Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, 16 marca, godzina 13:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9246)

szprotson 16.03.2014 12:24

przegramy

Nie ma kibiców Legii na stadionie, więc porażka nie będzie bolała dlatego możemy przegrać :) Gdyby kibice byli to wiadomo że byśmy ich rozjebali a sam Paweł strzelił by ze trzy bramki.Ale Legioniści czuli pismo nosem dlatego zrobili awanti z Jagą. Nie bez kozery nazywają ich cwaniaczkami ze stolycy.

Uran235 16.03.2014 12:32

Jeżeli nasze ustawienie wygląda tak jak je prezentuje oficjalna via fb, to Smuda poczarował. Z drugiej strony trudno odmówić logiki - Nalepa z Ruchem zagrał na stoperze lepiej od Bunozy. No i cieszy brak Guerriera, bo gość ostatnio był statystą.

Jakby ktoś nie widział składu: Miśkiewicz - Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza - Dudka, Stjepanović - Sarki, Stilić, Garguła - Brożek

thechris 16.03.2014 12:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1353679)
ślepy z kulawym czyli starcie 1 drużyny z 3(2) w Polsce

to jakie spotkanie można uznać nie za starcie ślepego z kulawym?

Pierwszej z ósmą z poprzedniego sezonu. Ślepy i kulawy to eufemizmy, których nie dałoby się użyć przy spotkaniach innych polskich klubów. W naszym grajdołku potęgi ale wystarczy wylosować ...kogokolwiek... Tałdygorkan, Agdam, Tallin... i już wiadomo, że gdzie jest czyje miejsce w szeregu.

szlaQ 16.03.2014 13:29

No typowo , sędziowie zawsze z Legią . :)

Kamson 16.03.2014 13:30

Czerwona? :shock: :haha::haha::haha::haha::haha::haha:

Krotochwila 16.03.2014 13:37

Najgorszy mecz Bunozy jaki pamiętam.

szprotson 16.03.2014 13:41

Komenator : Semir Stilić pokazał swoje firmowe zagranie jakim jest podanie z pierszej piłki....

I to powinno podsumować świat w jakim żyjemy i piłke jaką oglądamy.Nie mam ....a pytań.

El'kabat 16.03.2014 13:48

Pozamiatane, bardziej skończy się 3,4:0 niż 2:1. Brak Głowy,a do tego w połowie już obaj boczni obrońcy czyli Dudka i Burliga wykartkowani...
Ciekawe czy w 10 skończymy.

bravelukas 16.03.2014 13:48

Nie ma co zwalać na sędziego. Obrona nawet z Głowackim prezentowała się fatalnie. Bunoza to nie jest środkowy obrońca. Szkoda, że Jova nam wypadł...

Uran235 16.03.2014 13:49

Oby Jovanović jak najszybciej wrócił do zdrowia, bo z Bunozą na stoperze to my nie mamy czego szukać. Gdyby nie to, że zostało już tylko kilka kolejek, to martwiłbym się o miejsce w pierwszej ósemce.

Stilić totalny stojanov, ale nie ma go nawet kim zastąpić...

Wątpię żebyśmy dograli ten mecz w 10.

bravelukas 16.03.2014 13:51

Mam taką teorię, że sprowadzenie stilicia nasz pogrązy. Przez to Garguła ma mniej piłek i miejsca, jest mnie efektywny. Było kilka takich sytuacji, w których Stilic zagrał za lekko do dobrze pokazującego się Brożka. Gdyby Garguła to dogrywał, to byłyby groźne sytuacje.

Kon®ado 16.03.2014 13:51

Wnioski po pierwszej połowie:

Po pierwsze Sędzia idiota - co jakiś faul to kartka, a czerwona dla Głowy to kpina, po drugie nasi piłkarze - oni nie potrafią podać piłki na odległości kilku metrów dokładnie - za co im się płaci tyle pieniędzy?, po trzecie - zamiast bawić się to mogliby już strzelić minimum jeden gol, bo Legia w sumie jest słaba (wiem że my też) a Broziu zupełnie bez formy

Gwiaździsty 16.03.2014 13:56

Smuda gratulacje, 3 mecz z rzędu, a drużyna gra plażówe od początku rundy. 3 mecze 1 pkt. Oczywiście, zapomniałem, ze Wisła ge. ciebie gra dobrze na wyjazdach. Faktycznie To bedzie 13 mecz i raptem.... 2 wygrane.

Na Discovery leca teraz "Superzwierzaki z Alaski" o wiele bardziej emocjonujący program, polecam.

DJ Hazel 16.03.2014 13:56

Ten mecz pokazuje w jakim obecnie jesteśmy miejscu i ile nam brakuje. Teraz będzie tylko gorzej. A pamiętajmy - BEZ KIBOLI NIE MA GOLI

speedfashion 16.03.2014 13:58

Wegrzyn to tepy wujek.

3:2 dla nas! ;-)

@Bravelukas
Moze i jestem, ale staram sie z tym za bardzo nie obnosic. :-)

bravelukas 16.03.2014 13:59

speedfashion sam jestes tepym wujkiem.

AntyMod 16.03.2014 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1353320)
po tym co zobaczylem w 4 meczach niestety nie mam zadnych zludzen ....mysle ze bedzie duzy wpi...oll , okolo 3 w plecy niestety ....chcialbym sie myslic i pierwszy odszczekac ten wpis , ale rozsadek bierze gore nad "sercem " ... nie ma zadnych realnych przeslanek zeby wywiezc z wa-wy korzystny wynik ....na szczescie pilka nozna jest nieprzywidywalna i cuda sie czasem zdarzaja - to jedyny argument


To dopiero I polowa- z megha slaba 7egia .... tragedia i dramat - to malo powiedziane ....WSTYD !!! ..taktyka, pomysl na gre, umiejetnosci i przygotowanie fizyczne ...hhmmm.. na szczescie dla PIKOLI i Kielbasozercow to nie jest problem ...

bravelukas 16.03.2014 14:01

Stilic nadawał się do zmiany a nie Garguła....Frantz daje dupy.

bravelukas 16.03.2014 14:02

AntyMod ale pieprzysz z tymi PIKOLAmi i Kiełbasozercami, skad wiesz co oni mysla? Prezentujesz argumenty na poziomie gimbazy.

bravelukas 16.03.2014 14:05

Nalepa to jest pseudokopacz, inny pseudokopacz Jodłowiec nakrywa go czapką.

thechris 16.03.2014 14:05

Wisła średnio utrzymuje się około 3 sekundy przy piłce i strata lub odbiór piłki przez rywala w sposób tak prosty jak odebrać dziecku lizaka.

Kamson 16.03.2014 14:08

A jebana dzi*ka bednarz wrócił na swój ukochany stadion i z uśmiechem na swoim parszywym ryju ogląda sobie meczyk z wielkim politykiem kucharskim.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...02447336_n.jpg

Kon®ado 16.03.2014 14:23

Cisnąć ich cisnąć, remis osiągalny a z taką grą to byłby wyczyn ;o ale to są uroki tej ligi :)

Gwiaździsty 16.03.2014 14:29

Rozmowa z tego zdjęcia:
Kucharski: Dobra robota Jacek, tym ruchem podciąłeś skrzydełka Wiśle na długie lata, co by nie mówić oni nam najpowazniej zagrażają nawet gdy sa słabi.
Bednarz: Wiesz Czarek, gdzie bije moje serce, trochę jeszcze wyskubie kasy od Cupiała, zredukuję mu widownię do minimum i zobaczysz , że w końcu zwinie interes, obrażony na kibiców.

ProMateo 16.03.2014 14:50

Semir king! Gość inna liga, inny poziom. Może nie mieć szybkości, ale jakością mógłby obdzielić wszystkich graczy Wisły. Magik!

Kon®ado 16.03.2014 14:53

Wiara czyni cuda, impossible is possible, ktoś tu pisał że Stilic jest naszym przekleństwem, a on się okazuje naszym bohaterem, piękna bramka, brawo za drugą połowe :)

Lechista69 16.03.2014 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 1353700)
Mam taką teorię, że sprowadzenie stilicia nasz pogrązy. Przez to Garguła ma mniej piłek i miejsca, jest mnie efektywny. Było kilka takich sytuacji, w których Stilic zagrał za lekko do dobrze pokazującego się Brożka. Gdyby Garguła to dogrywał, to byłyby groźne sytuacje.

Slaby z ciebie teoretyk.. jak widac Stilic to najlepszy transfer o jakim Wisla mogla tylko marzyc przy obecnych funduszach ! Brawo Franek oraz chlopaki za walke! A legia to frajerzy kolejki :) nawet sedzia im nie pomogl!

Wislak35 16.03.2014 14:58

Ciekawe czy w Poznaniu żałuja ze nie chcieli Stilicia :) :) Ciekawe jak Smuda ustawi obrone na Zawisze :)

Patryko 16.03.2014 15:00

Świetny wynik, biorąc pod uwagę okoliczności.

Mecz ten pokazuje niestety, jak słaba jest nasza liga. Aktualny mistrz, grający 11 vs 10, prowadzący 2:0 i dający sobie wbić 2 bramki - czyste frajerstwo i amatorszczyzna.

Semir może nie za szybki, ale kowadło to ten chłop w lewej nodze ma...

rafkur 16.03.2014 15:02

Cóż, tradycyjnie chcieli nas wyruchać a my jak na złość wbrew tej tradycji się nie daliśmy. Czerwona kartka dla Głowackiego to jakiś żart. Pomijam, że w drugiej połowie ktoś tam podobnie powiózł Stilica i nawet faulu nie było ( w obu przypadkach powinny być żółte). Nawet tradycyjnie przychylni nam komentatorzy to przyznali. Nasi pokazali że mają jaja a Legia pokazała pełnię swojej mocy. Ten punkt jak dla mnie jest cenniejszy niż te trzy z Krakowa - nie dla tego, że akurat na Łazienkowskiej (bo Legia jak dla mnie przewyższa Wisłę tylko ilością a nie jakością co zresztą pokazuje bilans dwumeczu) a dlatego, że takie mecze budują drużynę ( albo ją rozwalają). Dodatkowo nasi być może zobaczyli, że Głowa jest owszem cholernie ważny ale bez niego też się da.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl