![]() |
Ciężko dawać szansę młodym tylko dlatego, że są młodzi. Najwyraźniej grają jeszcze większą padakę niż Uryga (co jest mi sobie ciężko wyobrazić).
Offtopując, Maciuś już pewnie zaciera ręce. |
Z pozytywów. Dobra gra w defensywie.
|
Potrzebny trener do nauczenia kopnięć w prostokąt o wymiarach 7,32 x 2,44 m.
https://www.youtube.com/watch?v=XZzJxWbWXtY |
Królestwo za napastnika.
Dopóki o naszej ofensywie decydować będą "książęta pewnego placu" Brożek i Boguski to będzie jak jest. Jeden biega a nie umie, drugi kiedyś może umiał ale teraz nie biega, bo po co. Z Marszalikiem,Cywką czy Kuczakiem, Józkiem czy Kaśką czy kto tam był na ławce zamiast tych dwóch też byłoby 0:0, ale byłaby przynajmniej nadzieja (niewielka przyznaje), że się ograją. |
Dopóki Moskal jest trenerem będziemy pośmiewiskiem.
Żadnego pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego, stałe fragmenty gry nie istnieją. Żadnych zmian, taki Boguski może się ślizgać na cipie przez cały mecz a i tak z uśmieszkiem schodzi bo wie, że w następnym meczu ma pewny plac. |
Cytat:
|
Brak umiejętności u naszych kopaczy to nie wina Moskala, ale ludzie, my w 7 (podkreślam SIEDMIU) meczach strzelaliśmy gole tylko w dwóch. Na 14 meczów remisujemy 8, ponad połowę, ile można? Skoro w klubie nie ma pieniędzy na piłkarzy, to ja już nie wiem co może ruszyć w tym klubie oprócz zmiany trenera. Na efekcie "nowej miotły" może udałoby się chociaż 2-3 mecze wygrać. W obecnej sytuacji nadal będziemy mieć bezsensowną kopaninę "Ty do mnie, ja do Ciebie" przez 90 minut i jeszcze z 10 remisów, w tym minimum 5 po 0:0.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja sam juz nie wiem,ale jak k.urwa katarynka mozna tu pisać i pytać Moskala dlaczego wrecz nie nakazuje im strzelac z tych 15-16 m?
co oni na tych treningach cwicza? klepy,zeby do bramki wjechac/nawet Barcelona zmienila ten styl gry,bo tak sie nie dai to jest nudne. i tego grac sie nie da dluzszy czas. Jeden Mąka pokazal jak to robic,ale co on sam zdziała,tu by trzeba takich 2-3 Mączynskich . Ja p***le ,Moskal zaczyna mnie wkurzac ,widzac juz po I-szej polowie co sie dzieje,mogl zmienic taktyke,kazac daweac sie faulowac ,itd zeby gra wygladala inaczej A taki Uryga czy Criviellaro,....to juz moze grac w 10,albo nawet w 9 ? karuzela bedzie sie krecic,wózek dalej jechac,nie ma kół ale h,uj jedzie dalej. |
DOŚĆ TEGO MIĘDOLENIA !! - jakby to powiedział niejaki Karolak.
Panie Cupiał :help: |
Mecz na boisku tragedia. Wstyd.
Doping też katastrofa. Gdzie my zmierzamy. |
Po co Cywka kolejny raz wchodzi w 93-94 minucie?
|
Bo ma jego nagie zdjęcia z dg77. Inaczej się nie da tego wytłumaczyć.
|
Cytat:
Zamiast irytować się na Moskala, podziękujcie pionowi sportowego za "wzmocnienia" przed sezonem. |
Cytat:
Ogólnie to mecz do przewidzenia. Z Jagą skuteczność była, tutaj nie. Chociaż gdyby nie szybki karny dla nas wtedy to różnie by się potoczyło. Stałe fragmentu gry od dawna u nas nie istnieją. W Białymstoku karny, przypadkowy rożny i dwie bramki wpadły. Warto więc takie sytuacje wykorzystywać. W zeszłym roku wszystko brał Stilić, więc jakoś to było. Teraz znowu nie ma kto tego dobrze zrobić. Tak samo jest ze strzałami z dystansu. Raz na rok coś komu siądzie i tyle. Jeśli chodzi o naszą ławkę to sądzę, że już nie ma wątpliwości, że Moskal będzie wprowadzać max. 1 zawodnika. Ławka jest tragiczna, a znając stosunek Moskala, który planów takt. nie lubi zmieniać, nie ma sensu wpuszczać Crivellaro, który nic w grze nie poprawi. Szansa by była dla dynamicznych, ale gdzie ci u nas? Jedyny mały plusik jak dla mnie na konto Głowy i Sadloka, którzy nie dali pograć Stępińskiemu i Mazkowi, a Sadlok dodatkowo jakoś ciągnął do przodu. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli wie że strzały z dystansu nie są ich mocną stroną to po co im każe? Skoro kuleją stałe fragmenty gry to co zawodowcy robią na treningach? Za nami 14 kolejek , przerwy na reprezentację więc chyba pasowało by wymagać od trenera jakiegoś progresu, jakiegoś pomysłu na rozwiązanie naszych widocznych bolączek. Za transfery Kazek nie odpowiada, za wykonawców nie odpowiada, za stałe fragmenty nie odpowiada, za formę nie odpowiada, za wyniki nie odpowiada...może chociaż za murawę , napompowanie piłek lub koklusz? - to jest właśnie irytujące. I nie mam na myśli zmiany trenera ale na boga, niech oni pokażą że coś na tych treningach robią. |
Cytat:
|
....a, ....a, ....a.
Złość, bezsilność i mega w....ienie, coraz większe z każdym 0:0 u siebie. Aż dziw, że tyle ludzi przyszło oglądać tę padlinę. Co gorsza - następny mecz u siebie mamy z wiadomo kim. Przeczucia mam jak najgorsze. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz wiedziałem już w 5 minucie. A jak wszedł król środka pola na plac gry, mogłem na to postawić samochód, dom, caly dobytek. Na miejscu Gasza szybko bym przetransferował to co jest w klubowej kasie i zagrał under 0.5 u buka, moze byśmy chociaż Genkova spłacili. My nawet nie mieliśmy jakichś klarownych sytuacji. 94 minuty walenia głową w mur. Swoją drogą to co wyczyniał czarny cwel z gwizdkiem zasługuje na osobny akapit. Ty jebana gnido, sprzedajny głąbie - nie masz zegarka ?! Ruch tańczy z 6 minut, mecz przerwany + zmiany, kontuzje, gra na czas smrodów - i ....a 4 minuty doliczone ?! 4 minuty ?! Przecież to jest niebywały skandal. Co więcej - brak żółtej dla Lipskiego za faul od tyłu na nogi ?! WTF ?! Drwal grodzicki, jebany żyd, fauluje n-razy i kartkę dostał po tym jak prawie nie zabił naszego czorenego. Ja .......ę. Każda stykowa sytuacja - gwizdek dla rucha. Myślałem, że mnie pojebie. Nie Borski, nie Gil, nie Stefański ale ten w....iający pajac jest najgorszym sędzią w Polsce. Wracając do meczu - po co się pchamy środkiem jak tam jest jakiś milion zawodników? Atak pozycyjny się powinno grać od skrzydła do skrzydła, kiedyś w końcu nie zdążą przesunąć i się stworzy sytuacja. Ciężko żeby wyszło one-two między Brożkiem, Mączyńskim, Jankowskim czy Popoviciem jak koło nich jest las ludzi. Tylko skrzydłami. Szkoda tylko, że jeden skrzydłowy niby jest, a jakby go nie było (RB9), a drugi jest głupi jak kij od szczotki. Ale cóż, taki mamy klimat. +90 minut męczenia buły, w ataku pozycyjnym jesteśmy tak groźni jak Donald Guerrier w programie Milion w Rozumie. Nie mam pojęcia ile w tym winy Moskala. Nie wykluczam, że dużo. Piłkarze w wypowiedziach jakoś przesadnie go nie bronią. Ale powinni teraz sprosić 20 juniorów ustawić ich na jednej połowie i jebany tydzień ćwiczyć do skutku, aż nauczą się przeprowadzić jedną akcję przeciwko ekipie murarskiej. ....a mać. |
Jestem bardzo zawiedziony postawą naszych. Niektórzy nie zasługują na grę z Białą Gwiazdą na piersi. Mam nadzieję, że to już ostatni sezon RB9 w naszym zespole! Nie wyobrażam sobie żeby mogli z nim przedłużyć kontrakt, bo to będzie kryminał! Głowa skończy karierie, Brożka być może zostawią jeszcze na rok! Jankowskiego wytransfeorwać nawet za marne grosze, to samo Buchalik! Crivellaro out, niech wraca skąd przyszedł. Czekaj out. Uryga na wypożyczenie. Będziemy potrzebować napadziora z prawdziwego zdarzenia, ofensywnego lub def pomocnika, skrzydłowego, lewego obrońcy.
|
Cytat:
Mam wrażenie, że mamy jedne schemat opierający sie na klepie z Joviciem. Spoko, fajnie to wychodziło, dopóki cała liga się w tym nie zorientowała. Nie zabieram głosu w sprawie Kazka, bo to kwestia do głębszej analizy, ale wydaje mi się, że poleci w przerwie zimowej i tylko cud go uratuje. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Faul chyba Grodzickiego na DG podobnej klasy, tylko w sytuacji wychodzenia na kontrę, więc powinna być czerwona, ale o tym nie wspomni oczywiście.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Mogło. Jednak na ten moment gramy bez trenera. Były momenty, gdy Moskal z zażenowania gapił się pod swoje nogi. Pech chciał, że kamery to wyłapały. Jaki on ma wpływ na drużynę? po Cholerę wprowadza Cywkę w doliczonym czasie gry? Czemu trzyma na ławce Handzika i Kuczaka? Czy naprawdę można zagrać bardziej żenująco niz Crivellaro czy Boguski? Chyba mam płytką wyobraźnię bo sobie tego nie wyobrażam... W dodatku gra polegająca na bezsensownej wymianie 1000 podań. Jaki to ma sens? Wpuszczanie Urygi? Przecież chłop ustawia się w jednej linii ze środkowymi obrońcami. I my chcemy wygrać mecz... ? Panie Moskal, kończ waść wstydu oszczędź. Trzeci mecz z rzędu 0-0 u siebie to ogromny policzek dla kibiców. Nawet drużyny przeciętniejsze od nas potrafią u siebie strzelać bramki i wygrywać. Derby i nastepny mecz z Legia uratują nam frekwencje, jednak jeśli gra i wyniki się nie poprawią to na ostatni mecz z Pogonią nawet 5 tyś kibiców nie przyjdzie. Słowo ws. Kwiatkowskiego. Klub powinien wystosować pismo do pzpn na jakiej podstawie Kwiatkowski przedlużył mecz tylko o 4 minuty. Same racowisko trwało dłużej nie wspominając o zmianiach. Nie wiem jak można trzymać tak fatalnych sędziów w ekstraklasie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl