![]() |
Bartosz ma kontuzje?
Moze wmówmy Alanowi, że gramy z zespolem pieśni i tańca łabądki, kadra u13 i nie bedie psychicznie spalony na starcie na dzien caly? Tylko szkoda, ze ta scena sie nie zgadza: |
Na przedmeczowej konferencji trener Pawłowski zdradził kilka szczegółów:
- Donald Guerrier nie zagra w jutrzejszy spotkaniu. Haitańczyk nadal przebywa w szpitalu. - Rafał Wolski zagra jutro od pierwszej minuty. (Choć oficjalnie nie ma potwierdzenia zgłoszenia zawodnika do rozgrywek Ekstraklasy) - Na środku obrony duet Sadlok- Uryga. |
Cytat:
|
regan to napisz teraz skład bez Alana... może jest szansa! :D
|
Dalej gramy bez trenera... Strata punktów z takim rywalem, to oczywista dymisja i nie wyobrażam sobie innego scenariusza(w takim przypadku). Patrząc na formę i wypracowaną "taktykę", to punkcik będzie sukcesem.
|
To Wisla nie ma obroncow tylko cienkiego Uryge na stanie?
|
Żemło kontuzja, Kujawa chyba tez
|
Cytat:
|
Cytat:
Wg. slow trenera jest po prostu za młody na tak wazny mecz.... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja na miejscu Urygi kopałbym pilke w hektary. Niech sie tylko nie wazy podawac do Miskiewicza
|
Nie róbcie już paniki... wyjdzie i zagra, będzie troche nerwowo, ale my w tym meczu mamy grać ultraofensywnie więc nawet jak stracimy 2, to 4 mamy strzelić! :)
po drugie gramy z Podbeskidziem... nie z Legią |
Czy jutro Wolski i Brlek beda mogli zagrać?
|
Cytat:
Wolski tak. Brlek nie. |
Cytat:
Co do lepszych rozwiązań - nie wiem może zdecydowałbym się na ustawienie z 3 obrońców Pietrzak-Sadlok-Jović(Bartosz) a może spróbowałbym w środku postawić obok Sadloka właśnie Bartosza przy ustawieniu z 2 stoperami. Pamiętam jak ze 2 lata z odkładem, na środku obrony zagrał Burliga i wypadł całkiem przyzwoicie. Natomiast odnośnie ALana Urygi biorąc pod uwagę jego ostatnie wyczyny i żale kibiców (raczej zasłużone - ale mogę być nieobiektywny) to właściwie mamy piłkarską i mentalną minę na środku obrony. Sorry Alan nawet w takiej sytuacji powinien odpocząć od gry nawet w tej sytuacji w jakiej jesteśmy przed meczem z BB |
Dobra staram się wczuć w tok myślenia wesołego Tadka w sprawie ustalenia składu.
Bramkarz. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. To Miśkiewicz. Obrona. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Jović - jakiś junior co nie jest kontuzjowany lub Pietrzak - Sadlok - Pietrzak lub Cywka. Pomoc. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Małecki/Cywka - Popović - miłośnik legijnych opraw - Bałaszov Atak. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Czech, Drzazga. Brożek ława, bo jak sobie siądzie to w następnym meczu zwykle strzela. Taki chytry plan. Ława. Zacznijmy od tego, że nasz piłkarz - symbol złota jest zbyt cenny by nie ustawiać go na jego nominalnej pozycji. Cała reszta lasu. Sektor rodzinny. Nasze złoto. A lekarz mi mówił więcej bilobilu.;) |
Ludzie K.urwa jutro gramy z Podbeskidziem Bielsk Biala a nie Juventusem Turyn.
Przyjdzie na mecz,zabierzcie znajomych , dopingujcie i wykrzyczcie sie za caly tydzien ,a moze chlopaki jutro cos lepiej zagraja i dadza nam troche banana na twarz na nowy tydzien :) ,bo wreszcie mamy ludzi do środka pola.:) Do zobaczenia na stadionie(C2 ) :) |
Musimy wygrać, tym bardziej że porażce żydów z kretami nasza sytuacja w kontekście awansu do ósemki pogorszyła się.
|
Znów nie rozumiem tej "przebiegłości" Pawłowskiego w ujawnianiu składu na dzień przed meczem. Z Łęczną wszyscy wiedzieli że zagramy Ondraskiem i Brożkiem, teraz już znają naszą obronę. Po co chlapać? W niczym nie pomoże, a jedynie może zaszkodzić
|
w awans do 8 nie liczcie nasz cel to powino zrobić sobie jak najwieksza przewage przed 3 runda nad miejscam powodujacymi spadek
|
Nie czaje tego płakania, że nie dostaniemy się do górnej ósemki.
Ludzie, brakuje nam 4 PKT, A NIE 10 !!! |
Cytat:
|
I co w związku z tym?
Są nowi piłkarze, pod wodzą nowego trenera (ujowego bo ujowego) ale w końcu wygrane przyjdą, jak nie z Pawłowskim to z innym trenerem bo nie spodziewam się, że on długo zabawi u nas w razie kolejnej straty punktów. |
Chyba wszyscy zapominają w jakiej porąbanej lidze gramy... Do 8 miejsca tracimy w tej chwili 4 punkty, a do 7 i 6 - 7 oczek. Wystarczą trzy zwycięstwa i bardzo prawdopodobne, że będziemy w pierwszej ósemce i zaczną się krzyki "CHCEMY PUCHARY!" zapominając zupełnie o obecnej sytuacji.
|
Cytat:
|
Jest duża szansa że w tym meczu Podbeskidzie zagra piach po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Lechem. Wątpie by taka drużyna jak Podbeskidzie zagra dwa mecze z rzędu na dobrym poziomie, bardziej spodziewam się naszej lepszej gry szczególnie po gównianym meczu z Łęczną.
Alan jesteś zwycięzcą (powtarzaj to sobie 1000x przed meczem) Będą 3 punkty i Pawłowski się rozbierze na konferencji po meczu. |
Cytat:
|
Zobaczcie jak Lechia sobie dzis pyka Piasta. Tak powinniśmy grać!
|
Będziemy tak samo pykać w przyszłym sezonie w 1 lidze. Pytanie czy tak samo jak Lechia Piasta, czy jak BBTS pyka nas...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl