Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [VII kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław,28 sierpnia godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9513)

Patrvk 29.08.2015 00:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1412722)
A def pomocnik z prawdziwego zdzrzenia i snajper?

No to z czterech zrobiło się dwóch, co jest bardziej prawdopodobne do znalezienia/wypożyczenia, w co wątpię, bo Henri Anier odrzucił ofertę gdy usłyszał jakie pieniądze dostanie

Dariook 29.08.2015 01:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412729)
Jeśli masz nadzieję, że będzie prokurował głupie rzuty wolne, rzadko się podłączał i przepuszczał ataki przeciwnika swoją stroną to pełna zgoda.


Bardziej się ciskałem o Jankesa i Boguskiego (jakieś milion razy bardziej), o Popoviciu pisałem, że będzie to wzmocnienie i nadal to podtrzymuje.

Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Koledzy mają rację, ty jednak masz coś z głową.

Popovic pokazał jakość? Taa jasne, chyba z chińskiego bazaru. Jak ma piłkę to albo się jej pozbywa, podaniem na klepe do tyłu lub kopie gdzieś do huj wie kogo. Kręci debilne kółeczka, atakuje nie w tą stronę co trzeba, klapy na oczach, piłka go bije po piętach...idz pan w huj z taką jakością.
To moze za Arka nie Sadloka a Popovica, jeśli on taki super w defensywie jak twierdzisz. Jak szaleć, to na bogato.

I jeszcze napiszesz że Jovic zanotowal słaby występ. Lepiej odstaw ten młot Thora bo ci robi zgliszcza w mózgu.

mitmichael 29.08.2015 06:54

Rozpoczelismy miesiac od wygranej z Lechem i tez od wygranej konczymy, patrzac na wyniki w sierpniu wcale tak zle to nie wyglada.

jeziu89 29.08.2015 07:53

Podsyłam skrót meczu i bramki na wideo. Cieszy odblokowanie Pawła Brożka, pokaże jeszcze w tym sezonie niedowiarkom, że potrafi strzelać :)

TSWthedues 29.08.2015 09:30

W jakości 240p? skróty meczów można zobaczyć na oficjalnej stronie Ekstraklasy w dobrej jakości:)

Levis88 29.08.2015 09:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412729)
Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Najpierw słaby Jovic a teraz jakościowy Popović?:shock: napisz jeszcze coś o sędziowaniu...

art 29.08.2015 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412729)
Jeśli masz nadzieję, że będzie prokurował głupie rzuty wolne, rzadko się podłączał i przepuszczał ataki przeciwnika swoją stroną to pełna zgoda.

Edit: Dodam po czasie, że dopiero teraz oglądnąłem skrót w ekstraklasa.tv. Na żywo nie widziałem, że to on asystował przy bramce Boguskiego, co prawda chciał wykopać na aferę, a fartownie i niezamierzenie wyszła świetna piłka, ale jednak asysta to asysta :) Nadal uważam, że w defensywie zagrał cieniutko i się stosunkowo rzadziej podłączał do akcji niż w poprzednich meczach (w ogóle strona Burligi i Guerriera była jakieś 3x bardziej aktywna) - ale koniec końców liczby ma świetne (razem asystował dwukrotnie), więc nie zamierzam się sprzeczać.


Bardziej się ciskałem o Jankesa i Boguskiego (jakieś milion razy bardziej), o Popoviciu pisałem, że będzie to wzmocnienie i nadal to podtrzymuje.

Myślę, że jakby zagrał za Urygę to byłaby to korzystna zmiana dla nas. Największy problem z nim jest to, że ludzie myślą, że to ofensywny pomocnik - taka typowa 10, a Popovic to bardzo solidna 8. Ba, on nawet na defensywnym jest lepszy niż na 10. Ale nie bój nic - jeszcze zagra, nawet dziś pokazał jakość.
Jego głównym problemem jest Krzysiek Mączyński, dlatego ciężko mu o pierwszy skład, bo 'Mąka' jest dużo dojrzalszym piłkarzem. To coś jak sytuacja z Jovicem / Burligą / Sadlokiem. Któryś z nich będzie musiał w końcu zasiąść na ławce, co nie znaczy, że jest słabym piłkarzem. Chociaż ja chętnie bym podmienił Arka na Sadloka - przy naszej wysokiej grze naprawdę przydałby się chociaż jeden szybki stoper. Ale pewnie dostanę za to gromy, bo nie wolno ruszać naszej ikony. Nawet jeśli jest bez formy.

Popieram zdanie o Popovicu. Jego problemem jest to, ze ktoś przedstawił go jako następce Semira i wszyscy liczą na te magiczne zagrania. Jeśli wymienimy go za Urygę to w końcu będzie podanie do przodu, a nie tylko oddanie do stopera. I wydaje się, ze jednak jest szybszy niż Uryga, który minięty podaniami w środku boiska biegnie już jednostajnie i nie ma szansy na doskok do przeciwnika (choć wczoraj Popovic zaraz po wejściu kompletnie nie wrócił się do obrony, ale to mogło wynikać z założenia, że miał rozgrywać kontry i zbierać wybijane z obrony piłki). Dodatkowo Uryga bardzo gubi krycie przy stałych fragmentach gry, parę bardzo niepotrzebnych fauli też się uzbierało. Na plus tylko wzrost.

Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje.

Lemoniadowy Joe 29.08.2015 10:25

Moim skromnym zdaniem z Popovicia będzie kawał grajka i szybciej uwierzę w jego dobrą grę w Wiśle niz Crivelaro.

Najważniejsze jest zwycięstwo w dobrym stylu jest nadzieja na stabilizacje a nie kolejny chaos w trakcie sezonu.

South 29.08.2015 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez art (Post 1412750)
Popieram zdanie o Popovicu. Jego problemem jest to, ze ktoś przedstawił go jako następce Semira i wszyscy liczą na te magiczne zagrania. Jeśli wymienimy go za Urygę to w końcu będzie podanie do przodu, a nie tylko oddanie do stopera. I wydaje się, ze jednak jest szybszy niż Uryga, który minięty podaniami w środku boiska biegnie już jednostajnie i nie ma szansy na doskok do przeciwnika (choć wczoraj Popovic zaraz po wejściu kompletnie nie wrócił się do obrony, ale to mogło wynikać z założenia, że miał rozgrywać kontry i zbierać wybijane z obrony piłki). Dodatkowo Uryga bardzo gubi krycie przy stałych fragmentach gry, parę bardzo niepotrzebnych fauli też się uzbierało. Na plus tylko wzrost.

Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje.

Przecież Alan jest defensywnym pomocnikiem, a wy chcecie go zastąpić ofensywnym. Nie raz wczoraj Alan cofał się w szyki obronne , zastępując tam kolegę, który wyszedł do przodu. Z resztą miał wiele przechwytów i zagrał całkiem porządny mecz. Jeżeli robił jakiś faule to z daleka od bramki, by zatrzymać akcję. Fakt faktem Sobolewskim to on jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie, ale zmiana jego na Popovica to jakaś bzdura.

Ketjow123 29.08.2015 11:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412709)
Na plus faktycznie chyba cały zespół poza Joviciem, który grał świetnie od początku sezonu, a dziś poza jedną dobrą wrzutką mu po prostu mecz nie wyszedł.

Gościu zrobił DWIE asysty, no faktycznie mecz mu nie wyszedł.

s1mone 29.08.2015 11:43

Jak już pisałem wcześniej, pisząc to nie widziałem z poziomu boiska, że asysta przy bramce Rafała była jego :) Z resztą w tym więcej było przypadku niż zamierzonego zagrania.
Jak w poprzednich meczach wiele razy grał lepiej i liczby miał słabsze, tak w tym zagrał gorzej, a liczby miał po prostu lepsze. Pod względem defensywy jego najsłabszy mecz w tym sezonie.

A Popovic pokazał to, czego nam brakowało w poprzednich meczach. Przytrzymał piłkę, zwolnił grę, uspokoił. Te kółeczka w odpowiednich momentach są dobre - szczególnie jak się prowadzi i przeciwnik naciska, chce przejąć inicjatywę.
Popović dał dobrą zmianę w tym meczu. Nawet mógł bramkę strzelić, niestety rażąco spudłował.

Dariook 29.08.2015 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1412760)
Jak już pisałem wcześniej, pisząc to nie widziałem z poziomu boiska, że asysta przy bramce Rafała była jego :) Z resztą w tym więcej było przypadku niż zamierzonego zagrania.
Jak w poprzednich meczach wiele razy grał lepiej i liczby miał słabsze, tak w tym zagrał gorzej, a liczby miał po prostu lepsze. Pod względem defensywy jego najsłabszy mecz w tym sezonie.

A Popovic pokazał to, czego nam brakowało w poprzednich meczach. Przytrzymał piłkę, zwolnił grę, uspokoił. Te kółeczka w odpowiednich momentach są dobre - szczególnie jak się prowadzi i przeciwnik naciska, chce przejąć inicjatywę.
Popović dał dobrą zmianę w tym meczu. Nawet mógł bramkę strzelić, niestety rażąco spudłował.

Tylko szkoda, ze robi to podczas kontratakow, kiedy trzeba zaladowac brame.

filemon 29.08.2015 15:14

Zaczęło się robić nieciekawie z kartkami po tym meczu.
Trzy mają Burliga, Guzmics, Głowacki i Guerrier. Dobrze, że Sadlok wraca.

Wojtas 29.08.2015 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1412778)
Zaczęło się robić nieciekawie z kartkami po tym meczu.
Trzy mają Burliga, Guzmics, Głowacki i Guerrier. Dobrze, że Sadlok wraca.



Wlasnie to moze byc najgorsze jak zaczną sie kartki albo konztuzje.....na razie ich nie bylo ale jak sie zacznie...tfu..odpukuje w niemalowane.


P.S Liczba dziewczyn na sektorach jest coraz wieksza( a juz nawet na c3 czyli w sercu mlyna ).Pamietam stare C i przez wiele lat dziewczyny ,kobiety to mozna by tam na palcach jednej reki policzyc,a na X to byl praktycznie obiekt nie do znalezienia a teraz ...:) .

Patrvk 30.08.2015 00:07

http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...557df71eeb8c2e

TS&ZKS 30.08.2015 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ketjow123 (Post 1412759)
Gościu zrobił DWIE asysty, no faktycznie mecz mu nie wyszedł.

Nie można ocenic gry po tym czy asystował. Ok ma 2 asysty, 1 bardzo przypadkowa, ale ma. To się zgadza. Tylko jeżeli będziemy poziom oceniac p asystach i golach tylko, a nie na podstawie całego meczu to np. taki Gigolaev w meczu z termalica tez dobre spotkanie zaliczył? Strzelił w sumie bramke wiec wszystko ok?

szprotson 30.08.2015 14:53

Gigołajew nie jest bocznym obrońca tak jak wywołany do tablicy Jovic. Asysty i gole u bocznego obrońcy sa rzadziej wymagane niz u bocznego pomocnika jakim jest Gigołajew wiec porównanie z dupy.
Jedni uważaja ze Jovic zagrał kiche inni ze był super. W NC+ eksperci wybrali go najlepszym zawodnikiem chyba wiec chyba mamy odpowiedź jak wypadł w meczu...

Drozd 30.08.2015 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1412851)
Nie można ocenic gry po tym czy asystował. Ok ma 2 asysty, 1 bardzo przypadkowa, ale ma. To się zgadza. Tylko jeżeli będziemy poziom oceniac p asystach i golach tylko, a nie na podstawie całego meczu to np. taki Gigolaev w meczu z termalica tez dobre spotkanie zaliczył? Strzelił w sumie bramke wiec wszystko ok?

Zaliczanie wybicia piłki na aferę jako asysty tylko dlatego, że ten który ją przejął przebiegł pół boiska i strzelił bramkę jest bardziej niż śmieszne. Asysta to podanie po którym ktoś strzela bramkę z pierwszej albo przyjmuje i strzela. Czyli takie które doprowadza do sytuacji strzeleckiej. Idąc dalej tym tokiem bramkarz podając piłkę lewemu obrońcy też ma asystę jeżeli ten przebiegnie boisko, nawinie trzech przeciwników i strzeli bramkę? Paranoja. To nie jest hokej... Klasyczna asysta to było podanie do Donalda.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1412732)
Popovic pokazał jakość? Taa jasne, chyba z chińskiego bazaru. Jak ma piłkę to albo się jej pozbywa, podaniem na klepe do tyłu lub kopie gdzieś do huj wie kogo. Kręci debilne kółeczka, atakuje nie w tą stronę co trzeba, klapy na oczach, piłka go bije po piętach...idz pan w huj z taką jakością.
To moze za Arka nie Sadloka a Popovica, jeśli on taki super w defensywie jak twierdzisz. Jak szaleć, to na bogato.
.

O ile dobrze pamiętam to podobne frazesy wypisywałeś jeszcze nie tak dawno w stosunku do Boguskiego, teraz Popovic staje się wdzięcznym obiektem drwin. Założę się, że za niedługo razem z Mąką będą klepać w środku bo papiery na grę chłop ma i widać to było od pierwszego meczu. Potrzeba jednak czasu na aklimatyzację i nabranie pewności. Bo strata w środku to kontra i prawdopodobna bramka więc powstrzymaj jęzor jeśli łaska.

A Sadlok to potrafi tylko brać na zamach i strzelać z daleka więc do Popovica mu duuużo brakuje. Gdyby nie krótka ławka to niech idzie do Legii...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 1412754)
Przecież Alan jest defensywnym pomocnikiem, a wy chcecie go zastąpić ofensywnym. Nie raz wczoraj Alan cofał się w szyki obronne , zastępując tam kolegę, który wyszedł do przodu. Z resztą miał wiele przechwytów i zagrał całkiem porządny mecz. Jeżeli robił jakiś faule to z daleka od bramki, by zatrzymać akcję. Fakt faktem Sobolewskim to on jeszcze nie jest i nie wiadomo czy będzie, ale zmiana jego na Popovica to jakaś bzdura.

A niby dlaczego bzdura. Jak zaczniemy grać z drużynami, które atakują maks trzema zawodnikami to poco nam DP który nie potrafi rozsądnie kopnąć piłki do przodu? Uryga jeszcze musi się dużo uczyć destrukcji, a co dopiero w graniu do przodu, poza tym zwrotność i strzał, jak to poprawi to będzie można pisać, że zmienianie go to jakaś bzdura. Całe szczęście jest młody i ma czas...

TS&ZKS 30.08.2015 15:36

Ile razy idzie szybsza akcja stroną Jovicia to niestety smierdzi bramka. W obronie nie jest pewny. Wejścia ofensywne na plus, ale niestety w obronie już tak dobrze nie jest...

KrzychooR 30.08.2015 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1412863)
Zaliczanie wybicia piłki na aferę jako asysty tylko dlatego, że ten który ją przejął przebiegł pół boiska i strzelił bramkę jest bardziej niż śmieszne. Asysta to podanie po którym ktoś strzela bramkę z pierwszej albo przyjmuje i strzela. Czyli takie które doprowadza do sytuacji strzeleckiej. Idąc dalej tym tokiem bramkarz podając piłkę lewemu obrońcy też ma asystę jeżeli ten przebiegnie boisko, nawinie trzech przeciwników i strzeli bramkę? Paranoja. To nie jest hokej... Klasyczna asysta to było podanie do Donalda.



O ile dobrze pamiętam to podobne frazesy wypisywałeś jeszcze nie tak dawno w stosunku do Boguskiego, teraz Popovic staje się wdzięcznym obiektem drwin. Założę się, że za niedługo razem z Mąką będą klepać w środku bo papiery na grę chłop ma i widać to było od pierwszego meczu. Potrzeba jednak czasu na aklimatyzację i nabranie pewności. Bo strata w środku to kontra i prawdopodobna bramka więc powstrzymaj jęzor jeśli łaska.

A Sadlok to potrafi tylko brać na zamach i strzelać z daleka więc do Popovica mu duuużo brakuje. Gdyby nie krótka ławka to niech idzie do Legii...



A niby dlaczego bzdura. Jak zaczniemy grać z drużynami, które atakują maks trzema zawodnikami to poco nam DP który nie potrafi rozsądnie kopnąć piłki do przodu? Uryga jeszcze musi się dużo uczyć destrukcji, a co dopiero w graniu do przodu, poza tym zwrotność i strzał, jak to poprawi to będzie można pisać, że zmienianie go to jakaś bzdura. Całe szczęście jest młody i ma czas...

Mam wrażenie że zaczynasz odlatywać...

Drozd 30.08.2015 16:50

Bardzo merytoryczny komentarz... przypuszczam ze wart autora.

KrzychooR 30.08.2015 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1412874)
Bardzo merytoryczny komentarz...

Wiesz że twoje dywagacje dotyczące asyst stoją w całkowitej sprzeczności z ogólnie przyjętym wzorcem asysty?

Zresztą problemem byłoby juz samo ustalenie co jest asystą a co nie... czy jesli zawodnik wykona zwód po podaniu to asyste zaliczamy czy nie...

A wykop Jovicia nie stworzył sytuacji strzeleckiej? Boguski nikogo nie minął... chyba że bramkarza...

Karherop 30.08.2015 17:34

Można dywagować, czy Jović zagrał dobry mecz czy nie, jak sprawuje się w defensywie(średnio), a jak w ofensywie (świetnie), ale wedle przepisów ma 2 asysty czy komuś to się podoba, czy nie (Drozd).

Drozd 30.08.2015 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KrzychooR (Post 1412875)
Wiesz że twoje dywagacje dotyczące asyst stoją w całkowitej sprzeczności z ogólnie przyjętym wzorcem asysty?

Zresztą problemem byłoby juz samo ustalenie co jest asystą a co nie... czy jesli zawodnik wykona zwód po podaniu to asyste zaliczamy czy nie...

A wykop Jovicia nie stworzył sytuacji strzeleckiej? Boguski nikogo nie minął... chyba że bramkarza...

Boguski nikogo nie minął ale zanim mógł spowodować, że wybicie na pałę zamieniło się w asystę musiał wyprzedzić w kilkudziesięciu metrowym pojedynku biegowym obrońce prowadząc przy tym piłkę i strzelić bramkę. Gdyby Jovic wybił tak że piłka znalazłaby się w miejscu umożliwiającym oddanie celnego strzału bez jej prowadzenia przez pół boiska to moim zdaniem można by takie wybicie nazywać asystą. Bardzo mnie interesuje jakiż to jest ogólnie przyjęty wzorzec asysty. Każdy kto dotyka piłkę wcześniej niż strzelec bramki notuje asystę? Coś mi się nie wydaje.

Asysta to odzwierciedlenie zasług w zdobyciu bramki mimo, że samemu się jej nie zdobywa, taka nagroda pocieszenia. Bo czasem ten podający ma ich więcej niż strzelec. W przypadku rzeczonego wykopu, upieram się, że Jovic zasługi miał śladowe. Więc i ciężko je nazywać asystą.

ps. Przy pierwszej bramce Brożka komu przypisać asystę Donaldowi czy temu który jego zagranie przedłużył? Moim zdaniem i jednemu i drugiemu inaczej obraz jest zafałszowany.

Karherop 30.08.2015 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1412878)
Bardzo mnie interesuje jakiż to jest ogólnie przyjęty wzorzec asysty. Każdy kto dotyka piłkę wcześniej niż strzelec bramki notuje asystę? Coś mi się nie wydaje.

Masz pecha, bo właśnie tak jest. Definicja za wiki:
Asystapodanie do zawodnika z tej samej drużyny, po którym zostają zdobyte punkty lub jest zdobyta bramka (tzw. gol)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1412878)
Asysta to odzwierciedlenie zasług w zdobyciu bramki mimo, że samemu się jej nie zdobywa, taka nagroda pocieszenia. Bo czasem ten podający ma ich więcej niż strzelec.

LOL
Asysta to nie podanie, to zasługi!

Poezyjna definicja:D

A może tak jeszcze wprowadzimy punkty za styl?

Drozd 30.08.2015 18:34

Jeżeli nie rozumiesz sensu słowa asysta i uważasz, że wiki jest w tej kwestii autorytetem to nie mam pytań.

Gdybyś grał kiedyś w piłkę to byś z doświadczenia wiedział, że często strzelec dokłada nogę, a główna zasługa w zdobyciu bramki jest właśnie po stronie asystenta. Dlatego niektórych razi nazywaniem asystą wybicia piłki na pałę, mało tego takiego, które nie daje bezpośredniej możliwości zdobycia bramki. Prościej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

filemon 30.08.2015 18:41

Jeden i drugi ma trochę racji, a trochę jej nie ma.
Drozd, czy tego chcesz czy nie - wybicie Jovicia to asysta i bedzie mu sie liczyc tak jak ta przy Donaldzie.
Karherop, choc jest to asysta to tylko formalnie, bo wklad w bramke niemalze zaden.
Mam nadzieje ze pomoglem, wybaczcie brak PL znakow :-)

Karherop 30.08.2015 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1412884)
Jeżeli nie rozumiesz sensu słowa asysta i uważasz, że wiki jest w tej kwestii autorytetem to nie mam pytań.

Gdybyś grał kiedyś w piłkę to byś z doświadczenia wiedział, że często strzelec dokłada nogę, a główna zasługa w zdobyciu bramki jest właśnie po stronie asystenta. Dlatego niektórych razi nazywaniem asystą wybicia piłki na pałę, mało tego takiego, które nie daje bezpośredniej możliwości zdobycia bramki. Prościej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć.

A co mnie obchodzi interpretacja zasług? Mówię o liczbach i w tej kwestii rozpatruję czy była asysta czy nie. O wkład we wniesienie bramki nie musisz mnie przekonywać, ale statystycy za przeproszeniem mają wyje*** na to kto ile z siebie włożył w zdobycie bramki.

Jović wybił piłkę na pałę? Wybił. Zrobił z tego asystę? Tak. Koniec tematu.

szprotson 30.08.2015 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1412895)

Jović wybił piłkę na pałę? Wybił. Zrobił z tego asystę? Tak. Koniec tematu.

Czy zostanie zapamiętane jego wybicie na pałe? NIE
Czy zpstanie zapamiętana asysta ? Jak najbardziej

P.s. Jovic w 11 kolejki.

mitmichael 30.08.2015 20:28

To była Nasza kolejka :D Jovic, Guerrier, Brozek w 11stce kolejki, graczem kolejki Brozek, plusem kolejki Guerrier. Oby tak dalej


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl