![]() |
Szef węgierskiej dyplomacji: do Europy zmierza 35 milionów uchodźców
Państwa Europy powinny wzmacniać swoje granice, bo na Stary Kontynent zmierza od 30 do 35 milionów uchodźców. Kraje te boją się nazywać rzeczy po imieniu - twierdzi szef węgierskiej dyplomacji Péter Szijjártó. Szijjártó Zarzuca rządom europejskim, że działają, sugerując się "kłamliwymi doniesieniami mediów". Dlatego - jak wyjaśnia - Budapeszt stoi na stanowisku, że Europa nie zdoła przyjąć setek tysięcy czy milionów imigrantów ekonomicznych. Możemy kontrolować kryzys, tylko wtedy, gdy utrzymamy i wzmocnimy zasady szengeńskie - mówił minister. 15 września na Węgrzech weszło w życie prawo wzmacniające kontrole granic w tym kraju. Przewiduje ono m.in. udział armii w tych kontrolach, sądowe karanie tych, którzy nielegalnie przekraczają granicę, a także osób im pomagających. W rezultacie tych zmian, uchodźcy musieli szukać innych dróg na północ Europy. |
A w Niemczech zaczyna się ograniczać wolności osobiste, bo nie podobają się one islamistom :
http://pikio.pl/zakazano-spodniczek-...ich-uchodzcow/ |
|
|
Dlaczego Tusk, Kopacz, Duda i popłacona ferajna sprowadzają imigrantów do Polski ???
https://www.youtube.com/watch?v=bws5eSZnLbo |
|
Węgierska dziennikarka podłożyła mu nogę, hiszpański klub załatwił mu robotę, mieszkanie a teraz okazuje się, ze jest członkiem Al-Kaidy, który tłumił powstanie Kurdów:
http://niezalezna.pl/71080-syryjczyk...dlamu-al-kaidy Ilu |
Polecam koniecznie to przeczytać. włosy stają dęba! Czukotka z Kazania, a więc sama imigrantka, a do tego co ciekawe muzułmanka opisuje w formie pamiętnika upadek Niemiec z powodu masowej, muzułmańskiej imigracji.
http://dzwigar.salon24.pl/670058,kro...iane-od-srodka Tylko dla zachęty jeden element: http://i.imgur.com/WheXoYg.jpg |
Kto naprawdę stoi za falą migrantów szturmujących Europę?
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...wiadomosc.html Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
|
O kuerwa news dnia. Pies ją jebał.
|
Za dziecka ojciec lał ich wszystkich regularnie , to główka "siadła"
|
Cytat:
Spiewać nie umie, popada w zapomnienie, chirurg zrobił co mógł więc wpadli z mężem na pomysł że przejscie na islam 'gwiazdy pop' pozwoli zwiększyć rzeszę fanów i troche zarobić. Jest to w sumie jakis pomysl na biznes i wykorzystanie mocno medialnego nazwiska w 'niszy'. |
Całkiem możliwe, ale oni od dziecka jeszcze w Jackson 5 mieli "obóz pracy" i presje stworzoną przez ojca.Prawdopodobnie do dzisiaj u nich główka normalnie nie pracuje.
|
"W dramatycznym stylu minister spraw wewnętrznych Czech Milan Chowanec obwieścił na Twitterze, że z powodu postawy Polski zagrożone jest istnienie Grupy Wyszehradzkiej w obecnej formie, składającej się z czterech państw"
http://wpolityce.pl/swiat/266162-pol...on-do-warszawy |
Polska głosując za przyjęciem imigrantów ZDRADZIŁA całą Grupę Wyszehradzką ...
SPRZEDALIŚMY SIĘ ... Zostawiliśmy Węgry, Czechy i Słowację same sobie- to już koniec Grupy Wyszehradzkiej czterech państw ... WSTYDZĘ SIĘ ZA TAKI (nie)RZĄD! |
Wiekszosci Polakow taka sytuacja odpowiada.
|
Cytat:
Cytat:
|
Banda sprzedajnych sukinsynów. Jak ta partia dostanie więcej niż 5% to chyba się spakuje.
Tyle lat jedności z sąsiadami i taki wstyd teraz. Ja .......ę. |
Cytat:
|
nie trzeba komentarza https://twitter.com/bukarolbu/status/643783200515469312
crazykaro przeczytaj komentarz wiesniaka powyżej i napisz że sie z nim nie zgadzasz , niestety ale ma rację , smutna prawda |
Cytat:
Niestety nic nie możemy zrobić z tą sytuacją aż do wyborów. Teraźniejsi meczennicy: http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00567339.html |
Cytat:
Także odżegnywać się od tych s....ysynów i nie brać na swój karb ich grzechów bo ich decyzje mamy w dupie, tak samo jak nasi ojcowie mieli w dupie decyzje PRLu. Ja mam tylko nadzieję, że historia po 25-35 latach znowu nie zatoczy koła i nie będzie znowu solidarności bis (sprzedajnej części solidarności), nie będzie znowu układania się, i że za kilka lat na drzewach zawisną te ....y. |
Pozostaje to tylko podsumować w ten sposób:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...d0&oe=56978678 |
Jeszcze jedno podsumowanie sk...ia
http://niezalezna.pl/71175-polska-pr...decyzji-kopacz |
W imię jakiejś jebanej UE pod dowództwem Niemiec, z której mamy ch... wielki okradliśmy się z jednej z niewielu realnych unii czyli GW. Zamiast się trzymać z naszymi to dalej robimy laskę tym z zachodu, ciekawe kiedy nas wystawią po raz kolejny.
|
Kopaczowa ekipa jeździła do Pragi na konsultacje grupy wyszehradzkiej nie po, by coś tam uzgadniać, tylko markować niby zgodę z partnerami oraz prawdopodobnie ?? kablować Makreli co w trawie piszczy. Że też wcześniej pepiki i spółka nie poznali się na tych ... (bip!)
|
Cytat:
mam nadzieje, że manifa będzie... moja pierwsza. |
Cytat:
http://niezalezna.pl/71177-zdradzilismy-sasiadow-ale-kopacz-pewnie-zadowolona-dostala-pochwale-z-niemiec - wychodzi lekka hipokryzja PISu, bo rozumiem, że wg PIS wcześniej, w sprawie banderlandu, to pozostałe państwa GW zdradzały nas :shock: |
Mieszkania socjalne szykują dla islamistów. A ty Polaku na koniec kolejki spadaj:
http://wpolityce.pl/polityka/266137-...-dla-uchodzcow |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl