Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII Kolejka] WISŁA Kraków - Termalica Nieciecza, 18 października, 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9535)

dynek.pl 18.10.2015 18:16

Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i .... z tego.
Ciężko się do czegoś przyczepić: jest zaangażowanie, jakiś pomysł, wychodzenie na pozycji, czasami ładne akcje ale wszystko do do pola karnego ...
Potem czegoś brakuje, a to Cywka źle dosordkuje, Boguski zle przyjmie, Guerrier przywali panu Bogu w okno.
Nie wiem może po prostu brakuje umiejętności i tyle.
Jankowski jak uderzy z czuba to trafi w poprzeczkę (z Koroną), a jak plasówką to trafia w bramkrza, a punkty uciekają.

Fugiel 18.10.2015 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1417364)
i co ? przyjdzie Mourinho i nagle nauczy grac w pilke takich parodystow jak Jaknkowski, Boguski czy jakis inny nabytek ze sredniaka 1 ligowego Popovica ? czy odejmie lat Brozkowi ktory tylko blokuje miejsce w skladzie innym za samo nazwisko ?/ podziekujcie wkoncu Cupialowi, Gasznskiemu i innym przydupasom z zarzadu ze wjebali Kazka na taka mine serwujac mu taki sklad , jak pisalem latem ze Brozek od 2 lat powinien zakonczyc kariere ( albo wchodzic na ostatnie 10 minut) to mnie polowa netowych facjhowcow omalo niezjadla , kto ma grac w tej Wisle ??? 7 def zawodnikow + Murzyn o IQ dziecka z podstawowoki, kulawy i snujacy sie po boisku Brozek ktory nawet dzis z 3 metrow nie umial trafic w bramke - parodysta Boguski o sile strzalu mlodszego trampkarza i Jankowski - ktory nawet sam nie wie jaka jest jego pozycja na boisku bo na zadna sie nie nadaje ??? nie oczekujcie od Kazka cudow - nie jego wina ze ma sklad najslabszy w calej Cupialowskiej Wisle ....z pustego to i Salomon nie naleje ....to Wasza wina ze przed sezonem widzieliscie Wisle w gornej 8 a teraz wielkie zale - po prostu trzeba wziasc na klate fakt ze nie jestesmy juz nawet ligowym sredniakiem tylko po prostu bardzo slaba druzyna ligowa ....jedynie bramkarza i obroncow mammy niezlych - ofensywnych pilkarzy nie mamy ZADNYCH - stad te remisy

Pomysl, ze bez Brozka ta wyglada jeszcze gorzej. Kazek odpowiada za ten cyrk w calosci, tak jak dobrze napisał ktos Nawałka odpowiada za awans do Euro. Niestety Moskal jako trener niczym sie nie wyróżnia poza wdrażaniem filozofii krakowskiej piłki. A moze nasi się do tego zwyczajnie nie nadają ? Moze trzeba zmienić koncepcje? Dla mnie Moskal jako trener nic nie osiągnie, niestety.

dynek.pl 18.10.2015 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patrvk (Post 1417352)
Za zmarnowanie setek to nie, ale za brak pomysłu na grę.

A skąd się te setki biorą skoro nie ma pomysłu na grę ? Bredzisz gościu.

AntyMod 18.10.2015 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fugiel (Post 1417367)
Pomysl, ze bez Brozka ta wyglada jeszcze gorzej. Kazek odpowiada za ten cyrk w calosci, tak jak dobrze napisał ktos Nawałka odpowiada za awans do Eurohttp://cdncache-a.akamaihd.net/items...rrow-10x10.png. Niestety Moskal jako trener niczym sie nie wyróżnia poza wdrażaniem filozofii krakowskiej piłki. A moze nasi się do tego zwyczajnie nie nadają ? Moze trzeba zmienić koncepcje? Dla mnie Moskal jako trener nic nie osiągnie, niestety.


Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow ?? remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami

silver03 18.10.2015 18:23

Krakowska piłka, a w niej główni wykonawcy: Jankowski, Cywka, Boguski, Brożek bez formy...

arti 18.10.2015 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1417362)
Szlag mnie trafia jak pomyśle jakie bramki ładował wczoraj Stępiński.
Nie został u nas z prostej przyczyny.
Bo książęta Wisły Brożek i Boguski są przyspawani przez trenera do murawy i obojętnie co grają i tak maja plac.

Moskal nie jest winien temu, że książę mając przed sobą 7 metrów 32 cm pustej bramki i godzinę na zastanowienie trafia w jeden punkt, który może przeszkodzić w zdobyciu bramki. W bramkarza.

W pierwszej połowie trzeba było zdjąć Boguskiego. W 60 minucie Brożka i Jankowskiego.
A stał jak słup soli przez cały mecz.
I zdejmuje Cywkę, jedynego, który miał ochotę grać.
To jest wina Moskala.

I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.

Wojtas 18.10.2015 18:34

Dlaczego oni do k.urwy nedzy potrafia grac tak do lini rzutow karnych.A potem to jak dzieci,albo kopia w bramkarza z 2 metrow albo ponad poprzeczke

to jest pilkarski krymniał.

ciezko na zdrowy ludzi rozum to pojąć ile my marnujemy sytuacji i ile tracimy cennych punktow.
Jakies fatum chyba nad nami wisi,czy jak to nazwać,moze Maciej Wrózbita potrzebny.

Gwiaździsty 18.10.2015 18:41

Kolejny zwycięski remis u siebie, następny 30 października z Ruchem. To co wyprawiał Jankowski to piłkarski kryminał. Najciekawszy moment meczu zaserwował kibic pod koniec meczu. Było w nim odpowiednie tempo, zwod i dramaturgia z happy endem.

Fugiel 18.10.2015 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1417371)
Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow ?? remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami


Rzeczywiscie, Kazek nie ma komfortowych warunków. Ale kto je ma ? To jest praca trenera i on odpowiada za wyniki i zespol. Kazek wiedzial gdzie przychodzi i jaka jest sytuacja w klubie. Dodatkowo, chyba sam zatwierdzał transfery Cywki i Denisa, prawda ? Wiec jakis wplyw na to ze mamy kadre jaka mamy mial. Bardzo liczylem na to, ze Kazkowi się uda i będziemy miec trenera, ktory preferuje fajny styl gry + jest Wislakiem, niestety to raczej nie ten poziom.

btw. jesli trener Moskal czuje sie Wislakiem to w takim razie trener Motyka jest super wislakiem, gdyz jako jedyny spiewal hymn Wisly z ręką na sercu .. :)

mistico 18.10.2015 19:32

moim zdaniem niepotrzebnie Moskal jest uznawany przez większość z Was za winowajcę tych wyników. Naszym problemem jest to, że prawie wszyscy nasi ofensywni zawodnicy są bez formy. Pamiętajcie też, że w takim zestawieniu w linii pomocy gramy od 12 spotkań, bo przecież prawie cała druga linia się zmieniła. Po prostu "nie idzie", tak czasem bywa w sporcie. Co mają powiedzieć kibice Chelsea - wywalmy tego parodystę Mourinho i tych marnych kopaczy? Przecież Moskal nie ma żadnej winy w tym, że Brożek czy Jankowski marnują dogodne sytuacje. To nie FIFA, gdzie trener (gracz) ma wpływ na to jak kopnie zawodnik :)

Termalica w 12 meczach uzbierała punkt więcej od nas. Chcielibyście się z nimi zamienić na zawodników? Bo ja nie. Gdybyśmy dzisiaj wygrali 3-0 to wszyscy by piali z zachwytu, bo gra naprawdę wyglądała dobrze - pewnie w obronie, składnie w ataku, długo utrzymywaliśmy się przy piłce.

Zooey_Deschanel 18.10.2015 19:33

To forum to jest jedna wielka parodia. Wisła wygrywa - "hurraaaa mamy zajebista pake, nie rusz Kazika bo zginiesz" Brożek to jest kocur, świetnie Jankowski, świetnie Boguski, wyczuwam grę o mistrza w tym roku". Wisła - remisuje/przegrywa - "to jest ku*wa parodia, kopacze to leszcze, Jankowski niech spie***la, Brożek to już na emeryture niech idzie, Kazik jest spoko, ale trener z niego żaden"

No ku*wa ludzie, co wy odpieprzacie? Prawda jest taka, że Wisłą obecnie to poziom miejsc 10-16 i każde jej zwycięstwo to obecnie zaskoczenie. I tak będzie dalej dopóki nie będzie odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy.

Revolver 18.10.2015 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zooey_Deschanel (Post 1417380)
To forum to jest jedna wielka parodia. Wisła wygrywa - "hurraaaa mamy zajebista pake, nie rusz Kazika bo zginiesz" Brożek to jest kocur, świetnie Jankowski, świetnie Boguski, wyczuwam grę o mistrza w tym roku". Wisła - remisuje/przegrywa - "to jest ku*wa parodia, kopacze to leszcze, Jankowski niech spie***la, Brożek to już na emeryture niech idzie, Kazik jest spoko, ale trener z niego żaden"

No ku*wa ludzie, co wy odpieprzacie? Prawda jest taka, że Wisłą obecnie to poziom miejsc 10-16 i każde jej zwycięstwo to obecnie zaskoczenie. I tak będzie dalej dopóki nie będzie odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy.

Ogólnie, to tutaj zdania są zawsze dość podzielone, niezależnie od wyników.

Ale cóż, dzięki, że uświadomiłeś nam jaka jest PRAWDA.

To forum jest parodią, bo jest za mało tak wartościowych członków, jak Ty. Proszę, sklonuj się w 50 egzemplarzach i oświecaj nas dalej PRAWDĄ.

elliot_ness 18.10.2015 19:39

Nędza ma od dzś na imię Denis Popov to 2 ligowy zawodnik o nędznych umiejetnościach i zupełnym brakiem pomysłu na grę na ekstraklasowym poziomie.Grając z Termaliką Moskal drugą zmianę dokonuję w 85 minucie. Proponował bym do ataku kibica ,który strzelil bramkę w meczu z gwiazdami przynajmniej nie trzeba było by mu płacić.

PiVoSH92 18.10.2015 19:49

Maćku Jankowski! Widzę, że koszulka ci ciąży, bo noga nie idzie tak jak powinna przy 100% sytuacjach - weź więc zamień ją na ta pomarańczową, w której twoi koledzy siedzą na ławce i do nich dołącz - wszyscy będą szczęśliwsi.

Kamrat 18.10.2015 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1417383)
Maćku Jankowski! Widzę, że koszulka ci ciąży, bo noga nie idzie tak jak powinna przy 100% sytuacjach - weź więc zamień ją na ta pomarańczową, w której twoi koledzy siedzą na ławce i do nich dołącz - wszyscy będą szczęśliwsi.

Z osła konia wyścigowego nie zrobisz.
Tyczy się to Jankowskiego i niestety naszego trenera.

Merkury 18.10.2015 20:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1417373)
I tak by pewnie u nas ch.ja grał kiszony na ławce albo rzucany po bokach jak to obserwowaliśmy przez cały sezon. A trzeba było go ustawiać w parze z Brożkiem albo przed Brożkiem (albo/i Stilicem).
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun.
I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach.

To jest kwintesencja tego co się dzieje od strony sportowej z Wisłą. Zatrudniamy n-tego pomocnika w przerwie letniej a w kadrze mamy słownie jednego napastnik, który od dłuższego czasu jest bez formy. Opieranie zespołu na Brożku i Głowackim a więc zawodnikach po drugiej stronie kariery piłkarskiej przypomina mi sytuację Łks i Odry Wodzisław. Co najśmieszniejsze, że tych co w lecie sprowadzono i podpisano z nimi 3-letnie umowy nic nie grają a są w wieku, w którym piłkarz osiąga szczyt formy.

pysio 18.10.2015 20:12

Momentami Niecierza robiła z naszymi gwiazdami co chciała. Niecierza? A co to w ogóle jest? Wieś z 700 mieszkańcami... Moskal OUT, 14 remisów w 26 meczach ligowych - no super wynik.

fialo 18.10.2015 20:12

Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.

Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu.

Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać.

Ciemność widzę, ciemność.

speedfashion 18.10.2015 20:31

Do trzymanych z dala od składu dodałbym Cywkę. Przynajmniej na razie. Nie do końca rozumiem, co się z nim dzieje.

Wiem, że zdaniem wielu forumowiczów mamy potencjał na miejsce w środku tabeli. Nie czas i nie miejsce na toczenie sporów na ten temat. Chciałbym jednak widzieć w tych piłkarzach jakąś iskierkę, jakąś determinację. Po 15 minutach było wiadomo, że tego meczu nie wygramy. Większość naszych ataków to takie biegnięcie do przodu bez jakiegokolwiek pomysłu. Z kolei przy stałych fragmentach nasi piłkarze samodzielnie oddawali się pod opiekę zawodników Niecieczy.

adam_09 18.10.2015 20:39

Z perspektywy trybun, słabo dziś zagrali: Boguski, Popovic, Cywka i Brożek. Do obrony nie ma się co rzucać. Cywka dzisiaj do zmiany po 45 minutach, gość jest kompletnie bezproduktywny, zero umiejętności dośrodkowania, pójścia 1 na 1, zrobienia przewagi czy wykończenia akcji. Typowy dużo biegający rzemieślnik. Start jak wóz z węglem, szybkość ikarusa i zwrotność Rudego 102. Popovic bez strzału, rozegranie tylko w poprzek. Brożek to jeden wielki stojanow, absurdalnie zatrważający brak ruchu. Piłka tylko nogi i najlepiej patelnia, którą jak już dostanie to koncertowo s.......i.

Reasumując chciało się wyć i wyjść po 45 minutach. Do tej pory broniłem Moskala ale to jest na prawdę koszmar oglądać tak grającą Wisłę. Jak już jesteśmy tacy ch... to chociaż stałe fragmenty poćwiczmy, rzuty wolne żeby jak się nadarzy okazja ściągnąć tą pajęczynę i później murować bramkę przez 90 minut. Inaczej nie widzę dla nas przyszłości :-(

Marcin_fan 18.10.2015 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1417389)
Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.

Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu.

Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać.

Ciemność widzę, ciemność.

Czasem nie pomyliło Ci się z Sadlokiem ?

Kurz 18.10.2015 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1417392)
Do trzymanych z dala od składu dodałbym Cywkę. Przynajmniej na razie. Nie do końca rozumiem, co się z nim dzieje.

Wiem, że zdaniem wielu forumowiczów mamy potencjał na miejsce w środku tabeli. Nie czas i nie miejsce na toczenie sporów na ten temat. Chciałbym jednak widzieć w tych piłkarzach jakąś iskierkę, jakąś determinację. Po 15 minutach było wiadomo, że tego meczu nie wygramy. Większość naszych ataków to takie biegnięcie do przodu bez jakiegokolwiek pomysłu. Z kolei przy stałych fragmentach nasi piłkarze samodzielnie oddawali się pod opiekę zawodników Niecieczy.

Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.

fialo 18.10.2015 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1417394)
Czasem nie pomyliło Ci się z Sadlokiem ?

Jeden i drugi poprosił o rozwiazanie kontraktu. Niektorzy nie mają wstydu.

mitmichael 18.10.2015 20:59

Donald tym swoim strzałem to nie wiem co chciał zaprezentowac, ze potrafi mocno kopnac? ta nieudolnosc strzelecka ostatnio strasznie poraza, staja przed polem karnym i nie wiedza co zrobic.

Kurz 18.10.2015 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1417397)
Donald tym swoim strzałem to nie wiem co chciał zaprezentowac, ze potrafi mocno kopnac? ta nieudolnosc strzelecka ostatnio strasznie poraza, staja przed polem karnym i nie wiedza co zrobic.

Żaden z naszych zawodników, poza Brożkiem przed laty (choć i on miewał wiele kryzysów), nigdy nie słynął ani ze skuteczności ani regularności. To co się dzieje, to zatem nie przypadek, tylko coś czego należy się spodziewać. Gdyby byli i skuteczniejsi i regularniejsi, graliby gdzie indziej. Jako że w najbliższym czasie nie grożą nam lepsi, należy wziąć na wstrzymane, i czekać na następny losowy akt podwyższonej bramkostrzelności.

Revolver 18.10.2015 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1417399)
Żaden z naszych zawodników, poza Brożkiem przed laty (choć i on miewał wiele kryzysów), nigdy nie słynął ani ze skuteczności ani regularności. To co się dzieje, to zatem nie przypadek, tylko coś czego należy się spodziewać. Gdyby byli i skuteczniejsi i regularniejsi, graliby gdzie indziej. Jako że w najbliższym czasie nie grożą nam lepsi, należy wziąć na wstrzymane, i czekać na następny losowy akt podwyższonej bramkostrzelności.

Losowy akt podwyższonej bramkostrzelności, zwany też "przełamaniem z przeciwnikiem, który akurat pracuje na zmianę trenera."

Karherop 18.10.2015 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mistico (Post 1417379)
moim zdaniem niepotrzebnie Moskal jest uznawany przez większość z Was za winowajcę tych wyników. Naszym problemem jest to, że prawie wszyscy nasi ofensywni zawodnicy są bez formy. (...) Przecież Moskal nie ma żadnej winy w tym, że Brożek czy Jankowski marnują dogodne sytuacje. To nie FIFA, gdzie trener (gracz) ma wpływ na to jak kopnie zawodnik :)

Nie oglądałem dzisiejszego meczu, tym bardziej nie mogłem być na stadionie, ale wypada skomentować ten wpis.

Jeśli za formę prawie wszystkich ofensywnych zawodników" nie odpowiada Moskal, to kto?

Moskal nie ma winy w tym jeśli Brożek, czy Jankowski marnują pojedyńcze sytuacje. Jeśli jednak marnuje setki każdy zawodnik z pola, to jest to już problem całej drużyny. Pewne schematy trenują na treningach i trener ma większy wpływ na wynik, niż się niektórym wydaje.

Trenera trzeba chwalić po zwycięstwie i ganić po porażce. Remis dla Wisły jest jak porażka, w szczególności z niżej notowanym rywalem na swoim terenie.

Może nie mamy zbyt szerokiej kadry i ogromnej ławki rezerwowych, ale ciągle 1 skład wcale nie jest na papierze słabszy od Ruchu, Termaliki, Korony, Łęcznej a i nawet Jagielloni, Pogoni i Piasta.

speedfashion 18.10.2015 21:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1417395)
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.

Cztery setki w meczu z przeciwnikiem, który niemalże nie wychodził z własnej połowy. Szału nie ma.

Absolutnie nie winię Moskala. Jestem raczej zdania, że kwestie finansowe zabijają ducha tej drużyny.

Swoją drogą - ciekawe, co planuje Cupiał. Jeśli chciałby odsprzedać Wisłę, żeby coś tam do jego kieszeni wróciło, to realizuje to w najlepszy z możliwych sposobów. Niedługo marka "Wisła Kraków" będzie warta jakąś symboliczną złotówkę.

KOALIK 18.10.2015 21:25

Czym kierowano się podpisując na trzy lata kontrakt z niechcianym w Ruchu Maciejem Jankowskim?

Jak to jest, że niektórym zawodnikom nie daje się szans wykazać w kilku meczach z rzędu, a jeśli już to na innych pozycjach (ostatnie przykłady to Stępiński i Barrientos), a niektórych wystawia się w kilkudziesięciu spotkaniach i oni notorycznie zawodzą.

silver03 18.10.2015 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1417395)
Stworzyli przynajmniej 4 setki. W tym meczu nie zabrakło pomysłu, ale bramek. No i powinien być już tradycyjnie karny.

Nie trzeba cudów na kiju, żeby stworzyć 4 setki z Termalicą, Koroną czy innymi patałachami, gdzie grają jakieś Cebule, Sylwestrzaki i inne Wilusze. I nie mówcie, że takie Korony, Termaliki dysponują lepszymi składami niż Wisła z reprezentantem Polski, jednym z najlepszych skrzydłowych w ekstraklapie (Donald), byłym królem strzelców, jedną z silniejszych linii defensywnych, bo jest to śmieszne.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1417401)
Jeśli za formę prawie wszystkich ofensywnych zawodników" nie odpowiada Moskal, to kto?

Z wypowiedzi na forum niektórych osób odnoszę wrażenie, ze trener Moskal jest odpowiedzialny dosłownie za nic.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl