Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [32 kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 20 kwietnia, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9612)

piotek 20.04.2016 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1437936)
Zdziwiłem się jak przy drugim karnym sędzia nie dał żadnej kartki Prusakowi czyżby jakieś nowe przepisy wprowadzone dziś o 12-tej?

Nie narzekaj, obstawił chłopak konkretną ilość żółtych i co? Taki Prusak miał mu schrzanić kupon w końcówce? :D

swiety37 21.04.2016 07:36

Dzisiaj skrzydła trochę mnie zawiodły...Za mało było dobrej współpracy sadlok-guerrier i małecki-jovic.
Wygląda też na to, że jak wolski gra wyżej to nie bardzo może się odnaleźć. Dużo lepiej grał (miał więcej miejsca) jak grał obok popovica gdy obrona przeciwnika musiała skupiać się na ondrasku i brożku.

TommyTSW 21.04.2016 16:34

a z guerrierem to jakaś współpraca jest możliwa?to jest typowy forest gump do biegania,tyle że on myśli że jest czarny ronaldo.

Patrvk 21.04.2016 18:31

Nie wiedziałem gdzie więc tu wstawiłem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ala_wolskiego/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl