![]() |
Proponowanie Smudy jest zupełnie niedorzeczne, bo z definicji jest działaniem krótkowzrocznym. Po Smudzie będziemy w pozycji (nie mówię o miejscu w tabeli, ale budowie drużyny) gorszej niż jesteśmy teraz. To już lepiej żeby drużyna trenowała się sama... To żart, ale zwolnienie Moskala (i to jeszcze bez planu) było strzeleniem sobie w stopę, i później każdy ruch jeszcze gorszy, zatrudnienie Pawłowskiego, zwolnienie po trzech meczach... Teraz już cokolwiek się nie stanie, będzie tylko śmieszniej (chodzi mi o śmiech przez łzy ;-), a zatrudnienie Smudy, to już wyjście poza skalę, nawet biorąc pod uwagę, specjalną skalę Jesusa Gila, Cupiała czy Wojciechowskiego...
|
Cytat:
|
Jeśli było 400 tys. EUR za Brleka jak się mówi czy na jego i Wolskiego pewnie nie najniższe kontrakty, to nie rozumiem dlaczego nie mogłoby się znaleźć dobra kasa na trenera.
Chociaż chyba wiem dlaczego nie.. Kapka i spółka zaczną podsuwać Cupiałowi swoje lewe kandydatury żeby nie stracić wpływów w Wisle przy kimś z autorytetem. |
Na dzień dzisiejszy tylko Maciek Skorża
|
Cytat:
|
nie powiem, że mnie ta wiadomość nie raduje.
Cytat:
|
Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby proponować powrót Smudy czy zatrudnienie takich tuz jak Lenczyk czy Stawowy.
Czy wy KUR WA kibicujecie/ sympatyzujecie z tym klubem od wczoraj?! Kim dla Was jest Smuda, Lenczyk czy Stawowy? Jeżeli trenerem dla Wisły to pogratulować, uścisk ręki i kop w dupę. Przypomnę tylko: Franciszek Smuda - pozwał Wisłę do sądu, pierrdolił takie smuty że się słuchać nie chciało. Prawdopodobnie stał za ściągnięciem Pawłowskiego do Wisły a Wy chcecie żeby taka kanalia wróciła na ławkę trenerską? Orest Lenczyk - dinozaur jakich mało, proponuje poszukać jego cytatów na temat Wisły jak był trenerem sąsiadki, krótką macie pamięć, oj krótką. Wojciech Stawowy - następny z drugiej strony Błoń... Ja nie wiem, połowa z Was byłaby w stanie dać dupy za utrzymanie, byle wziął nas trener taki jak Smuda. No chyba was pojebawszy już do reszty. Słońce wam przygrzało, czy za długo siedzicie przed komputerem..? -------------- Nie wiem, który trener odważy się wziąć Wisłę w takim momencie w jakim jesteśmy teraz. Nieprzygotowana do rundy wiosennej, bez pomysłu, bez iskry, bez chemii między piłkarzami.. Zbyt duże ryzyko, niestety. Osobiście życzyłbym sobie Skorżę, ale obawiam się, że nie podejmie się tego zadania.. Zostaje zagranica, ktoś z trenerskimi jajami al'a Petrescu z władzą totalną. Nowy trener potrzebowałby czasu, którego do jasnej cholery nie mamy.. Nic nie da się zrobić w dwa dni, w szczególności, siły, dynamiki czy motoryki.. Nadal zastanawiam się, co nasz sztab robił w tej Turcji.. Jesteśmy w dupie w której nie byliśmy od bardzo dawna. Teraz decyzja Cupiała pokaże, czy faktycznie zmierzamy do I ligi czy powołanie Pawłowskiego było tylko wypadkiem przy pracy. |
tylko ze czas biegnie na nasza niekorzyść dobrze dla nas ze w rundzie rewanżowej punkty dzielimy na 2
|
Cytat:
|
Moje typy według realności zatrudnienia:
1. Smuda 2. Rumak 3. Broniszewski ? ? 6. Kulawik |
Cytat:
Od niepamiętnych czasów mamy hajs na transfer gotówkowy. Podobno spłaciliśmy zobowiązania płacowe i mamy płacić w miarę na bieżąco. I wtedy pojawia się Pawłowski. Przecież to się wszystko kupy nie trzyma. |
Smuda nie zostanie trenerem
nikt w klubie nie jest aż taki debilem |
Cytat:
|
Ja liczę na prezesa Dunina. Pierwszy prezes od dłuższego czasu, który nie spartolił okienka transferowego. Wiadomo, miał kasę, ale z kasą trzeba coś jeszcze zrobić - a on ogarnął Wolskiego do powrotu, przy kilku podmiotach zaangażowanych w prawa do niego, Brleka, sprzedał Jankowskiego, Burlige. Gość naprawdę pokazał się jak mało kto ostatnio więc może i z trenerem mu się uda.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chciałbym Skorżę, obstawiam jednak Rumaka lub kogoś z innej ligi niż Polska, kogoś pokroju Jarabka.
Jednak TP okazał się tak słabym trenerem, że każdy będzie lepszy. Jeśli stać nas jednak na 7 transferów, wykupienie Brleka to powinno nas być stać na Skorżę, Lechia mu odjechała, więc może jednak zaryzykuje, jego zatrudnienie jest trochę prawdopodobne bo Cupiał go ceni a teraz podejrzewam, że będzie chciał zatrudnić kogoś w miarę pewnego. |
Smuda????
Przeprosi się z tzw. "Szatnią"? |
Jaki Skorża, co Wy pie*dolicie?!
Ktoś tam wspomniał o trenerze z własnym sztabem, a ja się pytam czy w ostatnim czasie mieliśmy taki przypadek, szczególnie wtedy kiedy klubowa kasa nie świeciła pustkami, że trener zawitał do nas ze swoją świtą? No, chyba nie. |
Gepetto
10znakow |
Smuda to słaby wybór, bo żaden trener nie podpisze kontraktu na 3 miesiące tylko po to by nas uratować. A za rok na wiosne znów to samo 4 mecze na wiosne przegrane bo Smuda źle przygotował.
Moskal w życiu nie przyjdzie. Ale na bank to bedzie ktoś z polski i niestety podobny poziom do Pawłoskiego. (oby nie) A z takim przygotowaniem to tylko liczyś na cud i szczęcście (którego nie ma) |
Bogdan Zając !!!
Jego nam trzeba. Mozę dalej być asystentem Nawałki w kadrze do mistrzostw. |
Mam dziwne przeczucie, że nie mamy złamanego grosza na nowego trenera.
Będzie Broniszewski. |
Cytat:
|
Dla mnie Skorza byłby odpowiedni. Lubie goscia, załowałem, ze odszedł. Kto wie gdzie bysmy teraz byli gdyby Cupiał był bardziej cierpliwy. Ale bardzo prawdopodobne, ze do konca sezonu Broniszewski bedzie prowadził druzyne. Nic nie da sciagniecie kolejnego trenera, piłkarze sa zle przygotowani przez Pawłowskiego i z tym sie juz nic nie da zrobic. Za mało czasu a miedzy kolejkami długo sie nie czeka.
|
Rozumiem, że z Pawłowskim odchodzą ludzie, którzy go zatrudnili??
A co do następnego trenera, to nie ma zbyt wielu ciekawych nazwisk dostępnych na rynku. Skorża, ewentualnie Rumak, ale tu i tak trzeba najpierw przygotować zespół do rundy finałowej. |
Cytat:
A pomysł z Broniszewskim do końca sezonu jest drogą donikąd. |
Broniszewski do końca i szukanie trenera? Nie no niektórzy chyba sobie nie zdają sprawy z naszej sytuacji.. Za 3 miesiące może już nie być co zbierać. Tu trzeba natychmiast działać, wyskakiwać z kasy na kogoś kto będzie chciał tu przyjść i ratować ligę. I trzeba sie liczyć z dużym wydatkiem, żeby nakłonić kogoś z renomą teraz.
|
MOSKAL lub ew. Skorża
|
Byle kogo byle by utrzymał zespół. Są zrobione obiecujące transfery, w lecie coś się dokupi tak by w nowym sezonie Nawałka mógł z impetem rozpocząć marsz po Mistrzostwo Polski.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl