Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz - piątek 21 marca, godzina 20.30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9250)

nemox007 22.03.2014 11:00

Co los dał nam w meczu z Legia to zabrał w meczu z Zawiszą...

Dwadzieścia minut drugiej połowy w końcu było takie jakie chciałbym widzieć w Wiśle: wysoki pressing, aktywne skrzydła, kombinacyjna gra i klepka na jeden kontakt. Jeszcze gra na jeden kontakt kuleje ale mam nadzieję że coś zacznie się dziać w tej kwestii.

Na duży plus dzisiaj Nalepa. Chłopak nie jest zbyt zwrotny i szybki ale walczy i znów pokazał się z bardzo dobrej strony. Stilić znów świetnie. Ostoja dobrze ale tylko w I połowie. Podobał mi się też dzisiaj Sarki. Paweł dalej bez formy.... Szkoda.

4 mecze - 2 punkty. Oby ten bilans został poprawiony bo szansa na puchary jest ale za darmo to się w nich nie zagra...

"Atmosfera" na trybunach jaka była wszyscy widzieli... Szkoda... Bo na tym cierpią wszyscy. Klub, kibice i zawodnicy

TymonPRO 22.03.2014 11:09

Zagraliśmy już ze wszystkimi zespołami z pierwszej 8 na ten moment(27 kolejka)

1.Z Legią bilans na + wygrana i remis
2.Z Lechem bilans na 0 wygrana i porażka z tym samym wynikiem
3.Z Ruchem bilans na - remis i porażka
4.Z Zawiszą bilans na - 2 porażki
5.Z Górnikiem bilans na - remis i porażka
6.Z Pogonią bilans na + remis i wygrana
7.Z Jagiellonią bilans na - porażka i remis

Na plus tylko Legia i Pogoń

Pozostałe spotkania to Zagłębie,Widzew i Podbeskidzie czyli drużyny walczące o utrzymanie


Co do meczu z Zawiszą,nie mieliśmy prawa przegrać tego spotkania,Zawisza w zasadzie nie gościł na naszym polu karnym,wielka szkoda straconych punktów

Niestety od jakiegoś czasu trener Smuda ustawia taktykę zbyt defensywną,nie ma pressingu od 1 minuty,gramy u siebie a nie dominujemy przeciętnego rywala,Bunoza gra bardzo słabo na środku obrony i brak Arka Głowackiego sprawia że odcina nam prąd

Gordan Bunoza był uważany za jednego z najlepszych lewych obrońców rundy jesiennej a u nas z braku piłkarzy gra na środku,choć już kilku trenerów udowodniło że tam się nie sprawdza

Paweł Brożek dostaje w meczu ze 2 dobre podania ale też trzeba przyznać nie szuka sobie miejsca,za dużo stoi w miejscu i czeka

Dziki Donald jest nieobecny,za mało akcji jego stroną

Coraz lepsza forma Sarkiego,bardzo dobra gra na skrzydle, i ostatnio lepsze dośrodkowania ale Łukasz Burliga z nim za dobrze nie współpracuje



Z Zawiszą zapewne spotkamy się w rundzie finałowej,tak samo jak z Ruchem,nie ma lepszej okazji do rewanżu, w przypadku Zawiszy podwójnego

Elefant 22.03.2014 13:26

Mimo przegranej powiało lekkim wiaterkiem optymizmu.
Całkiem fajne akcje przez większą część meczu.

Nasz problem na dziś nazywa się brak napastnika.
Nasz problem na dziś to także, niedokładność podań i brak skuteczności.

Całkiem dobry mecz Dudki i Nalepy.

Szkoda tylko wyniku.

FraMat 22.03.2014 15:02

Paweł Brożek nie potrafi na dzisiaj sprokurowac bramki dla Wisły.
Piotr Brożek na dzisiaj odpuszcza krycie (jak odpuszczał kilkakrotnie w meczu z Ruchem) i mamy bramkę przeciwko Wiśle.

Może niech Paweł zagra na obronie a Piotr w ataku?

wikink1 22.03.2014 19:33

Przepraszam DOBRY MECZ Dudki .............................to obejrzyj go jeszcze raz ,facet jest wolniejszy od niejednej babci ,spowalnia grę jest ogrywany niemiłosiernie ,jedynym jego plusem jest masa ciała trudno go przepchnąć .Piotr Brożek był obiegany jak tyczka. Przy nim Gordan na lewej obronie to profesor i demon SZYBKOŚCI .

El'kabat 22.03.2014 19:36

Słabszy mecz Piotrka niestety. Stjepanovic w tej chwili dwie klasy lepszy od Dudki i kluczowy dla nas w środku boiska.
Ale to,że on rzuca rzuty rożne i wolne to nieporozumienie,zwłaszcza że z boku stoi Stilic..
Ogólnie to mecz można podsumować jednym słowem- frajerstwo.

radekogi 22.03.2014 20:03

Mamy w meczu 14! rzutów rożnych i chyba z żadnego nie oddaliśmy nawet strzału. To jest jakaś tragedia żeby z tylu stałych fragmentów gry nie stworzyć sytuacji bramkowej. I jeszcze to wrzucanie z uporem maniaka przez Stjepanovica, mimo że widać iż nie jest to jego mocna strona. Mecz przegrany frajersko, Zawisza zagrał do momentu bramki chyba najgorzej ze wszystkich drużyn w tym sezonie które przyjeżdżały na Reymonta. Brożek powinno w końcu usiąść na ławce, ile jeszcze meczów będziemy oglądać jego nieporadność? Może dobrze by mu zrobiło wejście z ławki, a nie męczarnie kolejny mecz z rzędu. W Lechu posadzili Teodorczyka kilka razy na ławce i mu to pomogło, a Paweł przez wychodzenie w pierwszym składzie w każdym meczu coraz bardziej się pogrąża w niemocy

19sebawro06 22.03.2014 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez radekogi (Post 1355500)
Mamy w meczu 14! rzutów rożnych i chyba z żadnego nie oddaliśmy nawet strzału. To jest jakaś tragedia żeby z tylu stałych fragmentów gry nie stworzyć sytuacji bramkowej. I jeszcze to wrzucanie z uporem maniaka przez Stjepanovica, mimo że widać iż nie jest to jego mocna strona. Mecz przegrany frajersko, Zawisza zagrał do momentu bramki chyba najgorzej ze wszystkich drużyn w tym sezonie które przyjeżdżały na Reymonta. Brożek powinno w końcu usiąść na ławce, ile jeszcze meczów będziemy oglądać jego nieporadność? Może dobrze by mu zrobiło wejście z ławki, a nie męczarnie kolejny mecz z rzędu. W Lechu posadzili Teodorczyka kilka razy na ławce i mu to pomogło, a Paweł przez wychodzenie w pierwszym składzie w każdym meczu coraz bardziej się pogrąża w niemocy

widocznie amica ma więcej niż jednego napastnika. u nas zamienić Pawła najnormalniej (znaczy to nie jest normalne) nie ma na kogo.

skeba 22.03.2014 21:30

Nie wiem po co był transfer Klarica. Potrzebowaliśmy drugiego napastnika, zakontraktowaliśmy juniora, melodię przyszłości, a zawodnika jak nie mamy tak nie mamy.

4karol4 22.03.2014 21:39

TymonPRO

Bilans spotkań z drużynami z górnej połówki tabeli, który podałeś nie nastraja optymistycznie przed rundą finałową. Niektórzy ciągle wierzą, że jak się podzieli punkty przez 2, to szybciutko odrobimy dystans do Legii...

adam_09 23.03.2014 00:07

też nie rozumiem dlaczego Franek nie wpuszcza Klarica chociaż na ogony. Legia potrafi postawić na młodego Dude, który powiedzmy sobie szczerze wirtuozem nie jest. Pogra pewnie jeden sezon u nich i sprzedadzą go za jakieś 2 bańki ojro dalej na zachód. Bo co jak co ale oni to chyba bajerę puszczać umieją skoro Furman poszedł za 2,8 mln do Touluzy.

radekogi 23.03.2014 11:04

Dokładnie. A Brożek w obecnej formie nie daje nic, poza tym że psuje co się da, więc wpuszczając Klarica już gorzej być nie może, a byłoby to przynajmniej zaskoczenie dla przeciwnika bo nie wiedzieliby czego się spodziewać. A tak to gramy bezproduktywnym Brożkiem i rywale kryją go w trzech i jest wyłączony z gry. Trzeba zdjąć z Pawła presje i w końcu postawić na kogoś innego. meczów jeszcze dużo i będziemy potrzebowali Pawła w formie. A co do argumentu że Lech ma więcej napastników to się nie zgodzę, bo grali w ataku Hamalainenem, który napastnikiem nie jest. Legia nie mając napastnika zagrała z nami z Radovicem w ataku i efekt był taki że dostawaliśmy 2:0 po kilkdziesięciu minutach.

TymonPRO 23.03.2014 17:25

Już oficjalnie mamy kwalifikację do grupy mistrzowskiej,na 3 kolejki przed końcem mamy 10 punktów przewagi nad 9 w tabeli Cracovią Kraków
Cel wykonany,teraz walczyć o utrzymanie pozycji 1-4

filemon 23.03.2014 17:53

Po cichu przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie. Rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale tak naprawdę, patrząc z perspektywy pół roku, to szampany większość otwierałaby teraz, gdy mamy zapewniony kolejny rok gry w naszej zacnej lidze :-)

Gwiaździsty 23.03.2014 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1355562)
Po cichu przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie. Rozumiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale tak naprawdę, patrząc z perspektywy pół roku, to szampany większość otwierałaby teraz, gdy mamy zapewniony kolejny rok gry w naszej zacnej lidze :-)

Bo jakiś legijny pismak wyraził taką nadzieje ?

filemon 24.03.2014 02:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1355565)
Bo jakiś legijny pismak wyraził taką nadzieje ?

widzę, że krótka pamięć.

Griszka30KR 24.03.2014 08:15

Dla mnie to było jeden z lepszych meczów w tym roku.Nawet z Legia nie mielismy tylu akcji.Klepalismy ładnie piłkę majac mecz pod kontrolą,tylko.....jedna akcja przeciwnika i gol.W naszej ofensywie brakowało po prostu napastnika,a jak juz był,to wtedy końcowego podania.Tak czy owak ,ten mecz wbrew wynikowi, powinien zamknąc choc na chwile usta krytykom Smudy,którzy mówia,ze Wisła gra tylko toporną pilke,a wygrane(czyt.wszystkie ich wypowiedzi),to dzieło przypadku.

Luigi49 24.03.2014 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1355279)
Frajersko przegrany mecz, tyle w temacie. Klaric przyszedł chyba tylko zeby statystowac kolejny mecz i znowu nie dostał szansy. Szkoda, ze trener robi zmiany dopiero po stracie gola - tak 5 minut wczesniej to nie była łaska. Przegrana na własne zyczenie i ch.. bąbki strzelił remis z Legia w Warszawie. Mecz pokazał, ze ta liga na prawde jest posrana remisujemy w Warszawie z Legia zeby przegrac w Krakowie z Zawisza




Hello everyone this is my first post , I work in a bookies and follow particularly the Polish football ektraklasa liga 1 and , perhaps most people are not aware of it but the big money is played on the book and this book Asian games when there are no suspicious make no scandal but pay the bets won, the match Wisla - Zawisza I can tell you that the share of output Wisla is 1.94 and someone was waiting to play this game because they played at once strong and X2 guests in a minute Wisla 1 , 94 arrived at 2:23 and this happened last Tuesday just came out the odds, the day of the game when the book even more grant money have continued to play strong the ospiti.Io the game I have not seen but I have many suspicions about this meeting because when there are people who just come out now shares a lot of money playing definitely has some information , it is not the first time that these things happen in ektraklasa many games this season are very suspicious , Gornik - Slask , Jagellonia - Slask , Slask - Piast , Zawisza - Piast , Pogon - Piast and other ricordo.Ma that now is not what I wanted to say is this, who plays on these books Asians do not think money plays in many cases because they are also my doubt is this , or these people are really good at guessing all these games or is there something fishy


error,sorry

Luigi49 24.03.2014 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ślimak (Post 1355281)
Dziwny mecz...
Kursy u buka na Wisłę: od 1:90 (wiadomo było o absencji Głowy i sektora C) do 2:35 przed meczem.
2:35 u siebie z Zawiszą...
No sorry....

Hello everyone this is my first post , I work in a bookies and follow particularly the Polish football ektraklasa liga 1 and , perhaps most people are not aware of it but the big money is played on the book and this book Asian games when there are no suspicious make no scandal but pay the bets won, the match Wisla - Zawisza I can tell you that the share of output Wisla is 1.94 and someone was waiting to play this game because they played at once strong and X2 guests in a minute Wisla 1 , 94 arrived at 2:23 and this happened last Tuesday just came out the odds, the day of the game when the book even more grant money have continued to play strong the ospiti.Io the game I have not seen but I have many suspicions about this meeting because when there are people who just come out now shares a lot of money playing definitely has some information , it is not the first time that these things happen in ektraklasa many games this season are very suspicious , Gornik - Slask , Jagellonia - Slask , Slask - Piast , Zawisza - Piast , Pogon - Piast and other ricordo.Ma that now is not what I wanted to say is this, who plays on these books Asians do not think money plays in many cases because they are also my doubt is this , or these people are really good at guessing all these games or is there something fishy

Drozd 24.03.2014 09:50

No no spiskowe teorie, czy skrzecząca rzeczywistość...

Grantar 24.03.2014 14:26

Też uważam ze to nie był najgorszy mecz Wisły:
Niestety w pierwszej połowie nie było widać determinacji ... dopiero w końcówce Paweł B. był blisko strzelenia ... piłka chyba otarła się o słupek.
Po stracie bramki chcieli za szybko odrobić ... Nie popisał się Garguła, który kopał bez wyczucia ....
Na plus Nalepa, Stilić.
Fortuna powinna oddać w następnych meczach z autsiderami ...

Drozd 24.03.2014 17:19

Fortuna?

Buchachacha....

Zdobyliśmy już wymarzone trzy punkty? Czyżby samosprawdzająca się przepowiednia. Kto się jeszcze na to nabiera ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1355610)
Dla mnie to było jeden z lepszych meczów w tym roku.[...]Tak czy owak ,ten mecz wbrew wynikowi, powinien zamknąc choc na chwile usta krytykom Smudy,którzy mówia,ze Wisła gra tylko toporną pilke,a wygrane(czyt.wszystkie ich wypowiedzi),to dzieło przypadku.

Szkoda, że grając najlepszy mecz nie dostaliśmy w piz.ę 0:5 to by dopiero uciszyło tych całych krytyków Smudy :rotfl:

Griszka30KR 24.03.2014 18:51

No właśnie nie dostaliśmy......w tym sęk.

Drozd 24.03.2014 18:53

Zaiste dostaliśmy w piz.e tylko 0:1. Dają za to jakieś punkty? Bo trzy zbieramy już czwarty mecz, dobrze że 66,6666 % zakładanych już mamy...

Więc tylko się cieszyć... Niech żyje Smuda i zasrani minimaliści.

Lysy 24.03.2014 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1355610)
Dla mnie to było jeden z lepszych meczów w tym roku.Nawet z Legia nie mielismy tylu akcji.Klepalismy ładnie piłkę majac mecz pod kontrolą,tylko.....jedna akcja przeciwnika i gol.


http://youtu.be/oE9CFBFUP9Q?t=3m12s

Luigi49 26.03.2014 23:04

It is nice to see these things in football, I do not understand why Boniek not intervene first person and yet these people are unaware of what is happening in Polish football for a few years but perhaps it is convenient to them because there is no money in the middle, the Gornik this evening did not want to play to win and go round and like last year when he lost games late in the season for not going in European competition this year, history repeats itself, even tonight as in previous occasions, the people who are knowledge of these reports play a lot of money on books and Asian to win a lot of behind the poor fans who know nothing more than to be taken well within their team.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl