Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto po Tadeuszu nowym trenerem Wisły ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9587)

msn 29.02.2016 15:46

Proponowanie Smudy jest zupełnie niedorzeczne, bo z definicji jest działaniem krótkowzrocznym. Po Smudzie będziemy w pozycji (nie mówię o miejscu w tabeli, ale budowie drużyny) gorszej niż jesteśmy teraz. To już lepiej żeby drużyna trenowała się sama... To żart, ale zwolnienie Moskala (i to jeszcze bez planu) było strzeleniem sobie w stopę, i później każdy ruch jeszcze gorszy, zatrudnienie Pawłowskiego, zwolnienie po trzech meczach... Teraz już cokolwiek się nie stanie, będzie tylko śmieszniej (chodzi mi o śmiech przez łzy ;-), a zatrudnienie Smudy, to już wyjście poza skalę, nawet biorąc pod uwagę, specjalną skalę Jesusa Gila, Cupiała czy Wojciechowskiego...

mr_kwolf 29.02.2016 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WioReXXX (Post 1431500)
No i w Śląsku. Tak naprawde to Tarasiewicz zbudował Lenczykowi drużynę pod mistrzostwo. Lenczyk ze swoimi transferami i pracą było już coraz gorzej.

Nie mam nic do Tarasiewicza, ale przecież on zostawił Śląsk na ostatnim miejscu w tabeli... Ciężko to nazwać "budową" mistrzowskiego zespołu.

nesta 29.02.2016 15:49

Jeśli było 400 tys. EUR za Brleka jak się mówi czy na jego i Wolskiego pewnie nie najniższe kontrakty, to nie rozumiem dlaczego nie mogłoby się znaleźć dobra kasa na trenera.

Chociaż chyba wiem dlaczego nie.. Kapka i spółka zaczną podsuwać Cupiałowi swoje lewe kandydatury żeby nie stracić wpływów w Wisle przy kimś z autorytetem.

W.S 29.02.2016 15:50

Na dzień dzisiejszy tylko Maciek Skorża

7 kotów 29.02.2016 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1431478)

Tylko Pan Orest do końca sezonu. Albo jakiś zagraniczniak oczywiście.

"Pan Orest" byl zanim nie podpisal kontraktu z zydami. Teraz to jest co najwyzej "trener Lenczyk".

Mrsnh 29.02.2016 15:51

nie powiem, że mnie ta wiadomość nie raduje.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1431478)
Tylko Pan Orest do końca sezonu.

to już nie pamiętamy co wygadywał gdy został trenerem Cracovii?

WISŁAZWE 29.02.2016 15:52

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby proponować powrót Smudy czy zatrudnienie takich tuz jak Lenczyk czy Stawowy.

Czy wy KUR WA kibicujecie/ sympatyzujecie z tym klubem od wczoraj?!

Kim dla Was jest Smuda, Lenczyk czy Stawowy? Jeżeli trenerem dla Wisły to pogratulować, uścisk ręki i kop w dupę.

Przypomnę tylko:

Franciszek Smuda - pozwał Wisłę do sądu, pierrdolił takie smuty że się słuchać nie chciało. Prawdopodobnie stał za ściągnięciem Pawłowskiego do Wisły a Wy chcecie żeby taka kanalia wróciła na ławkę trenerską?

Orest Lenczyk - dinozaur jakich mało, proponuje poszukać jego cytatów na temat Wisły jak był trenerem sąsiadki, krótką macie pamięć, oj krótką.

Wojciech Stawowy - następny z drugiej strony Błoń...

Ja nie wiem, połowa z Was byłaby w stanie dać dupy za utrzymanie, byle wziął nas trener taki jak Smuda.
No chyba was pojebawszy już do reszty. Słońce wam przygrzało, czy za długo siedzicie przed komputerem..?


--------------

Nie wiem, który trener odważy się wziąć Wisłę w takim momencie w jakim jesteśmy teraz. Nieprzygotowana do rundy wiosennej, bez pomysłu, bez iskry, bez chemii między piłkarzami.. Zbyt duże ryzyko, niestety. Osobiście życzyłbym sobie Skorżę, ale obawiam się, że nie podejmie się tego zadania..
Zostaje zagranica, ktoś z trenerskimi jajami al'a Petrescu z władzą totalną.

Nowy trener potrzebowałby czasu, którego do jasnej cholery nie mamy.. Nic nie da się zrobić w dwa dni, w szczególności, siły, dynamiki czy motoryki..

Nadal zastanawiam się, co nasz sztab robił w tej Turcji..



Jesteśmy w dupie w której nie byliśmy od bardzo dawna. Teraz decyzja Cupiała pokaże, czy faktycznie zmierzamy do I ligi czy powołanie Pawłowskiego było tylko wypadkiem przy pracy.

daka.kodaka 29.02.2016 15:53

tylko ze czas biegnie na nasza niekorzyść dobrze dla nas ze w rundzie rewanżowej punkty dzielimy na 2

mr_kwolf 29.02.2016 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1431511)
"Pan Orest" byl zanim nie podpisal kontraktu z zydami. Teraz to jest co najwyzej "trener Lenczyk".

Pan Orest to tylko jako lekka szyderka z jego słynnej konferencji z Pasieką, a nie objaw jakiegoś większego szacunku względem jego osoby. :)

Ajax 29.02.2016 15:57

Moje typy według realności zatrudnienia:
1. Smuda
2. Rumak
3. Broniszewski
?
?
6. Kulawik

dostuffca 29.02.2016 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez msn (Post 1431505)
Proponowanie Smudy jest zupełnie niedorzeczne, bo z definicji jest działaniem krótkowzrocznym. Po Smudzie będziemy w pozycji (nie mówię o miejscu w tabeli, ale budowie drużyny) gorszej niż jesteśmy teraz. To już lepiej żeby drużyna trenowała się sama... To żart, ale zwolnienie Moskala (i to jeszcze bez planu) było strzeleniem sobie w stopę, i później każdy ruch jeszcze gorszy, zatrudnienie Pawłowskiego, zwolnienie po trzech meczach... Teraz już cokolwiek się nie stanie, będzie tylko śmieszniej (chodzi mi o śmiech przez łzy ;-), a zatrudnienie Smudy, to już wyjście poza skalę, nawet biorąc pod uwagę, specjalną skalę Jesusa Gila, Cupiała czy Wojciechowskiego...

Zatrudnienie Pawłowskiego było tak samo absurdalne jak wizja kolejnego zatrudnienia Smudy. Przed zatrudnieniem Pawłowskiego. Teraz mnie naprawdę nic nie zdziwi. Tu nikt już nie myśli. I nawet nie rozważam tego w kontekście kibicowskim jak WISŁAZWE (z którym się zgadzam), ale z punktu widzenia jakiejkolwiek logiki. Jej tu po prostu nie ma.

Od niepamiętnych czasów mamy hajs na transfer gotówkowy. Podobno spłaciliśmy zobowiązania płacowe i mamy płacić w miarę na bieżąco. I wtedy pojawia się Pawłowski. Przecież to się wszystko kupy nie trzyma.

W.S 29.02.2016 15:59

Smuda nie zostanie trenerem
nikt w klubie nie jest aż taki debilem

hawaiisurfer 29.02.2016 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez W.S (Post 1431518)
Smuda nie zostanie trenerem
nikt w klubie nie jest aż taki debilem

Oj, zdziwiłbyś się.

nesta 29.02.2016 16:08

Ja liczę na prezesa Dunina. Pierwszy prezes od dłuższego czasu, który nie spartolił okienka transferowego. Wiadomo, miał kasę, ale z kasą trzeba coś jeszcze zrobić - a on ogarnął Wolskiego do powrotu, przy kilku podmiotach zaangażowanych w prawa do niego, Brleka, sprzedał Jankowskiego, Burlige. Gość naprawdę pokazał się jak mało kto ostatnio więc może i z trenerem mu się uda.

SZYMEK_TSW 29.02.2016 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1431497)
A co Głowacki może wiedzieć o taktyce w ofensywie. Ludzie..

Taktyka, jaka taktyka. Potrzeba kogoś kto, za przeroszeniem kopnie ich w dupę, Nie mamy najsłabszych zawodników, a mamy najgorszą drużynę. Przecież u nas wszystkie działania od 15 lat są krótkoterminowe, a niektórzy z was roztaczają jakieś wizje z nowym trenerem na czele. Póki nie zmieni się zarząd, ludzie w klubie, myślenie to nic z tego nie będzie.

gooro33 29.02.2016 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1431526)
Ja liczę na prezesa Dunina. Pierwszy prezes od dłuższego czasu, który nie spartolił okienka transferowego. Wiadomo, miał kasę, ale z kasą trzeba coś jeszcze zrobić - a on ogarnął Wolskiego do powrotu, przy kilku podmiotach zaangażowanych w prawa do niego, Brleka, sprzedał Jankowskiego, Burlige. Gość naprawdę pokazał się jak mało kto ostatnio więc może i z trenerem mu się uda.

Akurat Burligi to szkoda jak cholera.. pytanie ile prezes miał w tej sprawie do powiedzenia..

krzaq12 29.02.2016 16:18

Chciałbym Skorżę, obstawiam jednak Rumaka lub kogoś z innej ligi niż Polska, kogoś pokroju Jarabka.

Jednak TP okazał się tak słabym trenerem, że każdy będzie lepszy.

Jeśli stać nas jednak na 7 transferów, wykupienie Brleka to powinno nas być stać na Skorżę, Lechia mu odjechała, więc może jednak zaryzykuje, jego zatrudnienie jest trochę prawdopodobne bo Cupiał go ceni a teraz podejrzewam, że będzie chciał zatrudnić kogoś w miarę pewnego.

ślimak 29.02.2016 16:23

Smuda????
Przeprosi się z tzw. "Szatnią"?

johny96 29.02.2016 16:24

Jaki Skorża, co Wy pie*dolicie?!
Ktoś tam wspomniał o trenerze z własnym sztabem, a ja się pytam czy w ostatnim czasie mieliśmy taki przypadek, szczególnie wtedy kiedy klubowa kasa nie świeciła pustkami, że trener zawitał do nas ze swoją świtą?
No, chyba nie.

ABGwislakABG 29.02.2016 16:33

Gepetto

10znakow

Patrvk 29.02.2016 16:35

Smuda to słaby wybór, bo żaden trener nie podpisze kontraktu na 3 miesiące tylko po to by nas uratować. A za rok na wiosne znów to samo 4 mecze na wiosne przegrane bo Smuda źle przygotował.
Moskal w życiu nie przyjdzie.

Ale na bank to bedzie ktoś z polski i niestety podobny poziom do Pawłoskiego. (oby nie)

A z takim przygotowaniem to tylko liczyś na cud i szczęcście (którego nie ma)

Kamrat 29.02.2016 16:40

Bogdan Zając !!!
Jego nam trzeba.
Mozę dalej być asystentem Nawałki w kadrze do mistrzostw.

gdsmk 29.02.2016 16:43

Mam dziwne przeczucie, że nie mamy złamanego grosza na nowego trenera.

Będzie Broniszewski.

mr_kwolf 29.02.2016 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mrsnh (Post 1431512)
nie powiem, że mnie ta wiadomość nie raduje.

to już nie pamiętamy co wygadywał gdy został trenerem Cracovii?

Szczerze? Nie. Pamięć czasami zawodzi. Jeżeli faktycznie coś co go skreśla z przyczyn pozasportowych to oczywiście cofam tę kandydaturę.

mitmichael 29.02.2016 16:46

Dla mnie Skorza byłby odpowiedni. Lubie goscia, załowałem, ze odszedł. Kto wie gdzie bysmy teraz byli gdyby Cupiał był bardziej cierpliwy. Ale bardzo prawdopodobne, ze do konca sezonu Broniszewski bedzie prowadził druzyne. Nic nie da sciagniecie kolejnego trenera, piłkarze sa zle przygotowani przez Pawłowskiego i z tym sie juz nic nie da zrobic. Za mało czasu a miedzy kolejkami długo sie nie czeka.

For_FuN_ 29.02.2016 16:49

Rozumiem, że z Pawłowskim odchodzą ludzie, którzy go zatrudnili??

A co do następnego trenera, to nie ma zbyt wielu ciekawych nazwisk dostępnych na rynku. Skorża, ewentualnie Rumak, ale tu i tak trzeba najpierw przygotować zespół do rundy finałowej.

Blaszczu16 29.02.2016 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1431547)
Dla mnie Skorza byłby odpowiedni. Lubie goscia, załowałem, ze odszedł. Kto wie gdzie bysmy teraz byli gdyby Cupiał był bardziej cierpliwy. Ale bardzo prawdopodobne, ze do konca sezonu Broniszewski bedzie prowadził druzyne. Nic nie da sciagniecie kolejnego trenera, piłkarze sa zle przygotowani przez Pawłowskiego i z tym sie juz nic nie da zrobic. Za mało czasu a miedzy kolejkami długo sie nie czeka.

Gdyby dwa razy Uryga przypilnował rywala, a Pietrzak nie zmienił dyscypliny na ręczną to by nikt nie czepiał się o słabym przygotowaniu przez Pawłowskiego. Poczekajmy jeszcze kilka kolejek i ocenimy czy przygotowania były faktycznie do bani. Na razie ja tu widzę brak koncentracji i problemy z psychiką niż słabszą kondycję.

A pomysł z Broniszewskim do końca sezonu jest drogą donikąd.

nesta 29.02.2016 16:52

Broniszewski do końca i szukanie trenera? Nie no niektórzy chyba sobie nie zdają sprawy z naszej sytuacji.. Za 3 miesiące może już nie być co zbierać. Tu trzeba natychmiast działać, wyskakiwać z kasy na kogoś kto będzie chciał tu przyjść i ratować ligę. I trzeba sie liczyć z dużym wydatkiem, żeby nakłonić kogoś z renomą teraz.

Dzimi 29.02.2016 16:52

MOSKAL lub ew. Skorża

Grzana 29.02.2016 16:53

Byle kogo byle by utrzymał zespół. Są zrobione obiecujące transfery, w lecie coś się dokupi tak by w nowym sezonie Nawałka mógł z impetem rozpocząć marsz po Mistrzostwo Polski.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl