![]() |
Cytat:
|
Dzisiaj skrzydła trochę mnie zawiodły...Za mało było dobrej współpracy sadlok-guerrier i małecki-jovic.
Wygląda też na to, że jak wolski gra wyżej to nie bardzo może się odnaleźć. Dużo lepiej grał (miał więcej miejsca) jak grał obok popovica gdy obrona przeciwnika musiała skupiać się na ondrasku i brożku. |
a z guerrierem to jakaś współpraca jest możliwa?to jest typowy forest gump do biegania,tyle że on myśli że jest czarny ronaldo.
|
Nie wiedziałem gdzie więc tu wstawiłem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ala_wolskiego/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl