![]() |
Wstyd, panie i panowie.
|
Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.
Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd. |
Pogratulować Armii Białej Gwiazdy "żołnierzy"...
|
Cytat:
Eeee tam. Zaraz każdy napisze, że głosował za 3 punkty. |
Każdy kto będzie narzekał, że jest źle i trzeba zamknąć SA, ogłosić upadlość i zaczać od IV Ligii niech popatrzy na ten wynik. 3500 osób (a ch, liczmy 5k, może nie każdy dał 3pkt) - tyle poświęca 10min by oddać głos, który może dać 3mln zł. I NIC poza tym ich to nie kosztuje. Już widzę jak udałoby się odbudować klub od 4 ligii z takim zaangażowaniem.
|
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(
|
Dla tych co nie wiedzą:
"Znamy już oficjalne wyniki głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W wyborach udział wzięło 7,5 procent mieszkańców Krakowa. Wśród projektów ogólnomiejskich zwyciężyła budowa toru motocyklowo-samochodowego (3 mln złotych), bezpłatny angielski pięć razy w tygodniu dla krakowskich uczniów (882 tys. zł), zagospodarowanie zalewu Bagry, publiczne kąpielisko z plażą miejską na Zakrzówku" |
Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/
|
Gratulacje dla wszystkich napinaczy... Szkoda nawet komentować
|
Cytat:
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł. "A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji". Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin. Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej. |
Problem polega na tym, że większość z nas mobilizowała też rodziny i oddawaliśmy po kilka głosów. Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.
|
Cytat:
Ciągłe "niech ktoś". Niech ktoś coś zrobi, niech ktoś coś ogarnie. A jak ktoś coś zrobił i ogarnął, to nie ma 10min na głosowanie. Ale potem będzie "a dlaczego nie ma muzeum?!"... |
Cytat:
|
To proszę w takim razie się na mnie nie wyżywać, że to moja wina, bo zamiast 6pkt dałem temu projektowi(z żoną) 4pkt.
Uważam, że każdy kto choć dał 1pkt przy tej marnej frekwencji (7%) zasługuje na słowa podziękowania! |
Cytat:
|
Cytat:
|
K..wa Panowie, dajcie gościowi spokój. Miał odwage przyznać jak zagłosował i ile punktów oddał na nasz projekt i chwała mu za każdy punt. Ciekawy jestem ilu najmądrzejszych i innych pocemonów z tego forum nie zagłosowała wcale. Teraz siedzą cicho bo pewnie coś tam, coś tam i nie mogli tego zrobić. Dowiedzcie się kto i jazda z mordą do nich, bo to co się stało to jakiś k..wa dramat. Przej...liśmy coś co powinniśmy wygrać w cuglach. Takich teraz doczekaliśmy się " kibiców" i gówno zrobimy.
|
To, że przegraliśmy z torem to pół biedy. Ale tego, że ten jebany angielski przeszedł w zamian za muzeum zdzierżyć nie potrafię.
|
Ja mógłbym zrozumieć tylko, wygraną jakiegoś projektu ratującego zdrowie lub życie ludzkie...To była wielka szansa na pokazanie się w mieście...Została zmarnowana...Powiem wprost - przegraną upatruję w tym, że znaczna część mieniących się sympatykami Wisły to banda skończonych leni...
|
czepianie się TSWthedues, że dał 4 zamiast 6, to jak przypie.rdalanie się do kibica, że przyszedł na mecz i kupił bilet za 20zł, zamiast za 60zł, poważni jesteście? rozpęd i głową o ścianę polecam.
pretensje można mieć do wszystkich którym tak zależy, że nie mieli 10 minut żeby zagłosować. liczba oddanych głosów to wstyd dla nas jako Wiślackiej społeczności.. a co do tego angielskiego, to też na początku się wkurzyłem, ale uważałbym z tym, bo 10mln jest przekazane na ogólnomiejskie projekty, a angielski kosztował niecały milion.. więc nawet gdyby był za nami, prawdopodobnie to on zostałby wykonany, a nie nasz, ze względu na ograniczenie finansowe, które jasno mówi że najwyżej sklasyfikowane projekty dające 10mln zostaną zrealizowane. |
Gość przynajmniej zagłosował, reszta miała w dupie muzeum.
|
Cytat:
Takich ....a mamy fanatyków, którzy raz na sezon przypomną sobie o Wiśle kiedy gramy z Legią. Cóż może za rok się uda. |
Tylko tylu mamy kibiców Wisły w Krakowie którym zależy na klubie ? :shock:
Nie chcę mówić jaka mobilizacja byłaby w Warszawie czy Poznaniu gdyby przeprowadzono takie głosowanie, niestety pokazało to nam miejsce w szeregu, bo ludziom nie chciało się poświęcić paru minut dla dobra i przyszłości swojego klubu ... Wychodziłoby z tego, że większość kibiców Wisły mieszka poza Krakowem :D Wstydźcie się Krakusi ! :P |
Cytat:
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź. Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla... To nie jest tak, że kibiców nie ma. Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji. Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób. Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum. Bez komentarza. Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce. |
Cytat:
|
Wstyd i żenada.
|
Cytat:
Choćby dlatego. Jak dla mnie tak 1 % szans, żeby coś wypadło. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl