Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków to nasza historia (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9518)

wiertar 10.09.2015 13:05

nie da rady zaplacic za koszulke kartą? mnie przenosi na strone co same banki sa do wyboru

luke1906 10.09.2015 13:21

Mnie nie przeszło kartą. Niby pokazała się strona do wpisania danych (przez paypal), ale po kliknięciu OK padło.

element 10.09.2015 13:47

Cytat:

Pracujemy nad rozwiązaniem problemu płatności PayPal. Napiszemy, jak problem zostanie usunięty.
- Biuro Prasowe Wisły.

Aktualizacja

Cytat:

Nadal pracujemy nad rozwiązaniem problemu PayPal. Będzie wkrótce dostępny.

Kocur 10.09.2015 14:19

Ja wieczorem kartą kred. bez problemu, może im coś padło w nocy. Tylko trzeba wpisać wszystkie dane, telefon też bo nie puści dalej.

Błaszczu_WIŚLAK 10.09.2015 14:45

Już wszystko naprawione.

Kemot22 10.09.2015 14:51

[FONT=Calibri]Mieszkamy w Wa-wie więc syn sympatyzuje już z Legią (Wisła to jego nr. 2 - jak to wogóle można pogodzić!!! Tylko dziecko tak może), ale filmik strasznie mu się podoba i ogłądał już kilka razy. Wykupiłem mu podawanie piłek.[/FONT]

Babba 10.09.2015 15:08

To się może chłopak nawróci!

Dariook 10.09.2015 15:31

Za mało trochę tych VIP nagród. Za mało koszulek meczowych (tylko 10) ?

Karherop 10.09.2015 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1413740)
Za mało trochę tych VIP nagród. Za mało koszulek meczowych (tylko 10) ?

Przeciez klub już napisał, że będą kolejne 'gadżety'.

Rzuci później więcej, pewnie za trochę większą cenę i wszyscy będą zadowoleni :)

fialo 10.09.2015 15:57

Najwazniejsze, zeby zeszly "pospolite" bilety w dobrej liczbie. Gadzety to tylko taki bonusik.

Ale fakt, ze zebralismy juz prawie 50k po 1.5 dnia jest pozytywny, oby tak dalej.

R33 10.09.2015 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1413714)
No to jak Panie i Panowie.. Dobijamy dziś do 50 tys złotych? :)
Zróbmy sobie taką wewnętrzną mobilizację i pokażmy, że stać nas na to!

Wierzę w Was!

Godzina 12:00
Kwota: 38 114 PLN


Sprawdzimy o północy jak nam poszło!
Do dzieła!

Nie trzeba było czekać do północy. Czas na nowy cel!

krzaq12 10.09.2015 17:04

Ja już dorzuciłem się bilecik+tablica pamiątkowa ale powiem szczerze, że liczę na to iż klub dorzuci pamiątki w stylu zdjęcie piłkarza z autografem (chętnie zakupię). Jak się nie doczekam to w najbliższym czasie zakupię jeszcze plakat.
Świetnie to wszystko idzie, bardzo dobre tempo. ;)

JEDREK76 10.09.2015 17:06

Bilet na mecz i koszulka (swoją drogą na zdjęciu wygląda zajebiście) już kupione:)

krzaq12 10.09.2015 17:08

Konkurs karnych z prezesem Gaszyńskim-to chyba nowa opcja ;) hehe niezłe

Dorzucili ostro-koszulki zawodników obecnej drużyny Wisły oraz Gwiazd Wisły bravo bravo bravo, szkoda że miesiąc temu kupiłem koszulkę meczową ;)

St Yabol 10.09.2015 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krzaq12 (Post 1413751)
Konkurs karnych z prezesem Gaszyńskim-to chyba nowa opcja ;) hehe niezłe

nowa i kusząca :D

swoją drogą, szkoda, że nie ma możliwości licytacji niektórych nagród

a koszulki Franka, Szymka, Kosy i Stolarczyka to już w ogóle masjtersztyki będą

PiVoSH92 10.09.2015 17:14

Koszulka Arka z autografem za 500zł - jak dla mnie warta jakieś 2-3x tyle, na pewno więcej niż Crivellaro czy Cywki... No i sędziowanie techniczne obu połów - fajna rzecz, tylko droga :D

JEDREK76 10.09.2015 17:16

Skoro Gaszyński będzie bronił w konkursie rzutów karnych, to powinni jeszcze wrzucić do nagród koszulkę Prezesa:)

Paweł 10.09.2015 17:29

Przyznam szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem zaangażowania kibiców w akcję. Dopiero drugi dzień, a już 50 000 pękło.

Matejas_ 10.09.2015 17:43

Ktoś wie czy na ten mecz trzeba będzie mieć aktualną kartę kibica? Akurat w ten dzień znajomi przylatują do Krakowa i mogła by być to dla nich nielada atrakcja...

ps. koszulek meczowych będzie pewnie przybywało w miarę aktualizacji składu Gwiazd

JEDREK76 10.09.2015 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1413759)
Ktoś wie czy na ten mecz trzeba będzie mieć aktualną kartę kibica? Akurat w ten dzień znajomi przylatują do Krakowa i mogła by być to dla nich nielada atrakcja...

ps. koszulek meczowych będzie pewnie przybywało w miarę aktualizacji składu Gwiazd

Na poprzedniej stronie już Ktoś pisał na ten temat -> nie trzeba mieć karty Kibica. W przypadku jej braku trzeba wymienić w kasie voucher na bilet meczowy.

seta 10.09.2015 17:55

Koszulka Głowy już jest niedostępna ;)

Shifty Powers 10.09.2015 18:03

Ja po 20 mam zamiar wesprzeć Wisełkę ;-)

TonyWiślak 10.09.2015 18:28

Zakupy zrobione :) Szczytny cel ,wiec nie ma co oszczędzać.
Można też pomyśleć nad możliwością kolacji z danym zawodnikiem za określoną kwote.

siara 10.09.2015 18:39

70 zł więcej, koszulka kupiona....

arti 10.09.2015 18:44

Może akcją zarobimy na kontrakt jakiegoś fajnego acz bezrobotnego (już) albo, kończącego w zimie umowę napastnika dla Wisły?:)
Potrzeba jak najszybciej nowych, fajnych nagród-gadżetów za 50,100,200 itd. zł.
Zbierzemy bańkę, amen!:)

JEDREK76 10.09.2015 19:02

Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Jak na razie poszło luzem 335 biletów (nie licząc tych łączonych z nagrodami), co "szału nie czyni" przy ponad 30 tys. stadionie.

arti 10.09.2015 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JEDREK76 (Post 1413768)
Nie popadajmy w jakiś hurraoptymizm. Jak na razie poszło luzem 335 biletów (nie licząc tych łączonych z nagrodami), co "szału nie czyni" przy ponad 30 tys. stadionie.

Z mojej strony to postawienie ambitnego celu nie huuraoptymizm,
Nie widzę problemu, że w drugim dniu akcji i na miesiąc przed meczem sprzedało się 300 biletów. Potrzeba trochę czasu żeby wrzucić w świat informację (mam nadzieję, że radio kraków, gk, dp, gw,ps coś wyemitują/napiszą o tej akcji i to nie raz) i potrzeba jak najwięcej jak najfajniejszych souvenirów i pomysłow (kilka wysłałem).

nero 10.09.2015 19:35

No rozumiem do końca idei tego serwisu...

Co się stanie / nie stanie gdy nie osiągniemy celu? A co gdy go osiągniemy?

Z początku myślałem, że jak osiągniemy cel to wtedy dostaniemy te rzeczy, które kupiliśmy.

element 10.09.2015 19:37

Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D

Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy.

Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę.

Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru.

Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji)

!!IRIVER!! 10.09.2015 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1413773)
Eeee... to byłoby wtedy bez sensu. I bylibyśmy na zajebistym minusie :D

Co się ma stać? nic się nie stanie. Będzie 80% też dobrze, 60% też. A może 100. Przecież i tak nic na tym nie tracimy.

Wisłą nie jest pierwszym klubem, który się tam ogłosił. I chyba, żaden nie osiągnął wyznaczonego celu, ale to jest tak, bardziej na zachętę.

Nie przesadzajmy też.. przecież nie przyjdzie 33.000 fanów na mecz zabawy. Wątpie czy by tyle przyszło jakby przyjechał pierwszy skład Barcelony czy Manchesteru.

Więcej luzu, róbmy swoje, to najważniejsze. Za 29 dni będziemy gadać co dalej (wtedy chyba i tak ciąg dalszy akcji)

Lechia osiągnęła 269% założonego celu... :-)
Akcje tego typu polegają na tym, że bez względu na ostateczny wynik, środki i tak zasilają konto podmiotu, na którego ludzie się składają.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl