![]() |
Cytat:
Gdybyś chociaż używał merytorycznej krytyki, ale oczywiście lepiej zwyzywać kogoś od paralityków czy partaczy. słońce, świeci nad nami (..) Cytat:
|
Dziekuje, ze mnie "odmladzasz". W takim razie szanuj sobie Boguskiego, Jankowskiego, Buchalika, Burlige, Donalda, a ja bede sobie szanowal Glowackiego, Sobola, Moskala, Reymana i inne zasluzone dla tego klubu osoby, ktore na ten szacunek zapracowaly na boisku jak i poza nim, ok?
|
A dlaczego niby mam go szanować? Wisła to dla mnie przede wszystkim ludzie którzy ją tworzą na trybunach i którzy poświęcają dla niej swój czas i pieniądze i niejednokrotnie zdrowie. A nie kopacze urodzeni kilometry stąd, dla których to po prostu kolejne miejsce pracy, miejsce gdzie za marne kopanie piłki dostają niewspółmierne duże pieniądze. Od kopacza przede wszystkim należy wymagać, a nie głaskać go po jajach. Być piłkarzem u nas to zajebista robota, chuja od siebie dajesz, ale jesteś świętą krową bo jesteś "piłkarzem", więc należy ci się szacunek za sam fakt bycia "piłkarzem". Cudzysłów tu jest nieprzypadkowy, bynajmniej.
|
Dupcy wam się w głowach już od tych upałów, albo za długo na forum siedzicie. Kto by pomyślał, że kibicom Wisły trzeba tłumaczyć dlaczego nie można obrażać piłkarzy Wisły (dopóki nie odwalą jakiegoś numeru). :lol:
Jak coś pójdzie nie tak i będziemy grali np. w okręgówce, to też będziecie jechać piłkarzy, że nie umieją grać jak czołówka ligi? Moja rada - idą derby, ukierunkujcie nadmiar energii w ich stronę. |
mam nadzieje ze Kazek wystawi na def pomocnikach Maczynskiego i Cywke - a nie Uryge
|
Jutro będzie "garbata dola".
Pierwszy mecz mamy za sobą, nieudany zresztą ale przykład Legii pokazuje że można mieć pierwszy mecz tragiczny a następne dwa zagrać bardzo dobrze. Oby tak było z nami. Będzie dużo walk jak zawsze więc na styl nie ma co patrzeć. Liczą się tylko 3 pkt. I trochę WIARY co niektórzy. Najgorzej to mecz przegrać już w szatni. A piłkarzy tej Wisły trzeba szanować bo nie widać by odwalali jakąś maniane, czasami braki umiejętnośći i chłodnej głowy, bo o braku walki powiedzieć nie można. Więc jak dają z siebie wszystko to ich trzeba wspierać, szczególnie że klub wychodzi po dołku na prostą. |
[QUOTE=FraMat;1408559]Cracovia ma jednego z najlepszych a najbardziej niedocenianego, moim zdaniem, polskiego trenera.
heh z tego co pamietam to doceniany był ,a nawet wyceniany....:) |
Tylko zwycięstwo na derbach tylko zwycięstwo !!!
|
Cytat:
|
Derby to derby i nie chcę powtórki z ubiegłego roku. Trzeba grać i zapierdalać przez 95 minut, anie przez 30 a resztę stać na boisku. Być może na przekór wszystkim ale ja postawiłbym w tym meczu na Boguskiego i Jankowskiego, w środku zaś Crivellaro za Brożkiem, Cywka na "8" i Mączyński na "6". Jankowski gra naprawdę nieźle, a Boguś na pewno będzie zapieprzał. Przypuścić na nich totalny atak i zastosować pełen pressing i wygrana jest Nasza ------->>> Jazda, Jazda Jazda!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
O tym pisałem wczoraj - jak odpowiednio wykorzystamy Bogusia i Jankesa jest duża szansa, że osiągniemy korzystny rezultat.
http://www.footballuser.com/formatio...sla_Krakow.jpg Formacja oparta na 2 trójkątach - w środkowej strefie i w napadzie. Boczni obrońcy wysunięci podłączający się do akcji na zasadzie fałszywych skrzydłowych. Zagęszczamy środek pola. Cywka i Mąka jako DP, choć ten pierwszy miałby zadania ofensywne wspierając Popovicia. Brożek w przodzie nie jest osamotniony. Skoro Boguski jest od brudnej roboty, niech ją robi w przodzie zwalniając miejsce. Przy dośrodkowaniach z prawej czy lewej strony jest albo Brożek, albo jak piłka przejdzie dalej obronę jest Boguski/Jankes. W razie chujni z grzybnią do zmiany Popovic, wprowadzić Crivellaro. |
W jakich strojach dziś gramy? Ma ktoś jakieś info? :)
|
Niebieskie, jak zwykle na "wyjeździe" na kałuże.
|
Wygramy. Przeczuwam że będzie 2:0 Zieliński jeszcze nie przegrał wiec pierwsza porażka będzie bardzo bolesna.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie |
Lepiej, żeby nowi piłkarze zdawali sobie sprawę z wagi tego spotkania.
Wykorzystać swoje szanse, nie dać się ponieść emocjom. |
Mam nadzieję, że Brozio i Głowa staną na wysokości zadania i poprowadzą armię najemników do zwycięstwa. Niech wytłumaczą szczęśliwej kompaniji ile znaczą dla nas derby, że to nie jest tylko mecz typu " dobrze że się wyzerowaliśmy".
Zróbcie zbiorowy gang-bang na tej pasiastej dziwce! |
Kadra na dziś:
Bramkarze: Cierzniak Zając Obrońcy: Żemło Guzmics Głowacki Burliga Jović Sadlok Kujawa Pomocnicy: Cywka Crivellaro Mączyński Popovič Boguski Uryga Kuczak Jankowski Napastnik: Brożek |
Przed meczem, to w ciemno można stawiać, że stracimy bramkę, bo gra obronna za Moskala(i ogólnie "klasa" obrony), to wesoła twórczość. Dzisiaj pewno będzie podobnie, ale obyśmy strzelili więcej. Pan ("Nic nowego tutaj nie wymyślę")Kazimierz nie nastraja mimo wszystko optymistycznie.
|
Cytat:
|
Poprostu Kujawa i Zemlo sa lepsi:)
|
No Kaziu naprawdę nie lubi ryzyka...
|
skład dobry, ale zrobiłbym jedną zmianę, za Uryge powinien wskoczyć Crivellaro
|
Nie szanować piłkarzy z powodu tego, że nie posiadają umiejętności Ronaldo czy Messiego ? Dobre.
Cytat:
|
Z tym charakterem to poza Sobolem, Głową czy Kosowskim znowu za wielu nie było.
Conajwyżej z większymi umiejętnościami - tu się zgodzę. My zawsze mieliśmy pecha do właśnie chimerycznych gości ze słabą psychą. Skład oceniam.... defensywnie. Chociaż tyle, że Boguski gra za Burego. Wolałbym za Jovicia, ale przynajmniej to jedno skrzydło powinno funkcjonować jakoś w miarę. |
Pytanie za 100 pktów.
Czy "piłkarze" do których wymagacie tak bardzo szacunku walczyli dziś o zwycięstwo? Czy z pełną determinacją chcieli wygrać najważniejszy mecz sezonu? Czy Cierzniak gral na czas w 65 minucie? No właśnie. |
Ile tych remisow ....a?
Zakonni jak najbardziej do pokonania... Sedzia bardzo slaby... To tak na szybko... |
przetrwaliśmy.
Jović i Brożek dziś najlepsi od nas. Po zejściu Pawła w ogóle nie stworzyliśmy zagrożenia Ogólnie nuda. Swoją drogą, jak Cracovia za Zielińskiego może tak dobre wyniki notować grając taki piach? |
A tak sie odgrazali, ze Nas rozjebia 1-0 :rotfl:
|
Kaziu Moskal nie wygrał meczu - po prostu niespodzianka stulecia.
A Boguski ma mniej więcej tyle wspólnego z piłkarzem, co Grodzka z kobietą. |
Oprawa śmiechu warta http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl