![]() |
jeśli gra Głowackiego miałaby być związana z ryzykiem zakończenie rundy jesiennej dla niego, to lepiej aby nie grał.
Tydzień póxniej kolejny ważny mecz z żydami, a później kolejne. We wszystkich można zdobyć tyle samo punktów. EDIT: nie sądze, aby to była ściema. |
Powiem tak, nie wydaje mi się, żeby to była ściema, natomiast jestem prawie pewien że Głowa zagra z Legią.
W przeciwnym razie padłby komunikat: "Naciągnięcie mięśnia dwugłowego u Głowackiego - min 2 tygodnie przerwy" a to że lekko go zakuło to równie dobrze może być coś w rodzaju nerwobólu który przechodzi 2 dni po ataku Brożek grał na blokadach pół rundy wiosennej. Przypuszczam że Głowie oszczędzą meczu z Lechem, ale na Legie wyjdzie choćby miał przyjąć końską dawkę ibupromu :) |
Ściema i nie ma co .......ic farmazonow i sie rozwodzic o Jezu jak to źle czy bedzie grał Czekaj,Żemło czy inny kosmita.
Tak jak kolega napisał,na pyry pewnie wyjdziemy 2 składem i niech bedzie wola nieba. Głowa musiałby nogi nie mieć,żeby z Legią nie zagrać. |
Chyba, że mu Franek kamień rzuci, albo cegłę, a on zagłówkuje :D
|
Sciema pod bukmacherow.
Kursy pójda w gorę, i wtedy Bury zagra grubo na Wisłe. :P |
Z tym Stępińskim to bym nie przesadzał, kilka dobrych meczów i Gułę albo Jankowskiego wygryzie.
|
Panowie, najpierw jest mecz z Legią, Lech później. Arek jest zagrożony absencją, nikt nie ogłosił, że na pewno nie zagra. To pewnie nie ściema, tak jak rok temu z Pawłem Brożkiem, ale dla piłkarzy to też ważny mecz, więc jeśli Arek będzie czuł że da radę - to zagra. Na to liczę.
Apeluję o przypomnienie sobie paru przyśpiewek, np. "Biała Gwiazda na niebie się mieni". Tam w drugiej zwrotce (płonie ognisko...) jest ta sama melodia co w pierwszej (!), a nie refrenowa. Drugi refren idzie od słów: "Cieszą się bo to oni podpalili" - i dopiero od tych słów jest inna melodia. Ponadto, w "Centralne wojskowe kur*isko sportowe" - drugi wers kończy się opadająco, inaczej niż pierwszy. I na koniec jest: "hej". Podbijam o przesłuchanie sobie tego przed meczem, żeby te pociski też dobrze było słychać, żeby nie było sytuacji że u nas jest rzadka piosenka i Legia się przebija z dopingiem. |
Jeśli zagramy z Głowackim jestem spokojny o dobrą grę, jeśli będziemy w miarę skuteczni to wygramy mecz.
Jeśli zagramy bez Głowy no to mogą być spore problemy. Mam nadzieję, że jest to tylko zmyłka taktyczna :p Bo jeśli jest to uraz faktycznie, to co z tego, że zagra np. z Legią, jak z pejsami już nie. Żeby tylko sobie nie dorobił bo potrzebujemy go na przestrzeni całego sezonu. |
Miejmy nadzieje, ze "Gumis" to bedzie dobre wzmocnienie i bedzie grał na poziomie Dudki i Głowy własnie a nie na poziomie Czekaja.
|
Cytat:
Nie kwestionuje tego ze derby są ważniejsze, ale mimo to wole Głowackiego w meczu z Legią... Żydków powinniśmy rozwalić spokojnie nawet z Czekajem. |
jesli Arek ma ryzykowac to niech nie gra - to tylko kolejny ligowy mecz z 7egia - wiem ze to mega swieto dla pismakow i wiekszosci napalencow dla ktorych jest to jedyny mecz na ktory przychodza/przyjezdzaja na R22 ... ....NAJWAZNIEJSZY MECZ RUNDY JEST ZA TYDZIEN !!!!!! I WTEDY AREK MA BYC GOTOWY NA 100 %
|
Poważnie wierzycie w tą kontuzję ?
|
wszyscy mówia ze wisla najwiencej akcki marnuje. A ostatnie 4 strzaly 4 gole z zawisza
To jak legia dzis gra z lokeren to wisla by dala im rade. Bardzo sie gubia z sprzodu, a w defensywie roboty niemieli. |
Cytat:
:help: |
Cytat:
|
Z pozytywów. Legia nie dość, że 2 mecz z rzędu ten sam skład, to praktycznie bez zmian (w obu meczach ani jedna zmiana przed 88 minutą). Mogą być ciut zmęczeni ;)
|
Cytat:
|
Śniło mi się dziś, że na koniec sezonu zasadniczego mamy 65 punktów, a Legia 66, jesteśmy w tabeli drudzy, a oni pierwsi. W rundzie finałowej oni zdobywają 16 punktów, my 14, ostatnia 37 kolejka na Legii i wygrywamy z nimi i Mistrz na Reymonta.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ciekawe co jeszcze się nie sprawdzi z tego snu :) |
Cytat:
Cytat:
|
Komunikat UW
Przed niedzielnym meczem Wisły Kraków z Legią Warszawa grupa Ultra Wisła opublikowała komunikat, dotyczący przygotowanej na to spotkanie oprawy. Poniżej prezentujemy jego treść. Bracia! Niedzielny mecz z Legią zbliża się wielkimi krokami, czas znów pokazać na co nas stać i udowodnić wszystkim niedowiarkom, że nie jesteśmy tu przez przypadek. Aby pokazać wszystkim, że mimo przerwy nie wyszliśmy z formy, przygotowaliśmy na ten dzień prawdopodobnie najbardziej skomplikowaną oprawę w naszej historii. Apelujemy do wszystkich kibiców zasiadających tego dnia na sektorze C o wejście na stadion wcześniej niż zwykle, 20 minut przed meczem powinien być już wypełniony po brzegi. Nie jest to wielkie wyrzeczenie a znacznie wpłynie na jakość prezentacji. Na każdym krzesełku zostanie rozłożona instrukcja, prosimy o potraktowanie tego poważnie i zapoznanie się z nią przed pierwszym gwizdkiem. W czasie prezentacji oprawy schody muszą być puste, nikt nie może na nich stać, wszystkie krzesełka muszą być zajęte. Tak naprawdę w momencie otwarcia bram nasza rola już się kończy, wtedy już wszystko zależy od Was. Pokazaliście nieraz, że można na Was liczyć, a jedyne czego wymagamy, to dokładne zapoznanie się z treścią instrukcji i wykonanie jej, co wbrew pozorom jest dość proste, ale każdy musi się skupić. Więcej dowiecie się już na sektorze, słuchajcie też uważnie poleceń z gniazda i patrzcie co się wokół Was dzieje. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie się z czego cieszyć. Są tacy, którzy zarwali niejedną noc siedząc nad tą oprawą, nie pozwólmy, żeby cała praca poszła na marne. W niedzielę wszystkie drogi prowadzą na Reymonta, cała Wisła zawsze razem! Ultra Wisła. I nie pchać się jak pojebani na C3 przynajmnie podczas oprawy tylko zajmować miejsca przy pleksie po bokach trybuny C. |
Niech kazdy kto idzie pierwszy raz na C ewentualnie ma maly staz na Wisle niech przeczyta to 50 razy !!! Zrobmy legi pieklo !!!
|
proponowalbym napisac SKWK od razu, że nie będzie piro i że umywa od tego ręce :D żeby nie było afery ;) o ile faktycznie nie będzie:mysli:
|
Nic tylko grać i uradować kibiców :) Mecz o 1,5 punkta, pełne trybuny, świetna oprawa i Stilic vs Radovic.
Byle poziom był taki, by o tym meczu było głośno nie tylko ze względu na drużyny w nich grające. Licze że Głowacki jednak zagra. Najmocniejsze składy i jedziemy. Wygra lepszy albo sędzia :P Do zobaczenia na stadionie :) |
To będzie taki mecz jak sprzed kilku laty. Fantastyczna atmosfera na trybunach. Obie drużyny w gazie. Legia z swoją serbską gwiazdą (Kiedyś S. Svitlica, dziś Radović), nasza drużyna zbudowana głównie w oparciu o polskich piłkarzy.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem z Tarnowa szkoda że nie mam możliwości być na tym meczu ;( Jestem ciekawy oprawy :D i gry zawodników
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:00. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl