Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bedzie dziś milion?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9326)

wolfy 12.08.2014 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1372498)
Kierowniku, szybki tez przetrze :D

Tylko, żeby lakieru nie podrapał...
Dobrze, że się chłopak zawodu uczy, przyda mu się już niedługo, ale... Chyba jednak nie zaryzykuję.

gooro33 12.08.2014 16:50

....kgb.... On wie

gooro33 12.08.2014 16:51

10.......................

LanceTS 12.08.2014 16:51

Posty: 999 987

KOMINEK 12.08.2014 16:51

Posty: 999 987

MatMario 12.08.2014 16:52

Juz prawie można odliczać

13

Ajax 12.08.2014 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1372493)
Chetnych to znajdziesz i to zaraz....
Nie będę sypal nazwiskami...:haha:

Idziesz zbyt prostym tropem:P Najchętniej przekaże komuś kto sypał najwięcej inwektyw i jakiś podsłuch sponsorowany przez Pana Sowę i jego przyjaciół :P

wolfy 12.08.2014 16:52

Właśnie, jakbyś KOMINEK postów z Nibylandii nie usuwał, to by już milion stuknął.

MatMario 12.08.2014 16:53

5? 10 znaków

Ajax 12.08.2014 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1372507)
Właśnie, jakbyś KOMINEK postów z Nibylandii nie usuwał, to by już milion stuknął.

Czyli KOMINEK jest częścią spisku!!!

LanceTS 12.08.2014 16:54

MILION!!!!!!





















zaraz będzie

WISŁAZWE 12.08.2014 16:54

Znam was spryciarze. Licznik stanie na 99 999 i wszyscy będę chcieli mieć milionowego posta! :D
Jaka jest ta nagroda? :D

MatMario 12.08.2014 16:54

No właśnie coś chyba dywersja bo zegar się cofa

63.5 Kg 12.08.2014 16:54

Panowie nabijacie ....:foch:

MatMario 12.08.2014 16:54

No i chyba po....

LanceTS 12.08.2014 16:54

jebać cracovie ....e!

Padre1906 12.08.2014 16:54

Jacek trzyma za was kciuki! Droga do milionowego posta to jak droga Jacka do zbudowania klubu dla elity! :D

KOMINEK 12.08.2014 16:56

Padre gratulacje

63.5 Kg 12.08.2014 16:58

To już??:foch:

arth_ur 12.08.2014 16:59

Dobijamy do 2 000 000 ?

WISŁAZWE 12.08.2014 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Padre1906 (Post 1372517)
Jacek trzyma za was kciuki! Droga do milionowego posta to jak droga Jacka do zbudowania klubu dla elity! :D


Padre ma 1 000 000 posta. Jacek trzyma kciuki?


PRZYPADEK?

Jacek to Ty?

63.5 Kg 12.08.2014 17:03

No czulem to przecież....

Padre1906 12.08.2014 17:06

Dzień zwycięstwa!

W tej wielkiej chwili chciałbym podziękować wszystkim którzy trzymali kciuki, dziękuję mamie, dziękuję mojemu pracodawcy, bez którego zakup komputera byłby niemożliwy, dziękuję telekomunikacji polskiej za Neostrade, dziękuję mojemu sąsiadowi który wpadł dzisiaj z browarem, dziękuję wam wszystkim forumowicze.
Dobijamy do 2 baniek!!!

Bednarz WON!!!

KOMINEK 12.08.2014 17:07

@Padre1906: w formie nagrody masz 24 godziny wolne od banów używaj ich rozsądnie

syryls 12.08.2014 17:13

1 Milion 12

63.5 Kg 12.08.2014 17:17

No dobra ale co teraz??
Jak temat zostanie skasowany to braknie znowu do miliona....

KOMINEK 12.08.2014 17:21

Ok kasuję i zaczynamy od nowa :-) kto za

!!IRIVER!! 12.08.2014 18:18

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

arti 12.08.2014 18:51

w moim poście który jest jedynym prawdziwym postem nr milion chcę pozdrowić Wszystkich z Jackiem, Ryszardem, Krystianem i Zdzisławem na czele.
nagrodę proszę przelać na konto nr ... :)

piotrek06 12.08.2014 19:08

@Padre Jacek pyta czy ta kolacja co ją wygrałeś od WISŁAZWE może być u jakiegoś Sowy i jego przyjaciół- info telefoniczne


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl