Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XV KOLEJKA] Zagłębie Lubin - WISŁA Kraków, 6 listopada, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9544)

63.5 Kg 08.11.2015 09:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1419446)
...mozeby ZNOWU zaryzykowac Jovica na skrzydle a na prawa obrone wrzucic Burlige ??? ....koles gra w kratke - ale jak mu mecz wyjdzie i jest w gazie to rozpieprza nasza lige na pozycji prawego obroncy ....Alan Uryga to mega drewno ktory tylko pozbywa sie pilki do najblizszego partnera - nie widzialem u goscia nigdy choc 3-5 sekundowego utrzymania pilki - dla mnie ustawianie Alana w 1 skladzie to jak gra w 10 ....Jankowski to po prostu tragedia i zdania nigdy nie zmienie- to typowy gracz na 2-3 ligowe druzyny ...ogolnie po slabym meczu wygrywamy pewniej niz remisujemy tzw " wygrane " mecze ....straszny paradoks

Wydaje mi się ze nie ma sensu już Jovica probowac na skrzydle...
Pamietacie jak gość na początku gry w Wisle był strasznie pogubiony ? próbowali go raz na obronie a raz na skrzydle...wygladal na strasznie zagubionego...
Teraz odkad gra na obronie wygląda naprawdę dobrze...

szprotson 08.11.2015 10:03

tez uwazam podobnie. Jovic jest solidny na boku obrony i pewny. Tzn. gra bardzo, a to bardzo prostą piłke. Zagraj, wyjdz na pozycje. Tylko krótkie podania. A Bury to jest Bury. Tylko On i Bóg wiedza co w danej akcji zrobi, chłop jest mega drewniany a gra piętkami, na dodatek dokładnie. Potrafi przyjebać z przewrotki ale potrafi też przyjebac chłopu.

s1mone 08.11.2015 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1419404)
Burliga także statystyki ma bardzo dobre, ale gdy patrzy się na jego grę przez cały mecz to można się zastanawiać jak taki facet wylądował w miejscu w którym jest. Marna wrzutka (właściwie jej brak), kiepściutka technika... a jednak punktuje.

To akurat wierutna bzdura, Burliga technikę użytkową ma na bardzo dobrym poziomie, co było widać w kilku akcjach w tym sezonie (choćby bramka z przewrotki, dwie asysty z pięty przy rulecie - obydwie bardzo podobne, więc raczej zero w tym przypadku. Jeśli byłby jak sugerujesz drewniany to żadna z tych akcji nie miałaby miejsca). Moim zdaniem to jest w tym momencie nasz najbardziej niedoceniany piłkarz. Zaraz za Rafałem i Jankesem.

arti 08.11.2015 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1419455)
Wydaje mi się ze nie ma sensu już Jovica probowac na skrzydle...
Pamietacie jak gość na początku gry w Wisle był strasznie pogubiony ? próbowali go raz na obronie a raz na skrzydle...wygladal na strasznie zagubionego...
Teraz odkad gra na obronie wygląda naprawdę dobrze...

Jakby się jeszcze nauczył strzelałć Co najmniej kilka razy był na 16 czy 20 metrze - odsłonięte "pole rażenia", a On szuka kolegów, podanie do środka w największy tłok i na ogół po sytuacji.
Tu widzę pole do poprawy, ale ogólnie jak dotąd bardzo dobry transfer.

Grantar 09.11.2015 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1419458)
tez uwazam podobnie. Jovic jest solidny na boku obrony i pewny. Tzn. gra bardzo, a to bardzo prostą piłke. Zagraj, wyjdz na pozycje. Tylko krótkie podania. A Bury to jest Bury. Tylko On i Bóg wiedza co w danej akcji zrobi, chłop jest mega drewniany a gra piętkami, na dodatek dokładnie. Potrafi przyjebać z przewrotki ale potrafi też przyjebac chłopu.

Zgadzam się co do Burego ale ...Jankes ??? w tym meczu tragedia .... w poprzednim wyjazdowym - rzeczywiście OK

domin_czyzyny 10.11.2015 01:37

nie wiem od czego zależy gra Jankesa? Ten człowiek zagra jeden mecz super i kolejne pięc dramatycznych, bez walki, bez siłym sazybkości i dokładności... człowiek zagadka... brak wypłaty ?

Ten mecz po raz pierwszy ze mną "oglądała" moja córeczka, którą w przerwie meczu przywiozłem ze szpitala! Przyniosła nam szczęście! ;)

Porter 10.11.2015 08:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1419587)
... moja córeczka, którą w przerwie meczu przywiozłem ze szpitala! Przyniosła nam szczęście! ;)

Zdrówka!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl