![]() |
Szkoda punktów. Mecz z liderem, na jego śmieciach, wyrównany.
Wkurzające zaczynają się robić te próby wejścia z piłką do bramki przeciwnika. Zamiast strzelać, to zabawa w polu karnym. Cierzniak dobre zawody, aczkolwiek bramka stracona to jego wina. Szkoda, że tak zachował się na 20 sekund przed końcem pierwszej połowy. |
Cytat:
IMO u Moskala widać rękę i filozofię Maaskanta. Wystarczy sobie przypomnieć te rzuty rożne... Wszystkie na krótko i klepka do bramki. Maaskant powtarzał jak mantrę: 'Grass only','grass only'. I w sumie się nie dziwię - chyba najlepszy trener u nas od którego można brać wzorce. Prywatnie bardzo lubię filozofię i tok myślenia jaki prezentował holender. |
Cytat:
|
Cytat:
Jakby Jankowski trafil z Korona to pewnie bys go chwalił pod niebiosa Czlowieku, a tak po nim jezdzisz! Jak nadarza się okazaja trzeba uderzać, a nie bawić się w 1000 podań, bo to nie ma sensu! |
[QUOTE=PiVoSH92;1416118]Rob - tak własnie powinien wyglądać dziś środek pola. Piast był agresywny, ale wbrew pozorom nie był bardzo niebezpieczny środkiem pola, a kontrami i skrzydłami (albo oba naraz). Dobrze by było, gdybyśmy ten środek zagęścili, ale jeśli grała tam para Uryga-Mączyński nie było na to szans - to nie są piłkarze do takiej gry.
Forma Brożka to jeszcze inna bajka. Wiem, że on zawsze marnował setki, ale to, co zrobił przy podaniu Guerriera w 46' woła o pomstę do nieba. Najpierw za szybko wbiegł w pole bramkowe, przez co Donald nie miał jak zagrać mu dobrej piłki a jak już ją dostał tuż pod nogi to ją ominął i zaczął narzekać, że dostał na plecy. Co to ....a za pozoranctwo?![/QUOTE] Może tym razem ma alergię na Donalda?? Kiedyś nie wykorzystywał żadnych setek od Kirma. Czasem musiał się nieźle przy tym nagimnastykować, żeby z metra do pustej nie trafić.. :-/:-/ |
No ja słyszałem, bo niestety meczu nie mogłem oglądać że ten Piast to taki bardziej szczęśliwy lider. Że w meczu z Nami oddychali rękawami dość szybko.
|
Cytat:
|
Wracając jeszcze do tematu napastnika, bo według mnie to jest główny problem. Jest dopiero pierwsza połowa, gdy piszę tego posta, ale zobaczcie sobie na skrót meczu Górnik - Legia, co znaczy mieć napastnika w składzie. Napastnika, nie emerytowanego Brożka, z całym szacunkiem do jego osoby. Legia gra piach, a mimo to Nikolić ma już dwa gole (tak, wiem, jeden to karny).
|
ale my juz nie jestesmy Wisła która siedzi na hajsie i kupuje zawodnikow.
Im szybciej niektorzy ogarna kuwete tym mniej dupa będzie bolała na przyszłość. Zwolnią Kazka? Ok, kto za niego? Co jeśli nie bedziemy nie tylko zdobywac bramek ale rowniez nasz gra to będzie typowa kupa? Wtedy nastepny trener? Taka bajka konczy sie na trenerze Smudzie który ma za zadanie nie pierwszą ósemke ale uratowanie przed spadkiem. Czy z innym trenerem wczoraj Brożek trafiłby w piłke? No chyba krwa nie |
Cytat:
|
No jak, przeciez to Paweł Brożek!
w pierwszych 5 spotkaniach tez zwalniał Kazka? Zeby tylko Smuda nie wrócił bo to ....a wszystko straci sens. Za Dana Petrescu grali o wiele brzydziej dla oka ... |
Musimy się wzmocnić w zimie. Napastnik to podstawa, def. pomocnik, skrzydłowy, lewy obrońca, ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia. Tak wiem pomarzyć zawsze można. Trzeba wierzyć w lepsze jutro mimo wszystko.
|
Mecz przegrany z winy Pawła Brożka i tyle w temacie. Zamiast wyjść na 1-0 straciliśmy bramkę, która ustawiła mecz. Żadna z drużyn się nie wyróżniła niczym szczególnym. Koniec tematu.
|
Czemu z powodu Brożka ?? Przecież to dziki zagrał mu ch.u.j.ową piłke. Raz ze za plecy a dwa to o dwa kroki za późno . Gdyby miał patelnie na dołozenie nogi i nie trafił to bym się zgodził .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Widziałem tych gości koło Zarabia, to przez nich:
http://m.natemat.pl/2a5e050e7e2f0a82...,640,0,0,0.png |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl