![]() |
Juz zapomnieliscie ile Brożek dał nam w tym swoim mega słabym sezonie?! 10 bramek Wrócil po kontuzji zagrał słabo, ok ale to nie jest powód aby wyrzucać go z klubu. Zobaczycie on jeszcze da nam trochę radości.
Boguski raczej powinien sobie dać spokój. Słaby mecz, bez walki, bez pomysłu na gre. Nie zawsze przyjdzie nam wygrywać, nawet w grupie spadkowej. Jednak takie coś jak dziś nie powinno mieć długo miejsca na R22. |
Cytat:
|
No, szału nie było, ale spodziewałeś się większej publiczności?
|
Cytat:
Najgorsze jest to, że Boguski ma w tym sezonie 8 bramek, co czyni go drugim najskuteczniejszym strzelcem w naszym zespole. Boje się, że przedłużą mu umowę, i będzie nadal grał. Ja go lubię, jako człowieka, ale nie wyobrażam sobie Wisły, z nim w składzie w walce o coś więcej niż 9 miejsce. Co do Brożka. Tutaj też jest ciężka sprawa, bo niby ładuje kolejny sezon co najmniej te 10 bramek. Z drugiej strony, gdyby ta jego skuteczność była większa to byśmy byli teraz w pierwszej 8, a on sam z 10 goli więcej by władował. |
Graliśmy wyraźnie na remis, niestety Donald strzelił i musiało dojść do kompromitującej sytuacji. W sobotę pewnie będzie już normalnie, szkoda że Mały nie zagra bo to będzie strata.ciekawe ilu z obecnych dziś pikników wybierze się (i kiedy) znowu na stadion po takich wygłupach?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wyszli z założenia, że lepiej jeździć do pobliskiej Niecieczy niż do Górnika Łęczna no i Termalica wywiozła remis ;)
|
Brawa dla Wisły za kolejny mecz bez porażki.
Smuci Boguski, który z 4 metrów nie trafia. Widać było dzisiaj, że piłkarze podeszli do spotkania bez spinania pośladków. Dużo zabawy w polu karnym, wolna gra. Dobrze, że nie wygrali bo kubeł zimnej wody nauczy ich żeby strzelać ile się da a nie przy 1:0 zabawy z piłką. Trzeba pamiętać, że terma dobrze broniła całym zespołem. Wyszli raz w drugiej połowie z kontry i kędziora strzelił. Potem rzut rożny to nikt nie spodziewał się, że bramkarz może strzelić. Dla mnie trochę śmiechu bo i tak nie martwię się o utrzymanie |
Kubeł zimnej wody..☺
|
Niechlujstwo w obronie i w ataku. Albo niechciejstwo. Choć mam wrażenie, że naszym włączyła się nieśmiertelność i punkty dopisali sobie 1. Przed meczem, 2. Po bramce na 1-0, a już na pewno 3. po bramce na 2-1. Obie bramki padły po naszych błędach. Przy pierwszej brakło asekuracji dla linii obrony, a przy drugiej to w ogóle szkoda się odzywać. Piłkarska podstawówka chyba z Donaldem w roli głównej. Mam nadzieję, że piłkarze zareagują złością sportową i wygrają w Kielcach.
|
Wyskoczył zorro w czarnej pelerynie na nic niespodziewajacych sie wrogow i zadał ostateczny cios :D Takie historie tylko u Nas :D
|
Miśkiweicz stojący jak przyspawany na linii bramkowej i nie wychodzący do dośrodkowań aby je przeciąć zawali nam jeszcze wiele bramek. Bramkarz Termaliki walnal z głowy chyba na 5 m od bramki. Z Zagłębiem było podobnie, dośrodkowanie, brak wyjścia z bramki i jesteśmy w grupie spadkowej. Porównanie z Cierzniakiem, który często wychodził i łapał prawie wszystko nie wypada na korzyść obecnego naszego bramkarza.
|
Oglądanie meczu bolało. Taki moment musiał przyjść w sytuacji, gdy walczymy o pietruszkę i mało prawdopodobne jest zagrożenie spadkiem. Cała determinacja i zaangażowanie zostały zredukowane i nastąpiła faza człapania. Oby udało się jeszcze coś z naszych piłkarzy wykrzesać do końca sezonu, bo oglądanie takich widowisk, to tortury i zagrożenie dla zdrowia psychicznego.
|
Mecz typu pykamy wszystkich trzema bramkami to co będziemy się na takich wieśniaków spinać. Jak wcześniej było widać determinację tak wczoraj był to mecz na luzie. I stało co się stało. Szkoda.
|
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że to była ewidentna ustawka. Nie ma tu co nawet komentować.
|
To nic nowego. Zwłaszcza jak zatrudnia się trenera o haniebnej przeszłości.
Kiedyś przez wiele lat Wisła była praktycznie jedynym klubem, który nie zgadzał się na korupcję i szybko reagował (w sprawie Blachy, Łobodzińskiego). Później zmieniły się priorytety i przez wiele miesięcy grał z zarzutami Garguła, a klub nie reagował, mimo iż sytuacja była prosta i jak się okazało został uznany za winnego, a podczas pobytu w Wiśle Garguła udawał, że nie wie o co chodzi w sprawie korupcji, aby cały czas ciągnąć od Wisły kontrakt życia. Rok i dwa lata temu w grupie mistrzowskiej Wisła nie chciała wygrać (pamiętne końcówki z Jagiellonią, z Pogonią, itp.), a wczoraj wiadomo. Szacunek jedynie dla Donalda, że strzelił gola na 2:1, a potem jako jedyny próbował nie dopuścić do tego, aby Nowak strzelił bramkę, bo reszta (w tym tzw. nietykalni z Głowackim na czele) zrobiła autostradę dla bramkarza Niecieczy. Polska piłka ma dość duży potencjał (o wiele większy niż te kraje, które wyprzedzają nas w rankingu klubowym takie jak Czechy, Rumunia, Austria, Chorwacja), ale takie wyczyny odpychają kibiców, więc na obecny stan rzeczy, te dziesięć tys. to znakomity wynik i godny pochwały. |
Cytat:
|
Przeciwnicy Wdowczyka mają swoje 5 minut, i mogą dorabiać teorie spiskowe. Po meczu z Ruchem był cacy, ale teraz, jak stracili bramkę po uderzeniu bramkarza, to już ustawianie meczy.
|
Jesteście p...leni dwie bramki w po 90 minucie to naprawdę trzeba mieć nerwy ze stali żeby tak ustawić mecz.
Pytanie po co ustawić ? Grali u buka. Wdowczyk nie może wytrzymać żeby meczów nie kupować/ sprzedawać . Dla niego trenerka w Wiśle to szansa jedna na tysiąc i miałby znowu w cos takiego wchodzić po co ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja to sie dziwie niektorym, ze w dzisiejszym swiecie gdzie rzadzi pieniadz, korupcja w polityce, w Uefie, w FIFie, Premiership, Serie A, sprzedawanie meczow i.............. moglbym tak wymieniac i wymieniac, znajda sie jeszcze ludzie, ktorzy wierza w nieskazitelnosc polskiej pilki, tymbardziej patrzac na jej calkiem niedawna historie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Dokładnie mecz był ustawiony. Popatrzcie na minę Wdowczyka po straconym golu na 2:2, uśmiechnięty, zadowolony, wszystko było ustalone z góry.
:haha: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wisła-Wisła P. 1-2 byłem-widziałem w złotych latach, w mistrzowskim sezonie (jak nie wiesz to Ci napiszę na priv kiedy to było i kto był naszym trenerem;) ). |
Cytat:
|
Ja pier....
to co napisał silver03 to była: IRONIA!!! Czy Wy czasem udajecie głupich czy co?? Serio? .... Serio? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl