![]() |
Cytat:
Z pozostałych trenerów polskiej myśli kosmiczno-szkoleniowej zaakceptowałbym Cześka Michniewicza. Ale to ledwo ledwo. Jeśli nie Moskal to zagraniczny trener. PS. Jak dobrze że już wiecej nie zobaczymy Gargamela na ławce Wisły:-) |
Cytat:
|
Cupiał nerwowo zareagował więc i sensowngo zastępcy nie ma. Będę bardzo głęboko zaskoczony jeśli nowy trener będzie mieć w papierach wększą 'jakość' niż Smuda.
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli to ode mnie by zależało przychyliłbym się do takiej propozycji. A tak na serio, obawiam się, że po raz kolejny wygra wariant minimalistyczny. Nie wiem, może Marek Motyka z osławioną szarańczą? Dla mnie to będzie zwyczajny samobój. Ale widać ludzie u sterów mają do tego inne podejście. |
Dałbym szansę młodemu Janasowi (Rafałowi) - pracował tu ze Skorżą, Skorża go mega chwali i chciał za wszelką cenę wziąć do kuchenkorza, na dorobku, z młodym spojrzeniem na futbol :)
|
Jedynym logicznym wyborem na ten moment wydaje się Urban.Jeżeli prezes dalej myśli o LE to na pewno nie zastąpi Smudy np Musiałem czy Motyką lub kimś podobnym,Chyba że już spisaliśmy ten sezon na straty i dopiero od lipca będzie trener na stałe.Mój typ Urban na chwile obecną.
|
Oby nie Urban, Oby nie Lenczyk, Oby nie Kasperczak. Mam nadzieje, ze zarzad wybierze odpowiedniego kandydata. Ja rowniez bym obstawiał Ivana Jovanovicia ale nie wiem czy jest Nas na niego stac. Z polskich trenerow ciezko na ten moment znalezc odpowiednia osobe z nazwiskiema przeciez nie przyjmiemy byle jakiego trenera
|
Arka na grającego trenera ^_^ Przynajmniej nie byłoby problemu z kwestiami motywacyjnymi :D
To musi być ktoś z nowego rozdania, żadne wynalazki typu PMS czy trenerzy przegrani typu Urban, którzy ew. co tutaj zrobią to zapewnią utrzymanie status quo. |
Podobno największe szanse na pracę w Wiśle w czerwcu ma Ryszard Tarasiewicz, któremu kończy się kontrakt z Koroną w czerwcu. Teraz rozpatrywany są kandydatury bezrobotnego Michniewicza i i Jacka Zielińskiego - pisze Przegląd Sportowy. Hahahaha. Zajebista zmiana, jeśli tak będzie ;)
|
Cytat:
|
Jacuś też przekręty robił więc też odpada
|
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...rzy-mali/qe8rh
I wszystko w temacie... |
Gaszyński nie będzie chciał eksperymentu smudopodobnego czyli nic dwa (trzy) razy się nie zdarza. Zgodnie z tym Kasperczak to mit Moskal raczej też nie będzie miał drugiej szansy - choć będzie to trener młodszego pokolenia...
|
Gaszyński to se może chcieć :D
czyli lista życzeń jest jasna i klarowna: Petrescu, Kasperczak, Jovanić, i Moskal :lol: |
Cytat:
|
Lenczyk.
Wójtowicz o którym ktoś pisał zajęty - wziął Sandecję jako strażak. |
Cytat:
100 akcji Wisła należy do Bogusława bądźmy poważni :D Prezes tylko prowadzi ten biznes, podejmuje decyzje operacyjne, wykonuje plan strategiczny ;) W kwestiach długofalowych nawet nie ma nic do gadania, może jedynie służyć jako ciało doradcze ;) Ja mam jeszcze jedną cichą kandydaturę o której nikt nie mówi... Jose Marija Bakero! :haha: |
Wójcik trenerem, Kręcina na dyrektora sportowego.
Lenczyk też przyjdzie, ale w roli psychologa. |
Cytat:
Jak myślisz Vlaxa i Maaskanta wynalzał Cupiał czy na tacy podał ich bossowi Basałaj? Badźmy poważni:) |
Teraz sobie przypomniałem o Ricardo Monizie, tym, którego uwalili w Lechii jak nie dał sobie wejść na łeb. Co jak co, ale u nas trener ma całkiem dużo swobody, więc akurat na ten aspekt narzekać nie powinien. Jeśli wiki się nie myli, to jest aktualnie bezrobotny, a trenowana przez niego Lechia grała całkiem przyjemną piłką (zwłaszcza biorąc pod uwagę ich ówczesny skład).
|
Arek Głowacki na trenera !
PS. Piłkarze chcieli się pozbyć Smudy i wystarczyło tylko 4 mecze pograć i mają go już z głowy. Aa.. ostatnio czytałem wywiad z Burligą i podobno robi sobie jakieś papiery na trenera :D |
Nawiąże do tematu kto po Smudzie ..........................po nim będzie Smuta w pierwszej lidze ale z kochającym BOGUSŁAWEM CUPIAŁEM za pol ceny
|
Cytat:
|
Ja juz wiem kto po Smudzie - Piotrus "mam znajomosci" Swierczewski :lol:
|
Cytat:
Działania operacyjne. Natomiast decyzja należy do Bossa! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Najbardziej debilna decyzja Zarządu jaką mogli podjąć. Zamieni stryjek siekierke na kijek, bo na kijek będzie nas stać
|
To że nie podali od razu że Broniszewski znaczy że dogrywają innego trenera czy dograją to inna sprawa
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl