![]() |
no i z fajnej inicjatywy wyszła kolejna kłótnia......niestety pokazująca jaka to jestesmy Wislacką Rodziną,zamiast dac nawet po 10 zł na nasz wspólny cel który kiedys moze pokazac nasza wielkośc to co po niektórzy wpisuja tu swoje głębokie przemyslenia.....
|
też się nie mogłem doczekać nominacji, także sam sie nominuję:
wpłata jest ---> http://i62.tinypic.com/aaiw6t.jpg karnet jest ---> http://i61.tinypic.com/1pwdjs.jpg Moje nominacje: hunter, Worcester, kot, St. Yabol |
Wyzwalem siebie...bo uznalem to za obowiazek...Moze ktos za mnie nominowac 3 osoby.Przy okazji chcial bym pozdrowic napinaczy internetowych ktorym szkoda dyszki na Nasz klub.http://tufotki.pl/temp/6WED5Nk29QIeZ...zgRTpO.jpg?v=0
|
Wpłata
http://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.htmlhttp://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.html
Nominuje Arturbarlinek mitchmichael valandil |
Mam jedną prośbę. Nie nominujcie osób, którym chcecie zrobić na złość lub osób, które wiadomo, że i tak nie wpłacą (np. legioniści). Szkoda nominacji, a liczy się każda złotówka. Podobnie z użytkownikami, którzy od dawna nie udzielają się na forum.
W związku z tym chciałbym cofnąć jedną z nominacji i zamiast 8samuraja, nominuję c. |
Wrzucam z screena, od kolejnej osoby która zdecydowała wesprzeć Akademię (gigant)
http://i60.tinypic.com/6i46yu.jpg Zraz wrzucę aktualną listę oraz kwotę. |
AKTUALNA KWOTA:
1319,17 PLN Lista osób nadal nominowanych: 1. Grantar 2. s1mone 3. Piesek z Krainy Pejsów 4. picasso 5. 4karol4 6. hunter 7. RybaTs 8. aNouc 9. Milosz 10. 022 11. rav 12. El'kabat 13. chomik10 14. Wit.Ek 15. brylant17 16. Kibicka 17. c. 18. kreseq 19. ToTylkoJa 20. Matejas 21. ArturBarlinek 22. JacobCFC 23. darean 24. tofik 25. domin_czyzyny 26. Siara 27. Kriss 28. patrycja 29. crazykaro 30. Mario Nh 31. AYALA 32. Kaan 33. rzodkiewka 34. hubert.fan 35. kuba j.g 36. Szpen 37. MJ 38. mtk 39. AntyMod 40. gwk123 41. Worcester 42. kot 43. St. Yabol |
2 Załącznik(ów)
Dzięki za nominację. Poniżej potwierdzenie posiadania karnetu oraz wpłaty na Akademie.
Proszę o zgłoszenie się ochotników na kolejne nominacje ;-). Jeśli się nikt nie zgłosi, to w wolnej chwili będę nominował. Załącznik 1904 Załącznik 1905 |
Dzięki za nominacje .Poniżej moje potwierdzenie wpłaty na akademie .Na mecz ide ,ale bilet kupuje w dniu meczu . http://zapodaj.net/eccb24b56a584.jpg.html
Moje nominacje to : Manhunt i uposledzony_ale_kumaty |
bang!
http://i60.tinypic.com/ma9bau.jpg nominuje: DROZD vel Kerim w zależności pod którym nickiem szybciej skończy się Banita, Pablo84 EDYTA: zmieniam serek.c2 na Pablo84. Serek już wpłacał. |
|
nominuje PiVoSH92 i rex
|
Panowie, bo zrobił się bałagan i zostały nominowane osoby, które już wpłaciły - (edit: Szpen już poprawił nominacje).
AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, m954, Ogryzek, PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem... Aby nie powtórzyła się sytuacja, jak w przypadku Szpena, proponuję wrócić do wklejania listy z osobami, które przyłączyły się do akcji. Chociaż co kilka postów. Reasumując: AKTUALNA KWOTA: 1458,23 PLN Lista osób nadal nominowanych (48): aNouc ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter JacobCFC Kaan Kibicka kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara St. Yabol s1mone tofik ToTylkoJa uposledzony_ale_kumaty Wislak2221 Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Przyłączyli się do akcji (56): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan Szpen Szprotson wieśniak84 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg !!IRIVER!! |
http://images66.fotosik.pl/281/3c230d7ab43877d4med.png
a więc nominuje: Wislak2214, kornd Lista osób nadal nominowanych (48): aNouc ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter JacobCFC Kaan Kibicka kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara St. Yabol s1mone tofik ToTylkoJa uposledzony_ale_kumaty Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Wislak2214 Kornd Przyłączyli się do akcji (56): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan Szpen Szprotson wieśniak84 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg Wislak2221 !!IRIVER!! |
http://www.iv.pl/images/07533585756672654285.jpg
W przyszłym tyg druga zmiana także z meczu dupa, przekazuje wartość jaką prawdopodobnie musiałbym wydać, aby iść na mecz. Nominuje: arleton (miał ze mną jechać na mecz :P ) domal21 (w nagrodę za pozycje lidera w konkursie) Lista osób nadal nominowanych (48): aNouc ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter JacobCFC Kaan Kibicka kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara s1mone tofik ToTylkoJa uposledzony_ale_kumaty Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Wislak2214 Kornd |
Nominuję: gypsy i Trykuss
|
Na meczu raczej nie będę mógł być, więc kasa na bilet wędruje na konto Akademii.
http://wislakrakow.com/forum/data:im...CiiigAooooA//Zhttp://zapodaj.net/f0408027b8aeb.jpg.html Nominuję: art. oraz KLEPARZ |
Trochę to trwało, ale sporo ostatnio się u mnie dzieję i trochę mam na głowie. Na Podbeskidzie jeszcze bez biletu.
http://images.tinypic.pl/i/00587/pb3yqb6a448k_t.jpg Nominuje każdego kto jeszcze nie wpłacił. |
AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...
AKTUALNA KWOTA: 1582,29 PLN Lista osób nadal nominowanych (51): aNouc arleton art. ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro darean Drozd vel kerim El'kabat fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter Kaan Kibicka KLEPARZ kornd kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara s1mone tofik ToTylkoJa Trykuss uposledzony_ale_kumaty Wislak2214 Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Przyłączyli się do akcji (60): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson wieśniak84 Wislak2221 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg !!IRIVER!! |
faktycznie zapomniałem nominować dlatego uczynie to teraz i tymi szczęśliwcami są Milan!!! i KibicRP
|
nominuje Cygana
|
|
podbijam temat bo zaczyna umierac śmiercią naturalną ;-( na sb to wielu nominowanych głupoty potrafi pisać a jak przychodzi do wpłacenia nawet 10 zł to juz cisza......
|
No własnie Panowie i może też Panie, wpłacamy :) Tematu idących jak krew z nosa biletów nawet nie chce mi się poruszać, ale dyszka Was, KUR*A, nie zbawi!
|
Zaproponowałbym by moderator kazdemu który nie wpłacił, dał sygnaturkę :
ŻAL MI 10 ZŁ NA WISŁE czy tez podobną, to moze sie chłopaki zreflektują. |
''Dołączając do akcji, DAJESZ i OTRZYMUJESZ: wdzięczność obdarowanych, uśmiech, radość, okazję do dobrej wiślackiej zabawy. Budujesz jedność Wiślackiej Rodziny i jej przyszłość!''
|
domin_czyzyny, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...
AKTUALNA KWOTA: 1582,29 PLN Lista osób nadal nominowanych (56): aNouc arleton art. ArturBarlinek AYALA brylant17 c. chomik10 crazykaro cygan darean Drozd vel kerim El'kabat emj10 fanfan Grantar gwk123 hubert.fan hunter Kaan Kibicka KibicRP KLEPARZ kornd kot kreseq Kriss kuba j.g Manhunt Mario Nh Matejas Milan!!! Milosz MJ mtk Pablo84 patrycja picasso Piesek z Krainy Pejsów PiVoSH92 rav rex RoS rzodkiewka Siara s1mone tofik ToTylkoJa Trykuss ulTraS uposledzony_ale_kumaty Wislak2214 Wit.Ek Worcester 022 4karol4 Przyłączyli się do akcji (60): ABGwislakABG alterego AntyMod Błaszczu_WIŚLAK Bóg Trybun(objawion) Dariook domal21 domin_czyzyny dwdx1906 fialo FraMat fran23 Gigant Glazik gooro33 Greeg Gwiaździsty JacobCFC Jaroo1 Kamson Karherop Kocur KOMINEK konradnh81 Krav LuKaS TSW Lukasz maaarcin MałyTSW MatMario mitmichael m954 Ogryzek OpEnTaNy PabloTS Padre1906 palikot PANDEM0NIUM piter116 Pychowice raindog RybaTs R33 Semper Fidelis 1985 serek.c2 shaggy silver03 spartan St. Yabol Szpen Szprotson wieśniak84 Wislak2221 WISŁAZWE wolfy W.S zim zum 19sebawro06 63.5 Kg !!IRIVER!! |
http://i.imgur.com/ZbaFfTF.jpg
Dzięki za przypomnienie, na meczu nie będę - nie każdy piątek wieczór mogę się wybrać do Krakowa :/ Nominuję - sjs32, dawiss |
Mam karnet, ale z przyjemnością przeleję na Akademię.
http://pics.tinypic.pl/i/00588/tkui4ngsw3it.jpg Nominuję: huberix i Michu |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl