![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Popovic pokazał jakość? Taa jasne, chyba z chińskiego bazaru. Jak ma piłkę to albo się jej pozbywa, podaniem na klepe do tyłu lub kopie gdzieś do huj wie kogo. Kręci debilne kółeczka, atakuje nie w tą stronę co trzeba, klapy na oczach, piłka go bije po piętach...idz pan w huj z taką jakością. To moze za Arka nie Sadloka a Popovica, jeśli on taki super w defensywie jak twierdzisz. Jak szaleć, to na bogato. I jeszcze napiszesz że Jovic zanotowal słaby występ. Lepiej odstaw ten młot Thora bo ci robi zgliszcza w mózgu. |
Rozpoczelismy miesiac od wygranej z Lechem i tez od wygranej konczymy, patrzac na wyniki w sierpniu wcale tak zle to nie wyglada.
|
Podsyłam skrót meczu i bramki na wideo. Cieszy odblokowanie Pawła Brożka, pokaże jeszcze w tym sezonie niedowiarkom, że potrafi strzelać :)
|
W jakości 240p? skróty meczów można zobaczyć na oficjalnej stronie Ekstraklasy w dobrej jakości:)
|
Cytat:
|
Cytat:
Szkoda, że nie mamy drugiego skrzydłowego. Wtedy Boguś zrobiłby się naturalnym konkurentem dla środka pola co zapewne podniosłoby mocno rywalizacje. |
Moim skromnym zdaniem z Popovicia będzie kawał grajka i szybciej uwierzę w jego dobrą grę w Wiśle niz Crivelaro.
Najważniejsze jest zwycięstwo w dobrym stylu jest nadzieja na stabilizacje a nie kolejny chaos w trakcie sezonu. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak już pisałem wcześniej, pisząc to nie widziałem z poziomu boiska, że asysta przy bramce Rafała była jego :) Z resztą w tym więcej było przypadku niż zamierzonego zagrania.
Jak w poprzednich meczach wiele razy grał lepiej i liczby miał słabsze, tak w tym zagrał gorzej, a liczby miał po prostu lepsze. Pod względem defensywy jego najsłabszy mecz w tym sezonie. A Popovic pokazał to, czego nam brakowało w poprzednich meczach. Przytrzymał piłkę, zwolnił grę, uspokoił. Te kółeczka w odpowiednich momentach są dobre - szczególnie jak się prowadzi i przeciwnik naciska, chce przejąć inicjatywę. Popović dał dobrą zmianę w tym meczu. Nawet mógł bramkę strzelić, niestety rażąco spudłował. |
Cytat:
|
Zaczęło się robić nieciekawie z kartkami po tym meczu.
Trzy mają Burliga, Guzmics, Głowacki i Guerrier. Dobrze, że Sadlok wraca. |
Cytat:
Wlasnie to moze byc najgorsze jak zaczną sie kartki albo konztuzje.....na razie ich nie bylo ale jak sie zacznie...tfu..odpukuje w niemalowane. P.S Liczba dziewczyn na sektorach jest coraz wieksza( a juz nawet na c3 czyli w sercu mlyna ).Pamietam stare C i przez wiele lat dziewczyny ,kobiety to mozna by tam na palcach jednej reki policzyc,a na X to byl praktycznie obiekt nie do znalezienia a teraz ...:) . |
|
Cytat:
|
Gigołajew nie jest bocznym obrońca tak jak wywołany do tablicy Jovic. Asysty i gole u bocznego obrońcy sa rzadziej wymagane niz u bocznego pomocnika jakim jest Gigołajew wiec porównanie z dupy.
Jedni uważaja ze Jovic zagrał kiche inni ze był super. W NC+ eksperci wybrali go najlepszym zawodnikiem chyba wiec chyba mamy odpowiedź jak wypadł w meczu... |
Cytat:
Cytat:
A Sadlok to potrafi tylko brać na zamach i strzelać z daleka więc do Popovica mu duuużo brakuje. Gdyby nie krótka ławka to niech idzie do Legii... Cytat:
|
Ile razy idzie szybsza akcja stroną Jovicia to niestety smierdzi bramka. W obronie nie jest pewny. Wejścia ofensywne na plus, ale niestety w obronie już tak dobrze nie jest...
|
Cytat:
|
Bardzo merytoryczny komentarz... przypuszczam ze wart autora.
|
Cytat:
Zresztą problemem byłoby juz samo ustalenie co jest asystą a co nie... czy jesli zawodnik wykona zwód po podaniu to asyste zaliczamy czy nie... A wykop Jovicia nie stworzył sytuacji strzeleckiej? Boguski nikogo nie minął... chyba że bramkarza... |
Można dywagować, czy Jović zagrał dobry mecz czy nie, jak sprawuje się w defensywie(średnio), a jak w ofensywie (świetnie), ale wedle przepisów ma 2 asysty czy komuś to się podoba, czy nie (Drozd).
|
Cytat:
Asysta to odzwierciedlenie zasług w zdobyciu bramki mimo, że samemu się jej nie zdobywa, taka nagroda pocieszenia. Bo czasem ten podający ma ich więcej niż strzelec. W przypadku rzeczonego wykopu, upieram się, że Jovic zasługi miał śladowe. Więc i ciężko je nazywać asystą. ps. Przy pierwszej bramce Brożka komu przypisać asystę Donaldowi czy temu który jego zagranie przedłużył? Moim zdaniem i jednemu i drugiemu inaczej obraz jest zafałszowany. |
Cytat:
Asysta – podanie do zawodnika z tej samej drużyny, po którym zostają zdobyte punkty lub jest zdobyta bramka (tzw. gol) Cytat:
Asysta to nie podanie, to zasługi! Poezyjna definicja:D A może tak jeszcze wprowadzimy punkty za styl? |
Jeżeli nie rozumiesz sensu słowa asysta i uważasz, że wiki jest w tej kwestii autorytetem to nie mam pytań.
Gdybyś grał kiedyś w piłkę to byś z doświadczenia wiedział, że często strzelec dokłada nogę, a główna zasługa w zdobyciu bramki jest właśnie po stronie asystenta. Dlatego niektórych razi nazywaniem asystą wybicia piłki na pałę, mało tego takiego, które nie daje bezpośredniej możliwości zdobycia bramki. Prościej nie jestem w stanie tego wytłumaczyć. |
Jeden i drugi ma trochę racji, a trochę jej nie ma.
Drozd, czy tego chcesz czy nie - wybicie Jovicia to asysta i bedzie mu sie liczyc tak jak ta przy Donaldzie. Karherop, choc jest to asysta to tylko formalnie, bo wklad w bramke niemalze zaden. Mam nadzieje ze pomoglem, wybaczcie brak PL znakow :-) |
Cytat:
Jović wybił piłkę na pałę? Wybił. Zrobił z tego asystę? Tak. Koniec tematu. |
Cytat:
Czy zpstanie zapamiętana asysta ? Jak najbardziej P.s. Jovic w 11 kolejki. |
To była Nasza kolejka :D Jovic, Guerrier, Brozek w 11stce kolejki, graczem kolejki Brozek, plusem kolejki Guerrier. Oby tak dalej
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl