![]() |
Na poprawę humoru: www.youtube.com/watch?v=pwX4eh9amPE
|
Cytat:
|
na forum lasek w paski ktoś jasno się wyraził jako jedyny
: "no ja niestety nie mam złudzeń , wg mnie będzie jak z Legią , łomot z przytupem ale i z otwartą grą . ." |
Słabiutka jakość, ale taka brameczka mi się marzy...
http://www.youtube.com/watch?v=cLcr5...re=c4-overview W sumie przed tamtym meczem miałem takie ciśnienie jak teraz :) Jutro o tej porze już będę pewnie pod stadionem, bo w domu nie wysiedzę :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Coś w stylu "jestem za, a nawet przeciw" :D
|
Pozwolę sobie zadać dwa pytania:
1. Ile konkretnie trwa wyrobienie karty kibica? Na stronie przeczytałem, że jest to kwestia "kilkunastu minut". Podejrzewam, że wielu chętnych jutro do wyrobienia nie będzie. Pamięta ktoś ile czekał na wyrobienie takiej karty? 2. Tak dla pewności abym załapał się na bilet na jakikolwiek sektor, to mniej więcej kiedy muszę realnie zjawić się w Krakowie? Dwie godzinki przed meczem będzie ok? (przed tym, jak jeszcze karty kibica nie były obowiązkowe i jak chciało się kupić bilet w kasie, to pamiętam, że to była masakra. Zdecydowanie za wolno trwa ta sprzedaż, wchodziło się na połowę meczu) Z góry dzięki, wiem- pytanie nr 2 trochę "dziwnawe" ;) |
Jeszcze 22,5 h!
|
Cytat:
2. Dalej jest to samo. Mecz o 15.30 czyli żeby spokojnie kupić bilet trzeba być od razu po otwarciu kas. O ile jeszcze bilety zostaną. |
Cytat:
2. Tak dla pewności to najlepiej jakbyś był o 10 rano jak otworzą Strefę Kibica, a może nawet trochę wcześniej. I pamiętaj, że najpierw będziesz musiał stać w kolejce do KK a potem w kolejce po bilety. |
Ciśnienie kibicowskie na boisku nie gra. Pomaga, ale nie gra.
Chłodno patrząc mamy więcej atutów i trzeba to wykorzystać. Wyświechtanym frazesem byłoby to, że jutro oczekuje walki. Bo walki oczekuje w każdym meczu. Jutro mają wyjść na wojnę. |
Zaryzykuję pytanie tutaj,bo więcej ludzi zagląda, może obędzie się bez bana.
Okazuje się że w Polsacie Sport nie ma derbów i potrzebuję ustawić teściowi w komputerze bo w jego przypadku osiedlowa knajpo-mordownia raczej odpada. Pytanie: co w tej chwili jest najlepsze? DRHTV zawsze dawało radę, ale ostatnio coś tnie. Cała reszta typu Active ma jakość jakby grały ludziki lego. Jest jakaś nowa stronka z dobrą jakością obrazu? |
Cytat:
Polecam weeb.tv ale trzeba mieć wykupiony abonament. Może przez sopcast? Choć nie wiem jak się spisuje bo ja już się dawno przerzuciłem właśnie na weeb.tv. |
Cytat:
Zresztą jak większość postów w tym temacie - niestety żal czytać. Poza kilkoma normalnymi wypowiedziami, względnie merytorycznymi (na temat meczu) większość chwali się słowotwórczo (w tym wypadku chamsko i bezmyślnie) od pierwszego posta poczynając. Meczu spodziewam się nieładnego choć zaciętego. Myślę, że wygrana Wisełki jest jak najbardziej oczywista choć sądzę, że nie wysoka -> ze 2:0 bym obstawiał. |
Polecam tę stronkęhttp://www.meczyki.pl/
|
Semir jednym elementem techniki piłkarskiej pokazuje, jak niewiele trzeba w polskiej lidze, aby robić pośmiewisko z obrońców.
|
Sarki jak zwykle nic oprocz szybkosci.
|
Kazdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!
Zawsze nad wami pierdo..nymi żydami!! It's time to say good bye :D Semir bezwzględnie gracz meczu, Głowa spokoj w obronie a Guła wejście smoka... Pięknie, choc moglo byc lepiej bo zmarnowanych setek też bylo sporo, ale liczy sie wygrana i 3 pkt :) pozdro z wielkopolski |
Pierwsza połowa fantastyczna - jak z kuchenkami, tylko trochę w innym stylu. Cierpliwe czekanie i pewnym momencie zmasowany atak.
Za to druga powinna się zacząć od spokojnego podwyższenia wyniku, potem niepotrzebna nerwówka, ale na szczęście Guła zaliczył wejście smoka. A do matołów, którzy rzucili race na murawę - pier*olnijcie się nimi w łeb i wsadźcie je sobie w tyłek. Na legię można było zrobić fajną oprawę bez piro i pokazać, że można kibicować bez tego. Ciekawe, czy któryś z tych debili pomyślał, że mógł trafić w Miśkiewicza - to oczywiście pytanie retoryczne. |
Brawo za wynik. Bezdyskusyjne zwycięstwo, niemniej obraz meczu burzy dość spory fragment drugiej połowy. Myślę, że gdyby Brożek strzelił na początku drugiej połowy to skończyłoby się pogromem.
Sarki i Donald słabo. Zwłaszcza gra tego drugiego pozostawiała wiele do życzenia. Garguła na szczęście przypieczętował wygraną. Ma super sezon i tym wejściem pokazał jak ważnym ogniwem jest dla drużyny. Zarząd musi podpisać z nim nowy kontrakt (coś jak z Dudką czy Semirem na 1,5 roku byłoby w sam raz) Szkoda, że Pawłowi nic nie siadło. Trzymam kciuki za niego w meczu z Lechią. I na koniec Głowa. Uwielbiam tego faceta!!!! Śmiało mogę powiedzieć, że facet jest moim piłkarskim idolem :) |
Dobre derby. Było trochę emocji ale wygrała drużyna lepsza, agresywniejsza i mając lepszych piłkarzy. Stilic robi różnicę.
No i "brawo" za oprawę. Rozumiem racę ale po .... je wrzucać na murawę ? Szukajcie nowych miejsc na mecz z Ruchem (aha, pewnie połowy już nie będzie na meczu) a poza tym małe ogłoszenie: WAŻNE! Czy możecie zagłosować na tej stronie -> http://www.canalplus.pl/sport/ocen-mecz na nasz mecz derbowy dając 5 gwiazdek, a na mecze Pogoń-Lech i Liverpool-Swansea dając 1 gwiazdkę. Wtedy w środę pokażą powtórkę i nagrałbym bramki w HD :) |
Zdjęcia z rac http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
|
Głosy oddane.
Co do samego meczu - bardzo rzucał się w oczy egoizm Gueriera. Mam nadzieję, że Franek poprzez tłumacza powie mu parę ciepłych słow po tym meczu, bo chłop ewidentnie nie czuje ducha gry zespołowej. |
Cytat:
|
Też zagłosowałem a swoją droga to skąd teraz można bramki ściągnąć po tym jak zamknęli allgoals ?
|
Tak na szybko po meczu- przede wsystkim u nas WSZYSCY JEŹDZILI NA DUPIE I ZAPIERDALALI- wielki szacun dla Chrapka.Pietia-dzisiaj razem z Głową profesoro w obronie. A żydki chyba zapomniały co to są derby,niech dalej machają łapami :lol:
Brawo za walkę i wynik. Jedna istotna kwestia-gdyby Brozio był w formie to do 50 minuty byłoby 5:0. Do tego dziś skrzydła,czyli Guerrier i Sarki poziomem odbiegały od reszty. Wisła Pany !! |
Teraz jest allgoals.com.pl
|
Fantastycznie!
na szybko ode mnie: Miśkiewicz 6 - Burliga 5, Głowacki 8, Bunoza 6, Brożek Piotr 7 - Sarki 5, Stjepanovič 6, Chrapek 6, Stilič 9, Guerrier 3 - Brożek Paweł 4 ; Garguła 7, Dudka 5 Wiadomo - Głowa i Stilič świetnie, ale drugi mecz z rzędu Piotrek Brożek gra naprawdę dobrze, warto to podkreślić. Co do rac - serio? na murawę? eh.. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl