Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9481)

Coglin 07.06.2015 20:10

Kopacze odjebali pańszczyznę i zadowoleni mogą jechać na wakacje.

Specjalne wyróżnienie dla Buchalika za interwencję roku oraz dla Burligi za strzał, którego nie było.

Patryko 07.06.2015 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1403509)
Kopacze odjebali pańszczyznę i zadowoleni mogą jechać na wakacje.

Specjalne wyróżnienie dla Buchalika za interwencję roku oraz dla Burligi za strzał, którego nie było.

Jeszcze jak go poklepał zawodnik Lecha... coś na zasadzie "super, że zjebałeś" - powinien mu ręce Burliga połamać :D

Wojtas 07.06.2015 20:58

Gerrier lepiej podaje,Bury przyjmuje w 90 minucie i feta przy Lazienkowskiej

bylo blisko,tego rewanzu za Jopa

W kazdym razie jednak wole Kuchenki na Mistrza,Legia sama jest sobie winna,ale .... juz mi lotto wszystko

P.S tak słabego Mistrza Polski to dawno nie widzialem,jak L mogla to przegrac to sam nie rozumiem.

AYALA 07.06.2015 21:09

Bez Alana i Dudki gra w środku pola wygląda znaznie lepiej.

TSWthedues 07.06.2015 21:24

Dudka, Ostoja, Stilic i Guła Ci piłkarze już nas nie będą reprezentować w nowym sezonie, decyzje na pewno były już wcześniej podjęte, to niech mi ktoś wytłumaczy po co ta trójka wychodziła dziś na mecz? Kazek to trener bez jaj!

KOMINEK 07.06.2015 21:28

Wg mnie odje..bania pańszczyzny nie było zagrali całkiem dobry mecz jeden z lepszy w ostatni czasie. Może w jednym momencie Semirowi zadrżała noga gdy dobrze podał do Brożka ten miałby tylko jednego piłkarza przed sobą

Ajax 07.06.2015 21:28

Bo grał o zwycięstwo a nie mityczne zgrywanie drużyny na to będzie miał czas w sparingach.

!!IRIVER!! 07.06.2015 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1403549)
Dudka, Ostoja, Stilic i Guła Ci piłkarze już nas nie będą reprezentować w nowym sezonie, decyzje na pewno były już wcześniej podjęte, to niech mi ktoś wytłumaczy po co ta trójka wychodziła dziś na mecz? Kazek to trener bez jaj!

Żeby ....y z Warszawy nie jebaly po nas jak po Górniku. Dobrze ze zagrali i zwłaszcza Bałkaniarze, zaprezentowali sie przyzwoicie.

kerim1906 08.06.2015 10:58

!!IRIVER!! "Żeby ....y z Warszawy nie jebaly po nas jak po Górniku. Dobrze ze zagrali i zwłaszcza Bałkaniarze, zaprezentowali sie przyzwoicie"

jakbym był kibicem żaboli to bym to olał , pamiętam jak dzisjaj ostatni mecz sezonu gdzie Państwowy przekręt z KGMH zdobywał "tytuł " w stolycy , a warszawka nadstawiała tyłeczek aż miło , obejrzyjcie sytuacje , żenada do kwadratu , a teraz mają czelność kogoś pouczać


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl