Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   WIELKIE DERBY KRAKOWA, 21 marca, godz. 18:00! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9443)

iiYama 19.03.2015 00:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1394995)

Wiem co się dziś stało w Tunezji, tylko nadal nie widzę związku.

Zwłaszcza, że wg. najnowszych doniesień, wśród 20 zidentyfikowanych z 21 zabitych ogólem, była jedna osoba z Polski.

Jest to cholernie przykre, i tragiczne, ale to nie powód by ogłaszać żałobę ogólnonarodową :/.


A co do meczu, z Sarkim byłbym pewnym zwycięstwa :), ale musi być dobrze!!!

Reserve 19.03.2015 00:58

Za to ja nie wiem kompletnie nic, dlatego podałem linka :) Ale można się przyzwyczaić, u nas wystarczy że ktoś głośniej pierdnie i żałoba jest już ogłaszana.

Co do tematu - 3 punkty obowiązkowe. Jak nie teraz to kiedy?

filemon 19.03.2015 02:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1394996)
wybieracie sie z szalikami-cegielkami ( kto kupil ) ???

Tak. 10znakow

siara 19.03.2015 08:20

U niektórych zmienność nastrojów jak u kobiet podczas okresu. Wyszydzany Sarki staje się nagle zbawicielem Wisły, po jednym dobrym meczu. Teraz jeden dobry mecz zagra DD77 i pół forum będzie płakało o nowy kontrakt...

kerim1906 19.03.2015 10:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1394995)

to jest debil który wprowadzał w błąd o 7-miu ofiarach , jak zwykle chce zaistnieć , skompromitowana urzędniczyna, jego bajania nie bierz pod uwagę

element 19.03.2015 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez iiYama (Post 1394993)
Jaka ....a żałoba?

Z jakiego powodu?

Prezydent, król umarł? Jakieś trzęsienie ziemi czy tsunami nawiedziłi Polskę w liczbie ofiar 10000?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1394995)


Za każdym razem gdy ktoś zginie w wypadku samochodowym lub w wyniku wybuchu gazu w kamienicy mamy ogłaszać żałobę narodową? śmierć ponosi setki Polaków każdego dnia z różnych powodów i czemu ich śmierć ma być gorsza od śmierci tych z Tunezji? ogłaszajmy więc żałobę narodową każdego dnia. Czemu z powodu śmierci mojej cioci nikt nie ogłosił żałoby narodowej, a z powodu śmierci kogoś tam w Tunezji już tak? śmieszą mnie te żałoby narodowe i dzielenie zmarłych na lepszych i gorszych. Biedni ludzie często nie mają za co pochować swoich bliskich, a jak ktoś zginie w wyniku wybuchu w Tunezji to będzie mógł liczyć na kondukt pogrzebowy, orkiestrę wojskową i 100 tyś. dla rodziny na drobne wydatki.


Wracając do meczu to Kazimierz Moskal powinien wystawić rezerwy Wisły bo nie przystoi takiemu klubowi grać z Cracovią pierwszym garniturem. To uwłaczające dla Wisły.

El'kabat 19.03.2015 10:55

Nie róbcie jaj , żadnej żałoby z powodu dwóch osób nie będzie. Wyjdą co najwyżej z czarnymi opaskami i tyle.
Jutro już jest piątek i z powodów chociażby logistycznych info o przesunięciu kolejki już by było...

Lecimy z nimi 4-1 :)

przemonik 19.03.2015 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 1395025)
Za każdym razem gdy ktoś zginie w wypadku samochodowym lub w wyniku wybuchu gazu w kamienicy mamy ogłaszać żałobę narodową? śmierć ponosi setki Polaków każdego dnia z różnych powodów i czemu ich śmierć ma być gorsza od śmierci tych z Tunezji? ogłaszajmy więc żałobę narodową każdego dnia. Czemu z powodu śmierci mojej cioci nikt nie ogłosił żałoby narodowej, a z powodu śmierci kogoś tam w Tunezji już tak? śmieszą mnie te żałoby narodowe i dzielenie zmarłych na lepszych i gorszych. Biedni ludzie często nie mają za co pochować swoich bliskich, a jak ktoś zginie w wyniku wybuchu w Tunezji to będzie mógł liczyć na kondukt pogrzebowy, orkiestrę wojskową i 100 tyś. dla rodziny na drobne wydatki.

Nikt z nas przecież nie chce żadnej żałoby. Codziennie na polskich drogach ginie 15 osób i z ich powodu nikt nie ogłasza żałoby, dlatego dla mnie również byłby to bezsensowne. Jednak jak wszyscy wiemy, osoby odpowiedzialne za wprowadzanie lub nie takiej żałoby już wielokrotnie pokazywały, że mogą zaskoczyć społeczeństwo.

Ciekawe jak zostanie rozwiązana kwestia prawej obrony. Osobiście wolałbym, żeby zagrał tam Jovic. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest ustawianie z kolei Burligi na prawym skrzydle. Ich współpraca w meczu z Zawiszą nie wyglądała zbyt dobrze, chociaż byli na odwrotnych pozycjach wtedy.

fialo 19.03.2015 12:32

Jedyna żałoba jaka bedzie w sobotę to ta w obozie żydów jak ich zgwałcimy :) Wyluzujcie.

sevenheaven 19.03.2015 13:35

a mnie nie zdziwi jak wyjdziemy w obronie taką samą parą bocznych, a Sadlok pójdzie na lewą pomoc za Sarkiego, chociaż nie iwem czy to dobry mecz na eksperymenty

El'kabat 19.03.2015 13:38

Przecież Sadlok ma jeszcze dyskwalifikację na derby.
Druga rzecz,że teraz optymalna obrona to Burliga-Głowa-Guzmics-Jovic. W pomocy jak tylko trochę poprawi się fizycznie to wyjdzie Barrientos.
Sadlok w obecnej formie to lepiej,żeby z ławki nie wstawał.

RybaTs 19.03.2015 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sevenheaven (Post 1395051)
a mnie nie zdziwi jak wyjdziemy w obronie taką samą parą bocznych, a Sadlok pójdzie na lewą pomoc za Sarkiego, chociaż nie iwem czy to dobry mecz na eksperymenty

Sadlok pauzuje !!!

wściekłe pięści węża 19.03.2015 13:52

Wydaje mi się, że obsada lewego skrzydła jest oczywista- DG77, bo kto inny? Na prawym Barrientos jeśli jest w stanie grać 90 min. W obronie Głowa zamiast D. Dudki i środek pomocy bez zmian. Ewentualnie D. Dudka za R. Guzmicsa.

przemonik 19.03.2015 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1395055)
Wydaje mi się, że obsada lewego skrzydła jest oczywista- DG77, bo kto inny? Na prawym Barrientos jeśli jest w stanie grać 90 min. W obronie Głowa zamiast D. Dudki i środek pomocy bez zmian. Ewentualnie D. Dudka za R. Guzmicsa.

Dudka za Ryśka? Oby nie. Widziałeś, jak Dudka grał z Zawiszą? Ostatnio, na Legii obyło się bez jakiejś wtopy z jego strony, ale jednak Głowacki na tej pozycji jest bardziej zgrany z Ryśkiem. Poza tym ten ostatni dużo lepiej wyprowadza piłkę z obrony. U Dudki na co możemy liczyć w ofensywie? Strzały z dystansu i wolne? Pamięta ktoś w ogóle kiedy on strzelił taką bramkę ostatnio?

szprotson 19.03.2015 14:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1395055)
Wydaje mi się, że obsada lewego skrzydła jest oczywista- DG77, bo kto inny? Na prawym Barrientos jeśli jest w stanie grać 90 min. W obronie Głowa zamiast D. Dudki i środek pomocy bez zmian. Ewentualnie D. Dudka za R. Guzmicsa.

a niby dlaczego Barientos? Bo potrafi porozumiec się tylko z Lucasem Guedesem czy z jakiego powodu?

palikot 19.03.2015 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1395052)
Przecież Sadlok ma jeszcze dyskwalifikację na derby.
Druga rzecz,że teraz optymalna obrona to Burliga-Głowa-Guzmics-Jovic. W pomocy jak tylko trochę poprawi się fizycznie to wyjdzie Barrientos.
Sadlok w obecnej formie to lepiej,żeby z ławki nie wstawał.

Ja bym go wypuścił w pierwszym składzie, bo jest tutaj już miesiąc. Godzinę powinien zagrać. Reszta składu jak z Legią

wściekłe pięści węża 19.03.2015 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemonik (Post 1395057)
Dudka za Ryśka? Oby nie. Widziałeś, jak Dudka grał z Zawiszą? Ostatnio, na Legii obyło się bez jakiejś wtopy z jego strony, ale jednak Głowacki na tej pozycji jest bardziej zgrany z Ryśkiem. Poza tym ten ostatni dużo lepiej wyprowadza piłkę z obrony. U Dudki na co możemy liczyć w ofensywie? Strzały z dystansu i wolne? Pamięta ktoś w ogóle kiedy on strzelił taką bramkę ostatnio?

Ja nie mówię jak będzie czy jakbym chciał, żeby było, tylko jakie K. Moskal ma pole manewru. Spokojnie.:lol: Darek Dudka zagrał poprawnie z Legią, ale zgadzam się, że optymalna para stoperów na teraz, to Głowa - Rysiek.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1395058)
a niby dlaczego Barientos? Bo potrafi porozumiec się tylko z Lucasem Guedesem czy z jakiego powodu?

Bo nie ma żadnej alternatywy?:mysli:

TS&ZKS 19.03.2015 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1395058)
a niby dlaczego Barientos? Bo potrafi porozumiec się tylko z Lucasem Guedesem czy z jakiego powodu?

A co ma język do gry? To kogo proponujesz? Niestety nie mamy zbyt wielkiej możliwości na skrzydłach. Jankowski ma się po głowie kopac? Stępiński pokazał, że ekstraklasa to nie jego liga.

szprotson 19.03.2015 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1395070)
A co ma język do gry? To kogo proponujesz? Niestety nie mamy zbyt wielkiej możliwości na skrzydłach. Jankowski ma się po głowie kopac? Stępiński pokazał, że ekstraklasa to nie jego liga.

aha.
Rozumiem ze Barientos dopiero ma pokazać ze ekstraklasa to nie jego liga. Najlepiej jakby pokazał to w derbach od 1 minuty....

a co ma język do gry? No niby nic, w sumie w lidze piłkarze porozumiewają sie na migi.nikt nie krzyknie : podaj, pusc, moja, twoja, zostaw, przejmij, kasuj,strefa...
Pomijam już wzjemne rozumienie się, czytanie gry i ustawianie którego cięzko się nauczyć w miesiąc.

Jeśli gramy ze skrzydłami to para 77-Stępiński wg. mnie jest niezła.Ale równie dobrze możemy wyjść bez skrzydeł by zagęścić środek pola i skasować Covilo zanim on skasuje Semira.

TS&ZKS 19.03.2015 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1395073)
aha.
Rozumiem ze Barientos dopiero ma pokazać ze ekstraklasa to nie jego liga. Najlepiej jakby pokazał to w derbach od 1 minuty....

a co ma język do gry? No niby nic, w sumie w lidze piłkarze porozumiewają sie na migi.nikt nie krzyknie : podaj, pusc, moja, twoja, zostaw, przejmij, kasuj,strefa...
Pomijam już wzjemne rozumienie się, czytanie gry i ustawianie którego cięzko się nauczyć w miesiąc.

Jeśli gramy ze skrzydłami to para 77-Stępiński wg. mnie jest niezła.Ale równie dobrze możemy wyjść bez skrzydeł by zagęścić środek pola i skasować Covilo zanim on skasuje Semira.


Czyli Barrientos został ściągnięty do klubu, aby posiedzieć sobie na ławce. Bo wątpie, żeby myśleli że w tydzień nauczy się jezyka.
Jeżeli Ty liczysz na to, że Barrientos będzie siedział na ławce póki nie nauczy się języka to ok. Ale mam nadzieje, że w klubie nikt tak nie uważa. Gorzej od Stępińskiego nie zagra. A po tych kilku minutach na boisku, które spędził moge śmiało stwierdzić, że zagra lepiej i to dużo lepiej.

Chyba, że ma się pokazać na ławce. Tylko nie wiem w jaki sposób. Może poda jakoś pięknie piłke gdy ta wyjdzie na aut. :D Nie wiem. Ja jednak wole oceniać zawodników po grze, a nie po języku.

Stępiński nie pokazał praktycznie nic od początku sezonu. Może tylko to, że nie potrafi pokonać bramkarza sam na sam. Nie jego poziom i tyle.

szprotson 19.03.2015 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1395077)
Czyli Barrientos został ściągnięty do klubu, aby posiedzieć sobie na ławce. Bo wątpie, żeby myśleli że w tydzień nauczy się jezyka.
Jeżeli Ty liczysz na to, że Barrientos będzie siedział na ławce póki nie nauczy się języka to ok. Ale mam nadzieje, że w klubie nikt tak nie uważa. Gorzej od Stępińskiego nie zagra. A po tych kilku minutach na boisku, które spędził moge śmiało stwierdzić, że zagra lepiej i to dużo lepiej.

Chyba, że ma się pokazać na ławce. Tylko nie wiem w jaki sposób. Może poda jakoś pięknie piłke gdy ta wyjdzie na aut. :D Nie wiem. Ja jednak wole oceniać zawodników po grze, a nie po języku.

Stępiński nie pokazał praktycznie nic od początku sezonu. Może tylko to, że nie potrafi pokonać bramkarza sam na sam. Nie jego poziom i tyle.

nie znam powodów ściagnięcia chłopa, zapewne by wzmocnic/uzupełnic kadrę albo zeby zamknąc pyski płaczkom płaczącym o 3 transfery.
Gorzej od Stępińskiego nie zagra? A to ciekawe. Czy masz jakies podstawy by udowodnić swoją szaloną teorię której udowodnić ni chuja nie można?
"Zagra lepiej i to dużo lepiej"- pięknie. Oby tak było. Na ilu treningach go widziałeś? Liczę na odpowiedź.
Dlaczego nie grał z Legią od 1 minuty?

Oczywiście ze oceniamy zawodników po grze, niemniej jednak łatwiej chłopa ocenić po tym jak się zgra z druzyną niż zostanie wrzucony na głęboką wodę. W swoim debiucie nie wiedział w która strone ma biec, no ale dla Ciebie pewnie zagrał mega super bo w końcu Urus! Imho poki sie nie zaaklimatyzował jest idealny w roli jokera.

A co do pokazywanie się na ławce to ciekawa teoria, pewnie miałeś podobną możliwość skoro o tym piszesz.

E: widze ze nie zrozumiałeś.
Napisałeś ze Stępiński wg. Ciebie pokazał w meczu ze E-klasa to nie jego poziom, a ja Ci odpisałem ze nie chciałbym by Barrientoś pokazał w tym meczu(z makabi ) ze E-klasa to nie jest jego liga. Kumasz? Ten mecz jest zbyt ważny by podejmować nieprzemyślane decyzje.Niemniej jednak ciągne temat dalej, udowodnij ze gorzej niz MS nie zagra. Pytanie powyżej, no ale uciekasz od niewygodnej odpowiedzi...

TS&ZKS 19.03.2015 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1395081)
nie znam powodów ściagnięcia chłopa, zapewne by wzmocnic/uzupełnic kadrę albo zeby zamknąc pyski płaczkom płaczącym o 3 transfery.
Gorzej od Stępińskiego nie zagra? A to ciekawe. Czy masz jakies podstawy by udowodnić swoją szaloną teorię której udowodnić ni chuja nie można?
"Zagra lepiej i to dużo lepiej"- pięknie. Oby tak było. Na ilu treningach go widziałeś? Liczę na odpowiedź.
Dlaczego nie grał z Legią od 1 minuty?

Oczywiście ze oceniamy zawodników po grze, niemniej jednak łatwiej chłopa ocenić po tym jak się zgra z druzyną niż zostanie wrzucony na głęboką wodę. W swoim debiucie nie wiedział w która strone ma biec, no ale dla Ciebie pewnie zagrał mega super bo w końcu Urus! Imho poki sie nie zaaklimatyzował jest idealny w roli jokera.

A co do pokazywanie się na ławce to ciekawa teoria, pewnie miałeś podobną możliwość skoro o tym piszesz.

To ty powiedziałeś, że powinien się pokazać i jednoczesnie nie grać bo nie zna jezyka. Więc może ty miałeś problemy z dużyna... Ale nie o tym.

Nie oceniam po treningach tylko jak pisałem wyżej PO GRZE W MECZU O STAWKE. I w niej pokazał się o wiele lepiej niż Stępiński.

A jeżeli uważasz, że Barrientos został ściagniety tylko po to, żeby były 3 transfery to chyba masz zarząd i przede wszystkim Pana Bogusława Cupiała za idiotów. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby na takie coś wydawać kase.

Babba 20.03.2015 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS&ZKS (Post 1395077)
Stępiński nie pokazał praktycznie nic od początku sezonu. Może tylko to, że nie potrafi pokonać bramkarza sam na sam. Nie jego poziom i tyle.

Halo ziema! Ten chłopak jak już wychodził to coś się przynajmniej działo na boisku(np. w Bydgoszczy albo u siebie ze Śląskiem) Gdyby nie wąski umysł Franza, który nie stawiał na niego często to Mariusz mógłby dać znacznie więcej.

c. 20.03.2015 13:30

http://skwk.pl/skwk/2-wydarzenia/626...i-krakowa.html

WISŁAZWE 20.03.2015 18:09

Kadra na DERBY:


BRAMKARZE:

Michał Buchalik
Michał Miśkiewicz

OBROŃCY:

Arkadiusz GŁOWACKI
Dariusz DUDKA
Łukasz BURLIGA
Boban JOVIĆ
Piotr ŻEMŁO
Szymon WITEK
Richard GUZMICS

POMOCNICY:

Semir STILIĆ
Alan URYGA
Wilde Donald GUERRIER
Jean BARRIENTOS
Łukasz GARGUŁA
Maciej JANKOWSKI
Rafał BOGUSKI

NAPASTNICY:

Paweł BROŻEK
Mariusz STĘPIŃSKI

Rob_Zombie 20.03.2015 18:15

Przewiduję taki scenariusz: prowadzimy grę, tworzymy kilka groźnych sytuacji, ale nic nie wpada, Cracovia przeprowadza jakąś przypadkową kontrę i ładuje na 1-0. Potem bicie głową w mur i.... no mam nadzieję że jednak moje czarne wizje się nie spełnią.

!!IRIVER!! 20.03.2015 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 1395298)
Przewiduję taki scenariusz: prowadzimy grę, tworzymy kilka groźnych sytuacji, ale nic nie wpada, Cracovia przeprowadza jakąś przypadkową kontrę i ładuje na 1-0. Potem bicie głową w mur i.... no mam nadzieję że jednak moje czarne wizje się nie spełnią.

Nie ........ Cracovia ma naprawdę słabą defensywę i mimo że stracili dotąd tyleż samo goli co my, nie sądzę, aby byli w stanie jutro się wybronić.

TS&ZKS 20.03.2015 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Babba (Post 1395224)
Halo ziema! Ten chłopak jak już wychodził to coś się przynajmniej działo na boisku(np. w Bydgoszczy albo u siebie ze Śląskiem) Gdyby nie wąski umysł Franza, który nie stawiał na niego często to Mariusz mógłby dać znacznie więcej.


Mi bardziej w pamięci utkwiły jego setki, których nie wykorzystywał.

Kamson 20.03.2015 22:17

Tylko zwycięstwo - każdy inny wynik będzie KOMPROMITACJĄ!

Na trybunach WSZYSCY z pianą na ryjach przez cały mecz!

Jazda z k...mi!

Elefant 20.03.2015 22:37

Wyjść, walczyć wygrać.

Mam nadzieję, że liczba oglądających liczona w tysiącach będzie bliżej 30 niż 20.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl