Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   #KupSzalik (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9422)

wiernyNH1906 16.03.2015 13:48

Fajnie by właśnie było jakby np. Radek Sobolewski, Kuba Błaszczykowski, Tomek Frankowski itd. podpisali po takim szaliku i na aukcje bo naprawde fajną cene mogłyby osiągnąć :)

palikot 16.03.2015 15:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiernyNH1906 (Post 1394595)
Fajnie by właśnie było jakby np. Radek Sobolewski, Kuba Błaszczykowski, Tomek Frankowski itd. podpisali po takim szaliku i na aukcje bo naprawde fajną cene mogłyby osiągnąć :)

i Jeszcze skompromitowany Maciek Żurawski i Emilian Dolha...

IncognitoTSW 16.03.2015 16:52

I Małecki jeszcze.

mgła 17.03.2015 21:59

za ile poszła ostatnia tura?

palikot 17.03.2015 22:33

fajnie by było jakby klub opublikował wynik wszystkich licytacji :)

LanceTS 17.03.2015 23:48

Chyba wstyd byłby, przecież te 100 szalików poszło pewnie za jakieś 50tys...

vabanq 18.03.2015 01:58

ciekawe tylko, czy Wisła dostanie kase za te najdroższe szale, bo nie wiem czy ktoś zauważył, ale w tych aukcjach zwycięzcą jest ta sama osoba, która do poszczególnych aukcji zakładała nowe konta różniące się od siebie tylko końcową cyfrą w nazwie, oczywiście z brakiem jakichkolwiek komentarzy.
Nie widzę tego.

ASecond17 18.03.2015 08:01

Czyżby ktoś z Klubu, żeby podbić ceny?

Lukasz 18.03.2015 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1394832)
Chyba wstyd byłby, przecież te 100 szalików poszło pewnie za jakieś 50tys...

Jeśli taka by była, to bardzo ładna kwota, wbrew pozorom.
Weż pod uwagę żę szal jest okazjonalny, czyli 'cegiełka derbowa'.

50 tysięcy zł to prawie 800 osób więcej na stadionie, na derbach (trybuna E).

wierny 18.03.2015 08:39

Liczyłem na 50,000 ale udało się osiągnąc niewiele ponad 30,000. Zawsze coś :) Gratulacje dla tych co wylicytowali :)
Obiecane podsumowanie:
http://images70.fotosik.pl/715/bfac319fe42febb8m.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl