![]() |
Fajnie by właśnie było jakby np. Radek Sobolewski, Kuba Błaszczykowski, Tomek Frankowski itd. podpisali po takim szaliku i na aukcje bo naprawde fajną cene mogłyby osiągnąć :)
|
Cytat:
|
I Małecki jeszcze.
|
za ile poszła ostatnia tura?
|
fajnie by było jakby klub opublikował wynik wszystkich licytacji :)
|
Chyba wstyd byłby, przecież te 100 szalików poszło pewnie za jakieś 50tys...
|
ciekawe tylko, czy Wisła dostanie kase za te najdroższe szale, bo nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tych aukcjach zwycięzcą jest ta sama osoba, która do poszczególnych aukcji zakładała nowe konta różniące się od siebie tylko końcową cyfrą w nazwie, oczywiście z brakiem jakichkolwiek komentarzy.
Nie widzę tego. |
Czyżby ktoś z Klubu, żeby podbić ceny?
|
Cytat:
Weż pod uwagę żę szal jest okazjonalny, czyli 'cegiełka derbowa'. 50 tysięcy zł to prawie 800 osób więcej na stadionie, na derbach (trybuna E). |
Liczyłem na 50,000 ale udało się osiągnąc niewiele ponad 30,000. Zawsze coś :) Gratulacje dla tych co wylicytowali :)
Obiecane podsumowanie: http://images70.fotosik.pl/715/bfac319fe42febb8m.jpg |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl