![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
z Alanem Uryga na defensywnym to my bedizemy pośmiewiskiem...
daje głowe ze niejeden z forumowiczow by zagral lepiej na tej pozycji. i manewr z 10 srodkowymi pomocnikami super. Zaklepią sie na śmierc |
Mecz pokazał, jaki będzie ten sezon:
na wyjeździe szanse na remis, u siebie szanse na wygraną. No i tyle. |
Dać szansę Urydze ! Uryga marnuje się na ławce !!
---- ---- Uryga ch..j!! z Urygą nic nie ugramy !!! |
To dopiero 1 mecz a Wy juz oczekiwaliscie cudow. Przygotowania do sezonu Smudy sa zawsze ciezkie i widac było, ze nie biegaja tak jak powinni. Z kazdym meczem bedzie lepiej, juz z Piastem na pewno inaczej bedzie to wygladac. Poza tym zagralismy na wyjezdzie tak jak gralismy cały poprzedni sezon wiec ten remis jest dobry na poczatek. W nastepnym spotkaniu widziałbym ustawienie 4-4-2 z Sarkim i Boguskim na skrzydłach, Garguła i Stiliciem po srodku i Brozkiem + Jankowskim/Zajacem w ataku. Uryga tak jak mowicie jest słaby i tylko niepotrzebnie zabiera miejsce innym a Garguła na skrzydle sobie nie radzi wiecej pozytku z Niego jest jak gra w srodku. Tylko pytanie czy Smuda taka opcje w ogole bierze pod uwage
|
Cytat:
Żenua. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sadlok w ofensywie zagrał przyzwoicie w obronie znacznie słabiej. Cóz chłopak po kontuzji długo nie grał, dajmy mu czas. Natomiast więcej spodziewałem się po Jankowskim.
|
Cytat:
Od dawna nie mieliśmy lewego obrońcy, który tak doskonale potrafił się włączyć w ofensywę i w tej ofensywie stwarzać realne zagrożenie (no może poza Guerrierem, ktory przychodził jako obrońca). A w defensywie radził sobie całkiem nieżle i to on skasował kilka bardzo grożnych ataków już w polu karnym albo na jego granicy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
nam przede wszystkim brakuje skrzydeł taki Sarki taki Gerrie nam nie wystarczą na cały sezon potrzeba jeszcze jednego lewego i prawego pomocnika
|
Cytat:
|
Cytat:
Z tym, że pierwsze mecze są, jakie są, to racja. Jednak my jesteśmy w ciężkiej sytuacji, toteż w takich meczach wypadałoby zdobywać punkty. Niedługo pojawią się kolejne kontuzje, frustracja związana z brakiem pieniążków będzie rosła, presja stanie się jeszcze silniejsza. W takich warunkach będzie coraz trudniej, tym bardziej, że każdy mecz gramy obecnie na wyjeździe. Wczoraj w środku mieliśmy zupę ogórkową z pomidorami, co skutkowało wolną i czytelną grą. Szkoda, że nie ma Chrapka, bo jego nieszablonowe zagrania jakoś ożywiały te niemrawe próby poruszania się niektórych zawodników. Szkoda też, że Zając wszedł tak późno, bo widać, że nie boi się wziąć na siebie ciężaru gry. |
Dajcie spokój z tymi skrzydłowymi. Smuda gra tym co ma. Jak wszedł Sarki to nic wielkiego nie pokazał.
Zając na ten moment nie zbawi Wisły, a jak coś zawali to pewnie będziecie po nim jeździć jak po Urydze... |
Cytat:
A poza tym to wszyscy chyba wiedzieli że sobie tam nie porazi, zwłaszcza sam. Dlaczego on nie może zagrać na stoperze a Dudka w 2. linii. Dla mnie to 100x lepsze rozwiązanie. |
Sarkiemu to przydałby się mocny kopniak w dupę. Od dawna nie gra nic, nie walczy, pozoruje grę.
|
Naoglądał się La Liga i wywraca się co drugi kontakt z piłką :P Poszczać chłopakom przymusowo ligę szkocką to nauczą się walki. Urygi bym nie wrzucał na stopera - za mało pewny. Tak samo Dudka na obronie czuje się dobrze, idzie mu, czemu to zmieniać?
|
Cytat:
A może tak 4-4-2? Dlaczego nie? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W takim ustawieniu jak wczoraj to sobie możemy ewentualnie grać z Piastem u siebie a nie w meczach na wyjeździe... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl