![]() |
Cytat:
|
zaorać wszystko w....u i zaczac od 4 ligi. wszyscy oprocz Glowy, wypierdalac na syberie, na czele ze smuda
|
Żenada. Na początku tej rundy dostaliśmy 4 rywali, wszystkich z grupy spadkowej i zdobyliśmy 1 punkt. Zawsze byłem przeciwnikiem Smudy. Drużyny pod jego wodzą od wielu lat grają poniżej swoich możliwości z małymi przebłyskami gdzie grają na miarę możliwości. Ogólnie jestem zdania, że trener nie ma dużego wpływu na drużynę ale jakiś drobny ma i właśnie w tym aspekcie Smuda działa na minus. Widać wyraźnie, że jest uprzedzony do naszych murzynów na skrzydłach. Dzisiaj jako pierwszego zdjął Guerriera, który jako jedyny w ofensywie dawał coś pozytywnego. Może nie grał dobrze, ale na pewno lepiej od pozostałych zawodników. Przy nim Sarki i Guerrier z piłkarzy u dużym potencjale stali się nikim. Do tego jeszcze dochodzą kompromitujące wypowiedzi Smudy w prawie każdym wywiadzie. Dyzma od dawna jest pośmiewiskiem i głównie z tego powodu go tu nie chciałem. A to, że robi wyniki poniżej możliwości drużyny to żadna nowość. Nawet z Lechem gdzie miał do dyspozycji Stilica, Peszko, Murawskiego, Arbolede czy piłkarza z kosmosu Lewandowskiego to najwyższym osiągnieciem było 3 miejsce. Przykro się patrzy na dzisiejszą Wisłę. Kupa dobrych piłkarzy, a Smuda i tak zacznie bredzić, że nie ma kim grać. To mnie najbardziej boli.
|
Cytat:
|
Napisze po raz kolejny: DYZMA WYPIE*DALAJ!!! Od poczatku bylem przeciwny zatrudnieniu tego pseudo fachowca od siedmiu boleści. Nadaje się, ale do koszenia trawników, chociaż i tam pewnie by coś spartolił.
|
Cytat:
|
Jaki z niego moze byc trener. Załoze sie, ze ma IQ ponizej 75 to raz. Dwa, ze powinien trenowac ale jakis komandosów albo biegaczy ale nie piłkarzy. To nie pierwsza i nie druga runda wiosenna gdzie jego zespoly wygladaja tragicznie w tym czasie.
|
Piłkarzyki pajacyki tyle mam do powiedzenia taa przełamiemy się :lol: najbliższe dwa mecze pokażą gdzie jesteśmy....
|
Graliśmy w 9.
To, co odwalają ostatnimi czasy Dareczek i Boguski (choć dziś miał chyba ze 3 udane podania) to jest jakieś nieporozumienie. Zastąpić ich kimkolwiek, nie wiem... sprzatąjąca panią Jadzią, nie zagra gorzej. Na Legii bez Arka, z Dudką na stoperze... zapowiada sie wynik hokejowy. |
Cytat:
Ja Ci juz moge powiedziec. Jestesmy w DU*IE |
Ciężko się to ogląda na trzeźwo.
Zero jakiegokolwiek pomysłu na grę. Biega 11 gości i kilku z nich, którzy mają jakiekolwiek umiejętności zrobi czasem akcje. Większość czasu to są 3-4 podania,strata i kopanina od początku... O paralitykach jak Dudka, czy Boguski nie wspominam. |
Wg mnie jest paranoją że:
1) jak gramy jednego w przewadze to Smuda dalej z uporem maniaka trzyma 4 obrońców i gramy 4-1-4-1 zamiast nie wiem jakiś ofensywniejszy wariant i Głowa czy Guzmics na "lepie" przy napastnikach Zawiszy 2) Jak żółtą kartkę ma już Burliga to czemu nie cofnie Jovica i zmieni Burligę ( i nie gadać tu o nie byciu gotowym w 100% Jovicia bo zapieprzał aż się miło patrzyło!) 3) Jak już jest to 15 minut do końca i dalej Zawisza tylko się broni a my CIĄGLE gramy DZIDY na słabo grającego (wg mnie) głową Brożka to czemu nie wprowadzi Garguły który czasem potrafi coś zagrać "niekonwencjonalnego" albo czuje grę na małym kontakcie, tylko wprowadza Sarkiego KTÓRY miał może 2 kontakty z piłką? NIC NIE WNIÓSŁ - NIC! 4) czemu nie wpuści tego Stępińskiego na napad by zagrać tymi 2 napastnikami - tylko wpuszczą totalną porażkę aka Jankowskiego?! 5) i jaki normalny człowiek na pytanie dziennikarza mówi : " że jeśli mogę to wolałbym nie odpowiadać na to pytanie" czy człowiek nie ma mózgu? Co to za problem powiedzieć: " nie to zwykła co tygodniowa rozmowa w celu sprawdzenia jak sobie drużyna radzi itp itd" A TERAZ TYLKO WPROWADZA ZAMIESZANIE! co z tego że nie jest to prawda? Takie rzeczy wg mnie mają i powinny zostać w szatni a nie gadać do prasy. Już wieczorem będzie 10000 analiz jego wypowiedzi. A godzinę później jego "OFICJALNE" sprostowanie...[*] Zamiast wypisywać tysiąc tłumaczeń i oficjalnych stanowisk, lepiej się SEKUNDĘ zastanowić póki otworzy gębę. Było dużo pecha dzisiaj - obiektywnie. Gdyby wpadła bramka przy poprzeczce Stilicia to może by to inaczej wyglądało. Gdyby Brożek pyknął chociaż jedną piłkę którą miał.. Albo to wybicie z linii, a już nie wspominając o sytuacji 100% jaką miał Dudka. No boli patrzeć na to bo sami sobie szkodzą. Coraz większa presja i negatywna atmosfera wokół jest ich winą! |
smutne to było
|
Przejebalismy z najgorsza druzyna ligii (!), ktora stanowi jakis egzotyczny zlepek no-nameow z calego swiata (!!), ktora nie wygrala w tym sezonie na wyjezdzie (!!!), grajacym przez duza czesc meczu w 10 (!!!!), a Franio nam mowi, ze to wszystko kwestia FARTA? Franio, rezerwuj sobie samolot do Raichu, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nasz trenerski geniusz, posiadacz najlepszego nosa w futbolu, Smuda Franciszek nie zostanie dyscyplinarnie wy.......ony.
Slowo o pilkarzykach. Czekam na posty s1meone i podobnych mu znawcow futbolu, jaki to wspanialy mecz zagralismy, jak chodzila pilka, jakim Buchalik jest wspanialym bramkarzem i wcale nie puszcza wszystkiego co leci w bramkę, a Jankowski swietnie gra tylem do bramki i jest niesamowicie silny. Skoro Głowacki mowi, ze chocbysmy grali dwie doby to i tak by nic nie wpadlo, a Franiu mowi nam ze to "tylko kwestia szczescia", to jedyne wyjscie to wyjebanie Frania na zbity pysk. |
A zaczelo się wszystko od tego ze 95% z Nas już w grudniu wiedzoalo ze Wisła po zimowych przygotowaniach będzie grala pięknie i powabnie...
|
Raz - nie stać nas na opłacanie dwóch trenerów (w przypadku odejścia Smudy). Dwa - okres nie jest dobry, bo na rynku wolnym trenerem jest Jan Urban (chyba byśmy go nie chcieli, a przynajmniej na pewno nie ja). Trzy - dograć do końca ten sezon ratując ekstraklasę i zastanowić się co dalej po sezonie.
Co do samej gry - do 16 m wszystko wygląda ok, problem zaczyna się od 16 m. Najeżdżacie na Boguskiego, a on wcale dzisiaj źle nie grał. |
Pozostało powiedzieć: a nie mówiłem?
Gdzie ci optymiści, co chcieli dzisiaj 5:0? Smuda niech dogra do końca ten sezon i WY-PIER-DA-LA |
Czekajcie a to nie w tym okienku miały być te transfery . Smuda fałszuje przy szafie ,on wycisnął z nich co się dało i wasz rozpuścił .My mamy marnych piłkarzy , są coraz starsi i nie regenerują się tak szybko ja by się tego chciało.Mamy zespól na granice extra klasy i pierwszej ligi .ZAPAMIĘTAJCIE OD MIESZANIA HERBATA SŁODSZA NIE BĘDZIE .Wisła tonie w długach od pożyczek CUPIAŁA ,a Wy chcecie wisząc cygana .
|
Poniewaz juz brak słow zeby opisać to co oni wyrabiaja ,niech głos wezmnie,zawsze nieśmiertelny Grzegorz Skwara.
https://www.youtube.com/watch?v=Chhp-DTf-oQ przegraliśmy bo jesteśmy dziadami i tyle.brawa dla Zawiszy. |
Cytat:
|
Zastanawia mnie ciągle czepianie się Boguskiego, który choćby dzisiaj zrobił więcej pozytywnego niż 8 innych razem wziętych. Słowa krytyki pod adresem Stilica nie widzę a gość na wiosnę jest o klasę od tego Boguskiego gorszy. Zresztą o czym tu mówić cała zbieranina jest tragiczna - jeden Głowa przynajmniej próbuje.
Przegrana ze zbieraniną odpadów typu Drygas, emerytów typu Ziajka i kosmitów z Brazylii, którzy jeszcze miesiąc temu pewnie wyciągali ryby z sieci w jakiejś faweli nie jest stratą punktów. To jest już zeszmacenie. Smuda grający z uporem maniaka z jednym napastnikiem ( który jest totalnie bez formy) akurat mnie jakoś szczególnie nie zaskakuje - był głąbem i głąbem pozostanie. Taktyka wróciła do starych dobrych czasów czyli dzida i do przodu. To nawet w A klasie już jest passe. Owszem Smuda był może i dobry na pół roku ale żeby go trzymać dłużej? Niestety Cupiał ewidentnie lubi łoić wódę w jak dla mnie dość przaśnym towarzystwie i tak będziemy się katować następne pół roku. |
Cytat:
|
Po dzisiejszym meczu na usta aż cisną się słowa: „Nie mamy obrony, ....a, gramy bez obrony!”. Już przed meczem miałem obawy wiedząc, że Smuda wystawi Dudkę i niestety sprawdziły się one. Zamiast dać pograć Szywaczowi Franio z uporem maniaka wepchał na boisko Dudkę, który od początku rundy kompletnie nie wie, co się dzieje na murawie. Lubię Darka, ale nie jest dziełem przypadku, to, że w Poznaniu go pogonili i musiał trenować z jakimś futsalowym klubem. Buchalika bym się zbytnio nie czepiał, ale myślę, że już czas dać pograć Miśkiewiczowi. Jović słabszy niż poprzednio, lecz, to jest dopiero jego drugi mecz tutaj, więc ciężko wyciągać jakieś daleko idące wnioski. Boguski jakby trochę się dziś zrehabilitował za poprzedni kompletnie nieudany mecz w swoim wykonaniu. Guerrier pomimo kompletnego sfrajerowania się przy tym pamiętnym strzale jako jeden z niewielu po pierwszej połowie prezentował się na plus. Tym bardziej zdziwiło mnie, to, że Smuda zdjął go po godzinie gry. Środek pomocy, to kompletna porażka. Stilić kolejny bezbarwny mecz. Który, to już z kolei? Uryga, to chyba minął się z powołaniem. Nie chcę prorokować, ale o punkty w spotkaniu z krawaciarzami i potem w Derbach będzie cholernie ciężko. Jeżeli nie zdobywamy ani jednego punktu z takim zespołem jak Zawisza, to, kiedy zaczniemy je zdobywać?? :mysli:
|
Gramy nieźle ale mamy pecha, w Naszą bramkę wpada wszystko. Buchalik powinien odpocząć jak i Uryga, który jest najsłabszym DP w ekstraklasie. Mam wrażenie, że koleś w ogóle nie wierzy w swoje umiejętności(jeśli je posiada) 99% podań na alibi i do tyłu.
Damy rade! |
Cytat:
|
Jasne... chcecie zmieniać bramkarza w obecnej sytuacji...
Ostatnia instancja najbardziej winna. |
Cytat:
|
Dla mnie nie ma problemu Smudy - jest tylko kwestia kiedy go zwolnić i kto za niego. Trzymanie go nie ma sensu.
Mamy stary zespół i starego trenera - trzeba trochę młodości, potrzebne są zmiany. |
Cytat:
|
Kilka słów ode mnie.
Smuda - tradycyjnie jak to ma w zwyczaju szuka winnych dookoła ale siebie przedstawia w najlepszym świetle nie mając sobie nic do zarzucenia. Niestety nieprawda. Już chyba mało kto wierzy w te jego bajery i lanie wody. Czas na zmiany. Stilić - po jego postawie każdy, średnio ogarnięty znawca piłki nożnej domyśla się, że Semirek zostanie z nami tylko (aż) do czerwca, kilka razy kopnie lekko piłkę i będzie grał na alibi, tak aby sobie nie zrobić krzywdy i nie nabawić się kontuzji. Brożek - za cały szacunkiem i uznaniem za wszystkie bramki dla Wisły, ale na dzień dzisiejszy niczym nie przypomina zawodnika, który nie tak dawno strzelał bramkę za bramką. Wisła potrzebuje bodźca, może nawet kilku. Wybiegnę w przyszłość, ale jeżeli nowy trener miałby do nas zawitać przydałoby się aby zrobił w końcu prawdziwy przegląd kadr i podziękował kilku pseudo gwiazdorom. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl