![]() |
Cytat:
Pysio, daj przykład. Czekamy na skan. |
publicznie! nie tylko do adminów!
|
Kanciapa naszego nowego moderatora? I nasz nowy moderator we własnej osobie :>
http://img190.imageshack.us/img190/4042/krzysiek2.jpg |
Mistrzu drogi chetnie sie podejme organizacji i przywodztwa forumowego Sturmabteilung w celu zgladzenia jakiejkolwiek opozycyjnej sily.
|
Brawo Panowie ,dawno się tak nie uśmiałęm. Pysio Ty chyba do śmierci pozostaniesz kosmitą.
Pomysł jak zwykle .. schizofreniczny. :D |
Dajesz pysio, warto spróbować :) A nuż rzeczywiście zmienisz cokolwiek na lepsze. Wszyscy chcemy dobrze dla tego forum, więc czas na zmiany!
Niestety niechcący zagłosowałam na "nie" w ankiecie (:D), więc pysio pamiętaj, że masz o jeden głos na "tak" więcej i jeden mniej na "nie". |
Nie sądziłem, że te czasy jeszcze wrócą :D stare forum i początki nowego rulezzz. Pysio jesteś niereformowalny. Zagłosowałem na nie, ale nie zniechęcaj się. Jak wrzucisz aktualne focie z szalikami z herbem i oficjalnie potępisz Bednarza albo zmusisz go do publicznej ekspiacji mogę zmienić zdanie!!
Ile to już lat :D. |
Cytat:
|
Cytat:
PS. aha zapomnialem o PSie - gorszy od framata pysio nie bedzie:D |
jakieś zmiany by się przydały na tym szarym jak pi__a forum ;)
|
Był FraMat, może być pysio.
Rozumiem, że robimy akcję afirmacyjną? Niepełnosprawni intelektualnie, pełnosprawni na forum? Jestem za :D |
Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje moderator Wiślackiego forum, nieeeeech żyje nam!
Pysio - cztery razy tak! |
Cytat:
|
Będzie jakaś debata na żywo?
|
|
Cytat:
Pod warunkiem że Pysiowi zainstalują w psychiatryku skype. Czekamy na plakat wyborczy. |
Cytat:
--- Pytanie do naszego nowego moderatora - czy prawdziwe są plotki, od których huczy miasto, że wislakrakow.com jest dla Ciebie tylko przystawką - następnym celem będzie fizyczna eliminacja rosnącej w siłę grupy Sharks? |
Cytat:
Cytat:
http://www.qlturka.pl/projects/qltur...97b3ed069d.jpg |
Ja mysle ze to glos sprzeciwu wobec praktyk innego wielokrotnie nagradzanego zaszczytnym mianem najgorszego moderatora.
Moze byc FraMat modem, moze byc i pysio. Bardziej oderwany od rzeczywistosci nie bedzie. |
mój głos masz, pysio.
ale debata musi być, z przekazem video koniecznie, bo trzeba ocenić postępy poczynione przez Ciebie w ciągu ostatnich 12 lat! |
Pysio kupiłeś mnie swoim czarem i urokiem osobistym.
|
Był wolfy, jest FraMat, będzie Pysio.
Każdy troll musi mieć swoje 5 minut ;) |
Cytat:
będzie kasa na transfery z PFRON'u :-p |
Po rodzaju szalika widać, że Pysio nie jest zwykłym piknikiem :).
|
Pysiowi już się znudziło ?? Ot tak zrezygnował z tytułu WMR (wielki moderator reformator) ??
No cóż, szkoda... Na pewno plota poszłaby w świat, że u nas zmiany się szykują i dziennikarzole by się zlecieli, i byśmy w świetle reflektorów pogrzać się mogli, eehh... |
Cytat:
I dobrze. Teczki puchną... Nowy mod zrobi sobie selekcję.;) |
Cytat:
|
Pysio, ale to nie może być tak, że moderator ojciec nurtu znika na 19 godzin.
Profesor odciął neta? |
Nikt mi żadnego neta nie odciął :)
Ciekawie wyglądają te wyniki. Czy władza liczy się z głosem użytkowników? |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl