Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   [TYPER 2013/2014] Kolejka IX (początek już w poniedziałek) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9136)

Diabolos 23.09.2013 16:25

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1-1
Piast Gliwice - Lech Poznań 0-1
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie 2-0
Śląsk Wrocław - Cracovia 1-0
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1-0
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-0
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-1

Probus 23.09.2013 17:00

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-0
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1-2
Piast Gliwice - Lech Poznań 2-1
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie 2-0
Śląsk Wrocław - Cracovia 2-0
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1-1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-0
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 1-0

A'Tuin 24.09.2013 00:26

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Górnik Zabrze 1-2
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie
Śląsk Wrocław - Cracovia 1-0
Widzew Łódź - Ruch Chorzów 1-1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin 0-1

RoS 04.10.2013 22:56

Kod:


1 przemo ______________        8 / 9 / 2 - 3
  trial _______________        8 / 9 / 2 - 3

2 karas1983 ___________        8 / 6 / 1 - 3
  Korbit ______________        8 / 6 / 1 - 3

3 AniaD303 ____________        8 / 5 / 1 - 2
  hoffek77 ____________        8 / 5 / 1 - 2
  Leh71 _______________        8 / 5 / 1 - 2
  WISŁAZWE ____________        8 / 5 / 1 - 2


Kod:


*RoGu* ______________        8 / 4 / 0 - 4
63.5 Kg _____________        8 / 4 / 0 - 4
Diabolos ____________        8 / 4 / 0 - 4
LuKaS TSW ___________        8 / 4 / 0 - 4
majka89 _____________        8 / 4 / 0 - 4
marcin_częstochowa __        8 / 4 / 0 - 4
nieznajomy __________        8 / 4 / 0 - 4
Festence ____________        8 / 4 / 1 - 1
fran23 ______________        8 / 4 / 1 - 1
!!IRIVER!! __________        8 / 3 / 0 - 3
Abrakadabra _________        8 / 3 / 0 - 3
cuba libre __________        8 / 3 / 0 - 3
DevilMayCry _________        8 / 3 / 0 - 3
LanceTS _____________        8 / 3 / 0 - 3
mariacz _____________        8 / 3 / 0 - 3
markokrk ____________        8 / 3 / 0 - 3
oli38 _______________        8 / 3 / 0 - 3
Probus ______________        8 / 3 / 0 - 3
qwertyzx1 ___________        8 / 3 / 0 - 3
RoS _________________        8 / 3 / 0 - 3
SĘDZIA ZGRED ________        8 / 3 / 0 - 3
STARY WIŚLAK ________        8 / 3 / 0 - 3
thomasson ___________        8 / 3 / 0 - 3
Tobi1906 ____________        8 / 3 / 0 - 3
vip2008 _____________        8 / 3 / 0 - 3
_ukoL _______________        8 / 2 / 0 - 2
andys _______________        8 / 2 / 0 - 2
darmar55 ____________        8 / 2 / 0 - 2
felipe ______________        8 / 2 / 0 - 2
fidello _____________        8 / 2 / 0 - 2
JEDREK76 ____________        8 / 2 / 0 - 2
kamanwislak _________        8 / 2 / 0 - 2
Kamson ______________        8 / 2 / 0 - 2
karolinalgw _________        8 / 2 / 0 - 2
kpn _________________        8 / 2 / 0 - 2
L U Z N Y ___________        8 / 2 / 0 - 2
MarekD303 ___________        8 / 2 / 0 - 2
mitmichael __________        8 / 2 / 0 - 2
Porter ______________        8 / 2 / 0 - 2
rocco_1906 __________        8 / 2 / 0 - 2
Roszek ______________        8 / 2 / 0 - 2
sawko _______________        8 / 2 / 0 - 2
Wasiu _______________        8 / 2 / 0 - 2
Westmoreland ________        8 / 2 / 0 - 2
wiesniak84 __________        8 / 2 / 0 - 2
d ___________________        8 / 1 / 0 - 1
gregor07 ____________        8 / 1 / 0 - 1
ja_ka_ ______________        8 / 1 / 0 - 1
Kaan ________________        8 / 1 / 0 - 1
leszekpw ____________        8 / 1 / 0 - 1
Robin _______________        8 / 1 / 0 - 1
ropusznik ___________        8 / 1 / 0 - 1
thechris ____________        8 / 1 / 0 - 1
A'Tuin ______________        6 / 0 / 0 - 0
piter116 ____________        8 / 0 / 0 - 0



ja_ka_ 05.10.2013 07:31

RoS - nie policzyłeś moich (marnych) 3 pkt, znaczy w ogóle nie ma mnie w klasyfikacji.

edit: no tak, sorry pomyliłem kolejki

RoS 05.10.2013 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ja_ka_ (Post 1334526)
RoS - nie policzyłeś moich (marnych) 3 pkt, znaczy w ogóle nie ma mnie w klasyfikacji.

Ja się doliczyłem jednego punktu (za Pogoń-Podbeskidzie) i z tym wynikiem jesteś na liście.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl