![]() |
nie da rady zaplacic za koszulke kartą? mnie przenosi na strone co same banki sa do wyboru
|
Mnie nie przeszło kartą. Niby pokazała się strona do wpisania danych (przez paypal), ale po kliknięciu OK padło.
|
Cytat:
Aktualizacja Cytat:
|
Ja wieczorem kartą kred. bez problemu, może im coś padło w nocy. Tylko trzeba wpisać wszystkie dane, telefon też bo nie puści dalej.
|
Już wszystko naprawione.
|
[FONT=Calibri]Mieszkamy w Wa-wie więc syn sympatyzuje już z Legią (Wisła to jego nr. 2 - jak to wogóle można pogodzić!!! Tylko dziecko tak może), ale filmik strasznie mu się podoba i ogłądał już kilka razy. Wykupiłem mu podawanie piłek.[/FONT]
|
To się może chłopak nawróci!
|
Za mało trochę tych VIP nagród. Za mało koszulek meczowych (tylko 10) ?
|
Cytat:
Rzuci później więcej, pewnie za trochę większą cenę i wszyscy będą zadowoleni :) |
Najwazniejsze, zeby zeszly "pospolite" bilety w dobrej liczbie. Gadzety to tylko taki bonusik.
Ale fakt, ze zebralismy juz prawie 50k po 1.5 dnia jest pozytywny, oby tak dalej. |
Cytat:
|
Ja już dorzuciłem się bilecik+tablica pamiątkowa ale powiem szczerze, że liczę na to iż klub dorzuci pamiątki w stylu zdjęcie piłkarza z autografem (chętnie zakupię). Jak się nie doczekam to w najbliższym czasie zakupię jeszcze plakat.
Świetnie to wszystko idzie, bardzo dobre tempo. ;) |
Bilet na mecz i koszulka (swoją drogą na zdjęciu wygląda zajebiście) już kupione:)
|
Konkurs karnych z prezesem Gaszyńskim-to chyba nowa opcja ;) hehe niezłe
Dorzucili ostro-koszulki zawodników obecnej drużyny Wisły oraz Gwiazd Wisły bravo bravo bravo, szkoda że miesiąc temu kupiłem koszulkę meczową ;) |
Cytat:
swoją drogą, szkoda, że nie ma możliwości licytacji niektórych nagród a koszulki Franka, Szymka, Kosy i Stolarczyka to już w ogóle masjtersztyki będą |
Koszulka Arka z autografem za 500zł - jak dla mnie warta jakieś 2-3x tyle, na pewno więcej niż Crivellaro czy Cywki... No i sędziowanie techniczne obu połów - fajna rzecz, tylko droga :D
|
Skoro Gaszyński będzie bronił w konkursie rzutów karnych, to powinni jeszcze wrzucić do nagród koszulkę Prezesa:)
|
Przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem zaangażowania kibiców w akcję. Dopiero drugi dzień, a już 50 000 pękło.
|
Ktoś wie czy na ten mecz trzeba będzie mieć aktualną kartę kibica? Akurat w ten dzień znajomi przylatują do Krakowa i mogła by być to dla nich nielada atrakcja...
ps. koszulek meczowych będzie pewnie przybywało w miarę aktualizacji składu Gwiazd |
Cytat:
|
Koszulka Głowy już jest niedostępna ;)
|
Ja po 20 mam zamiar wesprzeć Wisełkę ;-)
|
Zakupy zrobione :) Szczytny cel ,wiec nie ma co oszczędzać.
Można też pomyśleć nad możliwością kolacji z danym zawodnikiem za określoną kwote. |
70 zł więcej, koszulka kupiona....
|
Może akcją zarobimy na kontrakt jakiegoś fajnego acz bezrobotnego (już) albo, kończącego w zimie umowę napastnika dla Wisły?:)
Potrzeba jak najszybciej nowych, fajnych nagród-gadżetów za 50,100,200 itd. zł. Zbierzemy bańkę, amen!:) |
Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Jak na razie poszło luzem 335 biletów (nie licząc tych łączonych z nagrodami), co "szału nie czyni" przy ponad 30 tys. stadionie.
|
Cytat:
Nie widzę problemu, że w drugim dniu akcji i na miesiąc przed meczem sprzedało się 300 biletów. Potrzeba trochę czasu żeby wrzucić w świat informację (mam nadzieję, że radio kraków, gk, dp, gw,ps coś wyemitują/napiszą o tej akcji i to nie raz) i potrzeba jak najwięcej jak najfajniejszych souvenirów i pomysłow (kilka wysłałem). |
No rozumiem do końca idei tego serwisu...
Co się stanie / nie stanie gdy nie osiągniemy celu? A co gdy go osiągniemy? Z początku myślałem, że jak osiągniemy cel to wtedy dostaniemy te rzeczy, które kupiliśmy. |
Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D
Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy. Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę. Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru. Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji) |
Cytat:
Akcje tego typu polegają na tym, że bez względu na ostateczny wynik, środki i tak zasilają konto podmiotu, na którego ludzie się składają. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl