Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków, 1 marca, godz 18. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9586)

Mixu 01.03.2016 14:45

To dobra wiadomość. Bedzie choc troche czasu by ochłonąć po ostatnich wydarzeniach.

bódyń 01.03.2016 14:45

Bardzo dobrze. jak mieli odwolac to ten mecz

Arked 01.03.2016 14:46

Decyzja zdecydowanie z korzyścią dla nas.

markowywislak 01.03.2016 14:48

Z Cieżniakiem wygramy. Komedia cyrk.

AntyMod 01.03.2016 14:53

Walkowery nauczylyby kluby dbac o murawe itp , sam mecz z Lechia byl skandalem, i co ? minelo 10 dni i nic sie nie zmienilo - jest jeszcze gorzej , walkower albo kara powtorzenia takiego meczu na neutralnym stadionie w innym terminie na koszt gospodarzy - szybko kluby zaczelyby dbac o swoje stadiony i murawy

Barti 01.03.2016 15:01

Szkoda chłopaków...pobrali urlopy...podstawiony pociąg...

enzo 01.03.2016 15:04

Absolutnie się zgadzam. Za nieprzygotowanie murawy do meczu powinny hurtowo lecieć walkowery tak długo, aż wreszcie kluby zaczęłyby ze strachu dbać o równe i zadbane boiska. Obecnie często nie różnią się one prawie wcale od klepisk, po których biegają chłopaki z okręgówki. Stadiony w Polsce pobudowane, wymogi posiadania podgrzewanej murawy niby obowiązują, a błoto i piach na boiskach jak były, tak są.

Paranoja.

Feniks1983 01.03.2016 15:04

Kibiców fakt szkoda ale z punktu widzenia zespołu i klubu to dobra wiadomość. Jest czas na uporządkowanie kilku rzeczy do Piątku.

Wisła Prokocim 01.03.2016 15:05

Taka decyzja powinna być wcześniej a nie że ludzie już w drodze a oni mecz odwołują

Griszka30KR 01.03.2016 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek83 (Post 1431375)
Bedzie co ma byc nam pozostaje wiara ze bedzie lepiej natomiast dziwie sie waszym wpisom odnosnie gry Brleka z tego co ogolnie wiadomo nie zostal jeszcze zarejestrowany

Został zgłoszony....

To,że nie gramy,to na + wróci Rysiek,DG,gramy u siebie,moze chłopcy sie wezma za siebie,moze ktos nowy poprowadzi...

Gero 01.03.2016 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Prokocim (Post 1431791)
Taka decyzja powinna być wcześniej a nie że ludzie już w drodze a oni mecz odwołują

Skwk powinno zażądać zwrotu kosztów wyjazdu od gamoni z Kielc

arth_ur 01.03.2016 15:15

Tak, z pewnością oddadzą hajs jak z wyjazdu na superpuchar na narodowy.

fin3st 01.03.2016 15:18

https://pbs.twimg.com/media/Ccd-SLZW8AAYkQj.jpg:large

Bene Nati 01.03.2016 15:24

Nie chce mi się wierzyć, że za tydzień dojdzie do tego meczu. (Patrz zdjęcie powyżej).
Trzeba było odwołać ten mecz wcześniej, nie łudzić się, że błoto wyschnie.

wolfy 01.03.2016 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fin3st (Post 1431798)

Co oni, traktorami po tej murawie jeździli!?

Matti1231 01.03.2016 15:32

Ktoś wie co będzie w sytuacji gdy za tydzień boisko też nie będzie gotowe do rozegrania meczu? walkower dla nas?

TSWthedues 01.03.2016 15:33

Pewnie kosiarką ale co tu obcinać :D

Patryko 01.03.2016 15:57

Problemem jest to, że trwałość murawy wg. speców to jakieś 4-5 lat, tymczasem w Polsce wymienia się je czasem co 8-10 lat. Gdyby wyszedł odgórny przepis od PZPN/C+/Ekstraklasy (niepotrzebne skreślić), że murawa ma być bezwzględnie wymieniana co 3-4 lata, to pewnie problem byłby rozwiązany.
Taki Real ma nową murawę po każdym sezonie (jeśli mnie pamięć nie myli), bo po prostu wolą wydać kasę na płytę niż płacić pensje kontuzjowanym zawodnikom, z których nie mogą mieć pożytku. Nie wspominając o tym, że dobra płyta pozwala też na szybszą, bardziej techniczną i płynną grę.

Co do walkowerów za zły stan trawy - całkowicie się zgadzam.

heoij 01.03.2016 16:07

Wystarczyłoby posypać piaskiem i można spokojnie grać. Za tydzień nie będzie w lepszym stanie.

adas123 01.03.2016 16:22

Łomatkobosko co za klepisko,przecież jedyne co tam można by teraz zrobić to przeorać i ziemniaki zakopać. Wstyd, absolutnie walkower powinien być(tak dawno nie wygraliśmy 3 0...) bo podejrzewam, że to 'boisko' tak wygląda od ostatniego meczu w Kierpcach. Szkoda tych co pojechali w te nieuprzejme rejony na marne. Za tydzień może być jeszcze gorzej patrząc na prognozy, niech prezydent sięga szybko do kieszeni mieszkańców żeby temu śmiesznemu klubikowi zdążyć trawkę zasiać bo inaczej se chłopaki do maja nie pograją chyba.

fialo 01.03.2016 16:32

Przecież to musi być walkower dla nas. Klerychowskie dziewczęta nie potrafiły przygotować murawy, trudno 0:3, dziękujemy do widzenia. Nie jest to nagła śnieżyca, gdzie nie widać linii, tylko po prostu lata zaniedbań.

Albo robimy w miarę poważną piłkę w Polsce, albo może zamknijmy tę ligę, skoro po jednodniowym opadzie śniegu z deszczem nie da się grać. A grać by się nie dało także i bez tego opadu. W klubie powinni wnioskować o walkowera i tyle. Pojeby z Ekstraklasy przypierdalają się o wychodzenie 72 sekundy za późno na mecz, a nie potrafią rozwiązać problemu korony. W Bielsku, Gliwicach, Lubinie się będzie dało grać i ta tragiczna śnieżyca jednak ominie te miejscowości, tylko niestety nad jednym Klerychowem rozpętała się apokaliptyczna nawałnica, która zniszczyła ichniejsze pastwisko.

Odwołać się od decyzji o przełożeniu spotkania i po prostu wywalczyć walkowera, tu nie ma sentymentów.

mathis 01.03.2016 16:36

Przecież przez tydzień tam trawa nie odrośnie tutaj musi być walkower dla nas .

St Yabol 01.03.2016 17:00

Czas działa na naszą korzyść. Co do zwrotu kosztu dla kibiców jak najbardziej się zgadzam, ale tych co krzyczą o walkover to ciekawe co powiecie gdy Wiśle dojebia karę za sly stan murawy. Wiem że jeszcze trochę jej brakuje do takoego klepiska ale jej lata świetności już minęły i nie wrócą dopóki nie zostanie wymieniona.

fialo 01.03.2016 17:02

Wtedy bym powiedział walkower dla przeciwnika Wisły, skoro nie potrafimy przygotować płyty.

PiVoSH92 01.03.2016 17:03

Tyle, że mają wymienić do czerwca, gdy będzie grała repra. Piast też najprawdopodobniej dziś nie zagra, ta sama przyczyna...

St Yabol 01.03.2016 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1431821)
Wtedy bym powiedział walkower dla przeciwnika Wisły, skoro nie potrafimy przygotować płyty.

Być może, ale wydaje mi się że w większości Przypadków było by rzucanie ....ami na sędziów z Warszawy, cały PZPN, komisje ligi, ekstraklase i milony innych spraw tylko nie na to że murawa faktycznie jest chujowa.

AntyMod 01.03.2016 17:55

ja tez jestem za walkowerm bo -( oprocz oczywiscie faktu ze to kieleckie wiesniaki , a nam potrzeba punktow jak tlenu) - to juz recydywa , oczywiscie z silami natury czasem ciezko wygrac ale 2 raz z rzedu ??? 10 dni temu skandalem bylo to ze mecz z Lechia sie odbyl - powiedzmy, hmm zdarza sie - ale przez 10 dni nikt sie tam skutecznie tym nie zajal - ba wrecz jest jeszcze gorzej - za taka recydywe w ciagu 10 dni dawalbym walkowery- to bylby szybki sposob na jakies reakcje w tym kierunku - a tak to sobie do czerwca na tym pastwisku beda hasac kieleckie cwoki i ewentualnie przekladac mecze , w sumie to nawet sposob na zespoly grajace technicznie miec takie oranisko - jakie miasto - taki stadion i murawa- ogolnie rzecz biorac wiocha w huj .... po wykopkach z Lechia powinna byc decyzja : albo do meczu z Wisla murawa jest w nalezytym stanie albo kombinujecie mecz na innym stadionie na wlasny koszt

Important 01.03.2016 18:03

Walkower i kara dla klubu ! Murawa nie była wymieniana od 9 lat ! I dzisiaj nagle kielecki mosir ogarnął się że przed 8 marca trzeba wymienić murawę bo ta się nie nadaje

63.5 Kg 01.03.2016 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Important (Post 1431844)
Walkower i kara dla klubu ! Murawa nie była wymieniana od 9 lat ! I dzisiaj nagle kielecki mosir ogarnął się że przed 8 marca trzeba wymienić murawę bo ta się nie nadaje

Murawe będą wymieniac marzec-kwiecień..
A co ogolnie do sytuacji to oczywiście walkower i ogromna kara finasnowa dla klubu który na chwile obecna nie spelnia kryterium obowiązujących w kodeksie ekstraklasy...
Murawa w Kielcach wcale nie została s.......na prze snieg czy zime ponieważ takiej w Polsce nie ma..
Murawa została całkowicie zaniedbana przez klub a teraz szuka się jakiegoś wyjścia...
8 marca ta murawa nic lepiej nie będzie wygladala..

mitmichael 01.03.2016 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bene Nati (Post 1431799)
Nie chce mi się wierzyć, że za tydzień dojdzie do tego meczu. (Patrz zdjęcie powyżej).
Trzeba było odwołać ten mecz wcześniej, nie łudzić się, że błoto wyschnie.

Co oni tam krowy pasli przed meczem :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl