![]() |
Jeśli jutro Dunin nie poda się do dymisji, to będzie to potwierdzeniem, że wszystko to on także firmuje swoim nazwiskiem i jest wartym Kapki osobnikiem. Więcej szkoda pisać. Amen.
|
Nie narzekajcie tak. Jeżeli zbojkotujemy Wdowczyka następnym trenerem może zostać np Wojciech Stawowy :D
|
Pisałem już kiedyś i zdanie podtrzymuje - sportowo i organizacyjnie jesteśmy od jakiegoś czasu największym pośmiewiskiem ligi. Dzisiejsza decyzja to tylko kontynuacja trendu.
|
o kur....a.... "będzie zabawa będzie sie działo"....a tu nawet nie ma do kogo dzwonić...
|
Sam nie wiem co powiedziec ale slabo to wyglada....
|
Cytat:
|
Oczekiwałbym, że piłkarze pokroju Głowackiego, Małeckiego i Brożka zbojkotują wybór nowego trenera i nie stawią się na organizowanych przez niego treningach. Jeśli nie, jeśli to zaakceptują, staną się niegodnymi podania ręki. Człowiek może i odpokutował swoje winy, ale przekręcał NAS!
Przy takiej demoralizacji Zarządu i przyklepaniu takich decyzji przez p. Cupiała, przy całym szacunku dla jego zasług dla Naszego Klubu - lepiej byłoby zacząć wszystko od nowa w lidze regionalnej. Można spaść, można nie dać rady na boisku - ale schować w kieszeń honor to hańba. |
Cytat:
WSZYSCY NA JAGIELLONIĘ, WBREW WSZYSTKIEMU!! |
Cytat:
Nie poda się. |
Parę miesięcy temu byłem święcie przekonany, że Smuda, Stawowy, Leńczyk i Wdowczyk to persony które choćby skały srały nie mogą zostać kimkolwiek przy R22...
Chciałbym tylko zaapelować i przypomnieć - WISŁA TO MY ! Nawet w pierwszej czy drugiej lidze (nie wierzę za bardzo w eksplozje formy kopaczy pod wodzą tego szczura). Nie dajmy umrzeć temu klubowi bo tylko to teraz się liczy. |
Cytat:
Poza tym poniósł karę jedynie za to co zostało mu udowodnione! .... wi ile przekrętów zrobił będąc trenerem.... |
Cytat:
kolego nie pij dzis wiecej albo odstaw lekarstwa. Dajesz ultimatum Glowie Malemu i Brozkowi oj zadaleko poszedles z tym wywodem. Moze poprostu usun konto... |
Czekam tylko na teksty od kogoś z zarządu Wisły, że wysłuchali kibiców i zgodnie z ich wolą nie zatrudnili Smudy, a Wdowczyk to tak naprawdę jest właśnie w odpowiedzi na głos z trybun....
Czuje się jakbym dostał któryś raz od Wisły prosto w twarz... Ja pierdziele... Karuzela śmiechu niech się kręci dalej..... Ale nie dziwmy się, że w ostatnich miesiącach jesteśmy najbardziej wyszydzanym klubem w Polsce, bo to jest jakiś kabaret. |
przykro sie czyta o upadku Wisły, liczę jednak że Cupiał ma resztki honoru i zablokuje tą decyzję jak my w Gdańsku zatrzymalismy sprawe michniewicza i hajty. Nie może być akceptacji dla takiego ludzkiego śmiecia jak wdowczyk. Zwłaszcza w Krakowie gdzie umoczeni od zawsze byli wypierdalani na zbity ryj lobodzinski, bahr (ten fizjoterapeuta czy jak mu tam xd)
|
Wolałabym spaść z ligi z dyletantem Smudą niż się utrzymać ze skompromitowanym legionistą.
|
Cytat:
I mimo wszystko, wszyscy na Wisłę. W meczu z Jagiellonią ;) Cytat:
|
smuda jak smuda, zawsze duzo .......il ale nie mozna mu odbierac ze sie staral a co do zaleglej kasy to czesci sie zrzekl nie ? idziesz do pracy i jakos nie chce mi sie wierzyc ze ktokolwiek z was by zrezygnowal z naleznej kasy.
|
Nie bronie Wdowczyka ale kontrakt dostal tylko do konca sezonu wiec z mojej strony niech wykaze sie sportowo i pokaze czy potrafi zrobic wynik. Gosc charakter ma przeszlosc zgadza sie bardzo zla i sam nigdy bym niepomyslal ze klub go zatrudni.
|
Przynajmniej ma kontakty i załatwi nam wyjście ze strefy spadkowej telefonicznie :D
|
Cytat:
Nigdy niezrozumiem ludzi ktorzy maja za zle ze Smuda chcial odzyskac zalegla kase za swoja prace. Niech kazda z tych osob idzie do Wisly zlozy swoje CV z checia pracy za darmo i wierzcie mi dobrze was wykorzystaja. |
Widzę problem. I też mi się to kurewsko nie podoba. Ale żadni piłkarze nie są od tego, żeby w jakikolwiek sposób protestować, odmawiać treningów to jest jakiś totalny absurd.
Wdowczyk to nie jest totalnie gość z mojej bjaki wolałbym, żeby trzymał się z dala od Wisły. Ale gadanie, ze niektórzy woleliby spadek ze Smudą, to to juz jest odlot i to ciężki. Teraz nie możemy odpuścić pamiętajcie i kupujcie bilety na Jagę. Ciężkie czasy. |
Cytat:
|
Cytat:
Dobrze powiedziane.... niestety czesc osob w ciezkich i trudnych chwilach lubi odpuszczac a to wlasnie w takich momentach wychodzi kto ma jaja. Jak jest dobrze i latwo to kazdy potrafi... |
Brak mi słów...
Jedyny sens, jaki w tym widzę, to fakt, że Wdowczyk ma kontakty... Kto wpadł na taki pomysł??? |
Komentarz z facebooka - moze zatrudnili Wdowczyka bo wiedza, ze sportowo sie nie utrzymaja to moze on cos załatwi. Dajac mu posade narazamy sie własnie na takie komentarze.
|
To wygląda jakby go zatrudnili na sztukę...
|
Nie ważne kto, ważne żeby było utrzymanie.
|
Zatrudnienie Wdowczyka trzeba podziękować tym co jebali Smude.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl