Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XI Kolejka] Piast Gliwice - WISŁA Kraków, 3 października, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9529)

DevilMayCry 04.10.2015 09:38

Szkoda punktów. Mecz z liderem, na jego śmieciach, wyrównany.
Wkurzające zaczynają się robić te próby wejścia z piłką do bramki przeciwnika. Zamiast strzelać, to zabawa w polu karnym.
Cierzniak dobre zawody, aczkolwiek bramka stracona to jego wina. Szkoda, że tak zachował się na 20 sekund przed końcem pierwszej połowy.

Lukasz 04.10.2015 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1416103)
Moim zdaniem sposób gry jest błędny - milion podań, pchanie się na siłę do bramki, zero strzałów z dalszej odległości, w rezultacie mało sytuacji kończonych strzałem w światło. Ładnie to wygląda, a wyniki na ogół 0-0, 0-1, 1-1. To droga donikąd.

Jaki uczeń taki mistrz i odwrotnie.

IMO u Moskala widać rękę i filozofię Maaskanta. Wystarczy sobie przypomnieć te rzuty rożne... Wszystkie na krótko i klepka do bramki. Maaskant powtarzał jak mantrę: 'Grass only','grass only'.

I w sumie się nie dziwię - chyba najlepszy trener u nas od którego można brać wzorce. Prywatnie bardzo lubię filozofię i tok myślenia jaki prezentował holender.

Kurz 04.10.2015 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1416118)
Forma Brożka to jeszcze inna bajka. Wiem, że on zawsze marnował setki, ale to, co zrobił przy podaniu Guerriera w 46' woła o pomstę do nieba. Najpierw za szybko wbiegł w pole bramkowe, przez co Donald nie miał jak zagrać mu dobrej piłki a jak już ją dostał tuż pod nogi to ją ominął i zaczął narzekać, że dostał na plecy. Co to ....a za pozoranctwo?!

Bardziej irytująca była jego postawa w meczu z San Marino :).

Davss875 04.10.2015 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rafal-SWL (Post 1416100)
walic ile fabryka dala? tak jak Jankowski z Koroną? a może tak jak w Łęcznej? bezmyślnie ale za to mocno i z kapy... no prosze Cię człowieku...

Czyli to co oni robią wdg ciebie jest dobre? Bawią się w Barcelone. Boją się uderzać z dystansu, tylko jeden drugiemu podaje, kombinują jak koń pod góre i zazwyczaj ...uj z tego wychodzi już w nie jednym meczu.
Jakby Jankowski trafil z Korona to pewnie bys go chwalił pod niebiosa Czlowieku, a tak po nim jezdzisz! Jak nadarza się okazaja trzeba uderzać, a nie bawić się w 1000 podań, bo to nie ma sensu!

universe 04.10.2015 11:07

[QUOTE=PiVoSH92;1416118]Rob - tak własnie powinien wyglądać dziś środek pola. Piast był agresywny, ale wbrew pozorom nie był bardzo niebezpieczny środkiem pola, a kontrami i skrzydłami (albo oba naraz). Dobrze by było, gdybyśmy ten środek zagęścili, ale jeśli grała tam para Uryga-Mączyński nie było na to szans - to nie są piłkarze do takiej gry.

Forma Brożka to jeszcze inna bajka. Wiem, że on zawsze marnował setki, ale to, co zrobił przy podaniu Guerriera w 46' woła o pomstę do nieba. Najpierw za szybko wbiegł w pole bramkowe, przez co Donald nie miał jak zagrać mu dobrej piłki a jak już ją dostał tuż pod nogi to ją ominął i zaczął narzekać, że dostał na plecy. Co to ....a za pozoranctwo?![/QUOTE]

Może tym razem ma alergię na Donalda?? Kiedyś nie wykorzystywał żadnych setek od Kirma. Czasem musiał się nieźle przy tym nagimnastykować, żeby z metra do pustej nie trafić.. :-/:-/

sayek89 04.10.2015 12:10

No ja słyszałem, bo niestety meczu nie mogłem oglądać że ten Piast to taki bardziej szczęśliwy lider. Że w meczu z Nami oddychali rękawami dość szybko.

PiVoSH92 04.10.2015 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 1416141)
No ja słyszałem, bo niestety meczu nie mogłem oglądać że ten Piast to taki bardziej szczęśliwy lider. Że w meczu z Nami oddychali rękawami dość szybko.

To bardziej było planowanie energii - kiedy nam zaczęło brakować pary zrobili taki kocioł, że przez 10 minut nasi tylko patrzyli jak tamci biegają. Latal świetnie ich przygotował, wie dokładnie, na co ich stać i zarządza ich siłami optymalnie - stąd takie a nie inne wyniki.

Rustin 04.10.2015 15:11

Wracając jeszcze do tematu napastnika, bo według mnie to jest główny problem. Jest dopiero pierwsza połowa, gdy piszę tego posta, ale zobaczcie sobie na skrót meczu Górnik - Legia, co znaczy mieć napastnika w składzie. Napastnika, nie emerytowanego Brożka, z całym szacunkiem do jego osoby. Legia gra piach, a mimo to Nikolić ma już dwa gole (tak, wiem, jeden to karny).

szprotson 04.10.2015 16:02

ale my juz nie jestesmy Wisła która siedzi na hajsie i kupuje zawodnikow.
Im szybciej niektorzy ogarna kuwete tym mniej dupa będzie bolała na przyszłość.

Zwolnią Kazka? Ok, kto za niego?
Co jeśli nie bedziemy nie tylko zdobywac bramek ale rowniez nasz gra to będzie typowa kupa? Wtedy nastepny trener?
Taka bajka konczy sie na trenerze Smudzie który ma za zadanie nie pierwszą ósemke ale uratowanie przed spadkiem.

Czy z innym trenerem wczoraj Brożek trafiłby w piłke? No chyba krwa nie

PiVoSH92 04.10.2015 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1416180)
Czy z innym trenerem wczoraj Brożek trafiłby w piłke? No chyba krwa nie

A może gra przeciwko trenerowi? Nie wiem, co miałoby go zachęcić do tego, ale nie znając ich stosunków coś może być na rzeczy.

szprotson 04.10.2015 18:12

No jak, przeciez to Paweł Brożek!
w pierwszych 5 spotkaniach tez zwalniał Kazka?

Zeby tylko Smuda nie wrócił bo to ....a wszystko straci sens.

Za Dana Petrescu grali o wiele brzydziej dla oka ...

Davss875 04.10.2015 21:55

Musimy się wzmocnić w zimie. Napastnik to podstawa, def. pomocnik, skrzydłowy, lewy obrońca, ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia. Tak wiem pomarzyć zawsze można. Trzeba wierzyć w lepsze jutro mimo wszystko.

crazykaro 05.10.2015 14:36

Mecz przegrany z winy Pawła Brożka i tyle w temacie. Zamiast wyjść na 1-0 straciliśmy bramkę, która ustawiła mecz. Żadna z drużyn się nie wyróżniła niczym szczególnym. Koniec tematu.

goly78 05.10.2015 14:59

Czemu z powodu Brożka ?? Przecież to dziki zagrał mu ch.u.j.ową piłke. Raz ze za plecy a dwa to o dwa kroki za późno . Gdyby miał patelnie na dołozenie nogi i nie trafił to bym się zgodził .

wiesniak842 05.10.2015 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1416268)
Mecz przegrany z winy Pawła Brożka i tyle w temacie. Zamiast wyjść na 1-0 straciliśmy bramkę, która ustawiła mecz. Żadna z drużyn się nie wyróżniła niczym szczególnym. Koniec tematu.

Ja sadze, ze to wina wrozbity Macieja. Wywrozyl z herbacianych fusow Nesporowi, ze strzeli bramke z Wisla. Masz ci los- strzelil!!!!!!!!!!

Dariook 05.10.2015 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1416268)
Mecz przegrany z winy Pawła Brożka i tyle w temacie. Zamiast wyjść na 1-0 straciliśmy bramkę, która ustawiła mecz. Żadna z drużyn się nie wyróżniła niczym szczególnym. Koniec tematu.

Crazykaro, weź nie p.ierdol.

ABGwislakABG 06.10.2015 08:04

Widziałem tych gości koło Zarabia, to przez nich:

http://m.natemat.pl/2a5e050e7e2f0a82...,640,0,0,0.png

Patrvk 07.10.2015 21:01

http://ekstraklasa.net/ekstraklasa/b...eee49d62b3a2da

Zobaczcie tabele na końcu :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl