![]() |
Kolejny dobry mecz w naszym wykonaniu i .... z tego.
Ciężko się do czegoś przyczepić: jest zaangażowanie, jakiś pomysł, wychodzenie na pozycji, czasami ładne akcje ale wszystko do do pola karnego ... Potem czegoś brakuje, a to Cywka źle dosordkuje, Boguski zle przyjmie, Guerrier przywali panu Bogu w okno. Nie wiem może po prostu brakuje umiejętności i tyle. Jankowski jak uderzy z czuba to trafi w poprzeczkę (z Koroną), a jak plasówką to trafia w bramkrza, a punkty uciekają. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow ?? remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami |
Krakowska piłka, a w niej główni wykonawcy: Jankowski, Cywka, Boguski, Brożek bez formy...
|
Cytat:
No ale to trener powinien widzieć (i robić), a nie pikniki z trybun. I tak oto mamy tylko jednego napastnika za to Crivellaro i Cywkę na trzyletnich kontraktach. |
Dlaczego oni do k.urwy nedzy potrafia grac tak do lini rzutow karnych.A potem to jak dzieci,albo kopia w bramkarza z 2 metrow albo ponad poprzeczke
to jest pilkarski krymniał. ciezko na zdrowy ludzi rozum to pojąć ile my marnujemy sytuacji i ile tracimy cennych punktow. Jakies fatum chyba nad nami wisi,czy jak to nazwać,moze Maciej Wrózbita potrzebny. |
Kolejny zwycięski remis u siebie, następny 30 października z Ruchem. To co wyprawiał Jankowski to piłkarski kryminał. Najciekawszy moment meczu zaserwował kibic pod koniec meczu. Było w nim odpowiednie tempo, zwod i dramaturgia z happy endem.
|
Cytat:
Rzeczywiscie, Kazek nie ma komfortowych warunków. Ale kto je ma ? To jest praca trenera i on odpowiada za wyniki i zespol. Kazek wiedzial gdzie przychodzi i jaka jest sytuacja w klubie. Dodatkowo, chyba sam zatwierdzał transfery Cywki i Denisa, prawda ? Wiec jakis wplyw na to ze mamy kadre jaka mamy mial. Bardzo liczylem na to, ze Kazkowi się uda i będziemy miec trenera, ktory preferuje fajny styl gry + jest Wislakiem, niestety to raczej nie ten poziom. btw. jesli trener Moskal czuje sie Wislakiem to w takim razie trener Motyka jest super wislakiem, gdyz jako jedyny spiewal hymn Wisly z ręką na sercu .. :) |
moim zdaniem niepotrzebnie Moskal jest uznawany przez większość z Was za winowajcę tych wyników. Naszym problemem jest to, że prawie wszyscy nasi ofensywni zawodnicy są bez formy. Pamiętajcie też, że w takim zestawieniu w linii pomocy gramy od 12 spotkań, bo przecież prawie cała druga linia się zmieniła. Po prostu "nie idzie", tak czasem bywa w sporcie. Co mają powiedzieć kibice Chelsea - wywalmy tego parodystę Mourinho i tych marnych kopaczy? Przecież Moskal nie ma żadnej winy w tym, że Brożek czy Jankowski marnują dogodne sytuacje. To nie FIFA, gdzie trener (gracz) ma wpływ na to jak kopnie zawodnik :)
Termalica w 12 meczach uzbierała punkt więcej od nas. Chcielibyście się z nimi zamienić na zawodników? Bo ja nie. Gdybyśmy dzisiaj wygrali 3-0 to wszyscy by piali z zachwytu, bo gra naprawdę wyglądała dobrze - pewnie w obronie, składnie w ataku, długo utrzymywaliśmy się przy piłce. |
To forum to jest jedna wielka parodia. Wisła wygrywa - "hurraaaa mamy zajebista pake, nie rusz Kazika bo zginiesz" Brożek to jest kocur, świetnie Jankowski, świetnie Boguski, wyczuwam grę o mistrza w tym roku". Wisła - remisuje/przegrywa - "to jest ku*wa parodia, kopacze to leszcze, Jankowski niech spie***la, Brożek to już na emeryture niech idzie, Kazik jest spoko, ale trener z niego żaden"
No ku*wa ludzie, co wy odpieprzacie? Prawda jest taka, że Wisłą obecnie to poziom miejsc 10-16 i każde jej zwycięstwo to obecnie zaskoczenie. I tak będzie dalej dopóki nie będzie odpowiedniego trenera i odpowiednich graczy. |
Cytat:
Ale cóż, dzięki, że uświadomiłeś nam jaka jest PRAWDA. To forum jest parodią, bo jest za mało tak wartościowych członków, jak Ty. Proszę, sklonuj się w 50 egzemplarzach i oświecaj nas dalej PRAWDĄ. |
Nędza ma od dzś na imię Denis Popov to 2 ligowy zawodnik o nędznych umiejetnościach i zupełnym brakiem pomysłu na grę na ekstraklasowym poziomie.Grając z Termaliką Moskal drugą zmianę dokonuję w 85 minucie. Proponował bym do ataku kibica ,który strzelil bramkę w meczu z gwiazdami przynajmniej nie trzeba było by mu płacić.
|
Maćku Jankowski! Widzę, że koszulka ci ciąży, bo noga nie idzie tak jak powinna przy 100% sytuacjach - weź więc zamień ją na ta pomarańczową, w której twoi koledzy siedzą na ławce i do nich dołącz - wszyscy będą szczęśliwsi.
|
Cytat:
Tyczy się to Jankowskiego i niestety naszego trenera. |
Cytat:
|
Momentami Niecierza robiła z naszymi gwiazdami co chciała. Niecierza? A co to w ogóle jest? Wieś z 700 mieszkańcami... Moskal OUT, 14 remisów w 26 meczach ligowych - no super wynik.
|
Paralityk, kaleka, miernota, parapiłkarz, pokraka, łajza, pseudokopaczyna, nieudacznik, lebioda, patałach, łamaga, antytalent, oferma, niezdara, sierota, ciamajda, ciapa, gamoń, wymoczek, partacz, niedojda, fajtłapa, ciemięga, niedołęga, dyletant, niemota, mimoza, niedorajda, osioł, łachudra, popapraniec.
Ktoś zna jeszcze jakieś kulturalne określenia na "grę" Macieja Jankowskiego? Przecież to co gość sobą prezentuje jest niewiarygodne. Chłop jest chyba najsłabszym zawodnikiem w ostatnich 10 latach w Wiśle, na pewno na równi z asami pokroju Czekaja, Frederiksena. I gra w pierwszym składzie non stop i u Smudy i u Moskala. Czy on ma na nich jakieś kwity? Najgorsze jest to, ze to osobnik kompletnie pozbawiony wstydu. Miał czelność poprosić o rozwiązanie kontraktu. Klucz do wygrywania meczów to trzymanie Urygi i Jankowskiego z dala od składu. Za nich może grać ktokolwiek. Szkoda, ze młodzi prezentuja tak beznadziejny poziom. Umówmy się jest beznadziejnie na prawie każdym polu i boję się, że kroczymy ścieżką Śląska Wrocław, a wcześniej Widzewa i ŁKSu. Brak perspektywicznych zawodników, stadion wypełniony w 30% i mogę wymieniać i wymieniać. Ciemność widzę, ciemność. |
Do trzymanych z dala od składu dodałbym Cywkę. Przynajmniej na razie. Nie do końca rozumiem, co się z nim dzieje.
Wiem, że zdaniem wielu forumowiczów mamy potencjał na miejsce w środku tabeli. Nie czas i nie miejsce na toczenie sporów na ten temat. Chciałbym jednak widzieć w tych piłkarzach jakąś iskierkę, jakąś determinację. Po 15 minutach było wiadomo, że tego meczu nie wygramy. Większość naszych ataków to takie biegnięcie do przodu bez jakiegokolwiek pomysłu. Z kolei przy stałych fragmentach nasi piłkarze samodzielnie oddawali się pod opiekę zawodników Niecieczy. |
Z perspektywy trybun, słabo dziś zagrali: Boguski, Popovic, Cywka i Brożek. Do obrony nie ma się co rzucać. Cywka dzisiaj do zmiany po 45 minutach, gość jest kompletnie bezproduktywny, zero umiejętności dośrodkowania, pójścia 1 na 1, zrobienia przewagi czy wykończenia akcji. Typowy dużo biegający rzemieślnik. Start jak wóz z węglem, szybkość ikarusa i zwrotność Rudego 102. Popovic bez strzału, rozegranie tylko w poprzek. Brożek to jeden wielki stojanow, absurdalnie zatrważający brak ruchu. Piłka tylko nogi i najlepiej patelnia, którą jak już dostanie to koncertowo s.......i.
Reasumując chciało się wyć i wyjść po 45 minutach. Do tej pory broniłem Moskala ale to jest na prawdę koszmar oglądać tak grającą Wisłę. Jak już jesteśmy tacy ch... to chociaż stałe fragmenty poćwiczmy, rzuty wolne żeby jak się nadarzy okazja ściągnąć tą pajęczynę i później murować bramkę przez 90 minut. Inaczej nie widzę dla nas przyszłości :-( |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Donald tym swoim strzałem to nie wiem co chciał zaprezentowac, ze potrafi mocno kopnac? ta nieudolnosc strzelecka ostatnio strasznie poraza, staja przed polem karnym i nie wiedza co zrobic.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli za formę prawie wszystkich ofensywnych zawodników" nie odpowiada Moskal, to kto? Moskal nie ma winy w tym jeśli Brożek, czy Jankowski marnują pojedyńcze sytuacje. Jeśli jednak marnuje setki każdy zawodnik z pola, to jest to już problem całej drużyny. Pewne schematy trenują na treningach i trener ma większy wpływ na wynik, niż się niektórym wydaje. Trenera trzeba chwalić po zwycięstwie i ganić po porażce. Remis dla Wisły jest jak porażka, w szczególności z niżej notowanym rywalem na swoim terenie. Może nie mamy zbyt szerokiej kadry i ogromnej ławki rezerwowych, ale ciągle 1 skład wcale nie jest na papierze słabszy od Ruchu, Termaliki, Korony, Łęcznej a i nawet Jagielloni, Pogoni i Piasta. |
Cytat:
Absolutnie nie winię Moskala. Jestem raczej zdania, że kwestie finansowe zabijają ducha tej drużyny. Swoją drogą - ciekawe, co planuje Cupiał. Jeśli chciałby odsprzedać Wisłę, żeby coś tam do jego kieszeni wróciło, to realizuje to w najlepszy z możliwych sposobów. Niedługo marka "Wisła Kraków" będzie warta jakąś symboliczną złotówkę. |
Czym kierowano się podpisując na trzy lata kontrakt z niechcianym w Ruchu Maciejem Jankowskim?
Jak to jest, że niektórym zawodnikom nie daje się szans wykazać w kilku meczach z rzędu, a jeśli już to na innych pozycjach (ostatnie przykłady to Stępiński i Barrientos), a niektórych wystawia się w kilkudziesięciu spotkaniach i oni notorycznie zawodzą. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl