Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [37 kolejka] Podbeskidzie Bielsko-Biała - WISŁA Kraków, 14 maja, sobota 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9626)

Dzimi 14.05.2016 21:31

TERAZ prosimy Ekstraklasę i PZPN o mecz z Ruchem, o 8 miejsce na koniec Brak takiego pojedynku jest niesprawiedliwy.

xanti1906 14.05.2016 21:35

Drzazga w niższych ligach pokazał, że umie strzelać, zarówno w swoim starym klubie jak i rezerwach Wisły. Przydałaby się regularna gra na ataku w klubie z 1. ligi, nie niżej.

inspektor erektor 14.05.2016 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1439877)
TERAZ prosimy Ekstraklasę i PZPN o mecz z Ruchem, o 8 miejsce na koniec Brak takiego pojedynku jest niesprawiedliwy.

Co masz na myśli?

Dzimi 14.05.2016 23:59

Zmianę regulaminu rozgrywek. Najlepszy zespół grupy spadkowej powinien mieć możliwość zmierzenia sie z najsłabszym zespołem grupy mistrzowskiej o 8 miejsce na koniec. Lub powinno być to załatwione w bezpośredni sposób np mała tabela między tymi zespołami i ten kto w niej jest wyżej ma 8 miejsce na koniec

Jaroo1 15.05.2016 07:40

No i po co takie coś?
System jaki jest każdy wie. Żadnych udziwnień i pajacowania tu nie trzeba. A jeśli komuś nie odpowiada taki system to pewnie na Euro jak np Polska wyjdzie z grupy i zagra w 1/8 z przyszłym Mistrzem Europy to w myśl fair play powinniśmy później grać ze zwycięzcą 3 miejsca ponownie o 3 miejsce bo przecież my ulegliśmy Mistrzowi na początku?

Deteinate 15.05.2016 08:23

To już lepiej żeby zwycięzca grupy spadkowej miał miejsce w pucharach. Taka Wisła w tej rundzie wygrała większość spotkań i nic z tego nie ma. Bo do utrzymania wystarczyłoby 24 punkty, a tak to przynajmniej byłaby motywacja.

Jaroo1 15.05.2016 08:32

O czym Wy piszecie? Puchary dla 9 zespoły ekstraklasy? A może za to 4 zespół z grupy mistrzowskiej niech spada do I ligi?

R33 15.05.2016 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deteinate (Post 1439891)
To już lepiej żeby zwycięzca grupy spadkowej miał miejsce w pucharach. Taka Wisła w tej rundzie wygrała większość spotkań i nic z tego nie ma. Bo do utrzymania wystarczyłoby 24 punkty, a tak to przynajmniej byłaby motywacja.

I potem dochodziłoby do takich sytuacji, że drużyny z miejsc powiedzmy 6-8 woleliby spaść na końcu do grupy spadkowej, żeby mieć większe szanse na puchary. Nie tędy droga.

Deteinate 15.05.2016 09:27

No a obecnie dochodzi do tego, że drużyny jak Ruch chcą się tylko załapać do ósemki i grać o nic, bo na puchary nie mają ambicji, a utrzymanie jest pewne. Rok temu tak miał Górnik Zabrze. Gdyby w tym sezonie Podbeskidzie załapało sie do górnej ósemki to też mieliby wywalone.

art 15.05.2016 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deteinate (Post 1439897)
No a obecnie dochodzi do tego, że drużyny jak Ruch chcą się tylko załapać do ósemki i grać o nic, bo na puchary nie mają ambicji, a utrzymanie jest pewne. Rok temu tak miał Górnik Zabrze. Gdyby w tym sezonie Podbeskidzie załapało sie do górnej ósemki to też mieliby wywalone.

Tylko, że teraz taki Ruch i tak musi grać do 30 kolejki, żeby mieć spokój. Wcześniej takich Ruch odpuszczał w 26 kolejce i mieli wakacje w Kwietniu już.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1439858)
Bramka na 1:0 - po błędzie Ondraska, ale winni są Żemło i Uryga którzy grali pasywnie w obronie - brak ataku na zawodnika wchodzącego z piłką w pole karne. W dodatku Żemło zamiast wślizgu którego nie zrobił dał sobie strzelić na bramkę między nogami.

Nie chciałbym się już pastwić nad Urygą, ale całe podsumowanie jego gry jest przy tej właśnie bramce. Kato stoi w jednej linii z Nim, zobaczcie na powtórkach ile czasu zajmuje Urydze ogarnięcie co się stało, wyhamowanie, zmiana kierunku biegu i pościg. Nie mówie, że to jego bramka w 100%, ale jako obraz jego gry nadaje się idealnie.

Merkury 15.05.2016 10:06

To spotkanie powinno uświadomić działaczom, że nie mamy środka obrony i w tej formacji potrzebujemy wzmocnień a właściwie wymiany dotychczas grających na tej pozycji zawodników. Nie mamy skrzydeł, Małecki powoli wraca do swojego poziomu sprzed odejścia z Wisły, jego dryblingi są bezproduktywne, od czasu do czasu coś mu wyjdzie natomiast drugiego skrzydła praktycznie cały sezon nie było. Wisła od 3 lat spada w tabeli ligowej i ta tendencja jest podtrzymywana w związku z czym jeżeli kadra zespołu nie zostanie wymieniona/wzmocniona w przyszłym sezonie możemy być czerwoną latarnią tej ligi (2, 3 zawodników, którzy coś tam grają nagle nie wprowadzą nas do pierwszej 3-ki.

R33 15.05.2016 10:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Deteinate (Post 1439897)
No a obecnie dochodzi do tego, że drużyny jak Ruch chcą się tylko załapać do ósemki i grać o nic, bo na puchary nie mają ambicji, a utrzymanie jest pewne. Rok temu tak miał Górnik Zabrze. Gdyby w tym sezonie Podbeskidzie załapało sie do górnej ósemki to też mieliby wywalone.

Mimo wszystko sytuacja jest ,,zdrowsza" ponieważ jednak, żeby do tej górnej 8ki się załapać musi ją wywalczyć, a nie, że odpuszcza żeby mieć potem łatwiejszą drogę do pucharów.

Jaroo1 15.05.2016 10:51

Cytat:

Gdyby w tym sezonie Podbeskidzie załapało sie do górnej ósemki to też mieliby wywalone.
No patrz, wychodzi na to, że Podbeskidzie nie załapało się do pierwszej ósemki i też miało wywalone i sobie spadło.
Przestańcie ludzie fantazjować, szukać wszędzie jakichś dziwnych teorii spiskowych i podawać jakieś bezsensowne pomysły. Jak coś wymyślicie to najpierw pomyślcie przed napisaniem czy to ma sens.

KOMINEK 15.05.2016 11:07

Martwi, że mały faktycznie zaczyna grać znowu ,,swoje". Może jest przed spotkanie ze swoim trenerem mentalnym.

alexx6 15.05.2016 12:54

To może zróbmy tak zwycięzca grupy mistrzowskiej gra ze zwycięzcą grupy spadkowej. Zwycięzca tego meczu gra w eliminacjach dl LM.

arti 15.05.2016 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alexx6 (Post 1439913)
To może zróbmy tak zwycięzca grupy mistrzowskiej gra ze zwycięzcą grupy spadkowej. Zwycięzca tego meczu gra w eliminacjach dl LM.

:)
Kilku Kolegów-autorów postów powyżej jest w nastroju do żartów.
Bez jaj - nie trzeba było doprowadzać do sytuacji, że gramy 10 czy więcej meczów bez trenera, a dziś może gralibyśmy o 3 czy 4 miejsce.
Moja propozycja jest taka, że powinniśmy być przesunięci na 6 miejsce bo mamy 32pkt, a śledzie mają 30.
A co tam...:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl