Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28 kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, 31 marca, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9254)

Karherop 31.03.2014 11:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1356374)
Walczymy o wiele - jest duża różnica czy się zajmie 2 czy 3 miejsce. Nie tylko różnica w punktach. Przy drugim miejscu to my gramy u siebie z trzecim (chyba Lechem), a jeśli zajmiemy trzecie to na odwrót. A w tej fazie rozgrywek punkty są dwa razy cenniejsze niż obecnie.Mam nadzieję, że piłkarze sobie z tego sprawę zdają

najważniejsze jest miejsce w 'czwórce' - daje to 4 mecze u siebie. Ostatnie 2 porażki w tym jedna mega pechowa wcale nie świadczą o tym że mecze u siebie nam nie służą. Oby passa z jesieni wróciła. Wtedy będę spokojny o pudło.

Tak jak ktoś już tu pisał - jeśli dziś wygramy to mamy prawie pewne miejsce w 3 na zakończenie sezonu zasadniczego. Nie będę jednak liczył punktów za wczasu.

Oczywiście możemy równie dobrze przegrać... pozostaje wierzyć. Nalepa ostatnio był naszym najlepszym zawodnikiem, więc jeśli Uryga do niego dorówna to może nie czeka nas srogie lanie w Lubinie, co poniektórzy rokują.

FraMat 31.03.2014 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzysiek Grabski (Post 1356389)
Wiesz dobrze,że walczycie o Mistrza Polski,dopóki piłeczka jest w grze.
Moja Legia byłaby już Mistrzem ale punkty zostaną podzielone i jeszcze wiele może się zdarzyć.
Szkoda,że jeszcze nie ma punktów za wrażenia artystyczne...

Miałaby być rewolucja in plus a wyszło jak zwykle polskie piekiełko.

Gdyby Legia po głownym sezonie była na drugim miejscu z 10 punktami straty, śpiewałbyś inaczej.
Po co piszesz o tym w temacie o meczu z Zagłebiem?

Uran235 31.03.2014 16:35

Troszkę szalony ten skład. Oficjalna rozpisuje to tak:

Miśkiewicz - Burliga, Uryga, Bunoza, Brożek - Chrapek, Nalepa - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek

ale ja myślę, że to może wyglądać tak:

Miśkiewicz - Burliga, Nalepa, Uryga, Bunoza - Chrapek - Sarki, Stilić, Garguła, Brożek - Brożek

lucas8 31.03.2014 17:42

Wisła klepię, Wisła się bawi... ale nic z tego póki co. Pójdzie jedna akcja Zagłębia i będzie 1 : 0 Śmierdzi mi powtórką Zawiszy i OBYM SIĘ MYLIŁ.

Proud 31.03.2014 17:50

Gówno z tego ich klepania. Klepią, klepią a nawet celnego strzału nie oddali. Masakra.

Jedna kontra i będzie to co w poprzednich meczach.

Obym się mylił, bo punkty potrzebne są nam jak tlen.

-Goral- 31.03.2014 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucas8 (Post 1356431)
Wisła klepię, Wisła się bawi... ale nic z tego póki co. Pójdzie jedna akcja Zagłębia i będzie 1 : 0 Śmierdzi mi powtórką Zawiszy i OBYM SIĘ MYLIŁ.

Może tak będzie a może to my wygramy, to jest tylko piłka.
Fajnie, że dobrze grają, dobrze to wróży na rundę finałową. Plus dla Smudy za kolejną dobrą postawę młodych: Nalepa, Uryga.

Uran235 31.03.2014 17:50

W całej tej klepie za dużo zawodników szuka gry przed polem karnym, a za mało próbuje wejść w szesnastkę, przez to często nie ma do kogo posłać ani prostopadłej piłki ani dośrodkowania.

ProMateo 31.03.2014 17:51

Trzeba wygrać. Po pierwszej połowie największym plusem Sarki. Świetnie szarpie skrzydłem, dobre wrzutki. Uryga i Nalepa również na plus. Garguła i Stilić niewidoczni. Chrapek dobre passy przeplata słabymi. Paweł Brożek - wiadomo...

lucas8 31.03.2014 17:59

Bezpośrednio przed polem karnym jest czasami za dużo zabawy ! Trzeba szukać czasami strzałów, oby nie takich jak jeden Sarkiego...

goly78 31.03.2014 18:07

Jak by ruskie tak strzelały atomówkami w niemców jak Sarki dzis to wyje...bali by Pekin w kosmos

ABGwislakABG 31.03.2014 18:51

Coś zAJebistego

63.5 Kg 31.03.2014 18:51

Mam po tej kompromitacji tylko jedna nadzieje ...taka ze masz jaja trenerze S.

Proud 31.03.2014 18:52

Tak wychodzą nam "przygotowania na nosa" i "podlewanie krzaków".

Na 15 pkt do zdobycia mamy 2.

Ciężko to ogarnąć.

Lechista69 31.03.2014 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1356444)
Mam po tej kompromitacji tylko jedna nadzieje ...taka ze masz jaja trenerze S.

zaczyna sie... :tsw_raca:


Co sie stalo po 77 minucie tego nie jestem w stanie pojąć :(

63.5 Kg 31.03.2014 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1356446)
zaczyna sie... :tsw_raca:


Co sie stalo po 77 minucie tego nie jestem w stanie pojąć :(

Co się zaczyna??
Nigdy nie byłem i nie będą zwolennikiem tego Pana...
Mam oczy i widze co się dzieje mecz po meczu...
I nie pisz co się stało po 77 min. bo Wisła gra kaszane od 17 lutego...

Stelio 31.03.2014 18:55

Żenada... 2 pkt w 5 meczach BRAWO!

PabloTS 31.03.2014 18:55

kombinowali,kombinowali az wykombinowali...zamiast grac prosta piłe...klepa ,klepa strzał....to bawili sie w brazyliane...

Glazik 31.03.2014 18:57

http://www.livesports.pl/mecz/rHuGpe...form;overall;5 tak wyglada tabela po ostatnich 5 meczach... Jestesmy za WIdzewem..

thechris 31.03.2014 18:58

Sprawiedliwy wynik. Wygrali ci którym bardziej się chciało biegać.

Wisła konsekwentnie realizuje plan utrzymania się w lidze i zajęcia 8. miejsca.

Arked 31.03.2014 18:58

Wynik nie zmienia faktu, że na naszą grę patrzyło się z przyjemnością. Strzeliliśmy jednak za mało bramek. Gol z wolnego na konto Miśkiewicza. 2 i 3 stracona bramka bardzo pechowe.

radekogi 31.03.2014 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1356445)
Tak wychodzą nam "przygotowania na nosa" i "podlewanie krzaków".

Na 15 pkt do zdobycia mamy 2.

Ciężko to ogarnąć.


Dokładnie, łatwo policzyć gdzie byśmy byli jakby podliczyć te wszystkie frajersko stracone punkty. Nie wyciągają kompletnie wniosków 5 raz z rzędu. A stawianie Brożka w ataku z uporem maniaka to już podchodzi pod sabotaż...

Jerry_Beck 31.03.2014 19:00

Napiszę tylko, że genialna była zmiana Chrapka, najlepszego dzis zawodnika, na Burdenskiego, po której cała gra się posypała. By nie bylo, Burdenskiego niczym nie obwiniam,po prostu z taktycznego punktu wymienienie zawodnika trzymajacego pilke na polowie przeciwnika w najwyzszym wymiarze czasu, na typowo defensywnego bylo samobojstwem. Mial zejsc Stilic, Gargula i mecz bylby wygrany.

rozarian 31.03.2014 19:00

Niestety, ale takie są skutki enerdowskich przygotowań do sezonu. Zarżnięci jak świnie.

4karol4 31.03.2014 19:02

Pisałem kiedyś o tym o że dla mnie sezon skończył się po derbach. Dla piłkarzy również :) Po Zawiszy obiecywałem sobie, że więcej nie będę ich oglądał w tym sezonie. Chyba od Widzewa zacznę realizować postanowienie.

Patryko 31.03.2014 19:02

Akcja Żewłakow - Boruc była po prostu wisienką na torcie...

Ktoś mi powie, co robił na boisku Burdenski?

Wojtas 31.03.2014 19:03

K****wa wystarczylo by miec dzis napastnika i bylo by z 3; 4, do ZERA


ja pitole ale jestem wk***ony

ogolili nas dzis jak dzieci,znowu wtopa ktorej niepowinno byc.

radekogi 31.03.2014 19:04

nie wiem jak słaby musi byc Klaric, że nie wchodzi na boisko po 5 z rzędu piachu Brożka

Ciastek1 31.03.2014 19:04

Najlepsze , że komentujący mec mecz wychwalal Bunoze a ten od początu meczu walił babole i kwestią czasu było kiedy stracimy przez jego błąd bramkę.

Gwiaździsty 31.03.2014 19:04

Franek Smuda czyni cuda ! 2 pkt w 5 meczach. Smuda mistrz wiosennych przygotowań. 3:1 z przedostatnim zespołem ekstraklapy. Zamiast taktyki nochal Smudy i wszystko jasne. No i fanatyczny doping pełnego sektora wiernych kiełbasiarzy, którzy pojechali do Lubina, bo przeciez Wisła gra.

arti 31.03.2014 19:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1356446)
zaczyna sie... :tsw_raca:


Co sie stalo po 77 minucie tego nie jestem w stanie pojąć :(

Udawało się nie stracić, nawet dostaliśmy gola w prezencie, a potem szczęście się odwróciło d.upą do nas. Gra przypadku tak się właśnie lubi kończyć.
Nie wróży to wszystko dobrze, zresztą może nikomu poza nami tak naprawdę nie zależy na pudle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl