Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 3 czerwca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9477)

Barti 04.06.2015 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1403016)
Z mojej strony przede wszystkim nie, nie i jeszcze raz nie dla wiecznie spóźnionych wypłat dla zawodników i innych patologii w klubie.

Chętnie rozliczę zawodników w momencie, gdy klub będzie wywiązywał się ze swoich zobowiązań w stosunku do nich. Teraz trudno dziwić się, że marazm, brak perspektyw i brak morale odbija się na ich postawie. Tym bardziej, że tkwią w tym bagnie od kilku lat.

chyba nie wierzę w to co czytam... adwokat diabła się znalazł... prezydent elekt nie zarabia tyle co oni... ile masz lat dzieciaku??

Ma_niek 04.06.2015 13:59

A co cie obchodzi ile zarabiaja?. Maja takie kontrakty podpisane to maja tyle regularnie dostawac jak w kazdym normalnym klubie. Sami sobie tych kontraktów nie podpisali. Niektorzy podobno kilka miesiecy czekaja na przelew.

Kurz 04.06.2015 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1403063)
chyba nie wierzę w to co czytam... adwokat diabła się znalazł... prezydent elekt nie zarabia tyle co oni... ile masz lat dzieciaku??

:haha:

Prezydent elekt powinien wybrać zatem grę w piłkę albo wystąpić w Warsaw Shore, a nie studiować prawo. Co to za głupie porównanie? A klub, jeśli chce wymagać i oczekiwać konkretnych efektów, powinien zacząć od siebie. Nie chodzi tylko o pieniądze, ale całą sytuację, która na pewno nie pozostaje bez wpływu na wyniki.

Barti 04.06.2015 14:15

Zawsze byłem daleko od grupy spierającej się o pensję mimo że miałem nóż na gardle. Osiągnijcie coś w życiu a ktoś będzie się o Was ubiegał i zachowajcie pokorę... Porada gratis :D
Kolego Kurz pogadaj z rodzicami oni Ci wytłumaczą.

Rustin 04.06.2015 14:18

Tradycyjnie będą podziały na forum i pewnie kłótnie, ale tak naprawdę koniec końców wszyscy dostaną swoją kasę, zarówno piłkarze jak i zarząd. Tylko kibice są na tym całym burdelu na minusie, nie dość, że wydawali kasę, zdzierali gardła to jeszcze byli oszukiwani przez kilkanaście meczów, zarówno przez piłkarzy jak i prezesa.

FraMat 04.06.2015 14:49

Mam pytanie:
- Czy zajęcie dobrego miejsca w lidze (drugie, trzecie) skutkuje obowiązkiem grania w pucharach, czy można z tego przywileju zrezygnować?

Kurz 04.06.2015 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1403073)
Zawsze byłem daleko od grupy spierającej się o pensję mimo że miałem nóż na gardle. Osiągnijcie coś w życiu a ktoś będzie się o Was ubiegał i zachowajcie pokorę... Porada gratis :D
Kolego Kurz pogadaj z rodzicami oni Ci wytłumaczą.

Kolego Barti. Rodzice nie muszą mi niczego tłumaczyć, tym bardziej, że z zaświatów byłoby to trudne. Osiągnąłem w życiu to czego chciałem. Nigdy nie miałem noża na gardle, bo jestem dobry w tym co robię. Spełnienie i zadowolenie sprawia, że nie muszę tryskać jadem na forum. I daje niezbędny dystans. I tu moja rada gratis. Więcej dystansu, kolego, więcej dystansu.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rustin (Post 1403074)
Tradycyjnie będą podziały na forum i pewnie kłótnie, ale tak naprawdę koniec końców wszyscy dostaną swoją kasę, zarówno piłkarze jak i zarząd. Tylko kibice są na tym całym burdelu na minusie, nie dość, że wydawali kasę, zdzierali gardła to jeszcze byli oszukiwani przez kilkanaście meczów, zarówno przez piłkarzy jak i prezesa.

Oszukiwani przez kilkanaście meczów? Chyba przez siebie, bo gdyby potrafili wyciągać logiczne wnioski z powtarzającej się od kilku lat sytuacji, wiedzieliby, że tej drużyny na nic spektakularnego nie stać. Przebłyski lepszej gry, które od czasu do czasu obserwujemy to wypadek przy pracy, a nie norma. Normą jest 5-7 miejsce w ekstraklasie. Od ładnych paru lat. Boleśnie powtarzalny wynik.

I jeszcze jedno, co chyba wszystkim umyka. Spora część zarobków naszych piłkarzy zależy od wyników. Przegrane to mniej kasy. Tak więc ta sytuacja dotykach wszystkich bez wyjątku.

Elefant 04.06.2015 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1403011)
Nawet jeśli finansowo się to równoważy - to szanse na prawdziwą kasę wynoszą "0" (awans do grupy). A zostaje ryzyko zrypanych przygotowań i potem walka o utrzymanie jak Ruch ostatnio.

Podsumowując - zarabiasz grosze bez grupy a rozwalasz sobie przygotowania do sezonu. Pytanie czy warto?
Przy naszej nędzy kadrowej i słabiźnie wg mnie nie.

Trzydniowy wyjazd miałby zrujnować przygotowania ? Owszem stanowiłby utrudnienie, ale bez przesady.
Raczej zrujnowałby plany urlopowe...

Bardziej się obawiam, że ktoś w klubie sobie uświadomił, że 2 lipca możemy nie mieć jedenastu piłkarzy do wystawienia na plac. Co już przerabialiśmy chyba w 2010 roku. I taki argument do mnie bardziej przemawia, niż domniemane straty finansowe z tego tytułu.
No, chyba, że ktoś przedstawi realne wyliczenia kosztów.


Co do zarobionych "groszy", przypomnę, że ostatnio była akcja z szalikami cegiełkami po 30 zł.
Miały uratować klub...

St Yabol 04.06.2015 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1403083)
Mam pytanie:
- Czy zajęcie dobrego miejsca w lidze (drugie, trzecie) skutkuje obowiązkiem grania w pucharach, czy można z tego przywileju zrezygnować?

Można Zrezygnować tak jak z każdych rozgrywek. W tedy wskakuje następna drużyna

Barti 04.06.2015 15:38

Kolego Kurz... Najmocniej przepraszam... Moje rozgoryczenie wynika z faktu, że zawsze najwięcej do powiedzenia o zarobkach w firmie mają osoby które nic nie znaczą. Porównywanie dzisiejszych piłkarzy z Henrykiem Reymanem czy JWP "filantropa" Cupiała z Panem Łopuszańskim to jak porównywanie (niech każdy sobie sam wpisze) z....

Kurz 04.06.2015 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barti (Post 1403092)
Kolego Kurz... Najmocniej przepraszam... Moje rozgoryczenie wynika z faktu, że zawsze najwięcej do powiedzenia o zarobkach w firmie mają osoby które nic nie znaczą. Porównywanie dzisiejszych piłkarzy z Henrykiem Reymanem czy JWP "filantropa" Cupiała z Panem Łopuszańskim to jak porównywanie (niech każdy sobie sam wpisze) z....

W czasach Reymana piłka była według obecnych kryteriów sportem amatorskim, kierowanym i uprawianym przez pasjonatów. Dzisiaj to ogromny przemysł ze wszystkimi plusami i minusami tego stanu rzeczy. Ta przemiana może się nie podobać, ale nie da się tych dwóch rzeczywistości porównać.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl