Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9490)

element 06.07.2015 10:06

Wstyd, panie i panowie.

wściekłe pięści węża 06.07.2015 10:10

Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.

Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.

serek.c2 06.07.2015 10:11

Pogratulować Armii Białej Gwiazdy "żołnierzy"...

WISŁAZWE 06.07.2015 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1406803)
Nie jestem zaskoczony. Widząc poziom mobilizacji do jakiego część "kibiców" jest zdolna liczyłem tylko na cud. Niestety, nie udało się.

Te 10 500 punktów, to ok 3500 osób głosujących na nasz projekt za 3 punkty. Każdemu, komu nie chciało się poświęcić tych kilku minut na oddanie głosu powinno być zwyczajnie wstyd.


Eeee tam. Zaraz każdy napisze, że głosował za 3 punkty.

dostuffca 06.07.2015 10:20

Każdy kto będzie narzekał, że jest źle i trzeba zamknąć SA, ogłosić upadlość i zaczać od IV Ligii niech popatrzy na ten wynik. 3500 osób (a ch, liczmy 5k, może nie każdy dał 3pkt) - tyle poświęca 10min by oddać głos, który może dać 3mln zł. I NIC poza tym ich to nie kosztuje. Już widzę jak udałoby się odbudować klub od 4 ligii z takim zaangażowaniem.

TSWthedues 06.07.2015 10:24

Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(

jonaf 06.07.2015 10:50

Dla tych co nie wiedzą:

"Znamy już oficjalne wyniki głosowania w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego. W wyborach udział wzięło 7,5 procent mieszkańców Krakowa.

Wśród projektów ogólnomiejskich zwyciężyła budowa toru motocyklowo-samochodowego (3 mln złotych), bezpłatny angielski pięć razy w tygodniu dla krakowskich uczniów (882 tys. zł), zagospodarowanie zalewu Bagry, publiczne kąpielisko z plażą miejską na Zakrzówku"

cancer 06.07.2015 11:01

Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/

gooro33 06.07.2015 11:11

Gratulacje dla wszystkich napinaczy... Szkoda nawet komentować

Kocur 06.07.2015 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406810)
Oddałem głos na Park Lotników w drugiej kolejności na Muzeum Wisły, niestety oba projekty upadły:(


Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".


Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.

jonaf 06.07.2015 11:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cancer (Post 1406822)
Czyli tak na prawdę brakowało niecałe 300 osób, żeby projekt przeszedł :/

brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]

cancer 06.07.2015 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jonaf (Post 1406828)
brakło 100 osób , żeby projekt przeszedł [mniej niż 300 pkt - 1 osoba, mogla dac 3 pkt maks]

Wydawało mi się, że mieliśmy straty prawie 800 pkt do Zakrzówka...

TSWthedues 06.07.2015 11:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1406827)
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

"A bo se zagłosuje na jakiś fajny projekt a Muzeum przy okazji".


Pomijając tych co w ogóle im się nie chciało kliknąć myszą 5 razy.

Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.

TS FANATIC 06.07.2015 11:52

Problem polega na tym, że większość z nas mobilizowała też rodziny i oddawaliśmy po kilka głosów. Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.

dostuffca 06.07.2015 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1406827)
Własnie przez takie głosowanie projekt upadł.

Nie. Projekt upadł dlatego, że głosowało na niego za mało ludzi. Przy ogólnej frekwencji na poziomie 50k. Pewno wszyscy mieli na drugą zmianę, albo rano musieli wcześnie wstać. Albo akurat nie było ich w Krakowie. A nie, czekaj, to nie wymówka dlaczego na stadionie jest 9k ludzi.

Ciągłe "niech ktoś". Niech ktoś coś zrobi, niech ktoś coś ogarnie. A jak ktoś coś zrobił i ogarnął, to nie ma 10min na głosowanie. Ale potem będzie "a dlaczego nie ma muzeum?!"...

wściekłe pięści węża 06.07.2015 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406830)
Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Nie pisz bzdur i nie szukaj na siłę durnego konfilktu, bo to jest wina każdego, kto nie zagłosował, niezależnie od sektora, który zajmuje. Nie trzeba być "fanatykiem", żeby parę razy kliknąć myszką.

TSWthedues 06.07.2015 11:58

To proszę w takim razie się na mnie nie wyżywać, że to moja wina, bo zamiast 6pkt dałem temu projektowi(z żoną) 4pkt.
Uważam, że każdy kto choć dał 1pkt przy tej marnej frekwencji (7%) zasługuje na słowa podziękowania!

Barti 06.07.2015 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406830)
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.

Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów ;) dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...

TSWthedues 06.07.2015 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1406836)
Kolego...o czym Ty w ogóle piszesz...Oddałeś o 2 pkt-y za mało i taka jest prawda...ja też zalogowałem żonę i Muzeum (mimo protestów ;) dostało 6 pkt. Nie ma nic bliższego sercu Wiślaka...Park był w dalszej kolejności...

W.w masz moją odpowiedź, że słowa podziękowania należą się wszystkim ,którzy oddali swój głos. Teraz przy pierwszym meczu pójdź na stadion i zapytaj w najbliższym otoczeniu ile osób kliknęło na muzeum za 3pkt - 2 tudzież 1pkt. Możesz być niemile zaskoczony.

lopez71 06.07.2015 12:59

K..wa Panowie, dajcie gościowi spokój. Miał odwage przyznać jak zagłosował i ile punktów oddał na nasz projekt i chwała mu za każdy punt. Ciekawy jestem ilu najmądrzejszych i innych pocemonów z tego forum nie zagłosowała wcale. Teraz siedzą cicho bo pewnie coś tam, coś tam i nie mogli tego zrobić. Dowiedzcie się kto i jazda z mordą do nich, bo to co się stało to jakiś k..wa dramat. Przej...liśmy coś co powinniśmy wygrać w cuglach. Takich teraz doczekaliśmy się " kibiców" i gówno zrobimy.

!!IRIVER!! 06.07.2015 13:03

To, że przegraliśmy z torem to pół biedy. Ale tego, że ten jebany angielski przeszedł w zamian za muzeum zdzierżyć nie potrafię.

Barti 06.07.2015 13:19

Ja mógłbym zrozumieć tylko, wygraną jakiegoś projektu ratującego zdrowie lub życie ludzkie...To była wielka szansa na pokazanie się w mieście...Została zmarnowana...Powiem wprost - przegraną upatruję w tym, że znaczna część mieniących się sympatykami Wisły to banda skończonych leni...

Gucio25 06.07.2015 14:19

czepianie się TSWthedues, że dał 4 zamiast 6, to jak przypie.rdalanie się do kibica, że przyszedł na mecz i kupił bilet za 20zł, zamiast za 60zł, poważni jesteście? rozpęd i głową o ścianę polecam.

pretensje można mieć do wszystkich którym tak zależy, że nie mieli 10 minut żeby zagłosować. liczba oddanych głosów to wstyd dla nas jako Wiślackiej społeczności..

a co do tego angielskiego, to też na początku się wkurzyłem, ale uważałbym z tym, bo 10mln jest przekazane na ogólnomiejskie projekty, a angielski kosztował niecały milion.. więc nawet gdyby był za nami, prawdopodobnie to on zostałby wykonany, a nie nasz, ze względu na ograniczenie finansowe, które jasno mówi że najwyżej sklasyfikowane projekty dające 10mln zostaną zrealizowane.

silver03 06.07.2015 15:19

Gość przynajmniej zagłosował, reszta miała w dupie muzeum.

Raffaello89 06.07.2015 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1406830)
Kocur rok temu głosowałem na ten projekt i teraz też, jest mi on o tyle bliższy, ze leży tuż obok mojego miejsca zamieszkania. Na pocieszenie powiem Ci, że wziąłem dowód mojej żony i łącznie na projekt Wiślacki oddaliśmy 4pkt.

Wszelkie uzasadnione pretensje miej do fanatyków, którzy chodzą na C (ok. 4 tyś osób) oraz osób z ich rodzin.

Poza tym nic nie stoi na straconej pozycji dlatego, że projekt, który chyba wygrał jako pierwszy(tor) w ubiegłym roku również znalazł się na liście i poległ. Być może płacimy tzw. frycowe a w następnym roku uda się to zrealizować poprzez większą mobilizację i złość, że teraz nam nie było dane cieszyć się z wygranej.

Sądze że fanatycy z C z racji wieku nie mogli jeszcze głosować..
Takich ....a mamy fanatyków, którzy raz na sezon przypomną sobie o Wiśle kiedy gramy z Legią.
Cóż może za rok się uda.

heoij 06.07.2015 15:32

Tylko tylu mamy kibiców Wisły w Krakowie którym zależy na klubie ? :shock:

Nie chcę mówić jaka mobilizacja byłaby w Warszawie czy Poznaniu gdyby przeprowadzono takie głosowanie, niestety pokazało to nam miejsce w szeregu, bo ludziom nie chciało się poświęcić paru minut dla dobra i przyszłości swojego klubu ...

Wychodziłoby z tego, że większość kibiców Wisły mieszka poza Krakowem
:D

Wstydźcie się Krakusi ! :P

Elefant 06.07.2015 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS FANATIC (Post 1406832)
Gwoli prawdy w rzeczywistości osób którym zależało na muzeum było nie więcej niż 1000-1500.

Pewnie bliżej tysiąca.
Cóż, hasło "policzmy głosy" dało przynajmniej wyrazistą odpowiedź.

Szczególnie wyniki polecam tym co wypisują hasła o 4 lidze, Cupiał spier... i o drodze Lechii i inne bla, bla, bla...

To nie jest tak, że kibiców nie ma.
Tylko na tą obojętność pracowaliśmy kilka lat. Pisane było o tym w temacie o frekwencji.

Luty 2012 roku. W kolejce po płatny bilet na Superpuchar w Warszawie stanęło 9000 osób.
Czerwiec 2015 roku. Może 1500 osób zechciało zagłosować bezpłatnie na Muzeum.
Bez komentarza.

Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce.

!!IRIVER!! 06.07.2015 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elefant (Post 1406924)

Nadzieja jest tylko taka, że może któryś z projektów wypadnie i my wskoczymy na jego miejsce.

Z jakiej paki coś miałoby wypaść, skoro ludzie wybrali i kasa - 3 bańki lub 900 tys., jak na jeden z projektów, od strzała się na to znajduje?

Kamson 06.07.2015 18:09

Wstyd i żenada.

Elefant 06.07.2015 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1406935)
Z jakiej paki coś miałoby wypaść, skoro ludzie wybrali i kasa - 3 bańki lub 900 tys., jak na jeden z projektów, od strzała się na to znajduje?

Projekt do celów głosowania to np. nie prawomocne pozwolenie na budowę.
Choćby dlatego.
Jak dla mnie tak 1 % szans, żeby coś wypadło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl