Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Rezerwy Wisły Kraków, Centralna Liga Juniorów, pozostałe grupy wiekowe. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=920)

LooNatyk 15.09.2008 19:09

Ehh moze by tak Maciek dal szanse Burlidze i Batko z zawodnikami pierwszego zespolu? Zamiast sie bac, to bym ich w lidze ogrywal. Sadze, ze dosc szybko by chlopaki zalapali o co biega.

Ogryzek 15.09.2008 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LooNatyk (Post 603407)
Ehh moze by tak Maciek dal szanse Burlidze i Batko z zawodnikami pierwszego zespolu? Zamiast sie bac, to bym ich w lidze ogrywal. Sadze, ze dosc szybko by chlopaki zalapali o co biega.

Masz racje. Zwłaszcza Łukasz Burliga grający na prawej pomocy gorszy od Łobodzińskiego nie może być! :D

amauri1990 15.09.2008 19:51

w PE ze Śląskiem pokazał się z dobrej strony
nie obraziłbym się gdyby dostał szanse z Jagiellonią
on na prawej a Patryk z przodu
z Brożkiem
w systemie 4-4-2
jak Pan Bóg przykazał :D

LooNatyk 15.09.2008 20:17

meczu ze Slaskiem nei ma co wspominac, bo tam grali sami mlodzi. jakby dac wspomnianym szanse z tymi bardziej doswiadczonym to kto wie, sadze, ze tak jak pisze Ogryzek gorzej od co poniektorych z pierwszego skladu pewnie by nei zagrali :P

GaoFeng 16.09.2008 00:53

pytanie do tych ktorzy lepiej znaja zespol ME. na jakiej pozycji graja ci zawodnicy:

-Daniel Krasnodebski (lewy obronca?)
-Sebastian Janik (lewy pomocnik?)
-Dawid Kwiek (defensywny pomocnik?)

Adasss 16.09.2008 07:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GaoFeng (Post 603586)
pytanie do tych ktorzy lepiej znaja zespol ME. na jakiej pozycji graja ci zawodnicy:

-Daniel Krasnodebski (lewy obronca?)
-Sebastian Janik (lewy pomocnik?)
-Dawid Kwiek (defensywny pomocnik?)

1) Chyba grywał też w pomocy, ostatnio faktycznie obrona, w meczu z Jagą konkretnie prawa
2) tu raczej tak
3) a w żadnym wypadku: atak, lub skrzydło

Przemo12 20.09.2008 16:32

Młoda Ekstraklasa, 20.09.2008
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3:4 (1:1)
Batko 18, Janik 68, Burliga 83 - Kojasević 7, 77, Hryszko 50, Fidziukiewicz 72

Widzów: 60.

$iWu$ 26.09.2008 19:51

ME: Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-0


Nie obejrzeli bramek kibice, którzy przyszli na mecz Młodej Ekstraklasy w Gdyni.

MESA: Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-0

Arka: 35. Kuć - 26. Wilczyński, 15. Baster (46 Bazler), 7. Robakowski, 21. Kowol, 23. Mazurkiewicz, 14. Barnik, 6. Jaszczyk, 8. Czoska (67 Sulima), 19. Bułka, 16. Niciński.

Wisła: 1. Cebanu - 22. Jania (77 Krasnodębski), 21. Brózda, 13. Rajfur (46 Jeleń), 18. Jarosz, 16. Burliga, 17. Zalewski, 2. Rado, 8. Janik (46 Jeleń), 10. Batko (69 Brud), 11. Kwiek (83 Pindiur)
źródło: ****.pl

Kibicka 23.10.2008 14:10

Hej;) Kiedy i gdzie jest mecz ME Wisła-legia?

Ala1955 23.10.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 618517)
Hej;) Kiedy i gdzie jest mecz ME Wisła-legia?

Na oficjalnej jest podane że 26 (niedziela) o14,00, ale na meczu z Piastem spiker zapowiadał że o 15,00. Na głównej płycie boiska.

Kibicka 23.10.2008 18:07

DziĘki;))))

Ala1955 24.10.2008 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 618597)
DziĘki;))))

Dziś na oficjalnej jest nowa informacja - mecz w sobotę o 15.00 na głównej płycie.

No i Wisełka wygrała 1:0. Trener miał nosa do wstawienia Łukasza - wszedł i strzelił jedyną bramkę. Trochę mało widzów: mecz z Legią, na głównej płycie, pogoda dopisała, godzina 15.00 też nie najgorsza a tu tylko ok. 100 osób :-( Ale powód do radości jest: chłopaki wskoczyły na 4 miejsce PRZED Legię :-) Oby jutro też był powód do radości ....

dagmara99 27.10.2008 16:19

no cóż jeśli chodzi ci o mecz Wisły z Legią to informuje że Wisła przegrała z Legią 1:2 Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch

Ala1955 27.10.2008 18:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dagmara99 (Post 620237)
no cóż jeśli chodzi ci o mecz Wisły z Legią to informuje że Wisła przegrała z Legią 1:2 Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch

To jest temat o Młodej Ekstraklasie a nie o pierwszej drużynie !!! I w meczu ME Wisła wygrała w sobotę z Legią 1:0 po golu Łukasza Chrzanowskiego !!! Byłam na tym meczu !!! Zanim zaczniesz kogoś poprawić to może się zastanów co i gdzie piszesz. I dobrze byłoby się zastanowić się JAK i CO się pisze - to nie Legia jako klub sfaulowała zawodnika Wisły tylko zrobił to jeden z zawodników warszawskiej drużyny !!!
Myślenie nie boli, nic nie kosztuje i ma kolosalną przyszłość!!!

Natkan 27.10.2008 18:15

Ogląda ktos mecze juniorów starszych czy młodszych ? Są jacyś ciekawi zawodnicy ?

Robert_wislak 28.10.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 620812)
sami ciekawi:)taki masiuda na przyklad;-)

On nie pytał który Ci sie podoba:>

Estovic 28.10.2008 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ala1955 (Post 620273)
To jest temat o Młodej Ekstraklasie a nie o pierwszej drużynie !!! I w meczu ME Wisła wygrała w sobotę z Legią 1:0 po golu Łukasza Chrzanowskiego !!! Byłam na tym meczu !!! Zanim zaczniesz kogoś poprawić to może się zastanów co i gdzie piszesz. I dobrze byłoby się zastanowić się JAK i CO się pisze - to nie Legia jako klub sfaulowała zawodnika Wisły tylko zrobił to jeden z zawodników warszawskiej drużyny !!!
Myślenie nie boli, nic nie kosztuje i ma kolosalną przyszłość!!!

Nie napinaj się tak, Alu. Więcej wyrozumiałości dla 9-latki.

Ala1955 29.10.2008 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Estovic (Post 620870)
Nie napinaj się tak, Alu. Więcej wyrozumiałości dla 9-latki.

OK - dzięki Estovic za podpowiedź - fakt zdenerwowałam się trochę za bardzo. Ale z drugiej strony przyznaj, że nawet 9-latce przyda się informacja, że myślenie nie boli :-)

LAB 29.10.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 620948)
Sorry ale ja chodzę na mecze i wiem jak on gra!!!!!!Może jakbyś poszedl to sam byś się przekonał!!!!!!:foch:

bardzo mi przykro ale osoby uzywajace wiecej niz trzech wykrzyknikow bądź pytajników maja problemy z własną osobowością - Terry Pratchett
;P

Watts 08.11.2008 14:15

Wg niepotwierdzonych informacji Wisła (ME) przegrywa w Łodzi z ŁKS-em 1:3 (Dawidowski - Przybyszewski, Bartosiewicz, Świątek).

Ponoć Dawidowski kontuzja[*]

HEDu 08.11.2008 15:35

oj Dawidowski, strzela gola i sie sypie ...

White Star-Shaped-Heart 11.11.2008 20:55

To są moje pomysły na dalsze zreformowanie rozgrywek juniorskich/młodzieżowych w Polsce. Co wy na to?

Kiedy tylko będzie to możliwe muszą powstać rozgrywki U-21 dla klubów pierwszoligowych i drugoligowych. Tak jak jest np. w Anglii, gdzie poza odpowiednikiem polskiej Młodej Ekstraklasy (tyle, że podzielonej na South w tej chwili z 9 klubami i North z 11), jest też Central League z północy Anglii (3 grupy, łącznie 28 klubów) i Football Combination dla tych z południa (3 grupy, łącznie 30 klubów). Oczywiście obie ligi są dla rezerw klubów spoza Premier League, z Championship, League One i Two. U nas można by podzielić 54 kluby z I i II ligi na 4 grupy geograficznie po około 14,14,13,13 klubów.

Kolejna sprawa, to rozgrywki juniorskie. Nie powinny być całkowicie ogólnopolskie, takie same jak ME (wydaje mi się, że wystarczy taka formuła, bo i tak najlepsi z juniorów mogą grać w ogólnopolsiej ME) tylko też można by podzielić Polskę na 4 grupy, każda po 16 zespołów. O przydziale do nich decydowała by baza, zaplecze, także to ile razy w poprzednich latach juniorzy starsi awansowali do rozgrywek play-off mistrzostw Polski - generalnie, poziom, na którym się szkoli. Tak by zebrać 64 najlepiej szkolących polskich klubów (w tym 16 ekstraklasowych miałoby start zawsze). Cztery grupy zamiast obecnych szesnastu, wojewódzkich.

Do tego, druga liga juniorów starszych U-19, tam grałyby kluby, które w rozgrywkach wojewódzkich zazwyczaj kończyły rywalizację na miejscach 5-8. Też mogłyby być cztery grupy po 16 (może więcej grup). Tam jest miejsce takich Unii Tarnów, Oświęcim, Sandecji Nowych Sącz. Tymczasem Wiślacy U-19 graliby jedynie z Cracovią, Hutnikiem, kimś tam jeszcze i czołowymi ekipami z Podkarpacia, Świetokrzyskiego i Lubelszczyzny. Nie lepiej? Nie wspominam o uniknięciu gry z ekipami w rodzaju IKS Olkusz, Daluin Myślenice, Lubań Tylmanowa, Okocimskiego Brzesko. Jak grając z takimi gigantami, chcemy mieć później piłkarzy zdolnych do gry w ekstraklasie, chociażby z ławki? Przecież grając z nimi automatycznie produkujemy graczy do III ligi. To kwestia równie ważna, jak boiska.

I na koniec, juniorzy młodsi U-17. Ci powinni grać z tymi samymi zespołami, co U-19, ale mecze powinny mieć rangę towarzyską, tabela nie powinna być publikowana, ogłaszana. Trampkarze, to podobna sprawa, ale zdecydowanie mniej spotkań powinno być rozgrywanych, niz w przypadku "towarzyskich" U-17.

Myślę, że powinniśmy takimi pomysłami zacząć zarzucać PZPN. Inaczej, nic długo może się nie zmienić.

Tasio1906 11.11.2008 21:52

dajcie znać kto z Młodej Wisły nadaje się do pierwszej drużyny według Was?

bearex 12.11.2008 10:53

Według mnie to Burliga

Kibicka 12.11.2008 20:50

Na którym stadionie gra jutro WISŁA?

HEDu 12.11.2008 21:05

Burliga ? Przestan. Kwiek.

szczebrzeszcz 12.11.2008 21:59

18-19 latki z Arsenalu pokonały Wigan w Pucharze
jak porównać do Młodej Wisły to.... eh...:-/ a z tego cowidzę tam są zawodnicy po 21-22 lata, nie oszukujmy się skoro teraz do seniorów nawet nie pukają to kariery na pewno nie zrobią
czy nie mozna by wpuszczac chłopaków po 17-19 lat? albo i młodszych...

Krzysztof 13.11.2008 01:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 628018)
Na którym stadionie gra jutro WISŁA?

Reymonta 22

Kocur 13.11.2008 16:07

Cytat:

Podopieczni Tomasza Kulawika pokonali przy Reymonta zespół Odry Wodzisław 3:1 w ramach 13. kolejki rozgrywek Młodej Ekstraklasy. Hat-trickiem popisał się Łukasz Burliga, który ma już w tym sezonie na swym koncie 11 bramek.
Ktoś coś mówił o Burlidze wczoraj ... ?:>

donPedro23 13.11.2008 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 628437)
Ktoś coś mówił o Burlidze wczoraj ... ?:>


Ja od początku w niego wierzyłem:foch:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl