Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Idzie nowe, czas na zmiany na TAK! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9281)

rav 15.05.2014 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1361026)
Tak chciałem tylko wspomnieć, że jednym z pomysłów założyciela tego tematu było wysyłanie skanu dowodu osobistego do wglądu moderatorom ;)

Jestem za.
Pysio, daj przykład. Czekamy na skan.

alterego 15.05.2014 20:49

publicznie! nie tylko do adminów!

WISŁAZWE 15.05.2014 20:52

Kanciapa naszego nowego moderatora? I nasz nowy moderator we własnej osobie :>

http://img190.imageshack.us/img190/4042/krzysiek2.jpg

wiesniak84 15.05.2014 20:55

Mistrzu drogi chetnie sie podejme organizacji i przywodztwa forumowego Sturmabteilung w celu zgladzenia jakiejkolwiek opozycyjnej sily.

darotsok73 15.05.2014 21:00

Brawo Panowie ,dawno się tak nie uśmiałęm. Pysio Ty chyba do śmierci pozostaniesz kosmitą.
Pomysł jak zwykle .. schizofreniczny. :D

gypsy 15.05.2014 21:05

Dajesz pysio, warto spróbować :) A nuż rzeczywiście zmienisz cokolwiek na lepsze. Wszyscy chcemy dobrze dla tego forum, więc czas na zmiany!

Niestety niechcący zagłosowałam na "nie" w ankiecie (:D), więc pysio pamiętaj, że masz o jeden głos na "tak" więcej i jeden mniej na "nie".

Greeg 15.05.2014 21:07

Nie sądziłem, że te czasy jeszcze wrócą :D stare forum i początki nowego rulezzz. Pysio jesteś niereformowalny. Zagłosowałem na nie, ale nie zniechęcaj się. Jak wrzucisz aktualne focie z szalikami z herbem i oficjalnie potępisz Bednarza albo zmusisz go do publicznej ekspiacji mogę zmienić zdanie!!

Ile to już lat :D.

rav 15.05.2014 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alterego (Post 1361033)
publicznie! nie tylko do adminów!

Publicznie publikują ci, którzy głosowali na tak. Wkrótce lista ;)

wiesniak84 15.05.2014 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rav (Post 1361039)
Publicznie publikują ci, którzy głosowali na tak. Wkrótce lista ;)

Z wielka checia ale tylko i wylacznie jesli osoby te beda trzymac w ryzach to forum:D

PS. aha zapomnialem o PSie - gorszy od framata pysio nie bedzie:D

Matejas_ 15.05.2014 21:57

jakieś zmiany by się przydały na tym szarym jak pi__a forum ;)

wolfy 15.05.2014 22:04

Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum?
Jestem za :D

!!IRIVER!! 15.05.2014 22:08

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje moderator Wiślackiego forum, nieeeeech żyje nam!
Pysio - cztery razy tak!

wolfy 15.05.2014 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1361045)
Pysio - cztery razy tak!

Przepraszam, ale jakie były pytania?

JacobCFC 15.05.2014 22:14

Będzie jakaś debata na żywo?

FraMat 15.05.2014 22:14

http://replygif.net/i/254.gif

WISŁAZWE 15.05.2014 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1361047)
Będzie jakaś debata na żywo?

Tak relacja na Wisła.TV oraz na Shoutboxie.

Pod warunkiem że Pysiowi zainstalują w psychiatryku skype.
Czekamy na plakat wyborczy.

Bóg Trybun (objawion) 15.05.2014 22:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1361034)
Kanciapa naszego nowego moderatora? I nasz nowy moderator we własnej osobie :>

http://img190.imageshack.us/img190/4042/krzysiek2.jpg

Skybox, nie kanciapa.

---
Pytanie do naszego nowego moderatora -

czy prawdziwe są plotki, od których huczy miasto, że wislakrakow.com jest dla Ciebie tylko przystawką - następnym celem będzie fizyczna eliminacja rosnącej w siłę grupy Sharks?

JacobCFC 15.05.2014 22:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1361048)

Świat się chyba kończy. Wstaję i biję Ci brawo za tego gifa, jak najbardziej adekwatny do sytuacji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1361049)
Tak relacja na Wisła.TV oraz na Shoutboxie.

Pod warunkiem że Pysiowi zainstalują w psychiatryku skype.
Czekamy na plakat wyborczy.

Nie ma się co bać. Oto Pysio w celi:
http://www.qlturka.pl/projects/qltur...97b3ed069d.jpg

MatMario 15.05.2014 22:48

Ja mysle ze to glos sprzeciwu wobec praktyk innego wielokrotnie nagradzanego zaszczytnym mianem najgorszego moderatora.

Moze byc FraMat modem, moze byc i pysio. Bardziej oderwany od rzeczywistosci nie bedzie.

Gucio25 15.05.2014 23:31

mój głos masz, pysio.

ale debata musi być, z przekazem video koniecznie, bo trzeba ocenić postępy poczynione przez Ciebie w ciągu ostatnich 12 lat!

emj10 15.05.2014 23:49

Pysio kupiłeś mnie swoim czarem i urokiem osobistym.

iq1000 16.05.2014 07:19

Był wolfy, jest FraMat, będzie Pysio.

Każdy troll musi mieć swoje 5 minut ;)

Kocur 16.05.2014 07:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1361044)
Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum?
Jestem za :D


będzie kasa na transfery z PFRON'u :-p

Gwiaździsty 16.05.2014 08:24

Po rodzaju szalika widać, że Pysio nie jest zwykłym piknikiem :).

universe 16.05.2014 10:02

Pysiowi już się znudziło ?? Ot tak zrezygnował z tytułu WMR (wielki moderator reformator) ??

No cóż, szkoda...

Na pewno plota poszłaby w świat, że u nas zmiany się szykują i dziennikarzole by się zlecieli, i byśmy w świetle reflektorów pogrzać się mogli, eehh...

FraMat 16.05.2014 10:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1361044)
Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum?
Jestem za :D

Po akcji Pysia niektorzy są bardziej szczerzy niż po alkoholu :lol:
I dobrze. Teczki puchną...
Nowy mod zrobi sobie selekcję.;)

JacobCFC 16.05.2014 10:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez universe (Post 1361083)
Pysiowi już się znudziło ?? Ot tak zrezygnował z tytułu WMR (wielki moderator reformator) ??

No cóż, szkoda...

Na pewno plota poszłaby w świat, że u nas zmiany się szykują i dziennikarzole by się zlecieli, i byśmy w świetle reflektorów pogrzać się mogli, eehh...

Nie, byłoby tak, że chuligani przejmują forum i Pysio miałby na głowie CBA i CBŚ.

rav 16.05.2014 10:50

Pysio, ale to nie może być tak, że moderator ojciec nurtu znika na 19 godzin.

Profesor odciął neta?

pysio 16.05.2014 11:00

Nikt mi żadnego neta nie odciął :)

Ciekawie wyglądają te wyniki. Czy władza liczy się z głosem użytkowników?

MatMario 16.05.2014 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1361094)
Po akcji Pysia niektorzy są bardziej szczerzy niż po alkoholu :lol:
I dobrze. Teczki puchną...
Nowy mod zrobi sobie selekcję.;)

Nie bądź taki skromny, bo masz nie mały wkład w wyniku na górze strony....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl