![]() |
Cytat:
Pamietacie jak gość na początku gry w Wisle był strasznie pogubiony ? próbowali go raz na obronie a raz na skrzydle...wygladal na strasznie zagubionego... Teraz odkad gra na obronie wygląda naprawdę dobrze... |
tez uwazam podobnie. Jovic jest solidny na boku obrony i pewny. Tzn. gra bardzo, a to bardzo prostą piłke. Zagraj, wyjdz na pozycje. Tylko krótkie podania. A Bury to jest Bury. Tylko On i Bóg wiedza co w danej akcji zrobi, chłop jest mega drewniany a gra piętkami, na dodatek dokładnie. Potrafi przyjebać z przewrotki ale potrafi też przyjebac chłopu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Tu widzę pole do poprawy, ale ogólnie jak dotąd bardzo dobry transfer. |
Cytat:
|
nie wiem od czego zależy gra Jankesa? Ten człowiek zagra jeden mecz super i kolejne pięc dramatycznych, bez walki, bez siłym sazybkości i dokładności... człowiek zagadka... brak wypłaty ?
Ten mecz po raz pierwszy ze mną "oglądała" moja córeczka, którą w przerwie meczu przywiozłem ze szpitala! Przyniosła nam szczęście! ;) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl