Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9474)

fialo 29.05.2015 18:45

Musisz płakać jak mała dziewczynka tu i na forum Legii? Rozumiem na wyjazd zapisany, bo poziom napinki internetowej tak wysoki, ze chyba rozsadzisz sektor gości jak rykniemy jazda z k..?

Zajmijmy się sobą i tym, żebyśmy nie tracili bramek jak ostatni frajerzy.

Gero 29.05.2015 18:54

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...a-legie/8jx3s3
tutaj dam;P

Kamson 29.05.2015 22:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1402331)
Musisz płakać jak mała dziewczynka tu i na forum Legii? Rozumiem na wyjazd zapisany, bo poziom napinki internetowej tak wysoki, ze chyba rozsadzisz sektor gości jak rykniemy jazda z k..?

Zajmijmy się sobą i tym, żebyśmy nie tracili bramek jak ostatni frajerzy.

Nie mam w zwyczaju płakać :) Po tym co sędziowie odpierdalają co rok w naszych meczach z Legią, moje posty chyba nie powinny nikogo dziwić? Płakać na forum L? Bo zapytałem czy już nie prowadzą akcji #letfootballwin? :lol: Żadna napinka - na zapas wole sobie zostawić dobry humor na oglądanie tego meczu w razie powtórek z przeszłości. Lepiej się z tego śmiać, niż po raz kolejny wkvrwiać... W sektorze gości tym razem mnie nie będzie, ale nie mam zamiaru się tu spowiadać, dodać mogę tylko, że w Warszawie byłem nie raz (co oczywiście nie usprawiedliwia tego, że tym razem być tam nie mogę).

Mam nadzieje, że w niedziele nie będę miał okazji do komentowania pracy pana z gwizdkiem w gębie ;)

piro 30.05.2015 00:55

sędzia główny to nic bo liniowi są znów chyba niestety z warszawy,a przecież to oni głównie drukują, kórwa pomścić wreszcie ten chory system

Ogryzek 30.05.2015 08:37

Liniowi z Warszawy? Liniowi powinni zamiast czarnych koszulek ubrać białe z symbolem "loserów" i wszystko będzie jasne. Teraz wiemy z kim zagramy jutro Wisła vs PZPN Warszawa

nairda116 30.05.2015 12:25

Przyśnił mi się wynik 3:2 dla ległej ale po golach orlando sa i vrdoljaka a oni nie zagrają także wygrana 2:1.

universe 31.05.2015 12:54

Do mniej wiecej 85 minuty meczu róbta co chceta... ale od tego momentu wszystkie ręce na pokład i pełna koncentracja, to raz.

Dwa, teraz nasza kolej na małe wynagrodzenie od losu za pomyłki sędziowskie :>

Trzy, trójeczka do zera i żegnamy...! :D

ABGwislakABG 31.05.2015 13:16

Moja poprzednia propozycja (3-3 FT po prowadzeniu 0-3) to śmiech przez łzy. Naprawdę bym chciał 0-1 w 93 po kontrowersyjnej decyzji sędziego, tym razem przeciwko stołecznym.

qqq_b 31.05.2015 13:27

A ja bym chciał dobrego meczu w wykonaniu naszych kopaczy i remisu lub zwycięstwa. Punkty w tym momencie nam są niepotrzebne. Nie walczymy już o nic ( ktokolwiek myśli o pucharach niech puknie się w głowę, bo kolejna kompromitacja w I rundzie jest nam zbędna ) więc najlepiej dać pograć na luzie zawodnikom, wystawić kilku młodych i niech grają. Może akurat ktoś "coś" ciekawego pokaże i będziemy mieli z niego pociechę w kolejnym sezonie. Dla nas obecny sezon skończył się w 30 kolejce.

PiVoSH92 31.05.2015 13:43

Jeśli chcemy w....ić krawaciarzy i tego ich łysego (czemu oni wszyscy są łysi?!) frajera to wygrana w samej końcówce po karnym z kapelusza po bezsensownym faulu wonderkida Dupy z czerwoną kartką której nie powinno być. I jeszcze sam karny wykonany tak, że nawet Goal-line nie wychwyciłoby czy bramka była czy nie. To scenariusz idealny. A taki realistyczny mieliśmy kilka tygodni temu - 2-2 po samobóju i bramce po ręce.

brylant17 31.05.2015 13:45

Cholera śniło mi się ,że szybko strzeliliśmy 3 gole i wygraliśmy 0-3 po dwóch Brożka i jednej Stilica mogło by się spełnić

PiVoSH92 31.05.2015 15:52

Taki mój podczasmeczowy ból dupy - dlaczego Jović przy SFG kryje np. Rzeźniczaka czy Jodłowca? Przeca on z 20cm niższy od nich, dlaczego nie Głowa/Gumiś/Dudka/Sadlok? Wiadomo przecież, że to najtrudniejsi rywale...

ABGwislakABG 31.05.2015 16:02

Stilić wy....

Stelio 31.05.2015 16:03

Stilić ty jebany sabotażysto, ile potrafisz s.......ic w jednym meczu? Nawet ....a do pustej bramki nie potrafisz trafić!!! Niech spieprza i nie wraca, krew mnie zalewa jak oglądam tych sabotażystow...

TS&ZKS 31.05.2015 16:26

Uwielbiam czytać te hejty pomeczowe. No chyba ze zawodnik strzeli, wtedy to bożek... :/

silver03 31.05.2015 16:26

Poziom grajków dostosowany do trenera.

bridgeburner 31.05.2015 16:27

No to w grupie mistrzowskiej mamy max 8 pkt w 7 meczach
a więc :
kto od nowego sezonu za Kazia ? :D

Patryko 31.05.2015 16:28

Spotkały się ze sobą dwie drużyny o podobnym poziomie, z czego jednej bardziej dziś dopisało szczęście.

Z taką grą Legia nie ma czego szukać w el. LM.

Sabotażysta Stilić niech już sobie idzie do Lecha, Lechii, gdziekolwiek - z dala od Wisły.

Kamson 31.05.2015 16:30

Cytat:

Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:


W jaki sposób gospodarze zdobędą bramkę?

- ze spalonego
- po niesłusznym karnym
- po niesłusznym wolnym
- po zagraniu ręką
- po tym jak piłka opuści boisko, a sędzie każe kontynuować gre
- sędzia osobiście wniesie piłkę do bramki

Także tego :)

Beznadziejny mecz. Nikogo nie da się wyróżnić. Obrona jak zwykle - coś stracić trzeba. W pomocy nikogo kto zrobi różnice. W ataku Brożek, którego nigdy nie ma tam gdzie powinien być. Tyle tylko, że przeciwnik równie słaby...

Ciekawe czy Lewczuk blokował strzał Stilicia ręką? C+ nie uraczyło nas powtórką. :)

wolfu 31.05.2015 16:30

ii już pół forum chce wyjebać Stilicia za jeden mecz, typowe!

INZAGHI 31.05.2015 16:31

Dlaczego wy tu komentujecie? Dlaczego się irytujecie?
Kolejny mecz gdzie z premedytacją są niewykorzystywane podbramkowe sytuacje, kolejny mecz gdy sabotuje się akcje ofensywne, kolejny mecz gdzie popełnia się z premedytacją błędy w obronie.
77 min Stępiński pokazuje Gargule gest "money money"
80 min Jankowski w sposób skandaliczny podaje świecą na skrzydło do Guerriera
87 min skandaliczne dośrodkowanie z prawej strony Barientosa
itd. itd. itd.
JEDNA WIELKA ŚCIEMA

filemon 31.05.2015 16:33

Beznadziejnie Stilić, Garguła i Boguski,
Słabo Burliga, słabo Jović, słabo Sadlok, słabo Guerrier.
Przeciętnie Głowacki, Brożek i Guzmics.
Dobrze Dudka i Jankowski.
Najlepiej Buchalik.

Sędzia nie zrobił nic, by w nagłówkach pojawiło się, że arbiter pomógł Legii. Natomiast bardzo jej pomógł - faul Sadloka (przed golem)? Nie sądzę, a żółta tym bardziej nie. Żółta dla Jovicia za co? Rzeźniczak stempluje Brożka - bez kartki, Guerrier Rzeźniczaka - kartka. Dodatkowo wiele sytuacji zabranych, np rożny po piętce Stilicia czy faul Brzyskiego na Jankowskim. To się wydaje drobnostka, ale kilkanaście takich drobnostek składa się na wynik.

Nie rozumiem też dlaczego Guerrier wchodzi, gdy przestajemy grać z kontry, a zaczynamy (powinniśmy) kombinacyjnie. To ewidentnie nie jego działka. Powinien grać od początku, a właśnie w przypadku straty gola - Boguski.

wolfu 31.05.2015 16:35

Stępiński sprzedał mecz, Jankowski sabotażysta, Barrientos sabotażysta, Stilić wypierdalaj! Uwielbiam czytać te komentarze :D

Mario Nh 31.05.2015 16:42

HASŁO EPOKI TRENERA MOSKALA:

GRALI JAK NIGDY, PRZEGRALI JAK ZAWSZE.

Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.

silver03 31.05.2015 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1402466)

Mam tylko nadzieję, że nikomu w klubie nie przyjdzie pomysł zwolnienia trenera, który podniósł organizacje gry o kilka poziomów w stosunku do jego poprzednika.

:D

10znaków

Gwiaździsty 31.05.2015 16:46

Stlić robił wszystko, zeby Wisłą tego meczu nie wygrała. Do końca nie podawał piłki Brożkowi czekającemu bezowocnie w polu karnym na podanie. Gdyby dostał byłby sam nasam. Druga sytuacja Stilic, nając już za plecami bramkarza, zamiast strzelać spokojnie górną piłkę pod poprzeczkę, wali ją na wysokosci 0,5 m. Dobrze, ze to już koniec sezonu (bo dla piłkarzy on już sie skończył kilka kolejek temu, oszczedze sobie oglądania tym razem meczu o pietruszkę w wykonaniu naszyh grajków, jadąc wcześniej w środę w plener.

63.5 Kg 31.05.2015 16:47

Na krotko bo szkoda..

Przegralismy z naprawdę bardzo slabym zespolem,niewiele robiąc aby tego uniknąć...

brylant17 31.05.2015 16:48

Nie ma sianka nie ma granka podejrzewam,że do końca sezonu zdobędziemy 0 pkt i to dosłownie.Stilić idź już sobie do tej Amiki czy gdzie tam.

Mario Nh 31.05.2015 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1402467)
:D

10znaków

Trzeba mierzyć siły na zamiary. A chyba kilka osób tutaj na forum jest dziecinnie sfrustrowanych tym, że nie będziemy do końca walczyć o mistrzostwo.

Czy wygrywasz, czy nie...!

Elefant 31.05.2015 16:53

Gra lepsza niż wynik. Fakt, że Legia poza przygotowaniem fizycznym to już cień tamtej drużyny z Radoviciem.
Potrafiliśmy wyjść spod pressingu,w porównaniu z wieloma meczami w tej rundzie prawie w ogóle brak błędów w obronie, potrafiliśmy rozegrać i przytrzymać piłkę w środku pola, całkiem nieżle :shock: Buchalik.

Nie da się niestety wygrać meczu, gdy nie posiada się ofensywy,
Brożek gra katastrofalnie od wielu meczy, Stilić psuje wszystkie kluczowe piłki.
Słabiej dziś Burliga. O Boguskim nie wspominam, bo swoje dwa mecze w sezonie już zagrał.

Porażka przykra i gorzka, bo gdyby było trochę więcej jakości w grze ofensywnej można było wygrać.

Generalnie podoba mi się zmiana w organizacji gry jaką pod rządami Moskala przechodzimy.
Gorzej z wykonawcami. Nie chce wyrokować co stoi za katastrofalną formą Brożka czy zjazdem Stilicia.
Faktem jest, że prawdopodobnie w przyszłym sezonie Moskal będzie dysponował słabszym materiałem ludzkim i będzie to prawdziwa próba dla niego.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl