Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory Samorządowe 2014 w Krakowie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9378)

LanceTS 17.11.2014 10:25

http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=65163&
wyniki do rad dzielnic, jak ktoś będzie miał do rady miasta to zarzućcie linkiem.

fialo 17.11.2014 10:32

Jeżeli te 5% dla Pleśniaka i podobnie dla lewaków z KPI się potwierdzi - bo to dopiero sondaże - to jestem ciężko przerażóny ile ludzi głosuje za destrukcją i zatrzymaniem rozwoju tego miasta. Takim to powinni odbierać prawa wyborcze. Majcher trzyma się mocno, wygra spokojnie w drugiej turze. Gibała swoim populizmem też dużo wygrał i śmiem twierdzić, że za cztery lata to on ma niestety największe szanse na zostanie prezydentem, chyba że Jacek bedzie rządzić do śmierci jak król.

Potwierdziło się, że przed KNP jeszcze długa droga do szerszego zaistnienia na scenie politycznej, choć prawdziwym sprawdzianem będą dla nich wybory do parlamentu, z tak słabymi strukturami lokalnymi, ciezko wygrac z kombajnami w stylu PO i PiS.

A wynik PSLu w skali kraju :shock: Jak to w ogóle możliwe ?

Kocur 17.11.2014 10:43

PSL ma taki wynik dzięki Sejmikom wojewódzkim - to są struktury typowo "chłopskie" :)
W dużych miastach PSL raczej mało znaczy.


Niech jeszcze platfusy przepchają projekt elektronicznego poboru opłat na autostradach zamiast winiet, to przepierdzielą za rok wybory jak się patrzy.
Jeszcze sporo ciemnoty na nich głosuje ale z roku na rok wraz z powiększaniem dziury budżetowej oczy się otwierają.

madenn 17.11.2014 10:44

Jest 4,2 % a po waszej propagandzie można było spodziewać co najmniej 20 %. KPN jak Palikot taka chwilowa partyjka. TR przynajmniej wprowadził 40 posłów do Sejmu , a ci to zabłysnęli 3 europosłami.

Majcher znów wygrywa i doprowadzi do upadku tego miasta. Średnio co 2 obywatel głosował , czyli tutaj tez są jego wyborcy. Brawo tak dalej Krakusy.:(

Paweł 17.11.2014 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1382358)
(..)

A wynik PSLu w skali kraju :shock: Jak to w ogóle możliwe ?

Wyniki PSL w wyborach samorządowych do Sejmików województw:

2010 r. - 16,30%
2006 r. - 13,24%
2002 r. - 10,81%

Tak to możliwe.

63.5 Kg 17.11.2014 14:26

Przykre wyniki wyborow...bardzo przykre...

palikot 17.11.2014 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 1382360)
Jest 4,2 % a po waszej propagandzie można było spodziewać co najmniej 20 %. KPN jak Palikot taka chwilowa partyjka. TR przynajmniej wprowadził 40 posłów do Sejmu , a ci to zabłysnęli 3 europosłami.

Majcher znów wygrywa i doprowadzi do upadku tego miasta. Średnio co 2 obywatel głosował , czyli tutaj tez są jego wyborcy. Brawo tak dalej Krakusy.:(

To czemu żeś nie głosował? :)

Jak na ofertę ludzką i ich bardzo słabe struktury lokalne jest to całkiem niezły wynik w tych wyborach mimo wszystko. Przypominam, że to partia, która nie wystawiała "Gwiazd" tylko często bardzo młodzieńczych kandydatów... bardzo. Tym bardziej, że w tych wyborach głosuje się na ludzi których się zna, którzy już działali niż na 18-19 latków jak to ktoś napisał noname.
Oczywiście w wyborach parlamentarnych będzie to wyglądać odmiennie. PSL już 17% nie zrobi raczej max 7 a KNP raczej będzie brylować swoimi głównymi przedstawicielami z samym JKM na czele, więc tam wejście do sejmu raczej pewne.

wolfy 17.11.2014 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1382359)
Niech jeszcze platfusy przepchają projekt elektronicznego poboru opłat na autostradach zamiast winiet, to przepierdzielą za rok wybory jak się patrzy.
Jeszcze sporo ciemnoty na nich głosuje ale z roku na rok wraz z powiększaniem dziury budżetowej oczy się otwierają.

Ciemnota ma krótką pamięć. Do następnych wyborów zapomni.

kerim1906 17.11.2014 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1382376)
Ciemnota ma krótką pamięć. Do następnych wyborów zapomni.

tak jak szybko zapomnieli OFE czy wiek emerytalny 67 lat:shock: , czy to możliwe że zapomnieli ? może nie wiedzą? tvn tak rzadko o tym mówił:lol:

palikot 17.11.2014 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1382378)
tak jak szybko zapomnieli OFE czy wiek emerytalny 67 lat:shock: , czy to możliwe że zapomnieli ? może nie wiedzą? tvn tak rzadko o tym mówił:lol:

przyzwyczaili się że ich w dupe ruchają, uważają to za coś normalnego

wszystkim wmawia się, że uderzająca w nas rzeczywistość taka ma być i już.
Zmiany powinny zachodzić w pracy u podstaw.

Gwiaździsty 17.11.2014 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Paweł (Post 1382362)
Wyniki PSL w wyborach samorządowych do Sejmików województw:

2010 r. - 16,30%
2006 r. - 13,24%
2002 r. - 10,81%

Tak to możliwe.

Trzeba tylko dodać, że po tych 16,3 % w roku 2010, w wyborach do Sejmu w 2011 dostali o połowę mniej czyli 8,36 %.

Ciekawe czy najlpeszy wynik PSL-u w województwie mazowieckim znowu zbiegnie się z największ liczbą głosów nieważnych w tym województwie ? :). Jeśli tak to wiadomo o co chodzi :)

emj10 17.11.2014 17:14

W województwie jest ogromna liczba głosów nieważnych jeśli chodzi o sejmiki. Przykładowo, gdy na burmistrza jest 14 głosów nieważnych na ok. 1000 to w sejmiku jest aż 168 głosów nieważnych. Znam dane z kilkudziesięciu obwodów z woj. mazowieckiego i sądzę, że głosów nieważnych do sejmiku będzie nawet kilkanaście procent.

Nieciekawa jest sytuacja z wyedukowaniem osób pracujących w komisjach. Nie wiedzą, że głos do sejmiku, gdzie zaznaczono kilku kandydatów z tej samej listy jest WAŻNY. Wiele komisji liczy od zera co będzie trwało do jutra.

Kocur 17.11.2014 19:27

Z przymrużeniem oka - lepszy Majchrowski niż pedał:

Cytat:

Według wstępnych wyników Państwowej Komisji Wyborczej w Słupsku odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej Zbigniew Konwiński (PO) i Robert Biedroń (KWW Nareszcie Zmiana).
Wybór między dżumą a cholerą, widać sól morska najbardziej wyżera ludziom mózgi. :)

pzkwr 17.11.2014 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1382378)
tak jak szybko zapomnieli OFE czy wiek emerytalny 67 lat:shock: , czy to możliwe że zapomnieli ? może nie wiedzą? tvn tak rzadko o tym mówił:lol:

OFE to cyniczne złodziejstwo w biały dzień, ale wiek emerytalny 67 lat to niestety konieczność, o ile nie zlikwiduje się chorych przywilejów emerytalnych mundurowych, których spektakularnym przykładem jest agent Tomek, 35-letni emeryt, 3 i pół na łapę miesięcznie.
Jeśli, ktoś mówi, że obniży wiek emerytalny, to łże jak pies.

Gwiaździsty 17.11.2014 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1382383)
W województwie jest ogromna liczba głosów nieważnych jeśli chodzi o sejmiki. Przykładowo, gdy na burmistrza jest 14 głosów nieważnych na ok. 1000 to w sejmiku jest aż 168 głosów nieważnych. Znam dane z kilkudziesięciu obwodów z woj. mazowieckiego i sądzę, że głosów nieważnych do sejmiku będzie nawet kilkanaście procent.

Nieciekawa jest sytuacja z wyedukowaniem osób pracujących w komisjach. Nie wiedzą, że głos do sejmiku, gdzie zaznaczono kilku kandydatów z tej samej listy jest WAŻNY. Wiele komisji liczy od zera co będzie trwało do jutra.

Rozumiem, kolejne wybory w województwie mazowieckim utwierdzają w przekonaniu, ze województwo to albo zamieszkuje niespotykana gdzie indziej liczba debili albo po raz kolejny fałszowano tu głosy na potegę.

P.S. W średniowieczu panowała opinia, ze nie ma ciemniejszego nad chłopa z Mazowsza :) , może więc po latach wyniki wyborów potwierdzały by tą ludową mądrośc :)

Karherop 17.11.2014 21:17

Fałszowano głosy na potęgę. W zasadzie jak zawsze, ale w wyborach samorządowych jest to po prostu kpina z ludzi. Za przeproszeniem pier*** taką demokrację. I przestaję się dziwić Korwinowi i Cejrowskiemu że brzydzą się tego słowa.

https://www.youtube.com/watch?v=g1wB4Rz_UTs

a to i tak kropla w morzu

po tym jak zobaczyłem 17% na PSL a w niektórych okręgach do 50% to mam pytanie czy to jeszcze Polska czy już Białoruś

PS. To się zmieni tylko wtedy gdy będzie możliwość głosowania internetowego. Frekwencja skoczy do 70%, Polacy za granicą zaczną głosować i nagle wyniki odwrócą się do góry nogami. Nie wiem czy jednak moje pokolenie tego dożyje (choć mam 26 lat).

emj10 17.11.2014 21:20

Akurat te chłopy co mają takie problemy z liczeniem to zwykle przyjezdni z Małopolski, Pomorza, czy Wielkopolski, którzy przyjechali za chlebem i już tak zostali ;)

Mnie wyniki PSL nie dziwią, bo zanosiło się na to od dłuższego czasu. Bardzo dobra kampania, wylosowanie nr 1 do sejmiku na Mazowszu, a także problemy konkurencji, w tym obcięty budżet PO na kampanię sprawiły, że zrobili rekordowe wyniki w skali kraju. Gorzej to wygląda w terenie, czyli w gminach i powiatach, gdzie PSL najmocniej z partii centralnych ukrył się pod szyldami innych KWW (jak u mnie), ale dzięki temu dostał 4 mandaty do rady miejskiej i ma szansę na drugą turę wyborów na burmistrza co jest nie lada osiągnięciem.

PS. Można jeszcze obniżyć wiek wyborczy do 13 lat to wtedy KNP i RN mogliby się załapać :p

kerim1906 17.11.2014 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pzkwr (Post 1382396)
OFE to cyniczne złodziejstwo w biały dzień, ale wiek emerytalny 67 lat to niestety konieczność, o ile nie zlikwiduje się chorych przywilejów emerytalnych mundurowych, których spektakularnym przykładem jest agent Tomek, 35-letni emeryt, 3 i pół na łapę miesięcznie.
Jeśli, ktoś mówi, że obniży wiek emerytalny, to łże jak pies.

nie wierz w propagandę , Niemcy wycofali się bardzo szybko z 67 lat, to dożywocie w robocie, dobrowolnie tak, ale nie przymusowo, te dupki które to uchwalały mogą pracować do 90 lat , bo g,,,o robią , popatrz na inne zawody i pomyśl, a przywileje do likwidacji , tutaj zgoda

Karherop 17.11.2014 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1382400)
PS. Można jeszcze obniżyć wiek wyborczy do 13 lat to wtedy KNP i RN mogliby się załapać :p

Nie trzeba, głosowanie internetowe wszystko załatwi. Na tej samej zasadzie na jakiej się składa chociażby zeznanie podatkowe. Parafrazując naszego El Presidente. Moszna? Moszna.

I btw w zasadzie to można głosowanie internetowe dopisać do listy niespełnionych obietnic PO
http://polska.newsweek.pl/glosowanie...82057,1,1.html

zresztą internetowe głosowanie już funkcjonuje już wielu krajach w tym USA i UK http://karolinaporebna.natemat.pl/96...ybory-w-polsce

wiślak 86 17.11.2014 21:55

PSL poszedł pod tyloma szyldami że gdyby teraz wszyscy się ujawnili to okazuje się że przebijają PO i doganiają PiS. Taka jest prawda, jeżeli ktoś nie siedzi głęboko w lokalnej polityce nawet o tym wiedział nie będzie. Przykład komitetu Majchrowskiego.

Z resztą nie ma się co dziwić bo kampania naprawdę była jedna z lepszych w ostatnich latach, mimo paru wtop na górze. natomiast na wsiach i w małych miastach wystawili naprawdę dobrych i przede wszystkim znanych lokalnie kandydatów.

stawski 17.11.2014 23:32

Co za wybór w drugiej turze :( albo komuch albo koleś, który co prawda nie jest pisiorem, ale był już chyba wszędzie...
Dalej nie będzie planu zagospodarowania, dalej będą sprzedawać ziemie "deweloperom" z bożej łaski budującym koszmarne bloki tfu! apartamentowce! w każdym możliwym miejscu... komunikacja miejska będzie jaka jest... ewentualnie zaczną kopać pod Wawelem żeby zrobić metro, lub postawią pomnik prezydenta tysiąclecia... Za - je -biś - cie....
dobrze przynajmniej że ta patena czy inna patera dostała tyle na ile zasłużyła... ale i tak za dużo :)
no i teraz co najmniej o letnią olimpiadę się musimy starać! a expo to mus jak nic!!!

pzkwr 18.11.2014 07:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 1382412)
Co za wybór w drugiej turze :( albo komuch albo koleś, który co prawda nie jest pisiorem, ale był już chyba wszędzie...
Dalej nie będzie planu zagospodarowania, dalej będą sprzedawać ziemie "deweloperom" z bożej łaski budującym koszmarne bloki tfu! apartamentowce! w każdym możliwym miejscu... komunikacja miejska będzie jaka jest... ewentualnie zaczną kopać pod Wawelem żeby zrobić metro, lub postawią pomnik prezydenta tysiąclecia... Za - je -biś - cie....
dobrze przynajmniej że ta patena czy inna patera dostała tyle na ile zasłużyła... ale i tak za dużo :)
no i teraz co najmniej o letnią olimpiadę się musimy starać! a expo to mus jak nic!!!

Zgadzam się całkowicie. Do wyboru nieudacznik aktualny i nieudacznik przyszły - jakie kompetencje ma Lasota, żeby zarządzać milionowym miastem? Ja albo nie idę albo oddam głos nieważny. A wynikami jestem załamany, następne 4 lata stagnacji.

Gwiaździsty 18.11.2014 09:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1382400)
Akurat te chłopy co mają takie problemy z liczeniem to zwykle przyjezdni z Małopolski, Pomorza, czy Wielkopolski, którzy przyjechali za chlebem i już tak zostali ;)

Mnie wyniki PSL nie dziwią, bo zanosiło się na to od dłuższego czasu. Bardzo dobra kampania, wylosowanie nr 1 do sejmiku na Mazowszu, a także problemy konkurencji, w tym obcięty budżet PO na kampanię sprawiły, że zrobili rekordowe wyniki w skali kraju. Gorzej to wygląda w terenie, czyli w gminach i powiatach, gdzie PSL najmocniej z partii centralnych ukrył się pod szyldami innych KWW (jak u mnie), ale dzięki temu dostał 4 mandaty do rady miejskiej i ma szansę na drugą turę wyborów na burmistrza co jest nie lada osiągnięciem.

PS. Można jeszcze obniżyć wiek wyborczy do 13 lat to wtedy KNP i RN mogliby się załapać :p

Taa, sprawdzies to ? za chlebem na mazowiecka wiochę mało kto przyjeżdżał z tych terenów, rozumiem , ze kombinujesz jak wybrnąć z faktu kolejnych sfałszowanych wyborów w mazowieckim województwie ale nawet już SLD o tym głośno mówiło przed wyborami. Jak widać sytuacja powtarza się po raz kolejny. Chłopki z PSL-u fałszuja na potęgę. Dlatego sejmik przegłosował żeby nie było specjalnej kontroli nad przebiegem głosowania.
Jedynie zmiana rządów i wybór nowej PKW, która skieruje obserwatorów do każdej komisji w województwie mazowieckim wywróci wyniki wyborów na tym terenie.

Cytat:

Nie trzeba, głosowanie internetowe wszystko załatwi. Na tej samej zasadzie na jakiej się składa chociażby zeznanie podatkowe. Parafrazując naszego El Presidente. Moszna? Moszna.
Nie wierz w to. Przykład Estonii pokazuje, że trzeba sie od tego trzymać z daleka (znajdź i poczytaj dlaczego - zmiana wyników via internet ).

Cytat:

Zgadzam się całkowicie. Do wyboru nieudacznik aktualny i nieudacznik przyszły - jakie kompetencje ma Lasota, żeby zarządzać milionowym miastem? Ja albo nie idę albo oddam głos nieważny. A wynikami jestem załamany, następne 4 lata stagnacji.
A jakie kompetencje miał kandydat na którego głosowałeś ? To, ze jest synkiem swojego taty, właściciela sieci "Alti", z którego portfela wykręcił kampanie, na którą nie stać innych kandydatów (i to nie po raz pierwszy). Kompetencje, że jest partyjnym kolegą Grodzkiego, Biedronia i innych wynalazków ? Można by sobie wyobrazic jakie "wartości" zacząłby wprowadzać w Krakowie. Całe szczęście , ze poległ. Chroń nas Panie Boże od gości z "Ruchu Palikota",, którzy dla niepoznaki wypisuja brednie "kandydat niezależny". Kupa śmiechu.

emj10 18.11.2014 10:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1382417)
Taa, sprawdzies to ? za chlebem na mazowiecka wiochę mało kto przyjeżdżał z tych terenów, rozumiem , ze kombinujesz jak wybrnąć z faktu kolejnych sfałszowanych wyborów w mazowieckim województwie ale nawet już SLD o tym głośno mówiło przed wyborami. Jak widać sytuacja powtarza się po raz kolejny. Chłopki z PSL-u fałszuja na potęgę. Dlatego sejmik przegłosował żeby nie było specjalnej kontroli nad przebiegem głosowania.
Jedynie zmiana rządów i wybór nowej PKW, która skieruje obserwatorów do każdej komisji w województwie mazowieckim wywróci wyniki wyborów na tym terenie.

Nie muszę sprawdzać żeby wiedzieć ile ludzi z Małopolski uciekło w ostatniej dekadzie do Warszawy i zamieszkuje często ościenne miejscowości Warszawy, a nie żadne wsie tj. Marki, czy Ząbki. Pozniej takich czlonkow komisji biora partie centralne (glownie PSL i PiS, bo PO korzysta zwykle z lokalsow) i mamy babko pasztet. Zdarzaja się pozniej przypadki, ze odlozono jako niewazne dobre glosy, przerwano przy wyjmowaniu z urny decydujacy glos i komisja wciaz pracuje bo nie wiedza co z tym fantem zrobic, albo mamy nadgorliwego dzieciaka z PiS, ktory chcial ojcu liczyc glosy w wyborach i wyrzucono go z komisji bo tak naprawdę nie powinien się w niej znalezc jako syn kandydata. Wszystko to przypadki z ostatniej niedziele, a wioda w nich przym przyjezdni z centralnych partii.

Poza tym ja nie mowie o zadnym falszowaniu, bo o takim nie slyszlalem.

Karherop 18.11.2014 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1382417)
Nie wierz w to. Przykład Estonii pokazuje, że trzeba sie od tego trzymać z daleka (znajdź i poczytaj dlaczego - zmiana wyników via internet ).


Wierze w to co słyszę, a na taśmach wprost Graś z Krawcem powiedzieli jasno czemu jeszcze nie ma głosowania internetowego. To nie ich elektorat. Szkoda że ciemogród obszedł się z tą aferą jak z poranną zgagą - już o niej nie pamięta.

A może tak lepiej przytoczyć przykłady Holandii, USA, UK czy Hiszpanii gdzie to już działa z powodzeniem?

Poza tym dla mnie zawsze komputer będzie sprawniejszy, niż ludzka ręka licząca głosy. Jeśli możemy mieć bankowość internetową, rozliczać się ze skarbówką przez internet to i głosowanie jest możliwe i bezpieczne. POza tym ile mamy w tym kraju uczciwych ludzi? Było już sporo eksperymentów socjologicznych, chociażby z przypadkowym gubieniem portfela, który pokazuje że jest ich mniej niż myślisz. A karierowiczów czy ludzi którzy za kasę sfałszują wybory jest cała masa.

Gwiaździsty 18.11.2014 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1382422)
Wierze w to co słyszę, a na taśmach wprost Graś z Krawcem powiedzieli jasno czemu jeszcze nie ma głosowania internetowego. To nie ich elektorat. Szkoda że ciemogród obszedł się z tą aferą jak z poranną zgagą - już o niej nie pamięta.

A może tak lepiej przytoczyć przykłady Holandii, USA, UK czy Hiszpanii gdzie to już działa z powodzeniem?

Poza tym dla mnie zawsze komputer będzie sprawniejszy, niż ludzka ręka licząca głosy. Jeśli możemy mieć bankowość internetową, rozliczać się ze skarbówką przez internet to i głosowanie jest możliwe i bezpieczne. POza tym ile mamy w tym kraju uczciwych ludzi? Było już sporo eksperymentów socjologicznych, chociażby z przypadkowym gubieniem portfela, który pokazuje że jest ich mniej niż myślisz. A karierowiczów czy ludzi którzy za kasę sfałszują wybory jest cała masa.

Jakby Polska leżała tam gdzie Holandia czy Hiszpania to można by było się w to bawić, ale Polska leży tu gdzie lezy. I przykład Estonii również graniczącej z kochającą pokój Rosja jest najlepszym dowodem dlaczego dlaczego trzeba się od tego trzymać z daleka. W dodatku przykład z elektroniką a'la PKW pokazuje jakby to mogło wygladać.

Zobaczymy czy prezio Komorowski, który chyba jako jedyny ma prawo odwołać PKW (i powołać) zrobi to, czy dalej ich zatrzyma. Jesli zatrzyma po kolejnej wyborczej kompromitacji tzn., że z jakiegoś powodu taki stan rzeczy jest na rękę obecnej bandzie rządzącej.

emj10 18.11.2014 11:35

Naprawdę chcesz wprowadzać głosowanie internetowe w kraju, który jest lata za murzynami i nie potrafi ręcznie policzyć wyborów? My naprawdę jesteśmy krajem trzeciego świata, bądź republiką bananową pod wieloma względami tylko mało kto sobie z tego zdaje sprawę.

Karherop 18.11.2014 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1382427)
Naprawdę chcesz wprowadzać głosowanie internetowe w kraju, który jest lata za murzynami i nie potrafi ręcznie policzyć wyborów? My naprawdę jesteśmy krajem trzeciego świata, bądź republiką bananową pod wieloma względami tylko mało kto sobie z tego zdaje sprawę.

Wprowadzić głosowanie stacjonarne + internetowe, tak jak w przypadku składania deklaracji podatkowej.

To nie jest żadne s-f tylko normalna technologia, mamy XXI wiek, każdy ma komórkę, laptopa w domu, plastiki którymi płaci w każdym sklepie, już nie porównujcie nas do krajów 3 świata, gdzie niedźwiedzie polarne chodzą po ulicach. A już nie wspomnę że powołano ostatnio Polską Agencję Kosmiczną (co jednak wywołuje śmiech do rozpuchu).

a co do tego że zmiana nie będzie możliwa mając starych dziadów z PKW to jest bardziej niż oczywiste

mamy całe rzesze świetnych informatyków, a fakt że przetargi takie jak obecny system PKW wygrywają firmy po znajomości jest tylko jednym z wielu problemów, łatwiejszych do przeskoczenia niż się wydaje.

Coglin 18.11.2014 12:17

Wie ktoś gdzie sprawdzić wyniki głosowania do rady powiatu?

Gwiaździsty 18.11.2014 12:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1382431)
Wie ktoś gdzie sprawdzić wyniki głosowania do rady powiatu?

Narazie system "leśny dziadek z PKW" uniemożliwia to jeszcze. Sam czekam na wyniki z sejmiku wojewódzkiego. Takie czekanie na Godota.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl