![]() |
Ehh moze by tak Maciek dal szanse Burlidze i Batko z zawodnikami pierwszego zespolu? Zamiast sie bac, to bym ich w lidze ogrywal. Sadze, ze dosc szybko by chlopaki zalapali o co biega.
|
Cytat:
|
w PE ze Śląskiem pokazał się z dobrej strony
nie obraziłbym się gdyby dostał szanse z Jagiellonią on na prawej a Patryk z przodu z Brożkiem w systemie 4-4-2 jak Pan Bóg przykazał :D |
meczu ze Slaskiem nei ma co wspominac, bo tam grali sami mlodzi. jakby dac wspomnianym szanse z tymi bardziej doswiadczonym to kto wie, sadze, ze tak jak pisze Ogryzek gorzej od co poniektorych z pierwszego skladu pewnie by nei zagrali :P
|
pytanie do tych ktorzy lepiej znaja zespol ME. na jakiej pozycji graja ci zawodnicy:
-Daniel Krasnodebski (lewy obronca?) -Sebastian Janik (lewy pomocnik?) -Dawid Kwiek (defensywny pomocnik?) |
Cytat:
2) tu raczej tak 3) a w żadnym wypadku: atak, lub skrzydło |
Młoda Ekstraklasa, 20.09.2008
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 3:4 (1:1) Batko 18, Janik 68, Burliga 83 - Kojasević 7, 77, Hryszko 50, Fidziukiewicz 72 Widzów: 60. |
ME: Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-0
Nie obejrzeli bramek kibice, którzy przyszli na mecz Młodej Ekstraklasy w Gdyni. MESA: Arka Gdynia - Wisła Kraków 0-0 Arka: 35. Kuć - 26. Wilczyński, 15. Baster (46 Bazler), 7. Robakowski, 21. Kowol, 23. Mazurkiewicz, 14. Barnik, 6. Jaszczyk, 8. Czoska (67 Sulima), 19. Bułka, 16. Niciński. Wisła: 1. Cebanu - 22. Jania (77 Krasnodębski), 21. Brózda, 13. Rajfur (46 Jeleń), 18. Jarosz, 16. Burliga, 17. Zalewski, 2. Rado, 8. Janik (46 Jeleń), 10. Batko (69 Brud), 11. Kwiek (83 Pindiur) źródło: ****.pl |
Hej;) Kiedy i gdzie jest mecz ME Wisła-legia?
|
Cytat:
|
DziĘki;))))
|
Cytat:
No i Wisełka wygrała 1:0. Trener miał nosa do wstawienia Łukasza - wszedł i strzelił jedyną bramkę. Trochę mało widzów: mecz z Legią, na głównej płycie, pogoda dopisała, godzina 15.00 też nie najgorsza a tu tylko ok. 100 osób :-( Ale powód do radości jest: chłopaki wskoczyły na 4 miejsce PRZED Legię :-) Oby jutro też był powód do radości .... |
no cóż jeśli chodzi ci o mecz Wisły z Legią to informuje że Wisła przegrała z Legią 1:2 Legia według mnie nie zachowywała się zbyt dobrze brutalnie sfaulowała zawodnika Wisły kopiąc go w brzuch
|
Cytat:
Myślenie nie boli, nic nie kosztuje i ma kolosalną przyszłość!!! |
Ogląda ktos mecze juniorów starszych czy młodszych ? Są jacyś ciekawi zawodnicy ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
;P |
Wg niepotwierdzonych informacji Wisła (ME) przegrywa w Łodzi z ŁKS-em 1:3 (Dawidowski - Przybyszewski, Bartosiewicz, Świątek).
Ponoć Dawidowski kontuzja[*] |
oj Dawidowski, strzela gola i sie sypie ...
|
To są moje pomysły na dalsze zreformowanie rozgrywek juniorskich/młodzieżowych w Polsce. Co wy na to?
Kiedy tylko będzie to możliwe muszą powstać rozgrywki U-21 dla klubów pierwszoligowych i drugoligowych. Tak jak jest np. w Anglii, gdzie poza odpowiednikiem polskiej Młodej Ekstraklasy (tyle, że podzielonej na South w tej chwili z 9 klubami i North z 11), jest też Central League z północy Anglii (3 grupy, łącznie 28 klubów) i Football Combination dla tych z południa (3 grupy, łącznie 30 klubów). Oczywiście obie ligi są dla rezerw klubów spoza Premier League, z Championship, League One i Two. U nas można by podzielić 54 kluby z I i II ligi na 4 grupy geograficznie po około 14,14,13,13 klubów. Kolejna sprawa, to rozgrywki juniorskie. Nie powinny być całkowicie ogólnopolskie, takie same jak ME (wydaje mi się, że wystarczy taka formuła, bo i tak najlepsi z juniorów mogą grać w ogólnopolsiej ME) tylko też można by podzielić Polskę na 4 grupy, każda po 16 zespołów. O przydziale do nich decydowała by baza, zaplecze, także to ile razy w poprzednich latach juniorzy starsi awansowali do rozgrywek play-off mistrzostw Polski - generalnie, poziom, na którym się szkoli. Tak by zebrać 64 najlepiej szkolących polskich klubów (w tym 16 ekstraklasowych miałoby start zawsze). Cztery grupy zamiast obecnych szesnastu, wojewódzkich. Do tego, druga liga juniorów starszych U-19, tam grałyby kluby, które w rozgrywkach wojewódzkich zazwyczaj kończyły rywalizację na miejscach 5-8. Też mogłyby być cztery grupy po 16 (może więcej grup). Tam jest miejsce takich Unii Tarnów, Oświęcim, Sandecji Nowych Sącz. Tymczasem Wiślacy U-19 graliby jedynie z Cracovią, Hutnikiem, kimś tam jeszcze i czołowymi ekipami z Podkarpacia, Świetokrzyskiego i Lubelszczyzny. Nie lepiej? Nie wspominam o uniknięciu gry z ekipami w rodzaju IKS Olkusz, Daluin Myślenice, Lubań Tylmanowa, Okocimskiego Brzesko. Jak grając z takimi gigantami, chcemy mieć później piłkarzy zdolnych do gry w ekstraklasie, chociażby z ławki? Przecież grając z nimi automatycznie produkujemy graczy do III ligi. To kwestia równie ważna, jak boiska. I na koniec, juniorzy młodsi U-17. Ci powinni grać z tymi samymi zespołami, co U-19, ale mecze powinny mieć rangę towarzyską, tabela nie powinna być publikowana, ogłaszana. Trampkarze, to podobna sprawa, ale zdecydowanie mniej spotkań powinno być rozgrywanych, niz w przypadku "towarzyskich" U-17. Myślę, że powinniśmy takimi pomysłami zacząć zarzucać PZPN. Inaczej, nic długo może się nie zmienić. |
dajcie znać kto z Młodej Wisły nadaje się do pierwszej drużyny według Was?
|
Według mnie to Burliga
|
Na którym stadionie gra jutro WISŁA?
|
Burliga ? Przestan. Kwiek.
|
18-19 latki z Arsenalu pokonały Wigan w Pucharze
jak porównać do Młodej Wisły to.... eh...:-/ a z tego cowidzę tam są zawodnicy po 21-22 lata, nie oszukujmy się skoro teraz do seniorów nawet nie pukają to kariery na pewno nie zrobią czy nie mozna by wpuszczac chłopaków po 17-19 lat? albo i młodszych... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ja od początku w niego wierzyłem:foch: |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl