Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Islam! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9400)

wiesniak842 22.01.2015 23:17

A kto tutaj o jakiejś dekonspiracji mówi:D

Najbardziej spasione wieprze przodują w marszu oddzielone dzikami od reszty świń zaślepionych wizją lepszej paszy z koryta , prawdopodobnie GMO.

Mareq 22.01.2015 23:33

No spoko, ale mi obrazek kojarzy się prawie jednoznacznie.

,,Patrzcie, na jednych zdjęciach widać, że jest tłum, a tak naprawdę maszerowali sami co pokazują inne ujęcia. Nikt na ten ich śmieszny marsz nie przyszedł. Później sprezentowali ludziom zdjęcia z takich ujęć, żeby ich ogłupić, że na marszu były tłumy"

Jak widać po wypowiedzi ABGWiślakABG nie tylko ja tak interpretuje zamysł autora zbitki zdjęć.

Zamysł o tyle głupi, że sam marsz leciał na pierdylionie stacji od CNN przez TVP info i Al-Jazeere po Russia Today i w zasadzie każdy kto ma tv mógł zobaczyć ile ludzi bierze w nim udział.

Zresztą ta zbitka zdjęć, to nie jest kwestia nawet czwartorzędna w niniejszym temacie. Po prostu śmieszą mnie wielkie demaskacje, a że zobaczyłem to zdjęcie już któryś raz w internetach, to zapytałem co autor/powielacze mają na myśli. Myślę, że wątek został omówiony adekwatnie do jego znaczenia.

wiesniak842 22.01.2015 23:39

Nie wiem, każdy może sobie zinterpretowac jak tam chce. Angielska sentencja jednak jak dla mnie rozwiewa wszelkie watpliwosci jaki mial byc wydzwiek takiego zestawienia. Podkreslam, jak dla mnie.

Kocur 23.01.2015 00:34

Z tym marszem to taka sama akcja jak klikanie lajków na fejsie.
Gówno daje ale jest medialne.

Jak dalej będą wpuszczać do Europy te tabuny to za niedługi Charlie będą mieli w większości państw.

Mareq 23.01.2015 01:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1388380)
Z tym marszem to taka sama akcja jak klikanie lajków na fejsie.
Gówno daje ale jest medialne.

Jak dalej będą wpuszczać do Europy te tabuny to za niedługi Charlie będą mieli w większości państw.

Nic nie wskazuje żeby miało być inaczej.

Żeby nie było wątpliwości.
Również uważam, że ten marsz nie ma absolutnie żadnej mocy sprawczej, a podejście do sprawy prezentowane przez polityków z pierwszego rzędu napawa mnie obrzydzeniem.

ABGwislakABG 23.01.2015 08:31

Cytat:

Nie wiem, każdy może sobie zinterpretowac jak tam chce. Angielska sentencja jednak jak dla mnie rozwiewa wszelkie watpliwosci jaki mial byc wydzwiek takiego zestawienia. Podkreslam, jak dla mnie.
Dokładnie.

Cytat:

Jak widać po wypowiedzi ABGWiślakABG nie tylko ja tak interpretuje zamysł autora zbitki zdjęć.
Sorry, odpowiadam za całość swej wypowiedzi. A nie tego co Ty z niej zrozumiesz (1 zdanie, wyciągnięte z kontesktu) ;)

emj10 23.01.2015 13:54

Jak dla mnie ta fotka to czysta manipulacja jakich pełno w necie, pojawiająca na różnych memach i podobnych.

Przecież nawet na tym forum było kilku, którzy uwierzyli, że Komor całował Jaruzela w łapę, więc o czym my tu mówimy :D

Smuga 29.01.2015 17:59



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl