Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23 kolejka] 187 WIELKIE DERBY KRAKOWA.23 lutego, niedziela 15:30. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9231)

element 22.02.2014 11:23

Na poprawę humoru: www.youtube.com/watch?v=pwX4eh9amPE

arti 22.02.2014 11:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Korbit (Post 1349741)
najlepsze jest to, czytając palestyńskie fora od razu nasuwa mi się jedna myśl, mianowicie te pi.zdy bardziej zajmują się Nami niż ich nędznym kulawym klubikiem. Gdzie nie luknę to GTS to GTS tamto, jestesmy tacy owacy nawet już nam nazwy Dalinu przypisują itp. żyć bez nas nie mogą! jakby Nas nie było to ich nędzne śmierdzące życie nie miałoby sensu! żal jednym słowem u Nas najważniejsza jest Wisła i z nich się tylko nabijamy a u nich śmierć Wiśle tego wykartkować tamtego... zero o ich samych hahahaha no ale co można wymagać od ograniczonych parchów?

palestyńskie fora? ciekawe

Mateusz Wis 22.02.2014 11:37

na forum lasek w paski ktoś jasno się wyraził jako jedyny
: "no ja niestety nie mam złudzeń , wg mnie będzie jak z Legią , łomot z przytupem ale i z otwartą grą . ."

stawski 22.02.2014 12:33

Słabiutka jakość, ale taka brameczka mi się marzy...
http://www.youtube.com/watch?v=cLcr5...re=c4-overview

W sumie przed tamtym meczem miałem takie ciśnienie jak teraz :) Jutro o tej porze już będę pewnie pod stadionem, bo w domu nie wysiedzę :)

Korbit 22.02.2014 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1349749)
palestyńskie fora? ciekawe

Przepraszam izraelskie:D:P:-p

bebeto 22.02.2014 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateusz Wis (Post 1349750)
na forum lasek w paski ktoś jasno się wyraził jako jedyny
: "no ja niestety nie mam złudzeń , wg mnie będzie jak z Legią , łomot z przytupem ale i z otwartą grą . ."

Mnie urzekła złota myśl innego świniopasa... uwaga... leci cytat z głębią przekazu... : "jedyny powód do optymizmu przed derbami to brak innych powodów do optymizmu" - :mysli:

Patryko 22.02.2014 17:53

Coś w stylu "jestem za, a nawet przeciw" :D

Jaworznianin 22.02.2014 17:56

Pozwolę sobie zadać dwa pytania:

1. Ile konkretnie trwa wyrobienie karty kibica? Na stronie przeczytałem, że jest to kwestia "kilkunastu minut". Podejrzewam, że wielu chętnych jutro do wyrobienia nie będzie. Pamięta ktoś ile czekał na wyrobienie takiej karty?
2. Tak dla pewności abym załapał się na bilet na jakikolwiek sektor, to mniej więcej kiedy muszę realnie zjawić się w Krakowie? Dwie godzinki przed meczem będzie ok? (przed tym, jak jeszcze karty kibica nie były obowiązkowe i jak chciało się kupić bilet w kasie, to pamiętam, że to była masakra. Zdecydowanie za wolno trwa ta sprzedaż, wchodziło się na połowę meczu)

Z góry dzięki, wiem- pytanie nr 2 trochę "dziwnawe" ;)

White91 22.02.2014 18:01

Jeszcze 22,5 h!

White91 22.02.2014 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaworznianin (Post 1349821)
Pozwolę sobie zadać dwa pytania:

1. Ile konkretnie trwa wyrobienie karty kibica? Na stronie przeczytałem, że jest to kwestia "kilkunastu minut". Podejrzewam, że wielu chętnych jutro do wyrobienia nie będzie. Pamięta ktoś ile czekał na wyrobienie takiej karty?
2. Tak dla pewności abym załapał się na bilet na jakikolwiek sektor, to mniej więcej kiedy muszę realnie zjawić się w Krakowie? Dwie godzinki przed meczem będzie ok? (przed tym, jak jeszcze karty kibica nie były obowiązkowe i jak chciało się kupić bilet w kasie, to pamiętam, że to była masakra. Zdecydowanie za wolno trwa ta sprzedaż, wchodziło się na połowę meczu)

Z góry dzięki, wiem- pytanie nr 2 trochę "dziwnawe" ;)

1. Trwa kilka minut ale ile będzie trwało w dniu meczu to nie mam pojęcia.
2. Dalej jest to samo. Mecz o 15.30 czyli żeby spokojnie kupić bilet trzeba być od razu po otwarciu kas. O ile jeszcze bilety zostaną.

grzesiek_gt 22.02.2014 18:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaworznianin (Post 1349821)
Pozwolę sobie zadać dwa pytania:

1. Ile konkretnie trwa wyrobienie karty kibica? Na stronie przeczytałem, że jest to kwestia "kilkunastu minut". Podejrzewam, że wielu chętnych jutro do wyrobienia nie będzie. Pamięta ktoś ile czekał na wyrobienie takiej karty?
2. Tak dla pewności abym załapał się na bilet na jakikolwiek sektor, to mniej więcej kiedy muszę realnie zjawić się w Krakowie? Dwie godzinki przed meczem będzie ok? (przed tym, jak jeszcze karty kibica nie były obowiązkowe i jak chciało się kupić bilet w kasie, to pamiętam, że to była masakra. Zdecydowanie za wolno trwa ta sprzedaż, wchodziło się na połowę meczu)

Z góry dzięki, wiem- pytanie nr 2 trochę "dziwnawe" ;)

1. Wyrobienie KK trwa kilka minut, ale przed meczem zapewne będą mega kolejki do KK więc może to potrwać nawet ponad godzinę.
2. Tak dla pewności to najlepiej jakbyś był o 10 rano jak otworzą Strefę Kibica, a może nawet trochę wcześniej. I pamiętaj, że najpierw będziesz musiał stać w kolejce do KK a potem w kolejce po bilety.

Elefant 22.02.2014 19:28

Ciśnienie kibicowskie na boisku nie gra. Pomaga, ale nie gra.

Chłodno patrząc mamy więcej atutów i trzeba to wykorzystać.
Wyświechtanym frazesem byłoby to, że jutro oczekuje walki.
Bo walki oczekuje w każdym meczu.
Jutro mają wyjść na wojnę.

Pulpet 23.02.2014 11:56

Zaryzykuję pytanie tutaj,bo więcej ludzi zagląda, może obędzie się bez bana.
Okazuje się że w Polsacie Sport nie ma derbów i potrzebuję ustawić teściowi w komputerze bo w jego przypadku osiedlowa knajpo-mordownia raczej odpada.

Pytanie: co w tej chwili jest najlepsze? DRHTV zawsze dawało radę, ale ostatnio coś tnie. Cała reszta typu Active ma jakość jakby grały ludziki lego. Jest jakaś nowa stronka z dobrą jakością obrazu?

WISŁAZWE 23.02.2014 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1349881)
Zaryzykuję pytanie tutaj,bo więcej ludzi zagląda, może obędzie się bez bana.
Okazuje się że w Polsacie Sport nie ma derbów i potrzebuję ustawić teściowi w komputerze bo w jego przypadku osiedlowa knajpo-mordownia raczej odpada.

Pytanie: co w tej chwili jest najlepsze? DRHTV zawsze dawało radę, ale ostatnio coś tnie. Cała reszta typu Active ma jakość jakby grały ludziki lego. Jest jakaś nowa stronka z dobrą jakością obrazu?


Polecam weeb.tv ale trzeba mieć wykupiony abonament.
Może przez sopcast? Choć nie wiem jak się spisuje bo ja już się dawno przerzuciłem właśnie na weeb.tv.

jerry.lii.lewis 23.02.2014 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Korbit (Post 1349741)
najlepsze jest to, czytając palestyńskie fora od razu nasuwa mi się jedna myśl, mianowicie te pi.zdy bardziej zajmują się Nami niż ich nędznym kulawym klubikiem. Gdzie nie luknę to GTS to GTS tamto, jestesmy tacy owacy nawet już nam nazwy Dalinu przypisują itp. żyć bez nas nie mogą! jakby Nas nie było to ich nędzne śmierdzące życie nie miałoby sensu! żal jednym słowem u Nas najważniejsza jest Wisła i z nich się tylko nabijamy a u nich śmierć Wiśle tego wykartkować tamtego... zero o ich samych hahahaha no ale co można wymagać od ograniczonych parchów?

To zupełnie inaczej niż u ciebie ;) - na grubo o nich, zwyczajnie o Wiśle ;) ;)
Zresztą jak większość postów w tym temacie - niestety żal czytać. Poza kilkoma normalnymi wypowiedziami, względnie merytorycznymi (na temat meczu) większość chwali się słowotwórczo (w tym wypadku chamsko i bezmyślnie) od pierwszego posta poczynając.
Meczu spodziewam się nieładnego choć zaciętego. Myślę, że wygrana Wisełki jest jak najbardziej oczywista choć sądzę, że nie wysoka -> ze 2:0 bym obstawiał.

tsmario 23.02.2014 12:13

Polecam tę stronkęhttp://www.meczyki.pl/

Patryko 23.02.2014 16:27

Semir jednym elementem techniki piłkarskiej pokazuje, jak niewiele trzeba w polskiej lidze, aby robić pośmiewisko z obrońców.

HEDu 23.02.2014 16:53

Sarki jak zwykle nic oprocz szybkosci.

Wiślak709 23.02.2014 17:25

Kazdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!
Zawsze nad wami pierdo..nymi żydami!!
It's time to say good bye :D

Semir bezwzględnie gracz meczu, Głowa spokoj w obronie a Guła wejście smoka... Pięknie, choc moglo byc lepiej bo zmarnowanych setek też bylo sporo, ale liczy sie wygrana i 3 pkt :)
pozdro z wielkopolski

Heero 23.02.2014 17:37

Pierwsza połowa fantastyczna - jak z kuchenkami, tylko trochę w innym stylu. Cierpliwe czekanie i pewnym momencie zmasowany atak.

Za to druga powinna się zacząć od spokojnego podwyższenia wyniku, potem niepotrzebna nerwówka, ale na szczęście Guła zaliczył wejście smoka.

A do matołów, którzy rzucili race na murawę - pier*olnijcie się nimi w łeb i wsadźcie je sobie w tyłek. Na legię można było zrobić fajną oprawę bez piro i pokazać, że można kibicować bez tego. Ciekawe, czy któryś z tych debili pomyślał, że mógł trafić w Miśkiewicza - to oczywiście pytanie retoryczne.

buczo1985 23.02.2014 17:46

Brawo za wynik. Bezdyskusyjne zwycięstwo, niemniej obraz meczu burzy dość spory fragment drugiej połowy. Myślę, że gdyby Brożek strzelił na początku drugiej połowy to skończyłoby się pogromem.

Sarki i Donald słabo. Zwłaszcza gra tego drugiego pozostawiała wiele do życzenia.

Garguła na szczęście przypieczętował wygraną. Ma super sezon i tym wejściem pokazał jak ważnym ogniwem jest dla drużyny. Zarząd musi podpisać z nim nowy kontrakt (coś jak z Dudką czy Semirem na 1,5 roku byłoby w sam raz)

Szkoda, że Pawłowi nic nie siadło. Trzymam kciuki za niego w meczu z Lechią.

I na koniec Głowa. Uwielbiam tego faceta!!!! Śmiało mogę powiedzieć, że facet jest moim piłkarskim idolem :)

dynek.pl 23.02.2014 17:49

Dobre derby. Było trochę emocji ale wygrała drużyna lepsza, agresywniejsza i mając lepszych piłkarzy. Stilic robi różnicę.

No i "brawo" za oprawę. Rozumiem racę ale po .... je wrzucać na murawę ? Szukajcie nowych miejsc na mecz z Ruchem (aha, pewnie połowy już nie będzie na meczu)

a poza tym małe ogłoszenie:
WAŻNE!
Czy możecie zagłosować na tej stronie -> http://www.canalplus.pl/sport/ocen-mecz na nasz mecz derbowy dając 5 gwiazdek,
a na mecze Pogoń-Lech i Liverpool-Swansea dając 1 gwiazdkę. Wtedy w środę pokażą powtórkę i nagrałbym bramki w HD :)

Bestia Nera 23.02.2014 18:00

Zdjęcia z rac http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html

Patryko 23.02.2014 18:02

Głosy oddane.

Co do samego meczu - bardzo rzucał się w oczy egoizm Gueriera. Mam nadzieję, że Franek poprzez tłumacza powie mu parę ciepłych słow po tym meczu, bo chłop ewidentnie nie czuje ducha gry zespołowej.

4karol4 23.02.2014 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1349902)
Co do samego meczu - bardzo rzucał się w oczy egoizm Gueriera. Mam nadzieję, że Franek poprzez tłumacza powie mu parę ciepłych słow po tym meczu, bo chłop ewidentnie nie czuje ducha gry zespołowej.

Zgodzę się z tym. W Gliwicach było podobnie, on nigdy nie widzi kolegów. Zwycięstwo cieszy, ale jest dla nas przestroga, że nie wszystko w naszej grze wygląda tak jak powinno. Mieliśmy ich na łopatkach, a pozwoliliśmy wstać. Ale to lepiej, będą ich bardziej boleć dupy :D

koniak 23.02.2014 18:27

Też zagłosowałem a swoją droga to skąd teraz można bramki ściągnąć po tym jak zamknęli allgoals ?

El'kabat 23.02.2014 18:30

Tak na szybko po meczu- przede wsystkim u nas WSZYSCY JEŹDZILI NA DUPIE I ZAPIERDALALI- wielki szacun dla Chrapka.Pietia-dzisiaj razem z Głową profesoro w obronie. A żydki chyba zapomniały co to są derby,niech dalej machają łapami :lol:
Brawo za walkę i wynik. Jedna istotna kwestia-gdyby Brozio był w formie to do 50 minuty byłoby 5:0.
Do tego dziś skrzydła,czyli Guerrier i Sarki poziomem odbiegały od reszty.
Wisła Pany !!

Proximus 23.02.2014 18:30

Teraz jest allgoals.com.pl

filemon 23.02.2014 18:47

Fantastycznie!
na szybko ode mnie: Miśkiewicz 6 - Burliga 5, Głowacki 8, Bunoza 6, Brożek Piotr 7 - Sarki 5, Stjepanovič 6, Chrapek 6, Stilič 9, Guerrier 3 - Brożek Paweł 4 ; Garguła 7, Dudka 5

Wiadomo - Głowa i Stilič świetnie, ale drugi mecz z rzędu Piotrek Brożek gra naprawdę dobrze, warto to podkreślić.

Co do rac - serio? na murawę? eh..

8samuraj 23.02.2014 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bestia Nera (Post 1349901)

Jest i wideo rac http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ideo,id,t.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:42.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl