![]() |
Cytat:
Jest mi obojętny komfort Kazka, ale jakakolwiek ocena jego pracy nie ma sensu bez uprzedniej obiektywnej, a nie subiektywnej oceny potencjału drużyny. A o taki trudno. |
Cytat:
Dla mnie to, że kiedyś grał w Wiśle nie jest żadnym argumentem, ponieważ piastuje stanowisko trenera w Wiśle i tutaj Wisła jest najważniejsza. Ogólnie, na chłodno jego pobyt do chwili obecnej można ocenić przeciętnie. Nie chodzi tylko o ten sezon ale również o końcówkę poprzedniego sezonu gdzie zaczęliśmy notować te smieszne remisy i porażki. Nasuwa się pytanie, czy to nasi piłkarze są tacy słabi? Jeśli założymy że tak, to obecne miejsce i granie w kratkę możemy uznać za nasz potencjał, czyli prochu Moskal tutaj nie wymyśli. Tak będziemy sobie wygrywać, przegrywać, remisować zależnie od pogody czy dyspozycji Cierżniaka. Jeśli jednak dostrzegamy potencjał(a ja go widzę) to coś tutaj niestety nie pyka. Mamy zawodników na papierze dość solidnych o czym raz na ruski rok nas uzmysławiają, dlatego zastanawiające jest - dlaczego tak bardzo wszystko żyje własnym życiem. Moskal jest juz dostatecznie długo by mieć czas na wypracowanie własnego pomysłu i wariantów z materiałem który posiada a jednak. Czasami wygląda to tak jak by goście widzieli się pierwszy raz od chrzcin u Brożka a Moskal o tym wiedząc kiwa głową w geście rezygnacji. Jeśli Moskal czuje nóż na gardle to tylko dlatego, że sam daje co raz to nowe do tego powody. Ja nie potrafię zrozumieć, dlaczego można grać tak dobrze a pare dni póżniej dramatycznie, zapewne wielu ma również podobnie. Jeśli nawet sam Moskal nie potrafi tego w głowie wyjaśnić co kopacze wyprawiają, to dlaczego mamy wymagać tego od dziennikarzy czy BC? Wszyscy wiedzą, że potrafimy zagrać z polotem i pomysłem. Więc dlaczego trafiają się takie wtopy i dlaczego mamy PP z głowy i tak mały dorobek punktowy? Właśnie pracą Moskal jest znalesc odpowiedz i wyeliminować przyczynę, gdyż obecnie to sam daje argumenty by znów podpalać krzesło na którym siedzi. Acha. I szczerze, to góra i tak jest wobec niego bardzo cierpliwa. Widocznie ma to coś co pozwala wierzyć w powodzenie jego misji. Mam nadzieję że wkrótce udowodni, że stać nas na więcej niż bycie przeciętną drużyną. |
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą i tak Kazek by to zrobil za porozumieniem stron. |
http://www.flashscore.pl/pilka-nozna...aklasa/tabela/
Tabela z ostatnich 5 spotkań 4 miejsce, myślę że z biegiem czasu będzie tylko lepiej |
Były już kontrowersje z meczu Wisły w Lidze+extra?
|
Póki co nawet słowem o tym nie wspomnieli ale z tego co pamietam to gdzieś pod koniec programu są kontrowersje i Sławcio wygłasza swoje mądrości.
|
Bo jak włączyłem to pokazywali kontrowersje Lecha i rękę tego Fina i myślałem, że coś zdążyłem przegapić. ;) A to był początek programu jakoś.
|
Oglądałem dziś Ligę + chyba o 14 i mówili, że to był ewidentny karny.
|
Przyszli, pośmiali się Pan Sławek stwierdził, że był karny, swoją drogą co to za kontrowersja, jak ewidentnie był faul, i zakończyli temat. Zero wyciągania wniosków. Stefański czy inny gwizdacz pojedzie w następnej kolejce i znów będzie gwizdał jak chce. Bez żadnych konsekwencji.
|
^^ ale Liga+ czy dziennikarze nie są od wyciągania konsekwencji. Prasa nie raz poruszała problem niskiego poziomu sędziowania. Jednakże z tym może zrobić coś tylko PZPN.
|
Wydaje mi się, że jednak C+ mogło by w tej sprawie chociaż coś spróbować zrobić. Ale chyba wszystkim, a w szczególności klubowi spod znaku nauki jazdy jest to na rękę.
|
^^ ale co zrobić? przecież polewki z sędziów są cały czas. Nawet koleś który mecz zakończył w 80 minucie, dalej ma pewną posadę. Po co dziennikarze mają tracić nerwy? obśmiać i przejść nad tym do porządku dziennego. Jedyne wyjście to jakby ludzie jebali za to Bońka jak psa. Wysyłać maile, trollować twitta, robić petycje i słać listy w takiej częstotliwości by spokojnie nie mógł nawet do kibla pójść.
|
Cytat:
Osobiście uważam, że naszym największym problemem jest kadra. Brakuje nam piłkarzy o odpowiednich umiejętnościach i charakterystykach (nie chodzi mi o piłkarzy z bajki, ale takich na solidnym ligowym poziomie). Szczególnie w ataku i pomocy. O Pawle i 2 napastniku nie ma sensu wspominać, bo wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak niekomfortowa jest obecna sytuacja. Pomoc to osobna bajka. Karygodne jest to, że mamy tylko jednego skrzydłowego, ale jeszcze większy problem to środek... Niestety, nie da się dobrze funkcjonować bez kogoś takiego, jak Stilić, Wasiliew, Vacek czy Duda (ten sprzed kontuzji). Obecnie, niestety, nie mamy nikogo o podobnej charakterystyce. Czyli nastąpiło odwrócenie sytuacji. Rok temu brakowało solidnych 8, teraz są przynajmniej dwie (jeśli Popovic nie zawiedzie), ale brakuje reżysera gry, bo Crivellaro to, przynajmniej na razie, śmiech na sali (Boże, podpisaliśmy z nim i Cywką kontrakt na 3 lata). Wszystkie te "wyrwy" w składzie, choć być może pozornie niewielkie, sprawiają, że mechanizm nie działa jak powinien, a Wisła gra zbyt często, jak przeciwnik pozwoli. W każdym razie dajcie nam kogoś takiego jak Vacek i Żiwec i walczymy o medale (celowo wymieniam obu, bo chyba nie nadwyrężyli budżetu Piasta, a to znaczy, że można znaleźć piłkarzy lepszych od naszych, a niekoniecznie droższych). To wszystko nie oznacza, iż nie wierzę w to, że nie istnieją trenerzy, którzy nawet z obecnego składu daliby radę wycisnąć więcej niż Moskal. Doświadczenie, jednak pokazuje, iż najwyraźniej nie mieszczą się w naszych widełkach płacowych, bo wszyscy, którzy przyszli w ostatnich kilku latach zawiedli. A zmieniać trenera dla samej zmiany nie ma sensu. |
Jest na weszło ta ich wielce prawdziwa i jedyna słuszna tabela niewydrukowana czy znowu się obsrali, że musieli by dodać Wiśle punkty i ogólna linia ich propagandy, że Wisła się skończyła jest nieadekwatna to faktycznego stanu w ich tabelce?
Popovic robi kolosalną różnice w Naszej grze o czym pisałem w temacie o Śląsku. Szkoda, że Mączyński akurat słabiej, bo byliśmy naprawde blisko wygranej. Można tylko żałować, że tak długo męczyliśmy się z Urygą, albo cieszyć się, że Moskal w końcu nie boi się pozmieniać trochę w żelaznej jedenastce czy wpuścić w końcu młodego przy 0:0. |
@art
Jest i przyznali Wiśle punkty. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl