
|
To może zróbmy tak zwycięzca grupy mistrzowskiej gra ze zwycięzcą grupy spadkowej. Zwycięzca tego meczu gra w eliminacjach dl LM.
|
Cytat:
Kilku Kolegów-autorów postów powyżej jest w nastroju do żartów. Bez jaj - nie trzeba było doprowadzać do sytuacji, że gramy 10 czy więcej meczów bez trenera, a dziś może gralibyśmy o 3 czy 4 miejsce. Moja propozycja jest taka, że powinniśmy być przesunięci na 6 miejsce bo mamy 32pkt, a śledzie mają 30. A co tam...:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl