Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [33 kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 25 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9614)

krzaq12 25.04.2016 20:49

Juz zapomnieliscie ile Brożek dał nam w tym swoim mega słabym sezonie?! 10 bramek Wrócil po kontuzji zagrał słabo, ok ale to nie jest powód aby wyrzucać go z klubu. Zobaczycie on jeszcze da nam trochę radości.

Boguski raczej powinien sobie dać spokój.

Słaby mecz, bez walki, bez pomysłu na gre. Nie zawsze przyjdzie nam wygrywać, nawet w grupie spadkowej.

Jednak takie coś jak dziś nie powinno mieć długo miejsca na R22.

danpe_ 25.04.2016 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezydentowa (Post 1438365)
Ten mecz to była jakaś żenada. Już im sę wydaje, że są najlepsi i mecz sam się wygra? Nawet nie będę komentować poszczególnych sytuacji, ale żeby nie wykorzystać tego, co wyprawiała obrona Niecieczy, to trzeba po prostu być kaleką. Albo mieć wyjebane na mecz.
Już wolałam 1:1 - do 90 minuty byłam tak znudzona meczem, że powoli godziłam się z zasłużonym remisem. A tak mi jeszcze ciśnienie na koniec podnieśli :D Ch.j bombki strzelił, ch.j kupon strzelił. Do dupy.
Oby Wdowczyk im solidnie nakopał do dupy za takie przejście koło meczu.

Żenadą.też.byłą frekwencja, jeśli Wdowczyk ma nakopać piłkarzom do dupy, kibicom też.by się zdało...

Prezydentowa 25.04.2016 21:07

No, szału nie było, ale spodziewałeś się większej publiczności?

kicur 25.04.2016 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1438389)
Juz zapomnieliscie ile Brożek dał nam w tym swoim mega słabym sezonie?! 10 bramek Wrócil po kontuzji zagrał słabo, ok ale to nie jest powód aby wyrzucać go z klubu. Zobaczycie on jeszcze da nam trochę radości.

Boguski raczej powinien sobie dać spokój.

Słaby mecz, bez walki, bez pomysłu na gre. Nie zawsze przyjdzie nam wygrywać, nawet w grupie spadkowej.

Jednak takie coś jak dziś nie powinno mieć długo miejsca na R22.


Najgorsze jest to, że Boguski ma w tym sezonie 8 bramek, co czyni go drugim najskuteczniejszym strzelcem w naszym zespole. Boje się, że przedłużą mu umowę, i będzie nadal grał. Ja go lubię, jako człowieka, ale nie wyobrażam sobie Wisły, z nim w składzie w walce o coś więcej niż 9 miejsce. Co do Brożka. Tutaj też jest ciężka sprawa, bo niby ładuje kolejny sezon co najmniej te 10 bramek. Z drugiej strony, gdyby ta jego skuteczność była większa to byśmy byli teraz w pierwszej 8, a on sam z 10 goli więcej by władował.

arti 25.04.2016 21:10

Graliśmy wyraźnie na remis, niestety Donald strzelił i musiało dojść do kompromitującej sytuacji. W sobotę pewnie będzie już normalnie, szkoda że Mały nie zagra bo to będzie strata.ciekawe ilu z obecnych dziś pikników wybierze się (i kiedy) znowu na stadion po takich wygłupach?

!!IRIVER!! 25.04.2016 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1438393)
Graliśmy wyraźnie na remis, niestety Donald strzelił i musiało dojść do kompromitującej sytuacji. W sobotę pewnie będzie już normalnie, szkoda że Mały nie zagra.ilu z obecnych dziś pikników wybierze się (i kiedy) znowu na stadion po takich wygłupach?

Prawdopodobnie jakieś 95%, przecież to stała ekipa, która chodzi zawsze bez względu na termin czy chujową pogodę.

picasso 25.04.2016 21:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1438393)
Graliśmy wyraźnie na remis, niestety Donald strzelił i musiało dojść do kompromitującej sytuacji. W sobotę pewnie będzie już normalnie, szkoda że Mały nie zagra.ilu z obecnych dziś pikników wybierze się (i kiedy) znowu na stadion po takich wygłupach?

Pikników??? ty zapytaj o tych najwierniejszych z wiernych.nwet polowy sektora nei było.

Grisza1 25.04.2016 21:53

Wyszli z założenia, że lepiej jeździć do pobliskiej Niecieczy niż do Górnika Łęczna no i Termalica wywiozła remis ;)

Skawa Wadowice 25.04.2016 22:27

Brawa dla Wisły za kolejny mecz bez porażki.

Smuci Boguski, który z 4 metrów nie trafia.

Widać było dzisiaj, że piłkarze podeszli do spotkania bez spinania pośladków. Dużo zabawy w polu karnym, wolna gra.

Dobrze, że nie wygrali bo kubeł zimnej wody nauczy ich żeby strzelać ile się da a nie przy 1:0 zabawy z piłką.
Trzeba pamiętać, że terma dobrze broniła całym zespołem. Wyszli raz w drugiej połowie z kontry i kędziora strzelił. Potem rzut rożny to nikt nie spodziewał się, że bramkarz może strzelić. Dla mnie trochę śmiechu bo i tak nie martwię się o utrzymanie

arti 25.04.2016 22:38

Kubeł zimnej wody..☺

Adenalix 26.04.2016 00:37

Niechlujstwo w obronie i w ataku. Albo niechciejstwo. Choć mam wrażenie, że naszym włączyła się nieśmiertelność i punkty dopisali sobie 1. Przed meczem, 2. Po bramce na 1-0, a już na pewno 3. po bramce na 2-1. Obie bramki padły po naszych błędach. Przy pierwszej brakło asekuracji dla linii obrony, a przy drugiej to w ogóle szkoda się odzywać. Piłkarska podstawówka chyba z Donaldem w roli głównej. Mam nadzieję, że piłkarze zareagują złością sportową i wygrają w Kielcach.

mitmichael 26.04.2016 06:33

Wyskoczył zorro w czarnej pelerynie na nic niespodziewajacych sie wrogow i zadał ostateczny cios :D Takie historie tylko u Nas :D

Gwiaździsty 26.04.2016 06:58

Miśkiweicz stojący jak przyspawany na linii bramkowej i nie wychodzący do dośrodkowań aby je przeciąć zawali nam jeszcze wiele bramek. Bramkarz Termaliki walnal z głowy chyba na 5 m od bramki. Z Zagłębiem było podobnie, dośrodkowanie, brak wyjścia z bramki i jesteśmy w grupie spadkowej. Porównanie z Cierzniakiem, który często wychodził i łapał prawie wszystko nie wypada na korzyść obecnego naszego bramkarza.

Kurz 26.04.2016 08:25

Oglądanie meczu bolało. Taki moment musiał przyjść w sytuacji, gdy walczymy o pietruszkę i mało prawdopodobne jest zagrożenie spadkiem. Cała determinacja i zaangażowanie zostały zredukowane i nastąpiła faza człapania. Oby udało się jeszcze coś z naszych piłkarzy wykrzesać do końca sezonu, bo oglądanie takich widowisk, to tortury i zagrożenie dla zdrowia psychicznego.

KOMINEK 26.04.2016 08:37

Mecz typu pykamy wszystkich trzema bramkami to co będziemy się na takich wieśniaków spinać. Jak wcześniej było widać determinację tak wczoraj był to mecz na luzie. I stało co się stało. Szkoda.

Barti 26.04.2016 08:38

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to była ewidentna ustawka. Nie ma tu co nawet komentować.

KOALIK 26.04.2016 09:10

To nic nowego. Zwłaszcza jak zatrudnia się trenera o haniebnej przeszłości.

Kiedyś przez wiele lat Wisła była praktycznie jedynym klubem, który nie zgadzał się na korupcję i szybko reagował (w sprawie Blachy, Łobodzińskiego).

Później zmieniły się priorytety i przez wiele miesięcy grał z zarzutami Garguła, a klub nie reagował, mimo iż sytuacja była prosta i jak się okazało został uznany za winnego, a podczas pobytu w Wiśle Garguła udawał, że nie wie o co chodzi w sprawie korupcji, aby cały czas ciągnąć od Wisły kontrakt życia.

Rok i dwa lata temu w grupie mistrzowskiej Wisła nie chciała wygrać (pamiętne końcówki z Jagiellonią, z Pogonią, itp.), a wczoraj wiadomo.

Szacunek jedynie dla Donalda, że strzelił gola na 2:1, a potem jako jedyny próbował nie dopuścić do tego, aby Nowak strzelił bramkę, bo reszta (w tym tzw. nietykalni z Głowackim na czele) zrobiła autostradę dla bramkarza Niecieczy.

Polska piłka ma dość duży potencjał (o wiele większy niż te kraje, które wyprzedzają nas w rankingu klubowym takie jak Czechy, Rumunia, Austria, Chorwacja), ale takie wyczyny odpychają kibiców, więc na obecny stan rzeczy, te dziesięć tys. to znakomity wynik i godny pochwały.

Kurz 26.04.2016 09:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1438421)
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to była ewidentna ustawka. Nie ma tu co nawet komentować.

Nie przesadzajmy z teoriami spiskowymi, ale jeśli tak, to powinniśmy uformować z piłkarzy Termaliki i Wisły coś na kształt piłkarskiego Harlem Globetrotters, bo bramka strzelona przez bramkarza na kilka sekund przed końcem meczu, to szczyt ekwilibrystycznej sztuki cyrkowej ;).

kicur 26.04.2016 09:31

Przeciwnicy Wdowczyka mają swoje 5 minut, i mogą dorabiać teorie spiskowe. Po meczu z Ruchem był cacy, ale teraz, jak stracili bramkę po uderzeniu bramkarza, to już ustawianie meczy.

KOMINEK 26.04.2016 10:16

Jesteście p...leni dwie bramki w po 90 minucie to naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali żeby tak ustawić mecz.
Pytanie po co ustawić ? Grali u buka.
Wdowczyk nie może wytrzymać żeby meczów nie kupować/ sprzedawać . Dla niego trenerka w Wiśle to szansa jedna na tysiąc i miałby znowu w cos takiego wchodzić po co ?

Griszka30KR 26.04.2016 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1438431)
Jesteście p...leni dwie bramki w po 90 minucie to naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali żeby tak ustawić mecz.
Pytanie po co ustawić ? Grali u buka.
Wdowczyk nie może wytrzymać żeby meczów nie kupować/ sprzedawać . Dla niego trenerka w Wiśle to szansa jedna na tysiąc i miałby znowu w cos takiego wchodzić po co ?

Chyba,ze jedna z nich była przypadkowa... :)

kicur 26.04.2016 10:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1438431)
Jesteście p...leni dwie bramki w po 90 minucie to naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali żeby tak ustawić mecz.
Pytanie po co ustawić ? Grali u buka.
Wdowczyk nie może wytrzymać żeby meczów nie kupować/ sprzedawać . Dla niego trenerka w Wiśle to szansa jedna na tysiąc i miałby znowu w cos takiego wchodzić po co ?

Twój tekst, który jest pod Twoim postem, doskonale opisuje głupotę części ludzi, którzy są na tym forum :)

wiesniak842 26.04.2016 10:28

Ja to sie dziwie niektorym, ze w dzisiejszym swiecie gdzie rzadzi pieniadz, korupcja w polityce, w Uefie, w FIFie, Premiership, Serie A, sprzedawanie meczow i.............. moglbym tak wymieniac i wymieniac, znajda sie jeszcze ludzie, ktorzy wierza w nieskazitelnosc polskiej pilki, tymbardziej patrzac na jej calkiem niedawna historie.

wolfu 26.04.2016 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1438361)
I to zagranie z kontry co byliśmy 3 na 2

no to była totalna żenada, nie spodziewałem się tego po Rafale

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szlaQ (Post 1438369)
Wolski tym meczem pokazał że raczej nie chce grać w Wiśle.,

dokładnie, masz rację. Wolski wypierdalaj, Wdowczyk wypierdalaj. Można by podkupić tego Kędziore Termalice, wiekowy jest, ale bramki strzela. A z pierwszej ligi są dwa fajne nazwiska, chłopaki ładnie kopią piłkę, nazywają się Garguła i Łobodziński.

silver03 26.04.2016 10:33

Dokładnie mecz był ustawiony. Popatrzcie na minę Wdowczyka po straconym golu na 2:2, uśmiechnięty, zadowolony, wszystko było ustalone z góry.




:haha:

pepe72 26.04.2016 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1438214)
A ja dla odmiany chciałbym zobaczyć Wisłę bez Wolskiego. Oczywiscie tylko, żeby zobaczyć, czy damy sobie radę.

Twoje życzenie spełni się w następnym meczu.

pepe72 26.04.2016 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez danpe_ (Post 1438390)
Żenadą.też.byłą frekwencja, jeśli Wdowczyk ma nakopać piłkarzom do dupy, kibicom też.by się zdało...

Prawie 9,3k w poniedziałek? Niezły wynik.

arti 26.04.2016 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 1438425)
To nic nowego. Zwłaszcza jak zatrudnia się trenera o haniebnej przeszłości.

Kiedyś przez wiele lat Wisła była praktycznie jedynym klubem, który nie zgadzał się na korupcję i szybko reagował (w sprawie Blachy, Łobodzińskiego).

Później zmieniły się priorytety i przez wiele miesięcy grał z zarzutami Garguła, a klub nie reagował, mimo iż sytuacja była prosta i jak się okazało został uznany za winnego, a podczas pobytu w Wiśle Garguła udawał, że nie wie o co chodzi w sprawie korupcji, aby cały czas ciągnąć od Wisły kontrakt życia.

Rok i dwa lata temu w grupie mistrzowskiej Wisła nie chciała wygrać (pamiętne końcówki z Jagiellonią, z Pogonią, itp.), a wczoraj wiadomo.

Szacunek jedynie dla Donalda, że strzelił gola na 2:1, a potem jako jedyny próbował nie dopuścić do tego, aby Nowak strzelił bramkę, bo reszta (w tym tzw. nietykalni z Głowackim na czele) zrobiła autostradę dla bramkarza Niecieczy.

Polska piłka ma dość duży potencjał (o wiele większy niż te kraje, które wyprzedzają nas w rankingu klubowym takie jak Czechy, Rumunia, Austria, Chorwacja), ale takie wyczyny odpychają kibiców, więc na obecny stan rzeczy, te dziesięć tys. to znakomity wynik i godny pochwały.

Wisła-Śląsk (trener Wójcik) 2-2
Wisła-Wisła P. 1-2
byłem-widziałem w złotych latach, w mistrzowskim sezonie (jak nie wiesz to Ci napiszę na priv kiedy to było i kto był naszym trenerem;) ).

pepe72 26.04.2016 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1438438)
Dokładnie mecz był ustawiony. Popatrzcie na minę Wdowczyka po straconym golu na 2:2, uśmiechnięty, zadowolony, wszystko było ustalone z góry.




:haha:

Mi to wyglądało na zażenowanie. Ale głowy za to, że Wisła chciała wysłać ten mecz nie dam.

nesta 26.04.2016 11:51

Ja pier....

to co napisał silver03 to była:

IRONIA!!!

Czy Wy czasem udajecie głupich czy co??

Serio?
....
Serio?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl