Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   TWSD Ticket Challenge! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9353)

PabloTS 15.10.2014 09:46

no i z fajnej inicjatywy wyszła kolejna kłótnia......niestety pokazująca jaka to jestesmy Wislacką Rodziną,zamiast dac nawet po 10 zł na nasz wspólny cel który kiedys moze pokazac nasza wielkośc to co po niektórzy wpisuja tu swoje głębokie przemyslenia.....

Krav 15.10.2014 10:24

też się nie mogłem doczekać nominacji, także sam sie nominuję:

wpłata jest ---> http://i62.tinypic.com/aaiw6t.jpg

karnet jest ---> http://i61.tinypic.com/1pwdjs.jpg



Moje nominacje:

hunter, Worcester, kot, St. Yabol

Glazik 15.10.2014 11:24

Wyzwalem siebie...bo uznalem to za obowiazek...Moze ktos za mnie nominowac 3 osoby.Przy okazji chcial bym pozdrowic napinaczy internetowych ktorym szkoda dyszki na Nasz klub.http://tufotki.pl/temp/6WED5Nk29QIeZ...zgRTpO.jpg?v=0

PANDEM0NIUM 15.10.2014 11:24

Wpłata
 
http://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.htmlhttp://zapodaj.net/8a4d4f1b8398a.jpg.html

Nominuje
Arturbarlinek
mitchmichael
valandil

piter116 15.10.2014 12:16

Mam jedną prośbę. Nie nominujcie osób, którym chcecie zrobić na złość lub osób, które wiadomo, że i tak nie wpłacą (np. legioniści). Szkoda nominacji, a liczy się każda złotówka. Podobnie z użytkownikami, którzy od dawna nie udzielają się na forum.

W związku z tym chciałbym cofnąć jedną z nominacji i zamiast 8samuraja, nominuję c.

WISŁAZWE 15.10.2014 14:11

Wrzucam z screena, od kolejnej osoby która zdecydowała wesprzeć Akademię (gigant)



http://i60.tinypic.com/6i46yu.jpg

Zraz wrzucę aktualną listę oraz kwotę.

WISŁAZWE 15.10.2014 14:17

AKTUALNA KWOTA:

1319,17 PLN


Lista osób nadal nominowanych:




1. Grantar

2. s1mone

3. Piesek z Krainy Pejsów

4. picasso

5. 4karol4

6. hunter

7. RybaTs

8. aNouc

9. Milosz

10. 022

11. rav

12. El'kabat

13. chomik10

14. Wit.Ek

15. brylant17

16. Kibicka

17. c.

18. kreseq

19. ToTylkoJa

20. Matejas

21. ArturBarlinek

22. JacobCFC

23. darean

24. tofik

25. domin_czyzyny

26. Siara

27. Kriss

28. patrycja

29. crazykaro

30. Mario Nh

31. AYALA

32. Kaan

33. rzodkiewka

34. hubert.fan

35. kuba j.g

36. Szpen

37. MJ

38. mtk

39. AntyMod

40. gwk123


41. Worcester

42. kot

43. St. Yabol

domin_czyzyny 15.10.2014 14:28

2 Załącznik(ów)
Dzięki za nominację. Poniżej potwierdzenie posiadania karnetu oraz wpłaty na Akademie.
Proszę o zgłoszenie się ochotników na kolejne nominacje ;-). Jeśli się nikt nie zgłosi, to w wolnej chwili będę nominował.

Załącznik 1904

Załącznik 1905

RybaTs 15.10.2014 17:19

Dzięki za nominacje .Poniżej moje potwierdzenie wpłaty na akademie .Na mecz ide ,ale bilet kupuje w dniu meczu . http://zapodaj.net/eccb24b56a584.jpg.html
Moje nominacje to : Manhunt i uposledzony_ale_kumaty

Szpen 15.10.2014 21:40

bang!

http://i60.tinypic.com/ma9bau.jpg

nominuje: DROZD vel Kerim w zależności pod którym nickiem szybciej skończy się Banita, Pablo84


EDYTA: zmieniam serek.c2 na Pablo84. Serek już wpłacał.

AntyMod 15.10.2014 23:59

http://images.tinypic.pl/i/00586/5jzk486je0oc_t.jpg

Glazik 16.10.2014 19:59

nominuje PiVoSH92 i rex

piter116 16.10.2014 20:16

Panowie, bo zrobił się bałagan i zostały nominowane osoby, które już wpłaciły - (edit: Szpen już poprawił nominacje).

AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, m954, Ogryzek, PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

Aby nie powtórzyła się sytuacja, jak w przypadku Szpena, proponuję wrócić do wklejania listy z osobami, które przyłączyły się do akcji. Chociaż co kilka postów. Reasumując:

AKTUALNA KWOTA:

1458,23 PLN


Lista osób nadal nominowanych (48):

aNouc
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
JacobCFC
Kaan
Kibicka
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
St. Yabol
s1mone
tofik
ToTylkoJa
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2221
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4


Przyłączyli się do akcji (56):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
Szpen
Szprotson
wieśniak84
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

Wislak2221 16.10.2014 21:42

http://images66.fotosik.pl/281/3c230d7ab43877d4med.png
a więc nominuje:
Wislak2214, kornd

Lista osób nadal nominowanych (48):

aNouc
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
JacobCFC
Kaan
Kibicka
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
St. Yabol
s1mone
tofik
ToTylkoJa
uposledzony_ale_kumaty
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4
Wislak2214
Kornd

Przyłączyli się do akcji (56):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
Szpen
Szprotson
wieśniak84
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
Wislak2221
!!IRIVER!!

St Yabol 17.10.2014 14:53

http://www.iv.pl/images/07533585756672654285.jpg
W przyszłym tyg druga zmiana także z meczu dupa, przekazuje wartość jaką prawdopodobnie musiałbym wydać, aby iść na mecz.
Nominuje:
arleton (miał ze mną jechać na mecz :P )
domal21 (w nagrodę za pozycje lidera w konkursie)

Lista osób nadal nominowanych (48):

aNouc
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
JacobCFC
Kaan
Kibicka
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
s1mone
tofik
ToTylkoJa
uposledzony_ale_kumaty
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4
Wislak2214
Kornd

Ogryzek 18.10.2014 08:34

Nominuję: gypsy i Trykuss

domal21 18.10.2014 13:36

Na meczu raczej nie będę mógł być, więc kasa na bilet wędruje na konto Akademii.

http://wislakrakow.com/forum/data:im...CiiigAooooA//Zhttp://zapodaj.net/f0408027b8aeb.jpg.html

Nominuję: art. oraz KLEPARZ

JacobCFC 18.10.2014 22:23

Trochę to trwało, ale sporo ostatnio się u mnie dzieję i trochę mam na głowie. Na Podbeskidzie jeszcze bez biletu.
http://images.tinypic.pl/i/00587/pb3yqb6a448k_t.jpg
Nominuje każdego kto jeszcze nie wpłacił.

piter116 19.10.2014 10:23

AntyMod, domin_czyzyny, gooro33, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PabloTS, PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

AKTUALNA KWOTA:

1582,29 PLN

Lista osób nadal nominowanych (51):


aNouc
arleton
art.
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
Kaan
Kibicka
KLEPARZ
kornd
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
s1mone
tofik
ToTylkoJa
Trykuss
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2214
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4



Przyłączyli się do akcji (60):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

PabloTS 19.10.2014 15:19

faktycznie zapomniałem nominować dlatego uczynie to teraz i tymi szczęśliwcami są Milan!!! i KibicRP

AntyMod 19.10.2014 15:30

nominuje Cygana

gooro33 19.10.2014 16:05

Nominuję:
ulTraS ,emj10

PabloTS 21.10.2014 12:43

podbijam temat bo zaczyna umierac śmiercią naturalną ;-( na sb to wielu nominowanych głupoty potrafi pisać a jak przychodzi do wpłacenia nawet 10 zł to juz cisza......

!!IRIVER!! 21.10.2014 13:15

No własnie Panowie i może też Panie, wpłacamy :) Tematu idących jak krew z nosa biletów nawet nie chce mi się poruszać, ale dyszka Was, KUR*A, nie zbawi!

szprotson 21.10.2014 13:32

Zaproponowałbym by moderator kazdemu który nie wpłacił, dał sygnaturkę :
ŻAL MI 10 ZŁ NA WISŁE czy tez podobną, to moze sie chłopaki zreflektują.

W.S 21.10.2014 13:59

''Dołączając do akcji, DAJESZ i OTRZYMUJESZ: wdzięczność obdarowanych, uśmiech, radość, okazję do dobrej wiślackiej zabawy. Budujesz jedność Wiślackiej Rodziny i jej przyszłość!''

piter116 21.10.2014 14:53

domin_czyzyny, Greeg, Gwiaździsty, JacobCFC, m954, Ogryzek (Glazik był już nominowany), PANDEM0NIUM, wiesniak84 (a.k.a. Dariook), WISŁAZWE (a.k.a. gigant), wolfy - Panowie, uzupełnijcie swoje nominacje. Tak jak wcześniej ładnie napisał Jaroo1: w zabawie chodzi o to, by tych nominacji było jak najwięcej. Poza tym robi się niepotrzebny chaos. Na forum jest ponad 40 tysięcy użytkowników, więc wybranie 2 spośród nich nie powinno być wielkim problemem...

AKTUALNA KWOTA:

1582,29 PLN

Lista osób nadal nominowanych (56):


aNouc
arleton
art.
ArturBarlinek
AYALA
brylant17
c.
chomik10
crazykaro
cygan
darean
Drozd vel kerim
El'kabat
emj10
fanfan
Grantar
gwk123
hubert.fan
hunter
Kaan
Kibicka
KibicRP
KLEPARZ
kornd
kot
kreseq
Kriss
kuba j.g
Manhunt
Mario Nh
Matejas
Milan!!!
Milosz
MJ
mtk
Pablo84
patrycja
picasso
Piesek z Krainy Pejsów
PiVoSH92
rav
rex
RoS
rzodkiewka
Siara
s1mone
tofik
ToTylkoJa
Trykuss
ulTraS
uposledzony_ale_kumaty
Wislak2214
Wit.Ek
Worcester
022
4karol4


Przyłączyli się do akcji (60):

ABGwislakABG
alterego
AntyMod
Błaszczu_WIŚLAK
Bóg Trybun(objawion)
Dariook
domal21
domin_czyzyny
dwdx1906
fialo
FraMat
fran23
Gigant
Glazik
gooro33
Greeg
Gwiaździsty
JacobCFC
Jaroo1
Kamson
Karherop
Kocur
KOMINEK
konradnh81
Krav
LuKaS TSW
Lukasz
maaarcin
MałyTSW
MatMario
mitmichael
m954
Ogryzek
OpEnTaNy
PabloTS
Padre1906
palikot
PANDEM0NIUM
piter116
Pychowice
raindog
RybaTs
R33
Semper Fidelis 1985
serek.c2
shaggy
silver03
spartan
St. Yabol
Szpen
Szprotson
wieśniak84
Wislak2221
WISŁAZWE
wolfy
W.S
zim zum
19sebawro06
63.5 Kg
!!IRIVER!!

PiVoSH92 21.10.2014 16:44

http://i.imgur.com/ZbaFfTF.jpg
Dzięki za przypomnienie, na meczu nie będę - nie każdy piątek wieczór mogę się wybrać do Krakowa :/
Nominuję - sjs32, dawiss

mtk 21.10.2014 18:33

Mam karnet, ale z przyjemnością przeleję na Akademię.
http://pics.tinypic.pl/i/00588/tkui4ngsw3it.jpg
Nominuję: huberix i Michu

art 22.10.2014 16:21

Mam karnet. Cel szczyty, nie wypada przejść obojętnie.

http://i.imgur.com/75EkXUm.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl