![]() |
Cytat:
Oczywiście nie twierdze ze Uryga nie ma talentu i ze nie miał dobrych spotkań ale na ten moment to sobie Moskal krzywdę robi promując młodego. |
Cytat:
a nad miejscem spadkowym 6, co z tego ze 3 punkty, 11 miejsce nawet z punktem straty to jest 11 miejsce 5 zwyciestw w 22 meczach, 25 punktow w sumie, na jakiej podstawie mamy teraz zaczać wygrywac? masz jakiesz argumenty poza inwektywami? |
Moskal, Moskal, Moskal a prawda jest taka,że w tym sezonie wygraliśmy tylko...2 razy ! Na wyjeździe zwyciężyliśmy chyba z rok temu ( niech mnie ktoś poprawi bo już nie pamiętam ) a wygrane mecze remisowaliśmy w 90 minutach ! Takie są suche fakty. Ja rozumiem,że musimy płacić Smudzie ale miarka chyba się przebrała. Każdy mówił,że teraz już z górki bo najcięższych rywali mamy za sobą. Nonsens ! Ja wolę jak gramy w takim Poznaniu czy Warszawie bo na innych kartofliskach walimy głową w mur ! Zaraz czas na Podbeskidzie. Oczywiście,że tam też nie wygramy. Nawet się nie łudzę. Potem wyjazd do Gliwic...do lidera. Zamiast się piąć w tabeli będziemy walczyć z takim Lechem o utrzymanie. Jestem wściekły. Pierwszą polowe przesypiamy...w drugiej nie strzelamy nawet karnego... Widać,że bez Brożka nie istniejemy ,który jest coraz starszy i kontuzjowany. To przedstawia naszą obecną sytuacje. A ja się łudziłem po Śląsku,że w końcu nastąpią lepsze czasy...hehe jestem naiwny...
Aha. Uryga i Cywka powinni zostać zawieszeni do końca roku przynajmniej. Burliga powinien wrócić na prawą obronę. Głowacki coraz starszy. Guzmics słabo...Mączyński niewidoczny jak w kadrze. Guerrier jakiś nieskuteczny...Jankowski próbował ale strzału to on nie ma. Boguski jak to Boguski. Ogólnie brakuje Stilicia jak cholera. |
Ale to wszystko ....a jest mocno pojebane...
19-9 60%-40% Podania 600-300 Co w tym wszystkim jest ....a nie tak... Pozatym ze ogladalo się to ogromnie ciężko... |
W ogóle Popovic moim zdaniem nie jest taki zły na jakiego go wszyscy kreują. Co prawda w grze defensywnej jest zerem, ale jednak długie podania, wizja gry to jego całkiem mocne strony
|
śpiączka, piesio i sędzia szrek, podsumowanie meczu
|
Megawstyd i megafrajestwo.
Ani przez moment nie było widać woli walki i zwycięstwa. Wychodzimy na ogórków do trzeciej potęgi ustawieni defensywnie i gramy na stojąco z nonszalanckim uśmiechem na ustach. Ukoronowaniem fantastyczna asysta Cywki. Potem zero sportowej złości, większej dozy ambicji, nic... Gra na stojaka i dzida do przodu. Za rozgrywanie ofensywy bierze się Głowacki... Bardziej debilnego karnego w życiu nie widziałem. Mógł strzelić pięć metrów nad bramka, ale przynajmniej jakaś petarda... Mecz był do wygrania,ale trzeba było biegać od początku spotkania.. Nie mogę zrozumieć jak można było rozegrać dobre spotkanie a potem takie dno. O Cywce, Crivelaro i innych się nie wypowiadam. Leżących i zagrzebanych w mule się nie kopie. Dzisiejsze wejściówki bez wyjątku powinny być w płacone na "Wisła to nasza historia". Lubie Kazia ale kredyt się wyczerpuje. Coś jest nie tak z ustawieniem drużyny, skoro któryś z kolei mecz wychodzimy na stojaka... |
Nie rozumiem tego czepiana się do Urygi!
Dzisiaj Alan zagrał ogólnie bardzo dobrze. Fakt, popełnił jedne poważny błąd wynikający nie tyle z nieudolności Alana co z agresji rywala. Poza tym Alan miał kilka świetnych odbiorów, sporo całkiem udanych podań, nawet podawał do przodu, a w pierwszej połowie po jego podaniu ze środka pola za linię obrony Jankowski mógł strzelić bramkę. Uczciwie trzeba przyznać, że Uryga gra coraz lepiej, ale jak to na forum: wystarczy, że ktoś jeden zacznie nadawać to od razy znajdzie się masa papug, które bezmyślnie będą to powtarzały. |
Cytat:
Powtarzam wolę jak będą fajfocle popełniali młodzi niż ci sprowadzeni .... wie przez kogo i po co! |
A jakie ma znaczenie miejsce w połowie rundy skoro strata do pudła jest żadna. Trener po takich wybrykach piłkarzyków powinien mieć wsparcie kibiców żeby tym jaśkom nie przyszło do głowy ze go zwolnią i przy nowym dostaną czystą kartę.
Argumenty mam takie że w drugiej połowie powinniśmy strzelić 5 bramek bez zbytniej przesady. To że tak się nie stało nie wynikało z faktu, że nie było sytuacji, a z umiejętności piłkarzy. Jankowski z 6 metrów nie potrafi strzelić do pustej bramki z kontrującej piłki wyłożonej jak na patelni, po chwili kopie z karola prosto w bramkarza? Co ma zrobić trener kiedy nie ma kim grać? To ze z takimi drewniakami potrafimy stwarzać sytuacje to właśnie zasługa trenera, niestety oni sami czują ze są słabi i boją się własnego cienia, dlatego jak wygrywają to tylko się bronią, Trener w dwa miesiące mentalności nie zmieni zwłaszcza ze pojawiają się "uzupełnienia" takie jak Cywka czy Crivelaro. |
Cytat:
|
w 2 miesiace ?
Moskalowi minelo poł roku pracy Nie widzialem zadnego schematu stałego fragmentu gry Widzialem fatalnie ustawiona druzyne gdzie dziura miedzy 2 wysunietmi pilkarzami a reszta wynosila 20 metrow gdzie 2-3 pilkarzy biega do pressingu a reszta stoi i czeka, widzialem calkowity brak reakcji przez cale 45 mniut, zadnych korekt ustawienia, zmian pozycji Brakiem szczescia i skutecznosci mozna wytlumaczyc 1 mecz, cholera niech bedzie nawet 5 ale 17? Tez bym chcial stabilnosci, jednego trenera na kilka lat, marzeniem moim bylo, zeby byl to taki Wislak jak Moskal ale jak dlugo jeszcze bedziemy zaklinac rzeczywistosc ? A argument, ze nie ma kim grac? No przepraszam bardzo ale na 10 trenerów druzyn bedacych przed nami 6 by sie zamienilo na sklady od razu a 2 nastepnych po chwili namyslu pewnie takze |
Odechciewa sie wszystkiego po takim meczu. Karny jak nie wpadl to juz wiedzialem ze po wszystkim. Teraz wyjazd do Bielska gdzie gra nam sie zawsze zle. Czy doczekamy lepszych czasow? Mam taka nadzieje i jako kibic Wisly Krakow zechecam was wszystkich do wsparcia klubu finansowo bo mamy teraz dobra okazje.Wiem ze po takim meczu nie ma sie ochoty patrzec na pilkarzykow ale WISŁA KRAKÓW TO NASZA HISTORIA!
|
Cytat:
|
A ja skromnie spytam, o co My walczymy, o MP, o europejskie puchary, o podium, o górną ósemkę ..a może jeszcze o coś innego, np. żeby nie spaść z ligi.. otóż moim zdaniem, powinniśmy zabiegać, aby w spokoju budować drużynę na przyszłość, a cel na teraz to klasycznie górna ósemka.
Drugie pytanie, czy KM potrafi coś pozytywnego zbudować w Wiśle ? Ja nie wiem i zazdroszczę tym co już wiedzą, sugeruję jednak poczekać do końca rundy jesiennej, przynajmniej tyle. Na teraz nie umiemy grać na wyjazdach, nie potrafimy zagrać 2 razy udanych 45 minut. No i są też ewidentne luki kadrowe, kilka nowych nabytków gra gorzej niż słabo, gramy też mając w kadrze jednego chimerycznego napastnika, ..hmm pisząc krótko wcale nie jestem taki pewien, że mamy silną kadrę, tylko winny jest trener. |
Dziura wynosiła 20 metrów bo piłka podana do napastnika to była w 99% strata. Więc żeby nie jechali od razu z kontrą to pomoc już czekała. Dlaczego? Bo obrończy wp.... się w nogi a sędzia nie reagował. Proste?
No wybacz ale jeżeli nie strzela się 5 setek w meczu to trudno nie mieć pretensji o skuteczność, tym bardziej że to nie były wymagające sytuacje. Junior powinien je strzelić. Co chcesz zaklinać? Przypomnij sobie jak wyglądały mecze za Smudy. Ja widzę zasadniczą poprawę jeżeli chodzi o organizację gry. Teraz płaczesz ze remisujemy wygrane mecze. Za Smudy remisy były sukcesem. Nie widzisz różnicy? Teraz z Legią czy Lechem gramy równe mecze, za Smudy dostawaliśmy piątkę. O drużynach przed nami czy za nami możesz mówić po rundzie. Teraz to jest durne pieprzenie. |
A do karnego byli wyznaczeni Burliga,Guerrier i Boguski....
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz powinni miesiąc przesiedzieć na ławie, a jak nie będą zapieprzać na treningach to wyp.... Inna sprawa że Moskal od samego początku czuje że nie ma pewnego miejsca nawet do końca rundy co pewnie utrudnia mu wpuszczanie młodych. Na Ruch wpuścił to zaraz spece mu wypomniały że odpuścił puchar. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
:) Jankowski w głównej mierze ZAJEBAŁ mecz. Gdyby w 3 minucie kopnął jak trampkarz to byłoby 1:0 ale on nawet tego nie potrafi. W drugiej może mi wytłumaczysz jak nie strzelił z podania Jovica? Przecież to większa kompromitacja niż babol Cywki. A strzał na odpi.... się ze szpica w środek bramki to co? I jemu piłka nie przeszkadzała? Szkoda ze go nie słuchała... |
Cytat:
|
Górnik Łęczna, a co to k.urwa jest, a gdzie to......a jest.... ja pierdo.lę..... Przepraszam,
|
Po tym meczu naszla mnie taka refleksja a zarazem pytanie. Jakim cudem pilkarze w naszej lidze zarabiaja tak duzo pieniedzy? Nie mowie tylko o tym meczu chociaz od tego powinienem zaczac bo to co sie dzialo w pierwszej czesci to pilka podworkowa. Szybkosc akcji, ilosc strat wola o pomstwe do nieba. Co do samej Wisly wynik zasluzony czy nie przegralismy frajersko. Tyle niewykorzystanych sytuacji nie swiadczy o pechu a umiejetnosciach. Po popisach takiego Cywki w normalnym klubie trafil by do rezerw ale w Wisle nie trafi bo kadre mamy tak liczna, ze szkoda slow. Dlugoletnie niszczenie tego klubu sprawilo, ze mamy co mamy. Ciezko patrzec w przyszlosc. Tyle sie mowi o potencjale tego zespolu a ja mysle, ze jestesmy mniej wiecej w tym miejcu na ktore nas obecnie stac.
|
Cytat:
|
Cytat:
Probierz daje szanse młodym u nas bez żalu pożegnany. |
Cytat:
|
Cytat:
Gdybać zawsze można, że już pierwsza sytuacja mogła załatwić mecz, ale równie dobrze po takim golu, standardowo mogliśmy się cofnąć i dostać dwa gongi. Łęczna miała ku temu szanse w pierwszej połowie. |
Cytat:
Natomiast remisy Moskala to nie przypadek tylko rzeczywistość, moim zdaniem nie taka zła, bo gra w porównaniu do Smudowej zasadniczo jest o niebo lepsza. Zwróciłeś uwagę ile fauli gwizdną na nas sędzia w pierwszej połowie? Myślisz że to nie ma wpływu na wyniki? A zauważ że każde wejście obrońcy Łęcznej w zawodnika zastawiającego piłkę to był faul i każdy normalny sędzia taki gwiżdże. Jeżeli tak się nie dzieje obrońcy nie mają skrupułów i kopią zwyczajnie po nogach. To też wina Moskala że nas kręcą? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl