Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [5 kolejka] MECZ PRZYJAŹNI, niedziela 17 sierpnia, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9329)

BigLeb 17.08.2014 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1373180)
Możesz błaźnie skończyć takie głupie .......enie?

Pilnuj szewcze kopyta.

Matejas_ 17.08.2014 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1373181)
niestety prawda jest taka, że im lepsze wyniki będą tym większa frekwencja

... okaże się że i bez małp cyrk może się dalej kręcić :neutral:

PiVoSH92 17.08.2014 21:25

Głowa niestety ma bardzo widoczne braki szybkościowe, więc będzie coraz częściej łapał kartki. Teraz tylko jedna i mamy mecz z Czekajem, więc dobrze by było, gdyby wykartkował się przed kimś słabszym.

rychu 17.08.2014 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1373173)
Sadlok i Stilic w 11stce kolejki, Semir dodatkowo pozamiatał zostajac graczem kolejki. Sadlok jak na razie najlepszy transfer.

Jak będzie dalej tak grał to ma duże szanse na powrót do kadry.

Co do meczu, na plus dzisiaj: Stilic, Uryga, Sadlok, Burliga. Na minus: Garguła

wolfy 17.08.2014 21:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1373183)
... okaże się że i bez małp cyrk może się dalej kręcić :neutral:

Pajacujcie dalej. Za jakiś czas okaże się ile wiecie i gdzie wcześniej byliście...
Ale wystarczy o patologiach.

Smuda znów robi wynik ponad stan, znowu bez ławki rezerwowych. Piszcie o nim co chcecie, ale porównując to co osiągnął on z tym, co wystrugał na przykład taki Probierz...
Ale przyjdą kartki, kontuzje, Czekaj zacznie odpierdalać szoł i będzie wielkie zdziwienie, że nie ma mistrzostwa ani pucharów na koniec.

Stilić - co znaczy jeden taki zawodnik, któremu piłka nie przeszkadza... W naszej lidze to jest koleś, który - jak ma dzień - sam wygrywa mecze.

s1mone 17.08.2014 21:37

Kolejny świetny mecz w naszym wykonaniu.

Trzeci z kolei mecz na poziomie mistrzowskiej drużyny.

Szkoda, że ławka krótka. Poza tym nie możemy grać tak cały sezon bo byśmy tą ligę w pył roznieśli :)

W końcu przyjdą chudsze czasy albo ławki braknie (najpewniej jedno powiązane jest z drugim) ale nie ma co narzekać, tylko trzeba się cieszyć ze świetnej gry naszej drużyny. Wreszcie stwarzamy ponad 5 sytuacji bramkowych na mecz, w zeszłym sezonie były 2-3, dwa sezonu temu 1 czasem 0. Pod względem stylu gry widać rękę Smudy jednak - wiele można mu zarzucić - ale przynajmniej gramy ładnie dla oka i piłką, czego mi bardzo długo w Wiśle brakowało. Brawo.

Sadlok - najlepszy transfer od czasu (?)

Pierwsze koty za płoty, ale to co ten chłopak pokazuje od początku sezonu to totalne profesorstwo.

PiVoSH92 17.08.2014 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1373187)
Sadlok - najlepszy transfer od czasu (?)

Od czasu Semira :P

filip75 17.08.2014 21:44

toś wytypował

buczo1985 17.08.2014 22:18

Po każdym tak dobrym meczu entuzjazm i optymizm wzrasta. Pojawiają się domysły, że z taką grą moglibyśmy walczyć o mistrza, o puchary, ale ta nieszczęsna krótka ławka...

Fajnie, że zdobyliśmy dziś 3 pkt po dobrym meczu, który chciało się oglądać. Nie była to katorga dla oczu, a dobry football.

Jestem pod wrażeniem gry Sadloka. Kurde brakowało w Wiśle takiego bocznego obrońcy, który ma ciąg na bramkę. Ofensywnie grający obrońca to skarb!

I jeszcze na koniec dwa słowa o Stiliciu. Facetowi się dziś bardzo chciało!!! Było to widoczne praktycznie od początku spotkania. Podobała mi się ta sportowa złość i ambicja. Ostatecznie rozegrał fenomenalny mecz i zdobył dwie bramki. Szacunek!

RAFi89 17.08.2014 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1373186)
Pajacujcie dalej. Za jakiś czas okaże się ile wiecie i gdzie wcześniej byliście...
Ale wystarczy o patologiach.

Smuda znów robi wynik ponad stan, znowu bez ławki rezerwowych. Piszcie o nim co chcecie, ale porównując to co osiągnął on z tym, co wystrugał na przykład taki Probierz...
Ale przyjdą kartki, kontuzje, Czekaj zacznie odpierdalać szoł i będzie wielkie zdziwienie, że nie ma mistrzostwa ani pucharów na koniec.

Stilić - co znaczy jeden taki zawodnik, któremu piłka nie przeszkadza... W naszej lidze to jest koleś, który - jak ma dzień - sam wygrywa mecze.

Czy ja wiem, póki co to nie potrzeba Czekaja żeby z tyłu robiło się gorąco. Obecnie ani jednego spotkania na zero z tyłu i momentami nerwowo jest. Dzisiaj Pawłowski z 8m. wali w słupek i ani jeden do niego nie wyskoczył a z Ruchem Kuświk z Zieńczukiem mieli patelnie.
Różnica jest taka że obecnie ofensywa okazje stwarza i bramki zdobywa i zamiast 0:1 (jak kilka spotkań w poprzednim sezonie) mamy 1:1, 2:2, 3:2, 3:1.

thechris 17.08.2014 22:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1373168)
Smuda czyni cuda , mając 11 piłkarzy + 2 rezerwowych z czego jeden Zajac się nie nadaje na seniorska pilke i bez formy Sarki

Myślę, że nawet mnie ma tylu... Jankowski jest tragiczny, Garguła tak samo, dziś zagrał jak Gervasio "Szkodnik" Nunez. Buchalik również zawala bramki... Dziś miał farta, 2 słupki.

Ogólnie jestem jednak w szoku, że gramy tak dobrze w przodzie. Ilość sytuacji jakie mieliśmy w 5 kolejkach mogły dać nam komplet punktów nawet przy lepszej skuteczności.

Szkoda, że ławki nie ma. Kartki, kontuzje i zaczną się schody.

Uryga na plus. Sadlok na plus. Burliga na plus, już się tak nie zapędzał jak z Ruchem.
Brożek i Głowa muszą opanować nerwy jak nie idzie... bo jak nie oni to kto?
Dudka chaos, ogranij się chłopie.

Stilić - klasa... eh szkoda, że Cię nie było chłopie jak był tu Melikson i Małecki w formie jeszcze nie-kiełbasianej, miałbyś z kim pograć.

Uran235 17.08.2014 22:54

Buchalik - z meczu na mecz robi na mnie gorsze wrażenie, a nie zaczął ze zbyt wysokiego pułapu. Teraz okazuje się, że nawet przy dośrodkowaniach nie jest zbyt pewny. Miśkiewicz - wbrew temu, co niektórzy zdążyli sobie ubzdurać - wielkim golkiperem nie jest, ale ja już za nim tęksnię - niedobrze.

Burliga - w tyłach chaos, z przodu chaos, a jednak gościa lubię. Zawsze coś dobrego w meczu zrobi, twarde wejście w jakąś boiskową mendę to dla niego plan minimum. W dodatku przeważnie bilans pozytywów i negatywów wychodzi na jego korzyść - tak jak i dzisiaj. Szkoda, że w końcówce meczu ewidentnie go zatkało i w ostatnich 30 minutach miał momenty kiedy statystował.

Głowacki - poprzednią jesień miał rewelacyjną, wiosnę zaczął słabo - a potem kartki, kontuzje, kartki, kontuzje i właściwie nie grał. Teraz jasno widać, że nie ma tej samej formy, co rok temu - przede wszystkim dużo błędów własnych, co wcześniej mu się nie zdarzało, ale i tak solidny punkt drużyny. W dodatku ze względu na ofensywną bierność Urygi, Głowacki coraz częściej szarżuje do przodu, a ja to lubię u stoperów.

Dudka - mniej więcej ten sam poziom, co Głowacki obecnie - czasem coś zawali, ale zaraz naprawi, poza tym dobrze broni, ale też potrafi pomóc z przodu. Tylko te nieszczęsne rzuty wolne...

Sadlok - jakby odjąć mu te bramki, to pewnie aż tak by nie był wychwalany, ale zdecydowanie robi swoje i transfer udany, bo pi razy oko Sadlok daje drużynie podobną jakość co Bunoza, w ofensywie jest może nawet lepszy, w tyłach dużo fauluje, ale Bunoza też miał z tym problemy. Chociaż patrząc na szerokość kadry nie pogardziłbym powrotem Bośniaka, jeśli nie znajdzie sobie nowego domu.

Uryga - w porównaniu z pierwszymi kolejkami wypada zdecydowanie korzystniej, ale mam wrażenie, że to kwestia przeciwników. Ostatnie trzy mecze to drużyny nastawione na granie w piłkę, w pierwszych dwóch meczach graliśmy z przeszkadzaczami i tam kłuło w oczy, że nawet z pozostawioną swobodą Uryga niewiele umie wykombinować, a szybka kontra zostawia go daleko za plecami. Z Lechią też miał trochę błędów w ustawieniu i to całkiem powaznych, ale na szczęście nie wypunktowanych - np. w pierwszej połowie Dudka był 1 na 1 przy linii końcowej, w szesnastkę wchodziło dwóch rywali, a Uryga człapał jakby miał kupę czasu. Gdyby piłka przeszła Dudkę, byłóby pozamiatane. Ale i tak lepiej grać z jakimkolwiek defensywnym pomocnikiem niż bez żadnego, co pokazał mecz z Ruchem.

Jankowski - gość pomału, pomału zaczyna dawać lepsze występy, ale póki co to wciąż za mało. I tak wolę go od chaotycznego Guerriera czy niedoświadczonego Zająca, ale to wciąż jedna z tych pozycji, które mogłyby być zdecydowanie mocniej obsadzaone.

Stilić - zdarza się, że aż irytuje tym swoim kombinowaniem, ale rekompensuje to z grubą nawiązką. Naszą ligę wciąga nosem.

Boguski - aż boję się to napisać, żeby nie zapeszyć - w ostatnich meczach jeden z najlepszych i najsolidniejszych na boisku. Tak, wciąż zdarzają mu się niechlujne zagrania, ale kilka rozciągnięć gry, kilka podań uruchamiajacych skrzydła czy przerzucających ciężar gry - palce lizać - a to jedne z najważniejszych zagrań w piłce nożnej, to one kształtują dalsze losy akcji. Cichy reżyser gry, w dodatku w ciągłym ruchu.

Garguła - troszkę w cieniu Stilicia i Boguskiego, przede wszystkim dlatego, że sam w obrębie jednego meczu prezentuje bardzo nierówną dyspozycję - świetne akcje przeplata z banalnie zepsutymi - tak jak prezent dla Lechii, po którym padła bramka.

Brożek - zdecydowanie to jeszcze nie jest jego optimum, bo nie strzela bramek, ale i tak jest niezwykle ważnym zawodnikiem. Haruje na boisku za trzech, pracuje na sytuacje kolegów, po swojemu, często schodzi do lewego skrzydła i tam szuka gry, żeby albo oddać piłkę do środka, albo samemu ściąć akcję dryblingiem. Nie zawsze jest to to czego oczaekuje po nim przeciętny kibic, a biorać pod uwagę brak skuteczności pod bramką zapewne także nie to, czego on sam się po sobie spodziewa, ale i tak robi kawał dobrej roboty dla zespołu.

Sarki - eh, wchodzi w drugiej połowie i nie trzyma swojego zawodnika na swojej połowie, kiedy drużyna jest ewidentnie w defenmsywie. Umiejętności ma spore, czasem jest z nich nawet pożytek, ale ten brak dyscypliny właściwie nie pozostawia Smudzie wyboru i zmusza do trzymania Nigeryjczyka na ławce.

Zając - im więcej gra, tym bardziej widać, ze póki co stać go na przebłyski, ale jeszcze sporo przed nim pracy, zanim stanie się na tyle solidny i powtarzalny, zeby drużyna miała z niego prawdziwy pożytek. Miejmy nadzieję, że uda mu się przekroczyć tę granicę dojrzałej piłki szybko i bezboleśnie.

Z jednej strony szkoda, że już trochę punktów głupio zgubiliśmy, w dodatku ze słabiej punktującymi rywalami, szczególnie mając w pamięci "szerokość" naszej kadry i to jak ważne jest dla nas nabijanie konta właśnie w pierwszych meczach, kiedy skład jest najbliższy optymalnemu.

Z drugiej strony muszę przyznać, że ta Wisła gra zdecydowanie lepiej niż ta sama drużyna z minionego sezonu. Więcej jest powtarzalności, więcej jest stawarzanych sytuacji.

Widać, że stoperzy regularnie wspierają drużynę w rozegraniu - czasem włączą się w akcję po własnym przechwycie, czasem urozmaicą rozegranie jakimś dłuższym podaniem bezpośrednio do atakujących.

Widać też, że środek pola wie jak wykorzystywać wejścia bocznych obrońców, nie tylko uruchamiając skrzydła, ale jeszcze potem pokazując się na pozycję. W dodatku mniej jest teraz wymuszania na obrońcach prowadzenia piłki gdzieś od połowy boiska, Sadlok i Burliga są wpuszczani w akcję w decydującym momencie już w okolicach szesnastki.

Widać, że w środku Garguła z Brożkiem i Stiliciem coraz mniej sobie przeszkadzają, coraz rzadziej wchodza sobie pod nogi, a to prędzej czy później zaprocentuje. Do tego jest jeszcze wszędobylski Boguski, który ładnie te wszystkie piłki rozdziela.

Problemem jest kadra tak wąska, że nawet w pierwszym składzie mamy nazwiska, które grają bo... No właśnie, nie ma za bardzo argumentów przemawiających za ich grą, ale istnieje jeden poważny argument przeciw wystawieniu kogoś innego - tamten ktoś nadaje się jeszcze mniej. Dokładając do tego zwykłe wahania formy - raz na jakiś czas jakiemuś zawodnikowi po prostu nie idzie - na które trener zwyczajnie nie ma jak zareagować, wychodzi na to, że przeciętny mecz rozgrywamy 8 pełnowartościowymi piłkarzami i 3 statystami. biorać to pod uwagę te wyniki wcale nie są złe - inna sprawa, czy wystarczą na pierwszą ósemkę po 30 kolejkach.

Ogryzek 17.08.2014 23:40

Cieszy wynik i gra z przodu. Z tyłu jak zawsze średnio. Jak widać gra 1 defensywnym pomocnikiem do końca nam nie służy, chociaż Urygę muszę pochwalić. Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Ale może powinniśmy grać Uryga-Boguski w środku jako 2 pomocników bardziej defensywnych? A jak wróci Stjepanović 2 z trójki Uryga, Boguski, Stjepanović.

Coraz bardziej mnie w....ia to że Smuda wszystko robi żeby Nas i siebie przekonać że młodzi są grubo za młodzi na ekstraklasę. Wpuszczanie Zająca na końcówki to nie jest wg mnie najlepsze rozwiązanie. Niech zagra od początku meczu (nawet 1 połowę) zamiast Garguły. Zarówno Garguła jak i Stilić niewiele pracują w defensywie i trzymanie obu na boisku zawsze będzie skutkowało słabą grą defensywną. Po prostu fizycznie jest za mało ludzi którzy biegają i walczą. A tak w ogóle to kiedy poznamy kolejnego młodego piłkarza? Czy znowu "potrzebna" jest kontuzja jak Stjepanovica żeby Smuda postawił na jakiegoś młodego?

Smuda dla mnie obecnie to jak Szatałow w Łęcznej - też starzy ograni piłkarze, też żelazna 11... mechanizm który dobrze funkcjonuje. Tylko jest jedno ale... Szatałow prowadził Polonie Bytom która grała ładnie dla oka ciekawy futbol. Przez czas Szatałowa było tam mnóstwo doświadczonych piłkarzy, zwłaszcza ze Słowacji. Ale jak klub miał kłopoty to nie było kogo sprzedać - bo średnia wieku pod 30 i trafili w otchłań 3 ligi. Zobaczcie - to samo jest w Łecznej - najstarszy zespół w lidze!. I obym się mylił, ale taki zespół góra kilkunastu zgranych doświadczonych piłkarzy to ideał Smudy.

Bo powiedzmy sobie szczerze - chyba nie chodzi tylko o to żeby ogrywać 32 letniego Dudkę, 36 Głowackiego, 30 Boguskiego czy 32 letniego Gargułę? Trudno - zamiast 5 miejsca zajmiemy 7 ale może wyhodujemy sobie kolejnego Chrapka. Smuda tego nie rozumie. Myśli - tu i teraz. Więc po co wpuszczać młodego Lecha żeby wspomógł Urygę w końcówce meczu... lepiej wpuścić bezproduktywnego doświadczonego Sarkiego.

Gdyby Smuda potrafił wprowadzać młodych piłkarzy nie miałbym zastrzeżeń do jego pracy. A tak - zwycięstwo cieszy ale pewnie znowu wszyscy nasi juniorzy "znikną"

Lukasz 17.08.2014 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1373186)
Pajacujcie dalej. Za jakiś czas okaże się ile wiecie i gdzie wcześniej byliście...
Ale wystarczy o patologiach.

Jakich patologiach? Fajny mecz, fajna piknikowa atmosfera, pogoda idealna, bramki i sporo szczęścia które sprzyjało lepszym. Stilić - ten gość jest niesamowity. Boguski - aż niewiarygodne co ten chłop wyprawia. Sportowo najlepszy mecz kolejki. Wszystkim którzy byli na stadionie podobało się - ręczę. Kto nie był - niech żałuje.

Co do frekwencji - cóż... wystarczy dobra pogoda, ciekawy rywal i powoli sama się wyrabia. Wbrew pozorom Bednarzowe darmowe vouchery są bardzo dobrym posunięciem - na pewno zaprocentują w przyszłości (niezależnie od daty końca bojkotu).
Dziś, kto chce może, wkładając trochę wysiłku, iść na mecz za free jak i kogoś zabrać ze sobą. A dla tych którzy nie chcą kombinować - są trybuny od 20 zł od głowy. Później o takie promocję będzie ciężko więc na pewno warto korzystać, póki są.

Sportowo Smuda zdziałał cuda. Oby więcej takich meczy przy R22.

adam_09 18.08.2014 00:28

Po meczu przybiłeś sobie piątkę z jackiem czy nie ?

3120c 18.08.2014 00:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1373183)
... okaże się że i bez małp cyrk może się dalej kręcić :neutral:

okaże się, że żydy staną się śmielsze i gów.no po nogawkach będzie wędrowało po stokroć

milosz 18.08.2014 00:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1373201)
Jakich patologiach? Fajny mecz, fajna piknikowa atmosfera, pogoda idealna, bramki i sporo szczęścia które sprzyjało lepszym. Stilić - ten gość jest niesamowity. Boguski - aż niewiarygodne co ten chłop wyprawia. Sportowo najlepszy mecz kolejki. Wszystkim którzy byli na stadionie podobało się - ręczę. Kto nie był - niech żałuje.

Co do frekwencji - cóż... wystarczy dobra pogoda, ciekawy rywal i powoli sama się wyrabia. Wbrew pozorom Bednarzowe darmowe vouchery są bardzo dobrym posunięciem - na pewno zaprocentują w przyszłości (niezależnie od daty końca bojkotu).
Dziś, kto chce może, wkładając trochę wysiłku, iść na mecz za free jak i kogoś zabrać ze sobą. A dla tych którzy nie chcą kombinować - są trybuny od 20 zł od głowy. Później o takie promocję będzie ciężko więc na pewno warto korzystać, póki są.

Sportowo Smuda zdziałał cuda. Oby więcej takich meczy przy R22.

Fajna atmosfera powiadasz, na 32-tysięczniku, kilka tysięcy kibiców, którzy odezwali sie tylko na początku drugiej połowy ..kogo chcesz przekonać do takiego "widowiska" !?
Fajna atmosfera to będzie jak wróci normalność https://www.youtube.com/watch?v=ABPf9LfojkA tu https://www.youtube.com/watch?v=uYMp6P4DHJk i wreszcie komplet https://www.youtube.com/watch?v=9C3qX-wts78 czujesz różnicę ?/?
Co do frekwencji ładna pogoda już była i też było kilka tysięcy.. darmowe vouchery zaś byłyby dobrym rozwiązaniem gdyby były częścią przemyślanego marketingu, a nie histeryczną próbą ratowania twarzy prezesa.
Promocje zaś to powinny być zawsze, aż do zapełnienia stadionu, ale celem powinni być stali kibice, zwłaszcza ci co dbają o doping i jeżdżą na wyjazdy.. przyznam się iż sam od lat jestem tylko piknikiem z R22 ściślej z E i mnie też przeszkadzał czasem zbyt wulgarny doping (ufam że w przyszłości się poprawi), ale poziom niechęci niektórych użytkowników forum wobec SKWK jest jak dla mnie wręcz groteskowy. Wisła potrzebuje zarówno, fanatyków jak i pikników, inaczej zawsze będzie patologia, czyli większość pustych miejsc na stadionie Wisły.

Co do meczu, mamy powtórkę formy Wisły z jesieni i to cieszy ! Martwić sie należy o wiosnę, oraz o mecze z absencjami za np. żółte kartoniki czy kontuzję. Mecz ten, tak jak z Amico/Lechem pokazuje jak dużo mógłby nasz klub osiągnąć, gdyby był profesjonalnie zarządzany. Z jednej strony Stlilić, Głowacki, Sadlok, Brożek i spółka, oraz trener Smuda, a z drugiej strony brak sponsorów i 5-6 tyś. kibiców i to wraz z darmowymi voucherami. To trzeba zmienić, a droga jest tu jedna, na początek bilet w jedna stronę dla JB, a później inne niezbędne zmiany, również dotyczące SKWK.

A ostatni mecz, jak dla mnie najlepszy na R22 w tym sezonie.

Lukasz 18.08.2014 01:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1373206)
..kogo chcesz przekonać do takiego "widowiska" !?

Nikogo. Tutaj opinie wydają się być już wyrobione. Z reszta tez mnie męczy obecna sytuacja i dalsze analizowanie słupków. Jak bardzo chcesz ciągnąć wątek frekwencji/bojkotu możemy przejść na PW.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1373206)
A ostatni mecz, jak dla mnie najlepszy na R22 w tym sezonie.

Owszem, bez dwóch zdań, z czego się niezmiernie cieszę. :)

jaszczur90 18.08.2014 06:09

A ja sobie poczekam na frekwencje, gdy już będzie jesień... będzie zimno, będzie deszcz padał.. ile wtedy tych wiernych kibiców Bednarza za darmochę pojawi się na meczu

serek.c2 18.08.2014 06:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1373201)
Jakich patologiach? Fajny mecz, fajna piknikowa atmosfera...

Na wiejskich festynach musisz się czuć wprost nieziemsko... No ale co kto lubi.

Matejas_ 18.08.2014 06:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3120c (Post 1373205)
okaże się, że żydy staną się śmielsze i gów.no po nogawkach będzie wędrowało po stokroć

Odpalę w podobnym tonie: do voucherów JB0 bedzie dodawał stoperan!

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1373186)
Pajacujcie dalej. Za jakiś czas okaże się ile wiecie i gdzie wcześniej byliście...
Ale wystarczy o patologiach.

Prędzej czy później napewno tak, pytanie tylko kiedy :-)

Don Donson 18.08.2014 06:40

to co się dzieje to jest farsa, wrócę dopiero jak łysego nie będzie.
ludzi kupujących karnety stawia się na równi z ludźmi z łapanki z pizzerii i kiosku

Barti 18.08.2014 07:06

Sadlok jak dla mnie był graczem meczu w Wiśle. Nie dość że skutecznie zblokował Lechię na obronie po swojej stronie, to jeszcze włączał się do ofensywy jak dobry boczny obrońca z wysokiej półki. To że grał w reprezentacji to o czymś jednak musi świadczyć. Oby tak dalej.

szprotson 18.08.2014 10:21

semir stilic <klask> <klask>

daj Boże wiecej spotkan bez urazów i kontuzji...

Gwiaździsty 18.08.2014 11:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 1373210)
A ja sobie poczekam na frekwencje, gdy już będzie jesień... będzie zimno, będzie deszcz padał.. ile wtedy tych wiernych kibiców Bednarza za darmochę pojawi się na meczu

Wystarczy poczekać na następny mecz z Bełchatowem. A jesienią to już tylko wiatr będzie hulał po pustych sektorach.

cox 18.08.2014 12:41

przzeciez nikt Cie nie zmusa nie chcesz to nie chodź i tyle 6 tyś osób ma inne danie niż Ty

TSWthedues 18.08.2014 12:45

dokładnie, czemu się tak wszyscy martwią o frekwencje? przecież was to nie obchodzi. Niektórzy nawet uważają, że w Wiśle już same koszuli grają więc co za problem? najważniejsze, że na jesieni będzie ogrzewanie w pewnej restauracji i pizzy nie zabraknie.

domin_czyzyny 18.08.2014 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1373250)
dokładnie, czemu się tak wszyscy martwią o frekwencje? przecież was to nie obchodzi. Niektórzy nawet uważają, że w Wiśle już same koszuli grają więc co za problem? najważniejsze, że na jesieni będzie ogrzewanie w pewnej restauracji i pizzy nie zabraknie.

nikt się nie martwi. Wiemy jaka ona będzie, jeśli gnida legijno - warszawska dalej będzie na stołku. Nie pomoże rozdawanie biletów za kliknięcie "lubię to" na fajsiku, nie pomoże rozdawanie biletów za zakup dużej pizzy czy dużego piwa. Taka publika nie przyjdzie jeśli będziemy grali z Podbeskidziem, będzie zimno, będzie padał deszcz lub w tym samym czasie będzie grał REAL lub Barcelona...

Dojdzie do tego, że jedynymi frajerami są Ci, co posłuchali jacusia i kupili bilety lub karnety stojąc przy tym w długich kolejkach..

TSWthedues 18.08.2014 13:26

spokojnie system sprzedaży internetowej pewnie niedługo ruszy, a dodatkowo przyjadą "słoiki" to i frekwencja może nieznacznie wzrosnąć albo będzie oscylować cały czas w okolicach 5-6 tyś. Jak widać RN to pasuje. Ta, jak to nazwałeś "gnida legijna" zapewne odejdzie, ale w momencie jak mu się skończy kontrakt a nie dzięki bojkotowi. Summa Summarum do zobaczenia w I Kwartale 2015 roku.

domin_czyzyny 18.08.2014 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWthedues (Post 1373258)
spokojnie system sprzedaży internetowej pewnie niedługo ruszy, a dodatkowo przyjadą "słoiki" to i frekwencja może nieznacznie wzrosnąć albo będzie oscylować cały czas w okolicach 5-6 tyś. Jak widać RN to pasuje. Ta, jak to nazwałeś "gnida legijna" zapewne odejdzie, ale w momencie jak mu się skończy kontrakt a nie dzięki bojkotowi. Summa Summarum do zobaczenia w I Kwartale 2015 roku.

pożyjemy, zobaczymy. Będzie brakować kaski, nie będzie wpływów z dnia meczowego, to i RN zmieni zdanie.
Narazie jeszcze jakoś to wygląda, ale rozdawać biletów za darmo nie da się w nieskończoność.

Czy legijna gnida wypełni kontrakt ? To się jeszcze okaże, ja nie jestem tego taki pewien.

aha i dlaczego nie podpisujesz się Jacek B. ? - byłoby uczciwiej.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl